PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Виждаме се супер рядко!! :(



SAd girl
03-11-2006, 12:00
не съм първата която страда от любов,нито ще съм последната...не съм и първата която търси помощ
но ми се иска да ме посъветвате нещо..много пъти сте давали най точни съвети..а на мен ми омръзна да плача ,да мисля че ще се побъркам,да не намираш изход..
историята е мн дълга,но на кратко - с момче съм което твърди че мн ме обича,а аз не мога да живея без него..
от много време сме заедно..но той почти няма време за мен-виждаме се 1 в седмицата,а приятелите си вижда всеки ден.много пъти съм говорила с него,но ..това говорене-има ефект само седмица!
а не мен ми писна все аз да поемам инициативата да се виждаме,боли ме..адски много..а ме е страх да не го загубя,не съм си и помисляда му поставям ултиматом на тема приятели..не искам да го карам да избора..но след като твърди ,че ме обича..защо постъпва така?
моля ви..кажете нещо :smt010

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

dEnIsTy
03-11-2006, 12:07
SAd girl za6toto e mom4e :lol: :lol:
razdelete se malko i togava ako naistina te obi4a 6te se useti ako ne....nz:){}

sad girl
03-11-2006, 12:08
CuHu{{o4u}},ходим за 4ти път...........

Ice_Queen
03-11-2006, 12:34
ами явно просто не те заслужава!!!!!!!!

ckeuT4eTo_f
03-11-2006, 12:58
Naistina.. Ne te zaslujava..

teenkopele
03-11-2006, 13:27
Еми какво да се прави... :o
Спри да го търсиш и ако той те потърси , значи държи на теб, но ако не...приятелите му явно са по-важни и не те заслужава.
Сама вземи решение, колкото и да е трудно. :)
Успех. :wink:

Sad girl
03-11-2006, 14:13
и това опитвах - както казвате -започва да ме търси..но след седмица мах и пак се започва с приятелите... така започвам да намразвам хора който почти никаква вина нямат!егоист ли съм..нима желанието ми да го виждам повече от 1 в седмицата е ... прекалено :smt010

vibora85
03-11-2006, 15:28
ами явно просто не те заслужава!!!!!!!!
мммм дааа

piFka_LP
03-11-2006, 15:42
ustai go ne te zaslujava !!

RoSsY88
03-11-2006, 16:13
Временна раздяла.

the`spy
03-11-2006, 18:15
Много просто.Имах същия проблем като твоя ,само че с момиче.Повярвай ми - едно ще ти кажа - абсолютно същите сценки ми ги правеше тя ,дразнех се (за нищо, което го разбрах след това) и започнах да и поставям ултиматоми ,мислех ,че съм влюбен - заблуждавах се ужасно - СТРАДАХ !!!
Е ..разбирасе връзката ни приключи - защото запомни едно !!! - Колкото повече го искаш толкова повече ти бяга.Недей си въобразяваш ,че не те обича - това е ясно По скоро си силно привързана към него , това е.. ! Нито пък ти го обичаш ..сега каквото и да кажа няма да ми повярваш - разбирам те и аз бях така (колкото изтъркано и банално да звучи) ,но помни ,че след това двойно повече време ще се радваш ,ще усмисляш грешките си и ще се поучаваш от тях ,което е най-хубавото нещо от цялата работа.Малка си ..недей му мисли толкова - живей си живота..трябва малко да си изкривиш светогледа ... и да се забавляваш докато можеш ..докато си свободна.

П.П - А сега един конкретен отговор - дай свобода на приятеля си ..колкото по-рядко се виждате толкова по-добре..иначе ще си омръзнете ,нали?

03-11-2006, 18:42
Много просто.Имах същия проблем като твоя ,само че с момиче.Повярвай ми - едно ще ти кажа - абсолютно същите сценки ми ги правеше тя ,дразнех се (за нищо, което го разбрах след това) и започнах да и поставям ултиматоми ,мислех ,че съм влюбен - заблуждавах се ужасно - СТРАДАХ !!!
Е ..разбирасе връзката ни приключи - защото запомни едно !!! - Колкото повече го искаш толкова повече ти бяга.Недей си въобразяваш ,че не те обича - това е ясно По скоро си силно привързана към него , това е.. ! Нито пък ти го обичаш ..сега каквото и да кажа няма да ми повярваш - разбирам те и аз бях така (колкото изтъркано и банално да звучи) ,но помни ,че след това двойно повече време ще се радваш ,ще усмисляш грешките си и ще се поучаваш от тях ,което е най-хубавото нещо от цялата работа.Малка си ..недей му мисли толкова - живей си живота..трябва малко да си изкривиш светогледа ... и да се забавляваш докато можеш ..докато си свободна.

