PDA

View Full Version : tova slu4valo li vi se e ili poludqvam?!....



hung_UP
03-11-2006, 18:11
Az sum vmania4ena po...jenen muj!!!Predi go obi4ah,no sega ve4e tova ne e obi4..To e maniq!!!Imam priqtel ve4e mnogo vreme,s koito se 4uvstvam dobre i mislq 4e dori zaobi4ah,no vse o6te mislq za drugiq,jeneniq,za mene toi e nqkakva maniq,bolest..moje da prozvu4i sme6no,no toi mi e i ne6to kato stimul...stremq mnogo,mnogo nagore,samo i samo da me zabeleji..Predi da napravq ne6to trudno,po4ti vinagi se se6tam za nego i go pravq sqka6 toi me gleda,sqka6 mu se dokazvam...Tova dobre li e ili poludqvam...Slu4valo li vi se e?Bih dopulnila o6te,4e vuprosniq "jenen" stra6no mnogo me narani...mnogo lo6o... :cry: :cry: :cry: :cry:

RoSsY88
03-11-2006, 19:03
Да,случвала ми се ... кефих се на един женен...май даже го обичах,абе той ме свалеше ама си чест и винаги съм му обръщала гръб.След време чуствата ми към него някак си избледняха и вече нишо не ипитвам.Времето наистина лекува!А ся той мн ме харесва ама само в мечтите му ще съм негова :)Трябва да имаш самочуствие.Да караш мажете по теб да страдат,а не ти по тях!Се пак си жена!А ние сме нещо мн повече от мъжа!

hung_UP
03-11-2006, 19:06
Rabotata e tam,4e toi e purviq,po koito tolkova stradam :( Toi su6to hode6e po mene sum vreme,no iska6e samo edno..onova koeto mnogo muje iskat ot jenite.. :(

RoSsY88
03-11-2006, 19:15
Ся чуй малко самочиствие и става...мене 2 момчета така ме потъпкаха и се подигаха с чуствата ми...още моеж да се каже,че ме боли за последният ама всичко се обръща след време.Просто си кажи трябва да го забравя и готово.Гордо вдигни глава и продължи наред сякаш никога не си го познавала.Как те нарани?Е мн ясно,че ще иска секс и то само да си разнобрази с теб инак никога не би зарязал жена си заради някакво лапе.

hung_UP
03-11-2006, 19:25
Za sujalenie si dqvolski prava,no kusno go razbrah..Ami kak me narani-to ne e mnogo pohvalno,no po obi4aniq na4in-s hilqdi obe6taniq,luji,svalqniq na zvezdi i komplimenti uspq da mi zavurti glavata i da me vkara v legloto si..sega vijdam kak pravi taka s drugi momi4eta..dori se 4udq dali da ne se opitam da govorq s tqh,za da gi predpazq ot nego,no sum sigurna,4e v momenta sa tolkova "zamaqni",4e edva li 6te mi povqrvat..

favor_91
03-12-2006, 00:04
izberi si 1

aLakaZam
03-12-2006, 00:11
Ти си болна ако провалиш брака на човека...

MaPuXyaHa
03-12-2006, 00:50
На това нещо му се вика фиксидея!
До някъде е добре донякъде не!
Значи добре е ,че с мисълта за него успяваш в трудни моменти а лошото е ,че този човек си има семейство...и не го интересуваш!!!
Намери си някой с когото и ти да създадеш семейство и ще се почувстваш по-добре!!!
Може да си има и деца!
Постави се на мястото на жена му :lol:

hung_UP
03-12-2006, 13:31
Mnogo puti sum se postavqla na neino mqsto i sum revala ot sram i..i az nz ot kakvo..Nikoga ne sum predpolagala,4e moga da sum takava..V su6toto vreme znam,4e ako ne sum az 6te e druga,toi si ne popluva moq 4ovek...Vuprosa e,za6to trqbva6e da postupvam kato vsi4kite drugi "nafukani",tupi patki,kato "negovite momi4eta"...izglejda ve4e i az sum 4ast ot tqh,za6toto prosto sum..kato tqh..Mnogo lo6o da go razbere6..V su6toto vreme imam 4ustvoto,4e vupreki,4e znam kolko e lo6o i nepravilno i gadno i nz o6te kvo nqkoi den bih mu se dala pak(vupreki,4e posledniq put s mnogo zor uspqh nai-nakraq da mu otreja kvitanciite-YES!)

