PDA

View Full Version : Po-Visoki???



03-10-2006, 23:17
Момочета, аз съм 167 см, но искам да стана поне 170. Как мога да постигна това без да тренирам волейбол или баскетбол, защото нямам свободно време покрай това училище? На 16 и мисля, че 170см е перфектна височина за годините ми. Знам, че от храни, богати на калции се расте на височина. Например мляко, сирене, Nesquik....:) Бихте ли ми дали някои друг съвет.. За 1 година трябва да съм минала 170.. :) :wink: :wink:

03-11-2006, 10:53
e to taka ne stava ...xaxaxax tova za treniraneto na voleibol i basketbol e pulna glupost...
Vij,tova ne zavisi ot teb ..ako geneti4no tvoite roditeli ne sa mn visoki,kolkoto kalcii da pie6 nqma da postigne6 golqm efekt!

Siseetoo
03-11-2006, 11:25
Аз пък да ти кажа...хващай се на някой лост и виси на него минимум по 15 мин на ден с почивки разбира се :) Тренирала съм Акробатика и преди така висяхме за да пораснем :) :) :) Растягат ти се костите ли нз точно какво ставало ама има ефект :) Успех

Ive70
03-11-2006, 11:39
Az puka da ti kaja si idealna. Az kato sum 1.64 i sum na 17 kakvo da kaja a? Ina4e sa mi kazvali, 4e ot morkovite se raste, no ne sum probvala.

`Death`Whore`
03-11-2006, 11:42
Дечица. От калции колко ще пораснете? Или от моркови? 1/2 сантиметър за 2 години най-вероятно. Като че ли като ядете сирене 2 месеца, зъбите вш ще станат като на холивудска звезда.

MiRaCuLiXbb
03-11-2006, 21:40
Vij,tova ne zavisi ot teb ..ako geneti4no tvoite roditeli ne sa mn visoki,kolkoto kalcii da pie6 nqma da postigne6 golqm efekt!
Прав си, че генетекита е определяща, но колко са високи родителите ти няма никакво значение. Ако беше така не искам да си представям родителите на Шак примерно. :lol:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-11-2006, 21:46
Дечица. От калции колко ще пораснете? Или от моркови? 1/2 сантиметър за 2 години най-вероятно. Като че ли като ядете сирене 2 месеца, зъбите вш ще станат като на холивудска звезда.

na holivudskite zvezdi im gi praqt na adobe photoshop :-D

a po temata : ako ne trenirash nema i da porasnesh a sashto ot zna4enie e i v rodata kolko sa visoki ne moje ot djudjeta da se rodi gigant i obrtnoto a mislq 4e ti si si savsem normalna

GLeZoRanA
03-11-2006, 21:51
отиди на хирурк ... е баба Глория ходи и порасна за некви часове ... :) :-&

`Death`Whore`
03-11-2006, 21:54
Vij,tova ne zavisi ot teb ..ako geneti4no tvoite roditeli ne sa mn visoki,kolkoto kalcii da pie6 nqma da postigne6 golqm efekt!
Прав си, че генетекита е определяща, но колко са високи родителите ти няма никакво значение. Ако беше така не искам да си представям родителите на Шак примерно. :lol:
На теория родителите му могат да са бели и ниски, а някой негов прадядо да е висок негър.

PRESY
03-11-2006, 22:35
Bih ti pomognala ako me pita6e:"kak da napulneq",no tui kato vuprosut ti e po-slojen davai da ti kazvamEmi zna4i tova za losta ot 4asti e taka,no za morkovite i tiq glupoti samo moje da me4tae6!nai-dobre se konsultirai s lekar(ako ima6 skoro pregled pri li4niq lekar),moje6 da go pita6 za ne6to koeto moje6 da pravi6(nqkukvo uprajnenie)dokato si vur6i6 rabotata bez da tre angajira otdelno!Az taka pitah(tui kato nqmam vreme za da sportuvam kakto i ti)kak da si poddurjam korem4eto stegnato(za6tot trugnah da pulneq)i toi mi kaza naprimer dokato govorq po teleona ili si pi6a doma6nite da si gultam korema i da go otpuskam(taka toi se stqgal)!I po su6tiq na4in pitai tvoq li4en lekar za suvet!

teenkopele
03-11-2006, 22:38
Яж си нормално и резултатите няма да закъснеят.
Няма определен начин, по който можеш да пораснеш. :)
Успех. :wink:

piFka_LP
03-12-2006, 11:32
e 3 sm ne sa 4ak tolkos...moje bi sutrin.kogato ima6 svobodno vreme da bqga6 malko prsto da sportuva6 ne6to i moje da se izdulji6

S_L_A_D_U_R_K_A
03-12-2006, 19:04
Скъпа, пии сок от моркови сутрин и вечер (но не купен, направи си го сама с няколко моркова) и мисля, че ще има ефект, при доста хора помага!

