PDA

View Full Version : Garnier или L'Oreal



elitooo
03-11-2006, 09:24
Момичетааа,помагайте.Искам да си взема серия Pure,заради мазната кожа,с която се мъча да се преборя от няколко години и пъпките.Досега единствено кремчето Imex ми е помогнало,ама порите и черните точки си стоят.Бях и на хормонални изследвания.Можете ли да ми препоръчате коя от двете серии е по-добра?(измиващ продукт+тоник+крем) и да се надявам ли,че може малко да се въстанови баланса по някъкъв начин?Мерси ма всички предварително :roll:

TSecret
03-11-2006, 09:29
nito edna ot dvete-vzemi si zelenata seria na vichy i 6te se opravi6 za6toto tq e midicinska kozmetika@

Siseetoo
03-11-2006, 09:41
Мила аз съм със същия проблем като твоя..но ти препоръчвам да не ползваш такива неща =; те още повече увреждат , не помагат вярвай ми ! Отиди на Аптеката и търси СИЛИЦИЛОВ спирт струва стотинки .. за това мога да кажа че помага ако не за друго то кожата ти спира да се омазнява толкова често :)
Имах и една специална рецепта от която също съм много доволна намеря ли я веднага ще ти я напиша .. :wink:

03-11-2006, 11:04
az imam tvoia problem toez vs na na6a vuzras go imat polzvala sam na loreal no da ti priznaa ne biah noo dovolna toez kogata mi se lu6e6e a tva ne e huu ne biva da izsu6avame kogata tolkova noo a prosto da q matirame toez produkti sudurga6i spirt ne ti preporu4vam se pak zn 4e maznata koga obrazuva pobavno bru4ki taka 4e ne isu6avai kogata si prekaleno li4no az sum mnoogo dovolna ot izmiva6oto na avene losiona a za hidratacia i pupkite izpolzvam edno krem4e za zali4avane na petanca na la roche su6o medicinska kozmetika 6e gi nameri6 v vs apteka a za 4ernite to4ki sium noo dovolna na maskite na nivea ednokratnite ima edna za dulboko po4istvane noo dobre mi deistva i sok ot magdanoz koito az si istiskvam i s tampon go razmazvampo liceto ostaam go da isuhne i presno mliako go premahvam kogata staa mreki4ka i pupkite vidimo na maliavat uspeh no pomni ne stiskai pupkite i 4ernite to4ki i ne isu6avai kogata a prosto matirai s krem losioni za mazna koga koito osvem 4e namaliavat seruma i hidratirat a hubavata koga se nugdaa ot 3 stupki po4istvane tonizirane i hidratacia bay!

elitooo
03-11-2006, 16:19
Благодаря все пак.Била съм по лекари,не са ми помогнали,затова се чувствам напълно отчаяна :cry: най-много да се примиря,че трябва да минат години...

ninsy
04-30-2006, 19:57
nito edna ot dvete-vzemi si zelenata seria na vichy i 6te se opravi6 za6toto tq e midicinska kozmetika@

i az sym na tova mnenie :P