PDA

View Full Version : Защо все на мен...?



Криси.
03-11-2006, 18:15
Мили приятели,ас съм седми клас и много харесвам едно момче от 6-ти клас!НО НИКОЙ не знае и не трябва да узнае!Той често ме гледа някак ... готино и в класа му са все едни отворени...!Някой др момчета от класа му ме харесват,дори сам ходила с един от тях!но този "моя" е върха!много готин,пе4ен абе муцка,като порастне....!но какво да няправя да ме забележи,той е надут и искам помощ!иска да сме приятели,да се оппознаем,но уви :( Какво да направя за да ми обарне внимание(той досега малко ми е обращал,но...)гледа ме много странно!Ох...незнам!помощ

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

flasher
03-11-2006, 19:16
ammm pokaji mu che go haresvash...toi e momcheto toi tria da deistva v taia situacia :smt008

white_chik
03-11-2006, 19:21
ne trq li da u4i6 za izpiti vmesto da se zanimava6 s po-malki ot teb???
Ina4e po vuprosa opitai se da go zaintriguva6 s ne6to.Vlez v negovata kompaniq sbliji se s nego,razberi kvo haresva

hforce
03-11-2006, 19:42
kolejke, da ne sa te udrqli naskoro v glavata, ta toi e po maluk ot teb zaboga, razbiram da si be6e haresala nqkoi ot 8mi klas pone, da ne govorime 4e i ot 11-12 pak e normalno da si haresa6 nqkoi, samo kato si predstava kuv beh v 6ti klas i mi stava lo6o, a w8 sorry, moq gre6ka ot va6ta smqna si 7mi klas ste nai-golemi, ne znam, spored mene 6ti klas si e o6te detence, 7mi po stava, nameri si nekoi ot 7mi klas ama ako tolko go haresva6 6to puk ne go zabie6 ti, daje ne e zaduljitelno predi tva da mu pokaje6 4e go haresva6, prosto go izdebva6 i go celuva6, ae az da priklu4vam da pi6a 4e se uvlqkoh malko, ae uspeh

MorTi6a
03-11-2006, 20:36
abee gluposti tova za mom4eto i 1vata kra4ka e glupavo spored men.Pravi tova koeto 4uvstva6 i misli6 prosto badi sebe si ako mom4eto si zaslujava 6te go otbeleji 100% makar 4e o6te e malyk..mom4etat ana taq vazrast o6te mn mn ne mislqt za takiva ne6ta.I se pak badi sebe si i ne misli koi kakvo 6te si pomisli deistvai s terzaniq ni6to nqma da stane :)

favor_91
03-11-2006, 23:23
еми кажи си му го...от тук на татьк е негова работа :)

shizzle
03-12-2006, 02:04
Абе, шести клас бил малък. Все едно седми клас са много големи! Стига с глупостите ви, недораслеци всякакви. И се научете да пишете на кирилица! Поне едно умно нещо да направите.

Да поправя една голяма грешка - НЕ ставай част от компанията му. Особено щом си излизала с някои от неговия клас. Щом се прави на печен, заговори го като е сам, а не с приятелите си - така ще разбереш какъв е наистина и имаш най-голям шанс за искрен отговор. Освен това, като момиче и особено по-голямо от него, ти вече си спечелила половините битки. Така, че бъди спокойна.

И един съвет от мен - ЗАБРАВИ ГО! Изхвърляй тези хормони и си сядай на дупето да учиш. Прецакаш ли се с гимназията си прецакваш и най-яките години. Постарай се следващите няколко месеца, за да можеш после 5 години да ти е кеф, а не да съжаляваш, че трябва да прекарваш 5 часа на ден със загубеняци или други хора, които не харесващ.

aLakaZam
03-12-2006, 13:29
Ако си решила да кандидатстваш те съветвам да спреш със свалките до края на изпитите. Имам една приятелка, която си беше харесала едно момче, а беше мнгоо умна, и така се увлече по него че я скъсаха на изпита и това е.

digital_girl
03-12-2006, 15:03
Според мен дори не си струва да те забележи, щом е толкова надут и дори ми изглежда смешно момиче да прави първата крачка. Изглежда ми супер унизително.
Относно изпитите ти сама можеш да решиш кое е с по-голям приоритет.

