PDA

View Full Version : Фразата просто приятели



prosto_priqtel?
03-10-2006, 20:35
Значи ония ден ми се случи така наречената фраза просто приятели , според мене всички сте я изпитвали и сте усетили угорчението от нея...Та проблема ми е такъв :

ОТ Г/д 2 години се познавам с едно момиче , от едно училище сме , в началото имах някакви симпатии към нея но после изчезнаха , след година г/д преди 1-2 месеца отново станахме по близки с нея започнахме да се виждаме по често , да си споделяме , и започнах да се привързвам към нея , постоянно мисля за нея и т.н. няма да ви описвам подробности ( сещате се умни хора сте :-) ) Та вчера и споделих чувствата ми и тя малко учудена беше защото си е мислила че това е едно голямо приятелство , по едно време имала съмнения че отивало към нещо повече та така...
Аз като разбран човек и казах че разбирам какво и е че мн работи сме си споделяли , мн общи неща имаме , и й казах да си помисли и че всичко зависи от нея .
Още не ми е дала отговор ( не съм се чувал и с нея ) та от една страна си мисля че просто ще се получи идеалната връзка нямате си на представа колко общи неща имаме... , но от друга страна се сещам за момента че мога да разваля едно голямо приятелство
Важното според мене сега е какво ще ми отговори тя : според мене ще каже просто приятели защото едва ли и на нея и се рискува .
Та искам да ви попитам вие какво мислите какво ще ми отговори , да продължавам ли така да се боря или просто да се примиря с фразата просто приятели !
Благодаря предварително за вниманието , моля да се дават само компетентни отговори !
Поздрави !

prosto_priqtel?
03-10-2006, 20:37
не мисля че и нейните симпатии са само приятелски и тя се е "зарибявала" като мене усетил съм го !

M@Dn3Ss
03-10-2006, 20:39
Еми зависи, от колко време чакаш отговор? Според мен не трябва да н4асилваш нещата, а ако ти каже да си останете приятели да се съгласиш. Иначе рискуваш да загубиш ценен френд.

ПП Не еднаквото, а противоположностите се привличат :wink: .

cvety_i_bebeto
03-10-2006, 20:40
mi az da ti kaja,edno priqtelstvo struva mnogo pove4e ot edna lubov(zavisi kakva e tq),mi nz,ako naistina mnogo si privarzan,znam kolko boli,ako se otkaje6 bez da si probval....taka 4e probvai...bori se...ili 6te spe4eli6 ili ne...ako imate tolko mnnogo ob6to...moje i da mislite ednakvo :-k i tq da iska sa6toto...

prosto_priqtel?
03-10-2006, 21:11
благодаря за откровеените ви отговори дано да има и още
аз мисля да изчакам да се видим като хората да се разберем и ще видим какво ще стане а пак те нещата сами ще си дойдат

03-10-2006, 21:27
Emi to se znae edno priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e v edin moment e pove4e ot priqtelstvo,taka 4e...

mimi_gothica
03-10-2006, 21:38
Emi to se znae edno priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e v edin moment e pove4e ot priqtelstvo,taka 4e...
Saglasna sam.

midnight...
03-10-2006, 21:45
ух тая фраза "просто приятели" за мен поне е в значението"искам нежно да ти откажа" :wink:

WILD__BOY
03-10-2006, 21:47
"фраза просто приятели" = "Ми не знам как да се измъкна и да не ти казвам че не те ща"

03-10-2006, 22:13
по зле е само "ние сме само съученици" тва са ми казвали, но все пак беше един от първите ми опити.

03-10-2006, 22:16
или беше "все още сме съученици" което впоследствие гоо разбрах като намек.

RoSsY88
03-11-2006, 04:59
По-добре приятели от колкто непозната!А за всичко си има шанс рано или късно.Само търпение трябва!

IKisseDAGirL
03-11-2006, 10:27
ух тая фраза "просто приятели" за мен поне е в значението"искам нежно да ти откажа" :wink:

е не винаги е така :? може наистина да има приятелски чувства:))))

а иначе, не се притеснявай, че ако скъсате ще развалите приятелството си :wink:
веднъж ходих с 1 момче дето ми беше мн добър приятел
оказа се, че той ме харесвал и тръгнахме :) аз нямах кой знае колко големи чувства към него и се разделихме, обаче и двамата бяхме съгласни, че такова нещо не трябва да проваля приятелството ни и за тва продължихме да поддържаме отношения все едно нищо не е било :D
супер глупаво щеше да е ако се бяхме отчуждили
:|
така че според мене само от вас зависи в какви отношения ще сте :wink: ако не започнете да се правите на сърдити и недостъпни след раздялата, нищо лошо няма да стане и пак ще сте си приятели 8)

teenkopele
03-11-2006, 10:53
ух тая фраза "просто приятели" за мен поне е в значението"искам нежно да ти откажа" :wink:

Много правилно казано! =D>

Незнам, но тази фраза нещо ме дразни в последно време. :o

Briseis
03-11-2006, 11:10
Хмм...Това, че ще сте заедно не винаги е равно на развалено приятелство...Ще видиш всичко ще си е същото - пак ще си с поделяте и помогате.Просто ще имате така нареченият физически контакт.Не се страхувай ! Мисля, че трябва да поемете риска 8-[

donkihot
03-11-2006, 11:13
miii po-dobre ako pitash men bori se za neq vse nqkoi den shte q spe4elish tq ima simpatiii kum teb tva e qsno

CVETELLINA
03-11-2006, 11:23
ПП Не еднаквото, а противоположностите се привличат :wink: .а така хихи :-D а по темата мисля,че трябва да изчакаш отговора и и да го приемеш ,какъвто и да е той,защото много по-гадно ще бъде да станете гаджета , да скъсате за най-малката глупост и да загубите приятелството си,отколкото да си останете приятели и да си помагате и всичко останало,а и нали без ПРИЯТЕЛСТВОТО не може да съществува любовта :roll: :roll: :wink:

fti4ka
03-11-2006, 12:43
SPRITE!!!

favor_91
03-12-2006, 00:12
ne se otkazvai pi4 :)

cold_kiss
03-12-2006, 17:23
ami i az mislq 4e 1-vo trqbva da iz4aka6 nejniq otgovor i da go prieme6 a povqrvaj mi ako super mn "nastoqva6"moje da postigne6 obratniqt efekt :?
no pyk ako trygnete ,i ako vs vyrvi dobre ....no za jalost edn den skysate...spoko ako priqtelstvoto vi e silno 6te izdyrji i dori 6te se razpali o6te pove4e za6toto o6te pove4e 6te nau4ite edin za drug po vreme na vryzkata vi ;)
taka 4e...spoko ima li go silnoto priqtelstvo to nqma da iz4etzne toku taka :)