КАКА ТИ ЛИЛИ
03-12-2006, 21:54
ПОДОБНИ ИДИОТИ ПОД ПЪТ И НАД ПЪТ!!!
ЗАБРАВИ ГО АКО МОЖЕШ!АЗ СЪМ С ТЕБ!!!
ЗНАМ ЧЕ Е ТРУДНО НО ТРЯБВА!!!
ТЪПИТЕ МЪЖЕ МНОГО ЧЕСТО ЗЛОУПОТРЕБЯВАТ С ЖЕНСКАТА КРАСОТА И Я СВЪРЗВАТ САМО С ЕДНО!!!ЗАТОВА ВНМАВАЙ ЗАНАПРЕД!!!

Frank_Lampard
03-12-2006, 22:21
Не се сещам да съм се кефил на женен мъж ... нз що :)
Вие сте побъркани :) Няма ко да добавя:)

KOKOKKK
03-13-2006, 01:39
Hvani si nameri nqkoi na tvoita vuzrast!!! Toq jeneniq ve4e qsno ti e pokazal 4e e samo s tebe zaradi sexa!!!BTW te 97% ot jenenite muje izneverqvat samo zaradi sexa,mnogo sa malko mujete deto izneverqvat zaradi 4uvstva ....Pone taka mislq i moje bi sam prav.... \:D/

Kianna
03-13-2006, 09:29
Ти си болна ако провалиш брака на човека...


hahha =D> =D> =D>

M@Dn3Ss
03-13-2006, 09:31
Абе човека е женен бе. Не се бъркай с такива!

PRECIOUS^f
03-13-2006, 09:37
Ot edna strana tova e hybavo,4e sqka6 my se dokazva6,za6toto se izka4va6 vse po-nagore,t.e. se ysavar6enstva6,no po-dobre go zareji,za6toto ti si mnogo po-malka ot nego i prosto nqma vraska :!: [-X

03-13-2006, 13:02
naistina tva koeto prejivqva6 mn me zaintriguva do golqma stepen te razbiram 6toto i men me pecakaha mn jestoko trqbva da se gorda 4e osaznava6 gre6kite si za6toto ako naistina gi osaznava6 nqma da gi povtori6 kolkoto i da ti kopa ot vatre ne trqbva da mu go pokazva6 draj se na nivo ti se pak si jena a nie sme mn nad "majete" a kolkoto do tova da govori6 s tezi na koito mnogouvajavaniq gospodin sega im vart glavite se zanisli dali ima smisal te kamo li 6te te poslu6at ako sa mu se varzali ve4e a i na teb nqkoi proqsni li ti glavata!!!kolkoto do jena mu naistina q sajelqvam za6toto tq milata si misli 4e ima maj vqrno e 4e majete izneverqvat na osnovata na platski instinkti v 90 % ot slu4aite no za da go napravi zna4i tq ne moje da go zadovoli dostata4no a i mi se struva 4e toi mlad nali zna4i braka im ne sa6testvuva ot mn vreme a bi trqbvalo parvite 4-5 godini da sa naj - hubavite a kakvo da ti govorq kato si omraznat okon4atelno!imam edin mn dobar poznat koito po ni6to ne se razli4ava ot tvoq pi4 a j izglejda INTELIGENTEN MAJ!saveta mi e vapreki 4e se povtarqm ne mu pokazvai kak se 4uvstva6 6toto samo 6te mu povi6i6 samo4uvstvito!!!aide uspeh dano iskreno se nadqvam skoro da ti mine ako iska6 mi pi6i na gabsi@abv.bg :smt023

teenkopele
03-13-2006, 13:05
С времето всичко би трябвало да отшуми. :wink:

MartiSSima
03-13-2006, 14:51
Da ti kaja 4esno az bqh ispadnala v pochti sushtata situaciq!Samo do predi 6 meseca obi4ah daje pove4e ot obi4 beshe,ravnosilno na vmania4enost 4ovek koito ne beshe jenen no pak za smetka na tova si imashe seriozna priqtelka!I kakvo polu4ih sma4kano samo4uvstvie,bolka i MNOGO MUKA!Ne dopuskai taq greshka prosto se osaznai i prodalji napred s tvoq fr.!Struva ti se nevuzmojno da go zabravish i vse se pitash kak da ostavish nqkogo kogoto tolkova mnogo obi4ash no polza ot tova nqma samo da si gradish nqkakvi fixidei!Prosto vsi4ki prepqdsviq koito ti se isprechat gi preodolei no ne s misalta 4e se dokazvash pred nego, a s misalta 4e se dokazvash pred sebe si 4e si JENA!!!Kisses ot men i znai 4e sam s teb! :D

