PDA

View Full Version : Тъпите ми роднини



Globul_f
03-11-2006, 18:09
Мразя тъпите си роднини! Значи когато братовчетка ми дойде у нас на гости,брат ми не пропуска удобен случай да се подиграе с мен и да ме обиди, изтъквайки "перфектния" външен вид на братовчетка ми, от което тя изпада във възторг естествено и се включва в обидите му (макар че аз съм 100 класи над нея). Когато чичо ми и леля ми дойдат у нас не спират да хвалят "страхотния ми брат" като междувременно ми натякват колко съм тъпа и нещастна макар че уча и говоря свободно( не перфектно естествено де) два езика,а брат ми работи в Nestle.Отделно баба ми и дядо ми са решили да завещаят всичко на братовчедите ми и на брат ми,абе изобщо аз съм черната овца в това семейство,въпреки че съм най-малка и не съм им направила нищо лошо за да го заслужа :smt013 :smt010

Loshotia
03-11-2006, 18:38
Много кофти ситуация. На колко си?

aLakaZam
03-12-2006, 01:57
Роднините ти не са в ред. Зарежи. Времето ще покаже, че си с няколко класи над братовчедка ти и брат ти. Тогава ще останат с пръст в устата.

miloto_girl_4e
03-12-2006, 11:17
боже... какви роднини :shock:
ама тегли им майната ,бе :!:
тези ... "хора" не заслужават да си тровиш нервите заради тях...
поне майка ти и баща ти как се отнасят с теб?

teenkopele
03-12-2006, 11:43
Какво да се прави?!? :o
Случила си на кофти роднини. :evil:
Теглиш им една майна и това е!
Не се ядосвай повече. :)
Успех. :wink:

03-12-2006, 13:21
Какво да се прави?!? :o
Случила си на кофти роднини. :evil:
Теглиш им една майна и това е!
Не се ядкосвай повече. :)
Успех. :wink:
=D> =D> =D>

Jane{}
03-12-2006, 19:54
Мноооого гадна ситуация... Абе я им се развикай един път и ти! Кажи им всичките тия неща, които си написала тук! И да не ти пука как ще реагират! Търпяла си достатъчно като гледам...
http://www.lotrplaza.com/mordor/pictures/witch.gif

Биби
03-13-2006, 10:00
позната история,и аз съм точно по същия начин,и вече не издържам

shizzle
03-14-2006, 00:58
И в нашето семейство нещата се стичат така, че винаги по-малкия ми брат наричат по-глупав, а после ми се карат, че аз съм виновен за това. Роднини, не им обръщай внимание. Все пак, не си виновна, че си се родила в това семейство. Гледай си приятелите, па нещата у вас да не те интересуват.

Стеснителната
03-14-2006, 02:15
Това е недопустимо поведение, да не обръщат внимание на клетото дете... :smt009 Трябва да се засрамят и да си вземат поука за напред.

midnight...
03-14-2006, 12:06
абе бахти роднините...ми какво да ти кажа тегли им една и да се оправят
а кфо ти пука за скапаното завещание ти не си за 2 декара земя нали :lol: човек може и сам да си гради бъдещето
научи се да зависиш малко повече от себе си :wink:

Paffi™
03-14-2006, 12:45
ako do sega si bila dobri4ka, vreme e da oburne6 monetata. neka pru4kata da zaigrae v rucete ti!! :x pokaji drugata si strana - lo6ata. budi nahalna i im pokaji 4e s teb 6ega ne moje da stava. zaqvi im 4e nqma pove4e da pozvolqva6 s teb da se igrae na boksova kru6a i 4e nqma da bude6 pove4e jertva na obidi i podigravki... tova e suveta ot mene. aide uspeh :wink:

marche
03-15-2006, 10:22
и аз съм така.понеже съм най-малка вси4ки харесват батко ми.понякога имам чуството че родителите не ме обичат.само на него му купуват хубави неща.той има компютър-аз не.GSM му е много по готим от моя.а дрехите му са 5 пъти по скъпи от моите.единствено леля ми обича.даже искам да живея с нея

Orc
03-15-2006, 10:25
Нервя се вече ланци манци гривни мривни часовници КИШКА аз (незнам и аз как сам се докопал ся до компа както не ми дават да сядам) и на компа не моа да седна ааа !!!

