PDA

View Full Version : Kak se vdiga samo4uvstvieto



brey-brey
03-11-2006, 19:02
Pls daite mi nqkakav efektiven savet za tova kak da si vdigna samo4uvstvieto..!? 4e az naposledak stradam ot dosta nisko,a obektivno poglednato nqma za kvo,no nqkak si..abe slu4iha se nqkoi kofti ne6ta i taka. Vaprosa e KAK da po4na da se vazpriemam kato po-qka ?!

miNiTo
03-11-2006, 19:08
ako ima6e tolkz lesen otg....
i az iskam da si vdigna moito samo4ustvie,no kogato drugite ti se podigravat za ne6to i vse ti namekvat za tova kakaf si , az prosto ne vijdam kak :( :`(

Loshotia
03-11-2006, 19:23
Отговора е много лесен - като си промените мисленето, да не ми пука за хорското мислене и да ви пука само за това което мислят най - близките ви хора, не е трудно. Самовнушението му е майката :wink:

stel4eto__
03-11-2006, 19:43
За да те уважават другите,първо ти трябва да се самоуважаваш!Т.е. докато ти си мислиш,че нещо в тебе не е наред и другите ще го усетят и съответно идват и присмехът и ниското самочуствие.Помисли малко и ще видиш,че колкото и недостатъци да имаш,положителните ти страни също не липсват.Не трябва да ти пука за приказките и мнението на другите,а да се интересуваш от това,което наистина на теб ти харесва.Не знам с какво друго мога да ти помогна,но се надявам и това да е свършило работа.
Айде и успех! :wink:

ProstoAz
03-12-2006, 08:39
Това да ти е проблема. :lol:
Най-лесния начин да си вдигнеш самочувствието е - отиваш на пазар. :D Накупуваш си супер сладки и секси дрешки, бижута, спирала, гланцчета, сенки и т.н. След това преди да излезнеш някъде се обличаш с новите парцалки, слагаш грим (но приятен, не натрапващ), ако искаш правиш и нещо с косата си, излизаш и...се чувстваш перфектна! Сега знаеш, че си изключително красива и дори и ако някой се опита да оспори това, едва ли ще ти направи някакво впечатление! :wink:
Както казаха преди мен - важното е ти да се харесваш и да не обръщаш внимание на останалите. Това никак не е трудно! Трябва ти само самонагласа. ;-)
Излизай от вкъщи с високо дигната глава! :) Ходи изправена, крачи умерено, с финес (нито бързо, нито бавно) и мисли, че във всеки един момент ти си центъра на света. \:D/

teenkopele
03-12-2006, 10:34
Отговора е много лесен - като си промените мисленето, да не ми пука за хорското мислене и да ви пука само за това което мислят най - близките ви хора, не е трудно. Самовнушението му е майката :wink:

Напълно подкрепям това мнение! =D>

piFka_LP
03-12-2006, 11:28
Trqbva ti da se vuzpriema6 kato ne6to koeto drugite biha haresali a ne postoqnno da se gleda6 v ogledaloto i da vika6 "ox kolko sum debela i grozna" (primerno) Trqbva da si po samouverena
USPEX

emotions
03-12-2006, 21:04
не трябва да си създаваш комплекси [-X [-X