PDA

View Full Version : za manekenkite



obi4anata
03-11-2006, 07:23
zdraveite
zna4i v klasa sum na rosica ivanova(miss bulgaria)
i teodora andreeva(miss turizam)javascript:emoticon(':smt018')purvo ne stiga 4e sa prosti mi sa i nahalni mislqt si 4e si4ki sme im dlujni pravihme klasno po matematika i rosica be6e moita grupa i sedna pred men az si bqh napisala vsi4ko i nai nahalno mi vze klasnoto prepisa go i posle go sma4ka i go izhvurli spored vas tova pravilno li e?

Ani_girl
03-11-2006, 08:02
mi pone e mogla da te popita dali moje da prepishe ot teb spored men ne e hubavo 4e nakraiq nai nahalno ti e skusala lista za6toto ot vsqko hubavo momi4e ima po hubavo taka4e nerazbiram za6to se naduvat !za6toto ot vseki gazar ima po golqm gazar !

shizzle
03-11-2006, 08:08
От простаци няма измъкване. Па и не можеш й смачка фасона, защото кой знае на колко сиви елементи е духала, за да стане мис България. "Пази боже сляпо да прогледа", сещаш ли се разказа?

e4o
03-11-2006, 08:09
ebati tupata p..ka :shock:

obi4anata
03-11-2006, 08:13
a nai qkoto be6e kogato edin den si be6e slojila mnogo ama mnogo fon dio ten i na ednata i buza be6e padnalo ili nz tam kvo i vsi4ki v koridora i sau4enicite mi i nai ve4e az i priqtelqt mi neistovo se smeehme

Qgodka_
03-11-2006, 08:37
Постъпката и е много неправилна, а до това колко са прости ..... ами учите в един клас, след изпитите сте били на едно ниво ... така че и сега сте така. А и какво толкова за фон дьо тена ... тя един ден може да не е изглеждала перфектна, а на другите от училището ти всеки ден ли трябва да им се смеят, защото носа им не бил идеален, краката и те, лицето с някоя друга пъпка. Така че каквото повикало такова се обадило [-X [-X [-X

obi4anata
03-11-2006, 08:51
izvinqvai no tq e vlezla bez izpiti za6toto doide minalata godina i ve4e be6e miss bulgaria a puk i nz dali znae kolkot men za6toto ne e stupvala v u4ili6te ot na4aloto na godinata sigurno 6te doide samo na bala za da si pokaje rokli4kata

WILD__BOY
03-11-2006, 08:53
Няква тъпа пача. Бягай от такива и не и давай нищо.

Master_88
03-11-2006, 09:33
Познати са ми такива индивиди. Рано или късно се намира някой който да им снижи самочувствието.

obi4anata
03-11-2006, 09:58
i nai interesnoto e 4e kogato imame fizi4esko az si svalqm vsi4ki bijuta i si nosq parfumq i kato si ostavq 4antata sled 4asa vijdam 4e parfumat mi e namalql i bijutata mi sa pipani i se okaza 4e rosica i teodora se pruskat s moq parfum i merqt bijutata mi tova e mnogo hubavo nali

IdontGiveaFuck
03-11-2006, 10:02
А я ми кажи,ти зле ли си ?Как може да гледаш как ти мачка класното и да не направиш нищо ? :shock: Или пък да ти използват парфюма и ти да седиш и да си мълчиш ?Някой път по физическо си остави чантата близо до теб и я наблюдавай..ако тръгнат да ровят им направи няква забележка.Тва,че са известни не значи,че трябва да ти се качват на главата!Не им давай!

crystal_tear
03-11-2006, 10:08
Az se nadqvam da ne prozvu4i,taka 4e vse edno zavijdam,no az opredeleno smqtam,4e tova e nai-nesimpatichnata miss Bulgaria!!! [-X A pyk kolkoto i da e krasiva,tova ne i pozvolqva da se dyrji s vsichki vse edno sa i podchineni!I az sym bila v Visage i kogato po4nah bqh s mnogo gotini momi4ata,no sled kato razbrah za kvo stava na vypros se otkazah,a te sega dori ne mi kazvat i "zdrasti",taka 4e vseki se blazni ot slavata,za syjalenie....... :(

pipi`e`golqma
03-11-2006, 10:12
:shock: :shock: Ти явно си много спокоен човек за да ги търппиш... Тфа са е**ти тЪпите парчета ... Напрай им забележка кфо си мълчиш