korn___
03-15-2006, 10:27
ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da im pokaja ei tva -> :smt097 bez da mi migne okoto i 6tqh da gi napsuvam vsi4ki edno na burzo i da si izlezna egati ne6tasnicite

Orc
03-15-2006, 11:58
ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da im pokaja ei tva -> :smt097 bez da mi migne okoto i 6tqh da gi napsuvam vsi4ki edno na burzo i da si izlezna egati ne6tasnicite
Абе карай ще видим като стана на 18 !!!!
Все пак мерси че ми влизаш в положението !!!!!

chestra_f
03-15-2006, 15:58
боже... какви роднини :shock:
ама тегли им майната ,бе :!:
тези ... "хора" не заслужават да си тровиш нервите заради тях...
поне майка ти и баща ти как се отнасят с теб?

addictedtou
03-15-2006, 16:33
lele milichkata ne ti blazq s takiva rodnini.. tova e mnogo shibano kogato delqt decata si ..

Composure
03-15-2006, 16:48
404

Orc
03-16-2006, 09:14
боже... какви роднини :shock:
ама тегли им майната ,бе :!:
тези ... "хора" не заслужават да си тровиш нервите заради тях...
поне майка ти и баща ти как се отнасят с теб?
Еба вече ще се побъркам !!! Най-лесният начин да релаксирам е
David Guetta Tim Deluxe Bob Si - summer moon
ПОЗДРАВЧЕ ЗА СИЧКО ФОРУМЦИИИИ !!!

sometimes_
03-16-2006, 21:19
Abe neznam zashto, obache v povecheto semeistva si e taka -> po-golemite vinagi sa pooshtrqvani. I pri men e gore dolu taka. Brat mi uchi v drug grad, hodi po 1 pyt v meseca na uchilishte, edinstvenoto koeto pravi e da iska pari ot nashte, az vinagi imam otlichen uspeh, vinagi iskam tolkova kolkoto zaslujavam i pak az sym chernata ovca. Toi vechno e po-dobriq samo, zashtoto raboti i postoqnno go povishavat v rabotata. Gadno e naistina, ama kakvo da se pravi, ne se syrdq, zashtoto nikoga ne sa me lishavali ot neshto, no mi stava gadno kato vijdam, che ponqkoga...preuvelichavat za negovite postijeniq.
Ta ne se qdosvai i ti, s vremeto shte im dokajesh, che si mnogo nad tqh. Ne si zaslujava da se nervirash zaradi hora pod nivoto ti. \:D/

TheNewReligion
03-23-2008, 22:30
A dano se naserat ! :)

hooliganka89
03-24-2008, 13:07
I az sam taka,ne se bezpokoi az sega sam se zaela s zadachata da pokaja,che az sam neshto poveche ot nego.

Sarabi
03-24-2008, 14:51
Ейй ама вие дадохте супер компетентните мнения просто. Тъпи ли сте бе ? Кво значи "тегли им една майна" ? Как да им тегли майната бе, идиоти ? Нали това й е семейството, като им тегли майната къде ще отиде , а ? Къде ще живее, кой ще я храни, кой ще й купува дрехи, кой ще й плати нета, кой ?
Баси като започнете да се правите на "смели" смазвате всичките ми надежди, че още има нормално развиващи се умствено хора...
"Теглете си една майна" !

srpsko_1988
03-24-2008, 16:03
proba proba :D

dazzling_girl
03-25-2008, 15:10
Роднини-хора,от които очакваш най-много да те ценят(наред с приятелите).Просто си кажи"Майната им!" и гледай напред.По-късно и те ще изпаднат в таква ситуация,всичко се връща!

fire_of_dreams
03-28-2008, 19:16
Знаеш ли какво правя аз в такива ситуации? Стискам зъби пред тях, само забивам поглед в земята, после си отивам в стаята и започвам да хвърлям разни неща! Мисля, че трябва само да си гледаш учението и да им показваш колко си по-умна от другите в семейството, без да им го натякваш. Само вървиш напред и не ги гледаш тях, да не ти пука много много (щото знам че не може да не ти пука изобщо).
Късмет и дано твоите роднини си дойдат на акъла!

k0kster
03-28-2008, 21:47
..и това ако са хора... :( :?