PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Той ще се самоубие ако го напусна !!!!



sadness
03-10-2006, 20:35
moqt priqtel kaza,4e 6te se samoubie,ako skasam s nego i 1 pat za malko da go napravi,i az edvam go sprqh.Sega sam s nego samo za da ne se samoubie zaradi men.Molq vseki za savet i nqkakvo predlojenie kak da se spravq s tozi problem bez nikoi da ne postrada!!!!

Moderated by wim: 7 tochka

M@Dn3Ss
03-10-2006, 20:40
Еми поговори с него. То тва си е едва ли не изнудване. Ама едва ли му стиска да се самоубие. Тва дето е щял уж замалко, пак не му е стискало, ми се е правен на голяммо дупе :lol:

cvety_i_bebeto
03-10-2006, 20:42
Еми поговори с него. То тва си е едва ли не изнудване. Ама едва ли му стиска да се самоубие. Тва дето е щял уж замалко, пак не му е стискало, ми се е правен на голяммо дупе :lol:


mi da

Jane{}
03-10-2006, 21:07
Според мен само един психолог може да ти каже как точно да постъпиш... И аз мисля, че едва ли му стиска, ама пък знае ли човек.. щом ти, която го познаваш, си повярвала...
http://www.near-death.com/images/graphics/new_age/woman/woman_face_sunset.jpg

sexy_dizzy
03-10-2006, 21:12
Не мисля че е справедливо да си проваляш живота по този начин само за да запазиш неговия. [-X Едва ли би се самоубил но дори и да е способен,не мисля че трябва да си нещастна заради него.Обясни му че ще останете приятели,просто ако те обича истински трябва да желае щастието ти.Кажи му че самоубийството не е решение.А ти помисли за щастието си!

03-10-2006, 21:20
Не мисля че е справедливо да си проваляш живота по този начин само за да запазиш неговия. [-X Едва ли би се самоубил но дори и да е способен,не мисля че трябва да си нещастна заради него.Обясни му че ще останете приятели,просто ако те обича истински трябва да желае щастието ти.Кажи му че самоубийството не е решение.А ти помисли за щастието си!
Da taka e.Sa6to taka mislq,4e vseki kogato obi4a nqkogo i v tozi moment na razdqla mu se iska da se samoubie.Prosto toi nqma da go napravi sas sigurnost.E da ti go poznava6 po dobre,no 6to ne mu kaje6,4e po tozi na4in toi nasilstveno te kara da si s nego bez da izpitva6 ni6to,a tva e gadno.Pogovori s nego.

mimi_gothica
03-10-2006, 21:46
Не мисля че е справедливо да си проваляш живота по този начин само за да запазиш неговия. [-X Едва ли би се самоубил но дори и да е способен,не мисля че трябва да си нещастна заради него.Обясни му че ще останете приятели,просто ако те обича истински трябва да желае щастието ти.Кажи му че самоубийството не е решение.А ти помисли за щастието си!
Da taka e.Sa6to taka mislq,4e vseki kogato obi4a nqkogo i v tozi moment na razdqla mu se iska da se samoubie.Prosto toi nqma da go napravi sas sigurnost.E da ti go poznava6 po dobre,no 6to ne mu kaje6,4e po tozi na4in toi nasilstveno te kara da si s nego bez da izpitva6 ni6to,a tva e gadno.Pogovori s nego.
I az taka mislq.