obi4anata
03-11-2006, 10:12
mi ne moga da im kaja ni6to ebati vsi4ko jivo e na tqhna strana dori i priqtelkite mi sa s tqh samo priqtelqt mi me podkrepq za6toto mnogo mrazi takiva kato tqh

pipi`e`golqma
03-11-2006, 10:18
mi ne moga da im kaja ni6to ebati vsi4ko jivo e na tqhna strana dori i priqtelkite mi sa s tqh samo priqtelqt mi me podkrepq za6toto mnogo mrazi takiva kato tqh
Еми тогава ваобще не им обръщай внимание се едно не съществуват а доколкото чантата ти оставяй я близо до себе си както ти казаха другите.

shizzle
03-11-2006, 10:23
Ето, това е! Бати простотията. "Приятелките ми са с тях"! Това може само момиче да го каже! Какви приятелки имаш тогава?! Или ти си в грешка и те са прави, или са тъпи патки. Ама щом дружиш с тях..

Съжалявам за острия език, ама т'ва е пълна олигофрения!

midnight...
03-11-2006, 10:45
ами какво да ти кажа освен че те съжаляв че е в твоя клас
но не се давай на простотията, въпреки че винаги ще я има

03-11-2006, 15:27
I kakvo ot towa kato si4ki sa s tqh kato ti sma4ka klasnoto shto ne i wkara edna plesnica a ? men ne me interesuwa kfo mislqt drugite za men oswen ako ne mi puka za tqh taka che drugiq pat nqma da se prawish na dobri4ka ! :twisted:

03-11-2006, 15:54
Аз на твое място щях да повикам няколко приятелчета да й видят сметката на тая тъпа курва! Няма смисъл да я търпиш!

03-11-2006, 16:51
omg po4ni da razpravq6 istoriiki koito da q izkarat kyrwa kaji na averkite si 4e tq gi e narejdala zad garba im takiva raboti po dobre ot kolkoto da sedi6 i ni6to da ne prai6 Ae kasmet
znam 4e nikoi nqma se saglasi s mene no tova si e tqhna rabota NIKOGA NE SE OSTAVQITE BIITE SE DO POSLEDNO

shizzle
03-11-2006, 17:56
Това е мис България, по дяволите. С всичките неща, които идват със славата. А това са:

>огромно самочувствие
>не може да повярва да не успее в нещо
>чичко, на който е духала, за да й даде титлата
>антураж от псевдо-приятелки
>огромни маса потенциални врагове

А ти, като си патка и не можеш да си направиш дори приятелски кръг, какво да кажа. Тя е тъпа путка, ама като й се даваш, какъв извод да си направя?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-11-2006, 18:11
zdraveite
zna4i v klasa sum na rosica ivanova(miss bulgaria)
i teodora andreeva(miss turizam)javascript:emoticon(':smt018')purvo ne stiga 4e sa prosti mi sa i nahalni mislqt si 4e si4ki sme im dlujni pravihme klasno po matematika i rosica be6e moita grupa i sedna pred men az si bqh napisala vsi4ko i nai nahalno mi vze klasnoto prepisa go i posle go sma4ka i go izhvurli spored vas tova pravilno li e?

haha awe tiq sa bahti groznite . otidi pri nqkoi jylt vestnik i spodeli s tqh goreshtata novina :smt005

fti4ka
03-11-2006, 18:14
epa ti 6to si si dala klasnoto?!

FlowerinesS
03-11-2006, 18:17
Абе нещо не ми се вързват нещата!Как така ти е хвърлила класната?и ти кво -без класна ли остана?!Малеее,ако бях аз.. :smt072 :smt072
Само да се опита да препише..веднага щях да се развикам,че росито ми гледа в листа!Камо ли пък да ми изхвърли контролната!Ква е тая,че ще се възползва от собствения ми труд и на всичкото отгоре,вместо с благодарности,ще си остана с контролна в коша!Да,да!КАК МОЖЕ Да И СЕ ДАВАШ!
Ами тва с парфюма..ще ги питам най-нагло да не би да не са имали пари да си купят собствен,че барат моя?!и накрая бих добавила:"Муцкааа,внимавай,не знаеш с кой си имаш работа" :wink:

miNiTo
03-11-2006, 18:37
maleleeeeeeeeeeeeee v kaf svqt jiveem!!!
kak 6e sedi6 i n6 nqma da kaje6!a priqtelkite ti 6tom sa na neina strana....brat basi priqtelkite det gi ima6.nz ama az ne bih tarpqla takoz ne6to.sq kat kaza 4ak sa qdosah tuka!!!:smt013a za klasnoto e pak kak ne si viknala o6te kat go e zela,kamo li pak da q gleda6 kak go hvarlq!!! [-X i posle ko stana?n6 li ne predade?