PRECIOUS^f
03-12-2006, 20:37
Moeto mnenie e,4e kogato postoqnno misli6 za ne6to postoqnno,t.e.,ako ti e fiks ideq veroqtnostta da se osa6testvi e po-malka :-k Taka,4e ne my misli tolkova,ako porasne6 pove4e-hybavo,no tova ne ti e koncert po jelanie,mila ;-)

MiRaCuLiXbb
03-13-2006, 19:48
Vij,tova ne zavisi ot teb ..ako geneti4no tvoite roditeli ne sa mn visoki,kolkoto kalcii da pie6 nqma da postigne6 golqm efekt!
Прав си, че генетекита е определяща, но колко са високи родителите ти няма никакво значение. Ако беше така не искам да си представям родителите на Шак примерно. :lol:
На теория родителите му могат да са бели и ниски, а някой негов прадядо да е висок негър.
Моля? На умна ли се правиш, защото си написала пълна глупост.

smile_f
03-13-2006, 20:09
Ти си близо до целта! Това, което искаш може лесно да се уреди. Дори едни маратонки ще ти свършат работа. 3 см не са нищо! Само недей да ходиш боса по асвалта! :-D

SeXy_Girl:)
03-13-2006, 20:25
Emi nai-dobriq variant e da visi6 na nqkoi lost!Ba6tata na nai-dobrata mi priqtelka e lekar i za6toto nie s priqtelkata mi sme niski,toi ni preporu4a da pravim tova(da visim na nqkoi lost)bez maitap,tova pomaga!

skate_warrior
03-14-2006, 13:43
mi elate se hvanete za moq lost we ;) :mrgreen:

miNiTo
03-14-2006, 14:46
az li4no se samnqvam viseneto ot lost da pomogne...[-( osven 4e 6te te zbolqt racete.are nqkoi ubeditelno da mi go obesni 6tot silno se samnqvam..:-k
pak i ako be6e tei nqma6e li kat izleze6 po ulicata da gleda6 devoiki det visqt po lostovete 4e sa stanat malko po visoki 4e da stanat manekenki :-D

MiRaCuLiXbb
03-16-2006, 10:59
Emi nai-dobriq variant e da visi6 na nqkoi lost!Ba6tata na nai-dobrata mi priqtelka e lekar i za6toto nie s priqtelkata mi sme niski,toi ni preporu4a da pravim tova(da visim na nqkoi lost)bez maitap,tova pomaga!
Хаха, на тоя смешник му кажи да се скрие някъде. От висенето най-много да ти се издължат ръцете, я виж маймуните какви ръце имат, пък не са особено високи. :lol: Висенето на лост помага само при гръбначни изкривявания, защото стимулира гръбните мускули, които са отговори за правилната стойка.

Milenka
03-16-2006, 11:57
Дечица. От калции колко ще пораснете? Или от моркови? 1/2 сантиметър за 2 години най-вероятно. Като че ли като ядете сирене 2 месеца, зъбите вш ще станат като на холивудска звезда.

na holivudskite zvezdi im gi praqt na adobe photoshop :-D

a po temata : ako ne trenirash nema i da porasnesh a sashto ot zna4enie e i v rodata kolko sa visoki ne moje ot djudjeta da se rodi gigant i obrtnoto a mislq 4e ti si si savsem normalna

Някой май иска да става манекенка а?? :P Виж това за джуджетата не е вярно, защото познавам едни родители на които детето им се роди такова, без абсолютно никакви други в родата.. понякога наистина си зависи от гена но.. не винаги. Аз една година много се интересувах от това как да порасна .. бях 160 сега съм 164 и съм на 16 все още си оставам с надеждата че ще порасна до 19 годишна.. :) дано .. Казвали са ми за моркови, за приемане на витамин А който е за разтеж, за калции и много глупости.. може си има някакви ефекти. Това за лоста е вярно който каже че е глупост просто да замалчи. Някой беше написал че от висенето на лоста ръцете ще се издалжат, но и висенето е от огромно значение. Значи не да застанеш с ръцете да се хванеш и хоп да висиш. Трябва да е на обратно с главата на долу, но не 15 мин защото освен болки в главата.. не виждам нищо друго. 5 минутки са достатъчни на ден. Но това зависи много на какъв лост ще си, да не е много висок за да не паднеш да се пребиеш и да има някой до тебе да ти помага ако не можеш сам/а. Това за калциите и другите работи наистина помагат за разтеж но в ранните детски години когато все още костите са ти мекички. На 16 год. мисля че е късно но може да си има ефекти не знам... Също и Йогата помага. Аз много искам да тренирам но.. нямам никакво време :? Инъче помага

