PDA

View Full Version : Гаден проблем със Counter Strike



SavageGarden
03-10-2006, 23:06
Имам следния проблем:
Пускам читин дет-а , влизам в халф лайф-а и давам Change game > cs и ме изхвърля от играта.Но играта не е затворена, ама пък и няма прозорец за да мога да я пусна.Затова я спирам от Task Manager > process и я пускам пак.Влизам в някой сървър в нет-а играя 10-15 секунди и ме изхвърля. Как да го оправя ? :(

ПС.CS ми е версия 1.6 22 .

WILD__BOY
03-10-2006, 23:28
Свали си от друго място Cheating Death.

SavageGarden
03-10-2006, 23:32
E 3-4 пъти вече го сварях.Не може да е там проблема ...

WILD__BOY
03-10-2006, 23:39
хмм
тогава е от кънтара. Еби му мамата и го качи пак. Знам ли. Тва е най-бъгавата игра.

ROKER_KRIS
03-11-2006, 01:42
svali si druga CS 1.6. az q imam i sum izvadil exeto na CS -a i ne vlizam v half life i posle change game. tva be6e na starata kontra i tq e bugnata VERSIQ . iztelgi si nova .

i sled tova CHEATING DEATH DESABLER (HACK) i nqma ima6 problemi ,osven BAN BAN I PAK BAN

sam v headoffa sum pravil 50/0 :) rekorda mi e
120/6 ama ne sum s SPEED HACK a samo s WALL :)
MYHAHAHHAHAHAHAHHAHHAH

machoka
03-11-2006, 08:54
ROKER_KRIS

хЪ, няма спор, 'играч' си.

Авторът,

Този сървър, в който играеш 10-15 секунди да не е със защита на никовете или да иска регистрация, като Оптиланите? По едно време Кобри беше яко сбозил нещата, сега не знам дори дали ги има вече тези сървъри /пп. те бяха на 1.5, нямаше 1.6/.

Иначе явно има някакво недоразумение м/у Half и CS. Както те посъветваха, помисли за друга версия.
Друг проблем може да ти прави видеото - сложи го на по-ниска резолюция.

MartinchOoO
07-06-2006, 19:03
abe az znam ot kakvo e samo da me razberesh 4e ne umeq mnogo da obesnqvam :P
sega iskarvash si ot direktoriqta na CS-a hl.exe na desktopa.sled tova davash s desniq varho shorta na desktopa i tam trqbva da ima gore
Short ili neshto takova tam trqbva da napishesh sled direktoriqta -nomaster -game cstrike

Naprimer pri men e " E:\CS\hl.exe -nomaster -game cstrike "

hamilcar
07-06-2006, 22:09
http://files.megalan.bg/download/

Свали играта от тук. При мен няма проблеми и при теб не би трябвало да има.