miNiTo
03-11-2006, 18:39
no vzemi se razbontuvai s/u tqh kakfo tolkz moje da stane :) i ne se predavai!!! :smt016

flasher
03-11-2006, 19:12
mrazim naduti modelki :-({|=

obi4anata
03-11-2006, 19:41
nqkoi put 6te i zabiq nqkoi 6amar

Jamalska
03-11-2006, 20:04
zdraveite
zna4i v klasa sum na rosica ivanova(miss bulgaria)
i teodora andreeva(miss turizam)javascript:emoticon(':smt018')purvo ne stiga 4e sa prosti mi sa i nahalni mislqt si 4e si4ki sme im dlujni pravihme klasno po matematika i rosica be6e moita grupa i sedna pred men az si bqh napisala vsi4ko i nai nahalno mi vze klasnoto prepisa go i posle go sma4ka i go izhvurli spored vas tova pravilno li e?

haha awe tiq sa bahti groznite . otidi pri nqkoi jylt vestnik i spodeli s tqh goreshtata novina :smt005
М/у другото това е много добра и напълно осъществима идея...Жълтите вестници биха се заинтересували от некфи по-известни личности...
Ако не...фани я някъде из квартала й и я пребии...поне я посини..те тия дет пазят равновесия на токове не могат да се бият

03-12-2006, 12:04
zdraveite
zna4i v klasa sum na rosica ivanova(miss bulgaria)
i teodora andreeva(miss turizam)javascript:emoticon(':smt018')purvo ne stiga 4e sa prosti mi sa i nahalni mislqt si 4e si4ki sme im dlujni pravihme klasno po matematika i rosica be6e moita grupa i sedna pred men az si bqh napisala vsi4ko i nai nahalno mi vze klasnoto prepisa go i posle go sma4ka i go izhvurli spored vas tova pravilno li e?

haha awe tiq sa bahti groznite . otidi pri nqkoi jylt vestnik i spodeli s tqh goreshtata novina :smt005
М/у другото това е много добра и напълно осъществима идея...Жълтите вестници биха се заинтересували от некфи по-известни личности...
Ако не...фани я някъде из квартала й и я пребии...поне я посини..те тия дет пазят равновесия на токове не могат да се бият

AAAAAAAAAAaahahahahha
:smt037 :smt038 :smt036 :smt044 :smt045 :smt109
Ама после може да си докара доста неприятности с тая роси..

PRECIOUS^f
03-12-2006, 19:45
Ky4kaaaaa... :!: :!: :!:

obi4anata
03-12-2006, 19:52
abe nai lo6oto e 4e nqkoi den nqma da izdurja i 6te q udara edvam udurjam priqtelqt si da ne go napravi no ne iskam posle da mu se slu4i ne6to zaradi tozi parcal

SummeRLove08
03-12-2006, 20:37
яяяяя един шут в гъза и тва е! :lol: Ми то ако им се поддавате то се така ше ви прават. :smt018 А и то си е за тях щото то те така показват колко са прости въпреки че са известни красавици..

FlowerinesS
03-13-2006, 11:42
Еми така е в частните училища проблемите като този са повече..просто защото там учат и разни по-надути и известни хора или поне деца на такива..Струва ми се ,че нещо ти е ниско самочувствието.Я малко по-така!Не се давай на някакви си,които само защото са преспали с 1 куп народ,са станали 'известни' и сега провалят деня и настроението на другите покрай тях!

angel4eto_666
03-13-2006, 14:27
naduta ku4ka,em kvo moje da s eo4akva ot "nai-hubavata" jena v bg te niamat gram mozak v tikvite si ,ni6to ne mogat da praviat osven da svirkat na niakoi ina4e kak 6te stignali do tva nivo na koieto se ,ne im se davai ne moje taka da te tap4at

obi4anata
03-13-2006, 14:34
mersi za mneniqta sladuri takva hora kato vas trqbva da ima pove4e

04-07-2006, 19:31
Чакайте бе, тя тая росица не завърши ли миналата година 12 клас?

mnogo_sladi4ka
04-07-2006, 23:53
Ky4kaaaaa... :!: :!: :!:

мдааааа така е,кучка ама от най долните

:smt019

mnogo_sladi4ka
04-07-2006, 23:56
Чакайте бе, тя тая росица не завърши ли миналата година 12 клас?

