PDA

View Full Version : Meka i gladka koja(me4ti)



presy_sexy
03-10-2006, 22:13
Momi4eta,kakvo da izpolzvam za po-gladka koja?Az nqmam akne,komedoni ili gnoini pupki,no imam malki pup4izi i 4erni to4ki!

midnight...
03-10-2006, 22:19
почиствай лицето си редовно с подходящи продукти

Master_88
03-11-2006, 00:40
Отиди на козметик за да ти препоръча добро средство за твоя тип кожа

Ive70
03-11-2006, 11:48
Q po-dobre vvurvi na lekar

kaka_lara
03-11-2006, 11:59
редовно почивствана, забрави за спането с грим, ексфолиант и маска, нещо срещу пъпки и ще заблестиш... много е важно да намериш подходящите за твоята кожа продукти :wink:

ProstoAz
03-11-2006, 15:47
Q po-dobre vvurvi na lekar

От какъв зор на лекар?

По темата: Аз ползвам тонизиращите трици на Суис Формула и съм много доволна. Правят кожата мека и гладка. От край време си ги ползвам. :lol:

Milenka
03-11-2006, 16:08
Муци аз използвах на AVON там онези козметики за TEEN където за пъпките, но да ти кажа никакъф ефект!!! Отидох в аптеката, тя леля ми продава там, помолих я да ми предложи нещо за черни точици и пъпчици, също така аз имах и едни червени петънца по лицето. А пъпки такива по сериозни ми излизат по принцип дни преди цикълът ми... :? Но повечето са по челото за мое щастие.. та такааа помолих я за нещо да ми предложи и ми даде едно ACNE Lotion 2.60 някаде струваше, имаше ги най-различни, но този беше най-добрият, другите бяха просто за пъпки, а това е предназначено точно за тоя случай. От горе пише марка МЕЛМАК и е бяло шишенце със червен етикет и червена капачка. Но и по принцип да попиташ в аптеката за твоя случай веднага ще се намери продукт. Няма значение. Това мойто го използвам 2 пъти на ден и кожата ми става чиста, гладка и също така бузките ми си стават червенички :oops: много съм доволна от този продукт :D

liiiil
03-11-2006, 22:08
От горе пише марка МЕЛМАК и е бяло шишенце със червен етикет и червена
az li ne6to se barkam ili onq na6iq simpati4en priqtel ALF be6e ot MELMAK :lol: :}}}}
ina4e mila naistina trqva da otide6 na kozmetik;)

Milenka
03-16-2006, 12:56
От горе пише марка МЕЛМАК и е бяло шишенце със червен етикет и червена
az li ne6to se barkam ili onq na6iq simpati4en priqtel ALF be6e ot MELMAK :lol: :}}}}
ina4e mila naistina trqva da otide6 na kozmetik;)

хихихии :) първото нещо което си помислих беше точно за Алфчо ... понеже ми е любимец :) Но спокойно .. не расте козина от този лосион!!! ххахах :)

kami`
03-16-2006, 18:59
Муци аз използвах на AVON там онези козметики за TEEN където за пъпките, но да ти кажа никакъф ефект!!! Отидох в аптеката, тя леля ми продава там, помолих я да ми предложи нещо за черни точици и пъпчици, също така аз имах и едни червени петънца по лицето. А пъпки такива по сериозни ми излизат по принцип дни преди цикълът ми... :? Но повечето са по челото за мое щастие.. та такааа помолих я за нещо да ми предложи и ми даде едно ACNE Lotion 2.60 някаде струваше, имаше ги най-различни, но този беше най-добрият, другите бяха просто за пъпки, а това е предназначено точно за тоя случай. От горе пише марка МЕЛМАК и е бяло шишенце със червен етикет и червена капачка. Но и по принцип да попиташ в аптеката за твоя случай веднага ще се намери продукт. Няма значение. Това мойто го използвам 2 пъти на ден и кожата ми става чиста, гладка и също така бузките ми си стават червенички :oops: много съм доволна от този продукт :D
zna4i tozi produk ti e premahnal napulno 4ernite to4ki!?a zatvoril li ti e porite!?

TSecret
03-16-2006, 20:58
ima edno krem4e koeto zatvarq porite i miri6e mn priqtno na Garnier pure-sinia tubi4ka i e okolo 7-8 lv!

Milenka
03-17-2006, 11:08
zna4i tozi produk ti e premahnal napulno 4ernite to4ki!?a zatvoril li ti e porite!?
миии черните точки по нослето ми се махнаха. Но знаиш ли какво направи си парна баня. Зачи сипваш вода и слагаш лайка (може и пакетчета от чай-лайка) в метален съд (тенджера) слагаш го да ври до като заври там не знам колко време. После взимаш този съд и си надвисваш главата над него и от горе се покриваш с кърпа за да може да дишаш само парата. (тук трябва да спомена че сигурно ще ти излезнат и сълзи но не се притеснявай дори ако ти е запушено нослето ще ти се отпуши :D ) Така ти се отварят всички пори и взимаш една медицинска марля и започваш да изтискваш черните точки. Ако знаеш само колко по-лесно излизат.. като гъбки :D докосваш ги и излизат. Но доста време трябва да стоиш да ти се напари хубавко лицето. После го почистваш със спирт или с ей този лосион който споменах и ще се почувстваш много добре. А за порите пише че ги свива.. но не знам мойте не са много разширени. Вземи си пилинг маска за свиване на порите :D

poro4na i skromna
03-17-2006, 12:00
az pak da vi kaja li 4e ot aptekata si kupuvam katranen sapun(0.50 lv) i mn dobre mi deistva na papkite,no ne i na 4ernite to4ki.

03-17-2006, 13:03
Milenka to tova ne e li kato da otida na kozmetik!?dali 6te e su6tiq efekt!?ako e za6to izob6to trqbva da si davam parite naprazno :-k

kami`
03-17-2006, 13:05
tova gornoto bqh az :D
ta ne e li sas sa6tiq efekt!?

Milenka
03-17-2006, 13:07
Milenka to tova ne e li kato da otida na kozmetik!?dali 6te e su6tiq efekt!?ako e za6to izob6to trqbva da si davam parite naprazno :-k
именно за да не си даваме парите на празно това е много ефикасно аз го казвам от личен опит който иска да пробва знам че няма да е разочарован и ще си спести ходенията по козметици, пари.. а ако не можеш сама да си ги махнеш кажи на някоя приятелка да ти ги изтиска.. аз лично много обичам да се занимавам на приятелят ми дори ги махам :D