MorTi6a
03-12-2006, 21:39
za6to da e sme6no da pravi 1vata kra4ka tva sa stari razbiraniq ako ne moje6 sam da si izrazi6 4uvstvata togava kakvo ostava jiveem v svobodna darjava nali?

bugnat
03-12-2006, 21:44
abe az da ti se pohvalq 4e sym 9-ti klas a sym si nemal priqtelka za tva ako iska6 syvet kak da NE deistva6 mi pi6i nekyde ... :D

03-12-2006, 21:50
Кажи мъ,че го харесваш..или поне му го намекни ..ако те харесва няма да остане безучастен...

Frank_Lampard
03-12-2006, 22:25
Мило приятелче, топлината в главичката ти не идва от това отвореничкото пишлеме, 6 клас, а идва от объркването у теб ... Извинявай, ама момче 6 клас, колкото и да се гъзарее от чуства разбира ли ? А ти ?

TiA_MaRiA
03-12-2006, 22:39
Мило приятелче, топлината в главичката ти не идва от това отвореничкото пишлеме, 6 клас, а идва от объркването у теб ... Извинявай, ама момче 6 клас, колкото и да се гъзарее от чуства разбира ли ? А ти ?


dobre kazano :!: na kude vurvi tozi svqt....

KOKOKKK
03-13-2006, 01:44
Мило приятелче, топлината в главичката ти не идва от това отвореничкото пишлеме, 6 клас, а идва от объркването у теб ... Извинявай, ама момче 6 клас, колкото и да се гъзарее от чуства разбира ли ? А ти ?


dobre kazano :!: na kude vurvi tozi svqt....
=D> =D> =D> =D> =D> =D>

korn___
03-13-2006, 06:33
6tom e nadut za6to iska6 da si s negohttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/unsure.gif

cold_kiss
03-13-2006, 17:38
eh mace ...tova 4e e 1 godina po-malyk ot tebe ne vidam da e problem kakto malko te poupreknaha ama tova 4e e nadut ve4e ne6to...ne e osobeno priemlivo.ama vij ti si znae6 de moje da ima dr ne6ta koito da si struvat pove4e v nego ama...tova da e 6-ti klas i da se naduva..milsq 4e trqbva da si pomisli6 dali si struva terzaniqta.a ako e svqatno mom4e i tova mu povedenie e samo edna maska ami...spored mene 1-vo trqbva da se otkaje6 ot tova"nikoj ne tyrqbva da uznae 4e go haresvam"za6to da ne pokaje6 4uvstvata si?nqma smisyl da go tai6 v sebe si.
pokaji mu 4e ne si bezrazli4na...nali znae6 tam...mili pogledi,usmivki,vnimanie...mom4etata razbirat ot takiva nameci(e nqkoi de :smt017 )
taka 4e davaj smelo
uspeh :)

_Nightmare_
03-13-2006, 17:40
ами кво да ти кажа...тва хлапенце 6-сти клас незнае нито какво мисли, нито има някакви чувства към теб, нито какво иска...
но все пак след като желанието ти да му направиш впечатление е толкова силно... лично мнение-прави се на недостъпна и надута като него...ест привличай вниманието му, но в никакъв смисъл не го оставяй да си мисли, че си негова...
и предварително знай, че от всичко това няма да излезе нищо... просто защото той си е такъв... ще разбереш какво имам предвид...
това е от мен...

strawberry
03-13-2006, 21:02
тоз щом е 6ти клас не ми се мисли как ще свали някое момиче.най-много един ритник или да те оскубе.Няма какво др да очакваш от шестокласник.Ти пък не можа ли да си харесаш някой 7ми клас момче.то не е лошо да ходиш с по-малък ама не точно в тея години.там около 6-7-8 клас най-се усеща разликата в годините

PRECIOUS^f
03-14-2006, 09:42
гледа ме много странно

Abe te vsi4ki taka si mislqt,4e mom4eto/momi4eto,koeto si haresvat gi gleda stranno,no dali e taka... \:D/ Emi zapoznaite se,znam li i az :smt017 Tai kato si po-golqma go zagovori nqkoi den.Pitai go ne6to za y4ili6teto ,v koeto ste i taka ...postepenno se spriqtelqvai s nego.Yspeh,mili4ka :smt006 ;-)

sladkoto_Eli
03-14-2006, 09:47
Мило приятелче, топлината в главичката ти не идва от това отвореничкото пишлеме, 6 клас, а идва от объркването у теб ... Извинявай, ама момче 6 клас, колкото и да се гъзарее от чуства разбира ли ? А ти ?


To4no taka =D> =D> =D> .Ne6to mai si se oburkala :-s :D