I don't know :shock: :?:

mi to ako e zavur6ila minalata godina 12 klas,na4i tuka qko sa ni izbazikali,ama ne mi se vqrva.vqrvam na tova koeto kaza momi4eto koeto pustna taq tema,za6toto vsi4ki{e ima i malki izklu4eniq,ama mnogo malki{za jalost}modelki i kato cqlo izvestnite xora sa si naduti i ne me u4udva ako taq rosi pravi taka.ama po tova koeto razkazava6,to samo4uvstvie,samo4uvstvie ama ne si obesnqvam na kakvo otgore :arrow: xem e tupa,a puk i vaob6te ne mi se vijda krasiva..vie kak mislite?

kudravoto
04-08-2006, 00:42
mi ne ne zavur6i minalata godina sega taq zavur6va i e v klasa na priqtelqt mi poslednata izcepka be6e kato kaza 4e purvata svetovna voina se e vodila v bulgaria

Shantav^dakel
04-08-2006, 11:07
Леле направо съм покъртена. Ама наглостта човешка, няма грешка.
Съмнявам се, някой да им се кефи истински, а просто парадират с подобно поведение, за да са в орбитата на известните и да намажат от тяхната слава. Щото видиш ли, ако няква манекенка дружи с мен, значи и аз съм супер и т.н.
Даже не знам дали е било добре да кажеш на учителката, защото не се знае дали и тя няма да се кефи на "звездата". Просто не им обръщай внимание и не допускай повече да стават такива неща. Аз не познавам нормален човек, който да подкрепи подобно поведение, та ако ще с такова поведение да е самия Господ Бог. /опа, аз много да не богохулствам/
Айде, успех :wink:

hamsterka
04-08-2006, 12:45
abe q prosto i kaji 4e tupa kranta...a za6to mi se vijda 4e i "priqtelkite" ti,kakto gi nari4a6 vob6te ne sa ti takiva....ili prosto iskat da se haresat na "zvezdata"///a pa az nemam dumi kakvi izrodi izbirat na tez konkursi...

Paris_Hilton
04-08-2006, 13:06
Просто не мога да повярвам,че всичко,което каза за Росица и Теодора е истина...Искам само да кажа,че Роси изобщо не е надута...много е сладка и земна..поне с мен беше така.Изобщо не я гони звездоманията и си говорихме съвсем нормално...Ако пък ми кажете че Роси и Теди не са красиви просто незнам....защото прочетох,че избирали все грозни момичета за Мисс БГ!Амии айде вие се явете...щом не харесвате Росица,която е наистина страхотна,явете се вие да ви видим далии изобщо ще ви допуснат до участие...Просто недейте ги оплюва толкова...
Аз също съм Мис,но това което казах за Роси и Теди са ми лични наблюдения,а не солидарност..и все пак не причислявайте всички моделки в една обща графа..повярвайте ми има,макар и рядко много свестни момичета!

kudravoto
04-08-2006, 13:46
mi da vqrno e 4e ima no te dvete prosto ne sa ot tqh izvinqvai ako te zasqgam

Paris_Hilton
04-08-2006, 13:51
Не не ме засягаш всеки си има право на мнение..аз просто си изказах моето заедно с наблюденията ми от Роси и Теди... :?

kudravoto
04-08-2006, 13:51
bratov4etka mi e primer za krasiva i umna manekenka no hubavoto e 4e ne e bulgaria za6toto tuka sa rqdkost takiva kato neq i spored men ima mnogo hubavi momi4eta koito ako se qvim moje i da stanem miss ili nz kakvo no ne e v tva vuprosa trugni po ulicata i se ogledai kolko krasivi momi4eta ima koito rosica i teodora ne mogat da im se ka4at na malkiqt prust

kudravoto
04-08-2006, 13:54
mi nz izvinqai s tebe sigurno sa se durjali po dobre
no az sum s mnogo kudrava kosa i postoqno mi se zaqjdat za tova

Paris_Hilton
04-08-2006, 14:11
Да има естествено и по-красиви от тях..но мисълта ми беше че всички ги обиждат и това ме подразни.
И какво като си с къдрава коса...аз също :) Обожавам косата си...като малка много я мразех,защото и на мен ми се подиграваха,но си дадох сметка че това ми е чар и се научих да си я харесвам ;)
п.с.ако искаш пиши едно ЛС да си поговорим :D

egipetska_princesa
04-11-2006, 21:50
Az ne zavijdam na miss Bulgariq (daje q syjelqvam) .Neka e 6tastliva( no dali realno bi mogla- v obqtiqta na slavata,obre4en si na samota).Da hubavo momi4e,no kakvo li se krie zad maskata na blqsyka? (:smt096 or :smt059 ) Dali e krasiva i du6ata i...

