PDA

View Full Version : greshka



imminent_sad_death
03-10-2006, 17:50
Zdraveite na vsichki! :-)
I az sym momiche s liubovni drami...kakvo da se pravi...Naskoro osyznah, che sbyrkah kato skysash s gadjeto si. Chuvstvah, che sme si promenili otnosheniqta edin kym drug i iskah az da go ostavq, predi toi-- men, i togava da me boli poveche...Malko glupavo ot moq strana, no... ](*,)
Iskam da mu napisha neshto, iskam da mu se obadq i da go chuq, no shte e mnogo egoistichno ot moq strana i zatova si mylcha. Razbih mu syrtzeto (kakto toi kazva), a sega...edin vid i az ne znam kakvo iskam. Tova beshe vqrno, no sega veche znam. Az iskam nego i sym sigurna v tova, no ne znam kakvo da napravq...ne moga da se resha na nishto i vsichko, koeto mi mine prez glavata mi se struva glupavo. Imam nujda ot svryh doza zdrav razum...ako nqkoi moje da mi nalee malko mozyk v glavata sys syvet, shte sym mu mnogo blagodarna...Ako ostavim shegata nastrani-- naistina ne znam kak da postypq. :smt010

M@Dn3Ss
03-10-2006, 18:08
Ами кажи му това, кеото написа тук :wink: . Ако толкова те е обичал и успее да преглътне гордоста си, нещата ще потръгнат :wink: .

LofYou
03-10-2006, 18:20
Ot tova koeto napisa si lichi che mn go obichash...pri tova polojenie nqma kakvo da chakash...govori s nego...ne se izmychvai..obadi mu se i kaji che iskash da govorite..izlei si vsi4ko deto ti e na syrceto..pojelavam ti uspeh

XXX G1rL
03-10-2006, 18:28
Ами кажи му това, кеото написа тук :wink: . Ако толкова те е обичал и успее да преглътне гордоста си, нещата ще потръгнат :wink: .

absoliutno pravilno obadi mu se i mu kaji 4e iskate da govorite i 4e vseki prai greshki i neka da ti dade shans :) :P

cvety_i_bebeto
03-10-2006, 21:04
Ами кажи му това, кеото написа тук :wink: . Ако толкова те е обичал и успее да преглътне гордоста си, нещата ще потръгнат :wink: .


da i az taka mislq.....

midnight...
03-10-2006, 23:17
мила заради такива индивиди като тебе се казва че ние момичетата не знаем какво искаме
във всяка връзка има трудни моменти, важното е да ги преодоляваме, а не при първото камъче да се отказваме
наистина би било егоистично да го търсиш пак, но кой знае може да ти прости
успех :wink:

CVETELLINA
03-11-2006, 11:05
ами щом имаш чувства към него,защо си го зарязала... :roll: според тебе ако той беше направил същото само от страх да не остане той зарязания и те беше оставил само за тва щеше ли да ти е добре.... :? :? ти не си се замисляла как се чувства той,а ся може би и той няма да се замисли за теб,но все пак опитай.Обади му се,излезте и му кажи всичко тва, което каза тук , дано ти даде втори шанс и това да ти е за урок за напред!!! айде Успех :wink:

sexy_macka
03-11-2006, 11:06
Vmesto na nas,kaji tova na nego...YcneX ;)

IKisseDAGirL
03-11-2006, 11:15
мила заради такива индивиди като тебе се казва че ние момичетата не знаем какво искаме
във всяка връзка има трудни моменти, важното е да ги преодоляваме, а не при първото камъче да се отказваме
наистина би било егоистично да го търсиш пак, но кой знае може да ти прости
успех :wink:
съгласна съм!!! :D

bibonka
03-11-2006, 22:49
Щом е казал,че си му разбила сърцето значи все още има чувства към тебе,надявам се да не е късно да си поправисх грешката,и както казаха - кажи му това на него - не на нас :) Успех :)))

teenkopele
03-11-2006, 23:08
Ами кажи му това, кеото написа тук :wink: . Ако толкова те е обичал и успее да преглътне гордоста си, нещата ще потръгнат :wink: .

Напълно съгласен с това мнение. :)

aLakaZam
03-11-2006, 23:14
Ако се съгласи да се сдобрите, значи те обича много

marche
03-11-2006, 23:21
кажи че наистина много съжеляваш и 4е много го обичаш

flasher
03-12-2006, 12:58
Ами кажи му това, кеото написа тук :wink: . Ако толкова те е обичал и успее да преглътне гордоста си, нещата ще потръгнат :wink: . abs. si prav...

MiLiNkOtO^
03-12-2006, 13:34
Мъжкото му его е засегнато не мисля че ще се върне при теб..

air_J
03-12-2006, 13:46
Така ви се пада на теб и на момичетата с твоето мислене! Ебати тъпата логика - "дай да го зарежа аз, макар да не искам, колкото аз да не съм зарязаната". Ето затова сега няма да си щастлива! Напълно си е прав пича да не ти дава никакъв шанс. Даже ако бях на негово място щях да се върна при теб и да си търся всякакъв повод да се скараме и да ти "бия шута", както е модерно напоследък да се казва, за да видиш и ти какво е. Така 2 в 1 - хем ти го връщам и то още по-гадно, хем вече знаеш какъв е вкуса на това да изоставят теб първа. Докато разсъждаваш по този начин не заслужаваш щастие! И още нещо - не бери грижа, и на теб ще се случи да бъдеш зарязана, така че няма какво чак толкова да те е страх. :-({|=

imminent_sad_death
03-12-2006, 19:45
Naistina mi nalqhte doza zdrav razum i priznavam, che ste pravi, i che postypktata mi beshe greshka. Hora sme, pravim takiva. Pravis te, che trqbva da govorq, no ne e tolkova lesno, zashtoto ne sym v BG. Iskam da mu se obadq i da mu kaja mnogo neshta, no shte stane po tel-a. Hvana me strah, priznavam se, che dokato sym dalech, she se sluchi neshto i iskah da go izbegna. Napylno shte go razbera, ako me otblysne. Izvinqvaite, che zabravih da spomena, che ne sym vkashti. Tova promenq neshtata malko, no ne syshtestveno.
Mersi za otgovorite vi.

nepreklonna___
03-12-2006, 22:45
OH MY GOD!!!
Spoiled little girl...