Boot
03-16-2006, 12:24
Vij,tova ne zavisi ot teb ..ako geneti4no tvoite roditeli ne sa mn visoki,kolkoto kalcii da pie6 nqma da postigne6 golqm efekt!
Прав си, че генетекита е определяща, но колко са високи родителите ти няма никакво значение. Ако беше така не искам да си представям родителите на Шак примерно. :lol:
На теория родителите му могат да са бели и ниски, а някой негов прадядо да е висок негър.
Моля? На умна ли се правиш, защото си написала пълна глупост.
Виж сега, по биология това нещо се учи. Абсолютно вярно е, макар че е супер слабо вероятно. Ако прадядото е висок негър и се е чифтосал със ниска бяла жена е НАПЪЛНО възможно да им се роди бяло ниско детенце. Което обаче носи гените и на дядо си - т.е. също така е възможно неговите дечица да са чернокожи и високи, макар че то самото не е.
Ти на умна ли се правиш?

MiRaCuLiXbb
03-16-2006, 17:30
Vij,tova ne zavisi ot teb ..ako geneti4no tvoite roditeli ne sa mn visoki,kolkoto kalcii da pie6 nqma da postigne6 golqm efekt!
Прав си, че генетекита е определяща, но колко са високи родителите ти няма никакво значение. Ако беше така не искам да си представям родителите на Шак примерно. :lol:
На теория родителите му могат да са бели и ниски, а някой негов прадядо да е висок негър.
Моля? На умна ли се правиш, защото си написала пълна глупост.
Виж сега, по биология това нещо се учи. Абсолютно вярно е, макар че е супер слабо вероятно. Ако прадядото е висок негър и се е чифтосал със ниска бяла жена е НАПЪЛНО възможно да им се роди бяло ниско детенце. Което обаче носи гените и на дядо си - т.е. също така е възможно неговите дечица да са чернокожи и високи, макар че то самото не е.
Ти на умна ли се правиш?
Хаха, на теория може и прадядо ти да е мамут, а майка ти хипопотам. Супер слабо вероятно било, аз казвам невъзможно и глупаво. Ако искаш да си развиваме теории мога да ти изведа всякакви невероятни комбинации. Стиа писали глупости като не разбирате.

Това за лоста е вярно който каже че е глупост просто да замалчи. Някой беше написал че от висенето на лоста ръцете ще се издалжат, но и висенето е от огромно значение. Значи не да застанеш с ръцете да се хванеш и хоп да висиш. Трябва да е на обратно с главата на долу, но не 15 мин защото освен болки в главата.. не виждам нищо друго. 5 минутки са достатъчни на ден.
По-добре ти замълчи, защото си чула недочула нещо и аре да флууднем. Като висиш с главнята надолу най-много да ти се увеличи временно разстоянието между прешлените, което ще изчезне до 10-тина мин след като слезеш. С други думи-ще станеш ли по-висок ако висиш на лост по какъвто и да е начин?-> съвсем не.

CrazY^^MousE^^F
03-16-2006, 20:05
Аз пък съм чувала, че като скачаш, се расте, ама не знам дали е вярно, но пробвай ако искаш :) :) :)

Boot
03-17-2006, 09:14
Хаха, на теория може и прадядо ти да е мамут, а майка ти хипопотам. Супер слабо вероятно било, аз казвам невъзможно и глупаво. Ако искаш да си развиваме теории мога да ти изведа всякакви невероятни комбинации. Стиа писали глупости като не разбирате.


Единственото, което искам да те попитам е, ти някога учил ли си генетика (учи се по биология в 11 клас за езиковите училища и в 10 за техниткумите)? Щото очевадно не си..

MiRaCuLiXbb
03-18-2006, 19:55
Я сега като най-сетне си взе учебничето го отвори и прочети какво пише вътре, да видиш, че не си прав.

`Death`Whore`
03-18-2006, 19:59
На теория вероятността да видиш жив мамут е 50:50 - или ще видиш, или няма да видиш. Затова казах "на теория" в предишния си пост.

kami_345
03-19-2006, 13:01
pf,normalna li si?Taka si dobre!A i ako ne trenira6 naistina i 5 kofi mlqko nqma da ti stignat na den za da porasne6, da ne govorim za Nesckuiq!!!