hung_UP
03-13-2006, 20:07
Ей,страшно много ме окуражихте!Найстина имах нужда от нещо подобно,по дяволите :!: Мерси и на двете ви,а на едната ще пиша,обещавам :D В крайна сметка нали за това сме хора-да си помагаме...Оше веднъж мерси за подкрепата и ще се опитам да слевам съветите..Иначе "моя човек" е женен от няколко години,но пък за сметка на това е бил заедно с така наречената му "жена" години наред(е бил заедно сигурно е силно казано,де)И така..Незнам..Има отвратителни хора...Как ли живее един такъв индивид с мисълта,че е наранил хиляди малки госпожици(защото те найстина не са малко) и тъпче жена си постоянно,че един ден като видят детето му ще кажат:"А,тва е детето на онзи-курварина(с извинение за думата),дето мина половината тийнеиджърки в тоя град.."... :?: :-k :?:

SLaDkO_Mi6Le
03-13-2006, 21:49
и аз мисля да добавя като всички по добре го забрави още по малко че е женен!!:( а това не е много хубаво за тебе и за него!!не знам,но може да не сам прочела ако някаде е казано за което съжеляжам ти на колко си и тои на колко е?:) защото се пак и вазрастта играе голяма роля!!:)

hung_UP
03-13-2006, 22:52
Всъщност разликата ни е..11 години.Не е хич малко :oops:

AiKaTa
03-14-2006, 13:59
e vij sys jenen nemi se e slu4valo ama da se vamnia4avam da...neiskam da te razo4arova no 6tom nse e prevyrnal v maniq za teb tfa zna4i 4e 6te go zabrai6 adski trydno..moje bi kogato se vlubi6 istinski i dryg stane tvoqta maniq...:D

SLaDkO_Mi6Le
03-14-2006, 14:04
ауууу,мацка не те опреквам никак не ти е лесно знам как се чувстваш мн е гадно:( ,но нямаш друг избор пак и разликата е много макар,че в любовта невазможни работи няма!!!:) но трябва да се помъчиш да го забравиш!!:) :oops: :oops: :? :( :( :( 8-[

hung_UP
03-14-2006, 21:57
Ами всъщност аз имам друг човек до себе си,с който страшно много държим един на друг,той ме обича адски много.Аз мисля,че също го обичам,защото не мога без него,той ми е и приятел и любовник..абе той ми е всичко..Да,но не е същото...Самото чувство някак си не е същото като към женения.Няма я онази луда и дива вманиаченост,няма я онази невероятна,изпепеляваща тръпка,когато видя,че ме наблюдава...Незнам все започвам да си мисля,че съм толкова вманиачена по този човек,именно защото е недостъпен за мен,защото любовта ни е невъзможна,защото се подигра,а това не ми се беше случвало,ПО ДЯВОЛИТЕ!!! ](*,) ](*,) ](*,)

SlaDka_BliZalka
03-15-2006, 06:08
Всъщност разликата ни е..11 години.Не е хич малко :oops:
Mila istinata boli no ....11 godini?!??!?!?! i o4akva6 da zareji jena si bukvalno zaradi edno LAPE?
q zemi si hvani nqkoi na tvoita vyzrast i si prai kefa....toq go zabravi sama znae6 4e te e izpolzval samo i samo za da te vkata v legloto....!
UsPeH :D

hung_UP
03-15-2006, 18:15
Не,не съм очаквала нищо.Изобщо не съм мислила тогава честно казано или поне не трезво.Мислила съм,докато не го видя...После всичко отиваше по дяволите и не можех да му откажа,да се дръпна от него,когато сърцето ми толкова много го желаеше.Ако бях мислила нямаше сега да съм така..