Vij,iska mi se da dam bezpristrastno mnenie po vaprosa,za6toto vse pak ne sym bila svidetel na slu4kite.Otnosno tozi slu4ai s klasnoto-naistina govori zle za neq.No vse pak mi se struva 4e na momenti presilva6 situaciite...

СЪЩЕСТВЕНОТО Е НЕВИДИМО ЗА ОЧИТЕ

х
04-12-2006, 08:31
а ха ха :smt005 , по-голяма простотия не съм чувала...егати свободните съчинения дето ги пишете тука... аз познавам роси и не само че е мн красива, а и е изклучително интелигентна и възпитана. освен това е набор 86, и завърши миналата или по-миналата година. има пари да те блъска с пачки от софия до русе и обратно, а ти пръскала парфума... :---) #-o =D> моля ви, неразбирам защто факта че момичето е постигнала нещто в живота си, вместо да ви амбицира и да вземете пример, пишете съчинения... :smt017 :smt012 :smt013 :smt013 :smt013

kudravoto
04-12-2006, 12:11
da be da uspeh hubavo ako 6tete vqrvaite de ne vi karam vuob6te ne e zavur6ila minalata godina 12 klas e i e v moq klas

beep
04-12-2006, 18:16
kudravoto
Фен



Регистриран на: 05 Мар 2006
Мнения: 66
Местожителство: sofia
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 2:42 am Заглавие: kudravoto

--------------------------------------------------------------------------------

mi ne ne zavur6i minalata godina sega taq zavur6va i e v klasa na priqtelqt mi poslednata izcepka be6e kato kaza 4e purvata svetovna voina se e vodila v bulgaria
_________________

kadravoto posledno v koi klas e ???? v tvoq ili v na priqtelqt ti ????

egipetska_princesa
04-12-2006, 18:23
а ха ха :smt005 , по-голяма простотия не съм чувала...егати свободните съчинения дето ги пишете тука... аз познавам роси и не само че е мн красива, а и е изклучително интелигентна и възпитана. освен това е набор 86, и завърши миналата или по-миналата година. има пари да те блъска с пачки от софия до русе и обратно, а ти пръскала парфума... :---) #-o =D> моля ви, неразбирам защто факта че момичето е постигнала нещто в живота си, вместо да ви амбицира и да вземете пример, пишете съчинения... :smt017 :smt012 :smt013 :smt013 :smt013

Otnosno tova dali e 'inteligentna i vyzpitana'-vseki si ima gledna to4ka i az uvajavam razli4nite mneniq.Svoboda na slovoto,a ne :-# !.A 12 klas nqma kak da e zavyr6ila tyi kato v 'Hai klub' pi6e6e 4e e na 17 godini.Izvinqvai no kogo zalygva6 osven sebe si.Pojelavam ti mnogo 6tastie,mir i OTKROVENOST :smt059 .

х
04-12-2006, 19:20
abe hora, ako bqhte pone malko naqsno 6tqhte da znaete 4e miss bulgaria nemoje6 da stane6 na 17, dori i da si izv1nzemno krasivata d16terq na mlioner. a i dori da stane6, nikoi nqma da te dopusne na miss svqt... [-(

Jamalska
04-12-2006, 20:53
abe hora, ako bqhte pone malko naqsno 6tqhte da znaete 4e miss bulgaria nemoje6 da stane6 na 17, dori i da si izv1nzemno krasivata d16terq na mlioner. a i dori da stane6, nikoi nqma da te dopusne na miss svqt... [-(
скромните ми знания за тези конкурси включват това че се взимат женки м/у 16 и ...нещо си

