PDA

View Full Version : SUBLAZNQVANE



PRESY
03-10-2006, 22:52
zdraveite,dano mojete da mi pomognete,za6toto az opredeleno se nujdaq ot va6ata pomo6t!Kak da svalq mom4eto koeto haresvam?Predi da po4na da si padam po nego toi me svalq6e i se opitva6e da me tzelune,no az se se durpah!No sega az gorq ot jelanie da gotzeluna!Toi si stana gadje s edna moq priqtelka(tq nz 4e go haresvam)i te sam se karat i se revnuvat i vse si mislq 4e imam 6ansove da si go vurna!Kak da postupq?Pomognete mi! :?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

machoka
03-10-2006, 23:17
Защо си мислиш, че след като си го отхърлила и той е намери любовта си в лицето на друго момиче е редно сега да ги разделяш, защото ти се е прищяло да го целунеш? :-k

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-10-2006, 23:29
zdraveite,dano mojete da mi pomognete,za6toto az opredeleno se nujdaq ot va6ata pomo6t!Kak da svalq mom4eto koeto haresvam?Predi da po4na da si padam po nego toi me svalq6e i se opitva6e da me tzelune,no az se se durpah!No sega az gorq ot jelanie da gotzeluna!Toi si stana gadje s edna moq priqtelka(tq nz 4e go haresvam)i te sam se karat i se revnuvat i vse si mislq 4e imam 6ansove da si go vurna!Kak da postupq?Pomognete mi! :?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

kasno e libe za kitka ili edna skapana 4alga sled dyjd kachulkaa sled svadba bulka iskash me ti sega-aa no znai 4ove4e kasno e veche prosto me iztyyrva :::

RoSsY88
03-11-2006, 04:49
Значи,койро ревнува обича!Една връзка ако няма караници,малки или големи пак е някав израз на любов.Не трябва да си разделяш.Те сигорно мн се обичкат.Когато някой те сваля и ти го отблъснеш,той намира друга.Влюбва се и тръгва с еня.МОже само да се държиш приятелски с него.Дори да скъсат с приятелката ти ако стане нещо и тръгнете,че загубиш доверието на приятелката си.Не прави нищо за ся!

CVETELLINA
03-11-2006, 11:08
Когато някой те сваля и ти го отблъснеш,той намира друга.Влюбва се и тръгва с нeямного правилно! така че най-добре е и ти да си намериш друго момче :wink: :wink:

donkihot
03-11-2006, 11:10
mi...kaji mu go ama vnimatelno a na tvoqta pr ne i kavzai tva shtoto shte te predadee

Ive70
03-11-2006, 11:20
[-X :-# =; Prosto ostavi ne6tata taka kakto sa si, za6toto 6te zagubi6 i priqtelkata si i mom4eto, koeto sus sigurnost ve4e e sre6nalo lubovtasi. Sorry :(

sexy_dizzy
03-11-2006, 12:00
И аз имам подобен проблем.Едно момче ме харесваше много но на мен ми беше противен.След две години той си хвана приятелка от моето училище и усетих че ревнувам.Преди си мислех,че това е само защото преди е харесвал мен а ся изведнъж друга,обаче осъзнах и че ме привлича.Въпреки че често демонстрират чувствата си с приятелката му аз знам че още имам шансове.Точно вчера разбрах че той още има чувства към мен.И ще се боря.Защото мисля за щастието си.
И ти се замисли.Първо:наистина ли го харесваш или това че вече харесва друга а не теб може би те кара да го искаш още повече.Или може би само те привлича?!
Второ:колко е истинска твоята приятелка и струва ли си да развалиш едно приятелство заради някакво увлечение и доколко са силни чувствата й към него?!
Хубаво е да се бориш и е важно да мислиш главно за себе си защото няма да си единствената която го прави,но ако твоята приятелка е истинска е най-добре да оставиш нещата така поне на този етап.Но е най-важно кого харесва той повече-нея или теб?

dEnIsTy
03-11-2006, 12:05
Защо си мислиш, че след като си го отхърлила и той е намери любовта си в лицето на друго момиче е редно сега да ги разделяш, защото ти се е прищяло да го целунеш? :-k
pff...ako se obi4at nqma kak da gi razdeli6...prosto mu kaji kakvo 4uvstva6 i iska6..si4ko ostanalo zavisi ot nego:)

flasher
03-12-2006, 12:18
Bi li razdelila svoia priatelka s momicheto s koeto e...?

GeRiTu```
03-12-2006, 13:25
az sum "ZA" da se bori6 za lubovta si.AMA! Predi tova se obedi 4e naistina toi te privli4a...ako si sigurna v tiva deistvai!Sushto taka...6te e malko gadno da razdeli6 priqtelkata sis nego,samo zaradi sebe si,ama ako naistina vruskata im ne vurvi....Pomisli si dobre..i az si sigurna 4e ispitva6 ne6tu kum nego..prosto si pogovorete nasame,kaji mu kakvo 4uvstva6..i vsi4ko 6te e OK,ako toi te zaslujava i te obi4a,6te se vurne pri teb(taka i priqtelkata ti 6te nameri mom4e koeto misli za neq,a ne za neina priqtelka)..ako li ne...neka budat 6tastlivi s priqtelkata ti,a ti si nameri drug!

MiLiNkOtO^
03-12-2006, 13:28
Според мен не тряя ти пука че е с нея... остави нещата сами да си дойдат на местата..

bibonka
03-12-2006, 16:04
Има вариант да е с твойта приятелка,за да те накара да ревнуваш.Но има и друг -те наистина да изпитват нещо един към друг..Затова се увери,дали той още те харесва и ако е така решете какво да правите,но ако изпитва нещо към момичето, с което е сега - не ги разделяй - не е нито честно,нито лоялно към момиче,което ти се води приятелка...

i'm so excited!
03-12-2006, 16:09
ебати, дано никога нямам "Прителка" като тебе, дето се чуди как да свали гаджето ми...

Presy13
03-12-2006, 16:55
Защо си мислиш, че след като си го отхърлила и той е намери любовта си в лицето на друго момиче е редно сега да ги разделяш, защото ти се е прищяло да го целунеш?pravilno i az sum na su6toto mnenie!

M@Dn3Ss
03-12-2006, 17:00
Абе да си го върнеш? Ти уред ли си бе!? И и се пишеш за "приятелка". На колко си бе? Я си ходи гледай сънчо и ги остави на мира :evil: .

SeXy_Girl:)
03-12-2006, 19:03
Abe tova e mnogo gadno,koeto se opitva6 da napravi6!I za kvo 6te si izgubi6 priqtelkite,samo zardi edno glupavo uvle4enie po 1 mom4e!