П.П - А сега един конкретен отговор - дай свобода на приятеля си ..колкото по-рядко се виждате толкова по-добре..иначе ще си омръзнете ,нали?
оо мили SPY..тъжно е че не само аз съм така :(..малка..на 16,почти 17..може би..
вече 2 години се въртим 1 около др,не сме си омръзнали-това го знам.тревожа се ,че ако така се случи ,че му откажа 1-2-3-4 срещи ..и ..ще се ядоса,независиот от това че ме обича..и ще се разделим.. :smt010

XXX G1rL
03-11-2006, 19:06
Mi spored mene toq hodi s tebe ne 6tot te obi4a a 6tot za pred priqtelite si 4e ima priqtelka ala bala golqmata rabota mi ne mu pishi sms-si ne se obajdai 4 puti se sabirali maleeeeee kvi sa tiq neshta ili kusash ili ne nqma 2ro polojenie i hora koito sa obi4at VINAGI shte namerqt vreme edin za drug ili pone za edin telefonen razgovor spored mene ne mu pishi nishto i kat se nacupi po dobre kasaite i shte stradash vednuj otkolkoto vseki den 4e ne ti e pisal ili ne ste vidqli

03-11-2006, 19:27
Mi spored mene toq hodi s tebe ne 6tot te obi4a a 6tot za pred priqtelite si 4e ima priqtelka ala bala golqmata rabota mi ne mu pishi sms-si ne se obajdai 4 puti se sabirali maleeeeee kvi sa tiq neshta ili kusash ili ne nqma 2ro polojenie i hora koito sa obi4at VINAGI shte namerqt vreme edin za drug ili pone za edin telefonen razgovor spored mene ne mu pishi nishto i kat se nacupi po dobre kasaite i shte stradash vednuj otkolkoto vseki den 4e ne ti e pisal ili ne ste vidqli
чуваме се по 2 пъти на ден.."телефона любов" :cry:

M@Dn3Ss
03-11-2006, 20:26
ами явно просто не те заслужава!!!!!!!!
мммм дааа

Еми определено! Щом така се държи. Намери си некъв друг и му еби майката на тоя.

Dr. Kazimbutt
03-11-2006, 21:04
Еми какво да се прави... :o
Спри да го търсиш и ако той те потърси , значи държи на теб, но ако не...приятелите му явно са по-важни и не те заслужава.
Дали я заслужава или не - не знам. Но със сигурност е разбрал, че приятелите са едно от най-ценните неща в живота.

the`spy
03-12-2006, 09:24
Много просто.Имах същия проблем като твоя ,само че с момиче.Повярвай ми - едно ще ти кажа - абсолютно същите сценки ми ги правеше тя ,дразнех се (за нищо, което го разбрах след това) и започнах да и поставям ултиматоми ,мислех ,че съм влюбен - заблуждавах се ужасно - СТРАДАХ !!!
Е ..разбирасе връзката ни приключи - защото запомни едно !!! - Колкото повече го искаш толкова повече ти бяга.Недей си въобразяваш ,че не те обича - това е ясно По скоро си силно привързана към него , това е.. ! Нито пък ти го обичаш ..сега каквото и да кажа няма да ми повярваш - разбирам те и аз бях така (колкото изтъркано и банално да звучи) ,но помни ,че след това двойно повече време ще се радваш ,ще усмисляш грешките си и ще се поучаваш от тях ,което е най-хубавото нещо от цялата работа.Малка си ..недей му мисли толкова - живей си живота..трябва малко да си изкривиш светогледа ... и да се забавляваш докато можеш ..докато си свободна.