cveti_89
03-16-2006, 12:50
mili4ka edinstvenoto hubavo ne6to e 4e toi ti dava stimul da progresira6 :D ,no i az izvesno vreme bqh s jenen muj,no se otkazah,za6ototo jivota e pred men, a toi be6e ve4e re6il da suzdade semeistvo.zamislih se samo "bili mi bilo priqtno ako az sam jenata na tozi muj?"i se otkazah moqt savet e:nameri si drug stimul v jivota i zapomni edno :vsi4ko se vru6ta ili po to4no koleloto se vurti!!!6tom te e naranil vqrvai mi 6te ti ti4a po "guza"sled vreme ! mn puti e deistvalo 6te podeistva i pri teb!s teb sam!!! :)

ch0c0late
03-16-2006, 13:30
Po tozi na4in ti si natrupala opit.I sega pone,ako nqkoi drug se opitva da te luje taka, ti nai-veroqtno 6te se useti6 i 6te moje6 da se predpazi6.U4i se ot gre6kite si!Tova sa uroci na sudbata...a urocite koga sa bili lesni?! Prosto ne misli za tozi tip.I ako moje6 predpazi drugite momi4eta ot nego.Govori s tqh.Kaji im kakvo e stanalo s teb, ako iska6.A te kakvoto iskat da pravqt.Vajnoto e da se opita6 da im pomogne6!A s vremeto tazi ti maniq po nego 6te ot6umi...nameri si drug,po koito da ludva6.No toi da go zaslujava! ;)

ch0c0late
03-16-2006, 13:36
Az su6to sum bila s obvurzan muj.No toi prosto si ima6e dulgogodi6na priqtelka,ne bqha 4ak jeneni.Ala vse pak sled kato prekratihme intimnite si otno6eniq nie ostanahme poznati.Toi e dobur 4ovek.No e podlo,4e taka luje6e priqtlkata si.6toto az ne bqh edinstvenata...predi men i sled men ima6e drugi.I az taka ima6e momenti, v koito mi stava6e kofti zaradi neq...Ama kvo da se pravi. :? :(
No toi ima kusmet,4e si ostanahme priqteli,6toto ina4e kolko mu be6e da se pogrija priqtelkata mu da razbere za negovite "geroistva" s drugi momi4eta. :wink: :twisted: Vupreki,4e ne vqrvam tq da ne se e ose6tala.No ne sum gadnqrka kum horata,koito se durjat dobre s men.Ala ti,mili4ka,moje6 da go napravi6 tva.Neka jena mu razbere...po dobre kusno, otkolkoto nikoga! Aide, ti re6ava6 kakvo da pravi6! ;)

hung_UP
03-16-2006, 20:13
Искрено благодаря на всички за подкрепата =D> Наистина ти става много по-леко след няколко такива думички.Що се отнася до идеята да направя така,че жена му да разбере,не бих го направила..първо защото не искам повече да се бъркам повече по какъвто и да било начин в живота му,иначе няма да го забравя и второ защото няма нужда да провалям брака му-той сам ще го направи и тогава ще му бъде още по-кофти..Пък и той не е случаен човек и е малко..незнам как да кажа...просто ме е страх от него честно казано.Незнам какво ще му скимне да ми направи ако си отворя устата.

midnight...
03-16-2006, 20:20
jenen
тази думичка автоматично означава да не се занимаваш с него ама абсолютно автоматично!
друг е въпросът до къде стига женската мания..

03-16-2006, 22:04
You're beautiful. You're beautiful.
You're beautiful, it's true.
I saw you face in a crowded place,
And I don't know what to do,
'Cause I'll never be with you.
А това като си го написал,не ти ли се е случвало да изпадащ в подобна ситуация и да се чувстваш така?Или с други думи казано да се влюбиш и наистина да "незнаеш какво да правиш"?Е,така беше при мен,просто незнаех какво да правя и често не можех да подтисна това,което наистина исках,което ми диктуваше сърцето ми-да съм снего,дори замалко,даже и за миг..
А що се отнася до т.нар."женска мания",не мисля,че това е типично женско качество,защото неведнъж съм била и от "другата страна" и съм изпитвала "мъжката мания",която повярвай ми стига и до крайности..ЛЕка НоЩ :smt015

hung_UP
03-16-2006, 22:06
ам..това бях аз,но забравих да напиша,понеже нещо ми се доспа вече :)

AiKeN
03-16-2006, 22:16
6tom 4oveka si e jenen nai dobre da go zabravq6...

