PDA

View Full Version : mn kofti procedura :(



^MMM^
03-10-2006, 18:23
zdr :D moq problem e sledniq,s edni lentichki za obezkusmqvane se opitah da si epiliram nad ustnata,i s polovin chas usiliq se poluchi,rabotata e tam,che sled tva mn se nadu i mi pareshe,kazah si,che tva e vremenna reakciq i shte otmine,no veche minaha poveche ot 24 chasa,a goranata mi ustna e iztrypnala i m/u nosa i ustnata kojata mi e nakukan,pari mi i ujasno mn me boli,nz tochno kakvo da pravq,molq vi ako nqkoi e imal podoben problem spodelete kakvo ste napravili,za da vi mine,chao i mersi predvaritelno

Sinister_Doll
03-10-2006, 18:26
Namaji ne6to uspokoqva6to ili super mazno i si kupi epiltaor, vur6i 1000 puti po- dobra rabota.
Kat se subudi6 utre, bi trqbvalo da ti e minalo...

rusalkata_
03-10-2006, 18:31
сложи си лед на устната! :)

fresh4e
03-10-2006, 19:09
ami sigurno kojata ti e po 4uvstvitelnai zatova e stanalo taka :-k namaji se s nqkakav krem ili ne6to takova.kosam4etata mejdu gornata ustna i nosa ne se mahat :!: te se izsvetlqvat s kislorodna voda.nz kak to4no stava no sam 4uvala

pipi`e`golqma
03-10-2006, 19:46
Ако имаш мас и невен или с някъф крем както ти казаха или с вазелин и ще ти мине :) АпЪк и др. път не дей на сама глава си маха космите там...отиди на козметик :mrgreen:

presy_sexy
03-10-2006, 23:44
Suvetite na tezi koito sa ti pisali naistina sa dobri az taka pravq kogato si skubq vejdite i te se naduvat,makar da e po-razli4no ot tova s premahvaneto na kosum4etata nad usnata,pak pomaga!Opitai s ne6to mazno kato vazelin no ne i te4ni produkti kato tonik i dr. :smt018

^MMM^
03-11-2006, 09:12
mi tazi sutrin kato se sybudih kojata mi se e vtvyrdila mn gadno i se e nakupala,sega shte q namaja s vazelin kakto me posyvetvahte i dano se poluchi,ujasno mn vi blagodarq za milite syveti,opredeleno mi pomagate.shte vi kaja,nai nakraq kakvo e stanalo,oshte vednaj mn mersi :P :P :P