PDA

View Full Version : Русата девойка от "Нимфетамин"



`Death`Whore`
03-11-2006, 12:39
ПО принцип не пускам теми, но моля някой да ми припомни как се казва тази, която пее с Крейдъл ъф филт в песента "Нимфетамин" и на коя група е вокалистка тя.

Alma
03-11-2006, 13:08
"Русата девойка" е Liv Kristine и е вокалистка на Theatre of Tragedy
доста бездарно същество

DarkSanctuary
03-11-2006, 13:29
Беше вокалистка на Theatre of Tragedy....сега е на Leave's eyes!

Ако те интересува може да скиваш официалния сайт на Leave's eyes (http://www.leaveseyes.de/)

Momchence
03-11-2006, 15:07
"Русата девойка" е Liv Kristine и е вокалистка на Theatre of Tragedy
доста бездарно съществоХъх да ти кажа нито я знам как изглежда нито нищо не ме интересува и като личност, но гласа и....имат ужасно яки песни с Theatre of Tragdey не знам дали е твой стил но имат една песничка Venus, не е само тя......просто ти я давам като един чудесен пример...

Alma
03-11-2006, 15:29
"Русата девойка" е Liv Kristine и е вокалистка на Theatre of Tragedy
доста бездарно съществоХъх да ти кажа нито я знам как изглежда нито нищо не ме интересува и като личност, но гласа и....имат ужасно яки песни с Theatre of Tragdey не знам дали е твой стил но имат една песничка Venus, не е само тя......просто ти я давам като един чудесен пример...


Съгласна съм, дори бих казала, че целия Aegis(албума) е страхотен, но като цяло групата не струва кой знае колко.. особено ако ги нямаше и мъжките вокали, не мислиш ли ? Musique,както и албумите след това бяха пълно разочарование на времето, тъй като напълно измениха на стила си.
П.С. Momchence, на мен лично Lorelei ми беше любима :)

HereTodayGoneToHell
03-11-2006, 16:29
"Русата девойка" е Liv Kristine и е вокалистка на Theatre of Tragedy
доста бездарно същество

Казва се Leave ;-)

03-11-2006, 16:47
A, mersi, 4e me swetnahte :) Ot ima-nqma polowin godina se 4udq koq e tazi hubawata dewoika!!!I wyobshte ne e bezdarno syshtestwo ako trqq da sydq po "Nymphetamine"!!!

HereTodayGoneToHell
03-11-2006, 16:58
A, mersi, 4e me swetnahte :) Ot ima-nqma polowin godina se 4udq koq e tazi hubawata dewoika!!!I wyobshte ne e bezdarno syshtestwo ako trqq da sydq po "Nymphetamine"!!!

Ти си луд:
1. Тя въобще не е хубава. Ама хич. И не мога да разбера защо на клипа е цялата в кръстове!!!
Устата й е отвратителна, очите също. В тялото е добре, но пък с тая руса коса...
2. Не може да пее. Вярно, спрямо другите певици, с които е правена песента, направо си пее, но гласът й не е за тоя стил, а и не пее кой знае колко сложни тонове.

`Death`Whore`
03-11-2006, 20:03
Благодаря.
Не може да пее? Пее високо, което орпеделено не значи, че не може да пее!
Но предлагам темата да не се превръща във война.

Alma
03-12-2006, 08:00
"Русата девойка" е Liv Kristine и е вокалистка на Theatre of Tragedy
доста бездарно същество

Казва се Leave ;-)


Моето момиче, научи се да не говориш за нещо, за което явно не си достатъчно осведомена( а съм забелязала, че ти е навик да изпъкваш с ограничеността си). Ставаш смешна.

midian
03-12-2006, 12:00
хммммм бе не е много хубава ама има готин глас и добре си пее \:D/

HereTodayGoneToHell
03-12-2006, 12:11
"Русата девойка" е Liv Kristine и е вокалистка на Theatre of Tragedy
доста бездарно същество

Казва се Leave ;-)


Моето момиче, научи се да не говориш за нещо, за което явно не си достатъчно осведомена( а съм забелязала, че ти е навик да изпъкваш с ограничеността си). Ставаш смешна.

Leave се казва. Групата й е Leave's eyes и е кръстена на нея! И не ми казвай от какво разбирам и от какво - не, мисля че не ме познаваш достатъчно, за да можеш да си вадиш мнение. Но явно не аз съм ограничената :lol: [/b]

03-12-2006, 13:47
Не ме кефи.

HereTodayGoneToHell
03-12-2006, 15:21
Опа, Лив е, искрените ми извинения :lol:

Alma
03-12-2006, 15:53
Опа, Лив е, искрените ми извинения :lol:

;-)

Briseis
03-12-2006, 16:19
Не знам ама в Nymphetamine не и е висок гласа.Не мисля, че е особено голям талант, но визията й ме кефи :-)

`Death`Whore`
03-12-2006, 18:44
Не знам ама в Nymphetamine не и е висок гласа.Не мисля, че е особено голям талант, но визията й ме кефи :-)
Но в други песни е, чувала съм ги и са трудни за изпълнение.

killing_loneliness
03-14-2006, 14:26
Liv Kristine си е мноо готина!И си пее много добре девойчето...