PLAMENKO
03-18-2006, 07:14
Az sum vmania4ena po...jenen muj!!!Predi go obi4ah,no sega ve4e tova ne e obi4..To e maniq!!!Imam priqtel ve4e mnogo vreme,s koito se 4uvstvam dobre i mislq 4e dori zaobi4ah,no vse o6te mislq za drugiq,jeneniq,za mene toi e nqkakva maniq,bolest..moje da prozvu4i sme6no,no toi mi e i ne6to kato stimul...stremq mnogo,mnogo nagore,samo i samo da me zabeleji..Predi da napravq ne6to trudno,po4ti vinagi se se6tam za nego i go pravq sqka6 toi me gleda,sqka6 mu se dokazvam...Tova dobre li e ili poludqvam...Slu4valo li vi se e?Bih dopulnila o6te,4e vuprosniq "jenen" stra6no mnogo me narani...mnogo lo6o... :cry: :cry: :cry: :cry:

[-( [-( [-( :smt018 :smt018 :---) [-X :x

qsminka
03-18-2006, 18:30
=D> =D> \:D/ [-o< [-o< Ot opit znam,`e trupkata e po-qka,tova dobre...

03-18-2006, 18:33
ma posle ako si bila naistina :smt007 kakto si bila vsu6tnost te o4akva mnogo :cry: :cry: :cry: dokato na nego mu e lesno da kaje :smt006 za6toto e bokluk :evil:

cvety_i_bebeto
03-18-2006, 19:46
sorry,ama naistina ne si dobre...zareji go,predi da si razbila braka mu

martinka_91
03-19-2006, 08:30
Ти си болна ако провалиш брака на човека...
Ако на тоя човек му се провали брака, никой няма да е по-виновен от самия него, защото, ако не е с нея, той ще флиртува с други и ще си прави неговото...един ден жена му ще разбере...и ако има някакво достойнство ще го зареже...но...НиКоЙ НяМа дА е По-ВиНоВеН От СаМиЯ нЕгО!!!

WILD__BOY
03-19-2006, 08:35
а ти на колко си ?12? 14? :smt011 :smt012 :smt013

hung_UP
03-19-2006, 17:24
мерси,че ме подмладяваш,но съм на 17 почти..."Трябва да те черпя нещо",както казва майка ми...

03-19-2006, 18:02
a kakvo zna4enie ima nakolko e,pitam az.Za vseki si ima maistora i ako si misli6,4e ti dori da si na dvaiset ako ti se qvne nqkoq stra6na putka s qki cici,izkusitelen pogled,koqto mnogo qko se 4uka i sedi pri teb samo zaradi parite,a ina4e dobre se e zamaskirala,nqma da i vurj6....hiihih...luje6 se mili............PROBLEMA NA DOSTA OT FORUMCITE TUK E ,4E GLEDAT POVURHNOSTNO NA NE6TATA I PRIKAZVAT NQKVI OB6TI PRIKAZKI.NE OTKRIVAITE ISTINI,DETO VE4E SA OTKRITI,A AKO ISKATE DA POMAGATE IZOB6TO ILI DA IZKAZVATE MNENIQ SE PORAZMISLETE MALKO PREDI DA IZRUSITE POSLEDNATA TUPOTIQ.Kazvam go za6toto predi vreme pusnha edna tema,koqto su6to be6e mnogo problemati4na kato taq i sre6tnah su6tite tupi izkazvaniq spo tri dumi.Malko sa horata deto naistina kazvat ne6to :smt013

SweeTy_Mi6i
03-19-2006, 18:15
Yyyyxxxx taq pysta lubov beee!! :smt007 Mnogo xybavo 4e si vlubena oba4e 1)e jenen-tva lesno moje da se yredi ako toi te obi4a se razvejda i gotovo 2)tva sa celi 11 godini razlika xi4 ne e malko moje da e prosto yvele4enie :( Mai naistina e nai-dobre da se opita6 da go pozabravi6 ako ne moje6 togava stava mnogo lo6o.Nz pogovori s nego taka e nai-dobre!!!

TIhomir4O
03-21-2006, 21:35
Ponqkoga nie mujete haresvame edna jena samo seksualno,toest ima momi4eta,koito kato go vidq i ..ne6to mi stava.Moje bi za nego ti si prosto edno ot tiq momi4eta.Grozno no fakt .Taka sme si mujletata :twisted:

Sunny_stz
03-21-2006, 22:24
Oooo mila zabravi go ,a kak?Ami nameri si nqkoe drugo zanimanie ,s koeto da zapulni6 vremeto i to 6te mine i 6te zabravi6 vsi4ko:)

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 08:21
ne mi se e e slu4valo i mislq 4e nikAK NQMA DA E 4ESTNO sprqmo drugata jena toest negovata jena zatova go ostavi na mira i si prodyljavai da si jivee6 jivota s tvoeto gadje