П.П - А сега един конкретен отговор - дай свобода на приятеля си ..колкото по-рядко се виждате толкова по-добре..иначе ще си омръзнете ,нали?
оо мили SPY..тъжно е че не само аз съм така :(..малка..на 16,почти 17..може би..
вече 2 години се въртим 1 около др,не сме си омръзнали-това го знам.тревожа се ,че ако така се случи ,че му откажа 1-2-3-4 срещи ..и ..ще се ядоса,независиот от това че ме обича..и ще се разделим.. :smt010

Ами тва е по-добре от колкото да страдаш постоянно от тая 'любов' между двама ви.Кво получаваш всичко от тая ситуация ? Само болка и мъка ..вместо да си хванеш живота в ръце и да се веселиш докато му е времето.Цаката е да не ти пука - ти решаваш.
Може би чакаш да навършиш 18 ? - за да се омъжиш а него? :D

dEnIsTy
03-12-2006, 10:11
ами явно просто не те заслужава!!!!!!!!
SAd girl tova e ...ili svikva6 s tova koeto e i tova,koeto ti dava

flasher
03-12-2006, 12:30
Za momchetata priatelite vinagi sa nad sichko...

Ice_Queen
03-12-2006, 13:43
Za momchetata priatelite vinagi sa nad sichko...
интересно защо при момичетата не е така?! :evil:

ckeuT4eTo_f
03-13-2006, 19:00
Za momchetata priatelite vinagi sa nad sichko...
интересно защо при момичетата не е така?! :evil:
Za6toto se vliubvame lesno..

_Nightmare_
03-13-2006, 19:04
Za momchetata priatelite vinagi sa nad sichko...
интересно защо при момичетата не е така?! :evil:
Za6toto se vliubvame lesno..
не е вярно...всеки си е такъв какъвто е... познавам мн момчета които хлътват по-лесно от момичетата и мн момичета които въобще не вярват в любовта...
така че на това кой по-лесно се влюбва не може да се отоговори... защото просто смятам, че е глупаво да разделяш хората на полове... едно момиче може да мисли като момче и едно момче може да мисли като момиче... така че неща от рода на момичетата ... или момчетата... всъщносат се отнасят за една малка част от тях...

03-13-2006, 20:11
Направо сте жалки.
Какво като се виждате веднъж в седмицата ? Човекът си има приятели, лошо ли е ? Иска да се вижда с тях. Нали се виждате, какво ? Говори с него. Явнос и говорила, живей си живота и толкоз.
Аз с моята приятелка се виждам само през ваканциите и междусеместриалните. А тя : виждала го само веднъж седмично. Да ви пишкам на проблемите.

the`spy
03-14-2006, 14:55
Направо сте жалки.
Какво като се виждате веднъж в седмицата ? Човекът си има приятели, лошо ли е ? Иска да се вижда с тях. Нали се виждате, какво ? Говори с него. Явнос и говорила, живей си живота и толкоз.
Аз с моята приятелка се виждам само през ваканциите и междусеместриалните. А тя : виждала го само веднъж седмично. Да ви пишкам на проблемите.

Едно смислено мнение ..но като гледам от порастнал човек...
Като порастнете всички вие (средна възраст на форума е 14-15 години) ще разберете ...а можеби някой няма да разберат ,но всеки си има ЛИЧЕН ЖИВОТ !! - Колкото повече се опитваш да го/я ограничите от собственото му време/щастие и ежедневни нужди ... забравете го/я.

StelxBG
03-14-2006, 20:28
да е намери си някой друг по-хубаво.. и сте се разделяли 3-4 пъти и пак не ти обръща внимание явно нещата куцат..

Гост: ами ти явно нямаш приятелка като се виждате 1 от 12 месеца в годината хехе

03-14-2006, 21:26
Хе, хе хе =D> ... ти къде учиш бе, брат :) Че ваканциите ти са веднъж в годината. Има си време,не се оплаквам, ще дойде и по-сгодно време.
А до авторката на темата, не го зарязвай. Щом сте късали няколко пъти и все е един и същ проблема значи просто човекът си е такъв. Живей си живота, той не е само безгранична любов и отдаденост.

П.П. Ники съм, by the way

03-15-2006, 13:31
Хе, хе хе =D> ... ти къде учиш бе, брат :) Че ваканциите ти са веднъж в годината. Има си време,не се оплаквам, ще дойде и по-сгодно време.
А до авторката на темата, не го зарязвай. Щом сте късали няколко пъти и все е един и същ проблема значи просто човекът си е такъв. Живей си живота, той не е само безгранична любов и отдаденост.

П.П. Ники съм, by the way
здрасти ники!аз нямам намерение да го зарязвам ,прекалено мн го обичам.за това ,че се събираме и разделяме..може би се дълйи на разничните ценностни системи !