PDA

View Full Version : Съветче относно епилаторите pls!



*Ruuu*
03-11-2006, 13:32
Решила съм да си купувам епилатор.Отидох в Техномаркета и продавач-консултантката ми показа 2 вида епилатори на Braun.Единият е с "гумички за обезболяване"(89лв),а другият е абсолютно същия само дето е без такива гумички(49лв).И жената ми каза,че дали ще има гумички или не според нея няма никакво значение и ми препоръча да си купя този от 49лв дето е без,за да не хабя излишни пари!Въпросът ми е кави са вашите епилатори,имат ли те такива "гумички за обезболяване" и дали изобщо от гумичките има ефект?И плс съвет кой от двата да си взема според вас!!!???Мерси предварително :-({|=

IdontGiveaFuck
03-11-2006, 13:37
Поне за мен тая гумичка е пълна глупост !
Моя епилатор няма,но на една приятелка има и без е значение дали си с нея или без нея !
Не си струва да даваш толкова пари за тая измишльотина !

white_chik
03-11-2006, 14:29
epilatora koito polzvam mi go podari edna friend za rd i dade adski mnoo pari (koito az nikoga ne bih dala za epilator) i e s vsi4ki vuzmojni obezbolqva6ti prostotii imam adski mnoo ne6ta,4ast ot koito nz za kvo sa i pak si boli tolko kolkoto s obiknoveniq epilator na mama.taka 4e 6tom i konsultankata ti e kazala da si kupi6 toq ot 49 lv nema kvo da mu misli6.

GeRiTu```
03-12-2006, 13:20
am da ti kaja,moq nqma gumi4ki,mi ima nqkvi masajator4eta....ama s tqh bez tqh....nqma nikva razlika [-X