PDA

View Full Version : Moderated: Как да го накарам да ме посика или отново да се..



bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
03-11-2006, 14:47
hi.PLS daite mi suvet:ot mn vreme si imam priqtel i neshtata mn se promeniha.Ve4e ne pravim sex,a ako se stigne do tam to trqbva toi da go iska\a tova e 1 sedmichno\,ne se celuvame,nikude ne izlizame zaedno i zapochvame da se vijdame vse po rqdko,zashtoto toi vechno ima rabota ili ne iska.Nqkude ot okolo 4 meseca samo az mu zvunq,a toi se se6ta mn rqdko,no i tva e nadejda,pone malka che moje da se opravqt neshtata!:( Veche nz kakvo da si mislq,obicham go no neznam dali iskam da sum s nego,kak da go nakaram da me poiska ili otnovo da se vlubi v men?!Opitvam se no ne namiram otgovora,a toi tvurdi che me obicha i che ne si e promenil chuvstvata kum men.....nz dali trqbva da produljavam s nadejdite:(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

piFka_LP
03-11-2006, 14:51
kakvo stana za6to se promeniha ne6tata ? Pogovori s nego za tova kakvo i za6to se e pormenilo vsi4ko za6to ne izlizate i pravite sex tolkova 4esto kato predi...trqbva da go izqsnite pogovori s nwgo uspex : )

priti_kiti
03-11-2006, 14:52
prosto trupkata e iz4eznala..pri vsqka vruzka tova idva rano ili kusno za sujalenie :? 6tom 4uvstva6 4e se otdale4ava ot teb,pogovori si s nego za tova i mu kaji 4e ve4e vijda6 4e toi ne e su6tiq i ako ima pri4ina za tova da ti q obqsni..re6enieto v slu4aq e razgovora,a ne turseneto na otgovor sled kato daje neznaem toi kakvo misli po vuprosa:)