{P}HoNeY{P}
04-13-2006, 10:14
Qvno se mislqt za koi znae kakvo, no ne pri vsi4ki e taka az sa6to sam model,no ne se naduvam daje ponqkoga iskam tova da ne se znae za da me priemat po-seriozno ama...
a teq dvete qvno sa mnogo tapi par4ete!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 14:17
zdraveite
zna4i v klasa sum na rosica ivanova(miss bulgaria)
i teodora andreeva(miss turizam)javascript:emoticon(':smt018')purvo ne stiga 4e sa prosti mi sa i nahalni mislqt si 4e si4ki sme im dlujni pravihme klasno po matematika i rosica be6e moita grupa i sedna pred men az si bqh napisala vsi4ko i nai nahalno mi vze klasnoto prepisa go i posle go sma4ka i go izhvurli spored vas tova pravilno li e?

malee taq e ebahti ovcata kak moje da sa izbrali takjova nevazpitano i ne 4ak tolkova gotino sazdanie za miss be maleee po na6e vreme mai kat si otvori6 krakata i celiq svqt e tvoi UJAST

FlowerinesS
04-13-2006, 18:01
Jamalska,те допускат над 16,но няма да те изберат за Мис Бг,ако нямаш 18,защото за Мис свят трябва да си 18+.х много точно го е казала. :wink:

Heaven_inhabitant_f
04-13-2006, 19:19
http://www.dnes.bg/article.php?id=4023 сега трябва да е на 18-19 :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-13-2006, 20:30
Izob6to ne trea da si na 18 -19 dve godini podred se kandidatirat momi4eta ot moeto daskalo o to ne na po 18 a na po 17 tyi 4e ne e nujno da si palnoleten

FlowerinesS
04-14-2006, 17:12
Izob6to ne trea da si na 18 -19 dve godini podred se kandidatirat momi4eta ot moeto daskalo o to ne na po 18 a na po 17 tyi 4e ne e nujno da si palnoleten
Миличка,точно това се опитвах да обясня..може да си и на 16 и на 17,но НЯМА да те изберат за Мис България ,защото тази,която стане Мис Бг отива на Мис Свят,а там НЕ допускат под 18,трябва да имаш навършени 18,така че участието на момичетата ,които са 18- се обезсмисля.Сега разбра ли?

Paris_Hilton
04-16-2006, 11:48
Тази година четох договора за конкурса!Трябва да имаш навършени 17 години!Какви ги говорите за 18-19!!Само разтягате локуми тука без да сте наясно с нещата!Трябва да се изказват само вътрешни хора,които поне малко са се сблъсквали с нещата.Тука повечето от вас изобщо не са виждали Росица на живо,да не говорим да сте общували с нея,ама иначе тъпа била,грозна и невъзпитана...Подкрепям "х"..тя е една от малкото които имат добро и правилно мнение за Роси!

Opeth
04-16-2006, 22:16
Ае хора как може да са връзвате на такива глупости.Някой пише простотии,а вие веднага са мятате да плюете.Тва е бахти детската история дет е съчинила авторката на темата.То такива глупости,които са описани се правят в 4-5 клас,а момиче на 18-19 без значение от самочувствието ама мноооооого ма съмнява да тръгне да са занимава с подобни лапешки изпълнения.Абсолютно съм сигурен,че тва са пълни глупости на момиче,което може би завижда

Estranged
04-17-2006, 18:47
Не се впрягай. Почти сички манекенки са тъпи - то не може да имаш всичко - и да си най-красивата и да си най-умната :lol: Но ти по никакъв начин не сси им длъжна!

InHell
04-19-2006, 00:14
Срещал съм доста манекенки и не съм останал очарован от нито една от тях.....просто са глупавички.....поне на мен така ми се струва. Новата миска не прави изключение.....нито е кой знае колко красива, нито блести с умствените си способности.
На зададения й въпрос "Девствена ли си?" тя мълчи. `Що мълчи? Какво може да си помисли човек? Научили са я да мълчи, `щото видиш ли, лошо ще е мнението за нея. Ами с това мълчание показва няколко неща:
1. Ами не съм девствена, ама мама и тати не знаят
или
Не съм девствена, ама ми казаха да не казвам, за да не се изложа.
2.Лицемерие, сервилничене, ect.
3.Просто поредната пикла която се прави на "отворена" и чака някой да я "затвори".
По мои наблюдения манекенки стават момичета, които имат комплекси свързани с не до там високото им интелектуално ниво.......и има защо да имат комплекси.

Казали са го хората - всяко чудо за три дни.


Приемам забележки на РМ