PDA

View Full Version : Moderated:Темичка относно ноктите на момичетата



KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-11-2006, 20:15
stava vypros za noktite a na nqkoi momi4eta manikiura :) polagate li nqkakfi specqlni griji za noktite i koji4kite si ? puskate li gi dalgi i predpo4itate da sa kysi4ki ? polzvate li nqkakvi zazdraviteli i neshto da gi podhranva i takiva ? sorry ako temata se povtarq =P~


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

rusalkata_
03-11-2006, 20:31
ами полагам специални грижи за тях.като за начало не си гриза ноктите! :lol: супер гнусно е!предпочитам да са дълги.ползвам заздравител на Avon,като наскоро си зех и комплекта за френски маникюр. :-D

ProstoAz
03-12-2006, 08:32
Абе, уж дълги трябва да са...но нещо много ми се чупят. :( Ползвам заздравител за нокти Perfect (един светло розовичък). Напоследък избягвам да се лакирам, а си слагам само заздравител.

SancheZzZz
03-12-2006, 09:04
Ами оформям ги, поддържам ги чисти и ги лакирам с безцветен лак предимно.Преди бяха по-дълги ама вече ги правя къси повече ми харесва май и не се чупят много

GeRiTu```
03-12-2006, 13:17
Ami az sum nqkva mania4ka na tema nokti.Super mnogo si igraq s moite nokti.Durja gi dulgi,predi mnogo gi 4upih,ama ve4e sviknah,vupros na jelanie.Za zazdravitelite:izpolzvam zazdravitel,koito slagam kato osnova na laka.Oformqm gi pravi otgore..neznam izglejda mi po-hubavo.A za lakiraneto...ami da vi kaja ima miliardi na4ini,kolkoto vkusa,tolkova na4ini,az li4no po4ti vinagi sum risuvana na noktite,prosto moga da se risuvam sama,ama ako ne moje6, no problem,edin ednocveten lak su6to e mn sexy

piFka_LP
03-12-2006, 13:36
az nqkoi put si puskam dulgi nokti oba4e ne mi e mn udobno i predpo4itam kusi4ki :) ina4e si gi lakirvam sus zazdavitel i stavat mn sladki

emotions
03-12-2006, 21:00
налага ми се да ги държа къси,но това не означава че не си ги гледам..винаги са със заздравител и когато пове4е ми се занимава си рисувам разни човечета или личица..

TSecret
03-12-2006, 21:03
az sam s noktoplastika 6toto razbrah 4e niama smisal ot estestveni dalgi nokti-moite predi biaha idealni i dalgi no mi se s4upi edi ne go prejivqh i si slojih noktoplastika sega sam s perfekten manikur vseki den za6toot laka izdarja do 2 sedmici i cinagi sa dekorirani!ina4e bez nokti nemoga da jiveq.,..

kissorankata
03-13-2006, 12:19
Ми за съжеления не мога да имам дълги нокти...в смисъл не мога да ги поддържам защото тренирам волейбол и адски лесно се чупят и затова, но преди имах нокти един -два пъти отидох на тренировка с тях и вече ги нямаше :mrgreen:

MoRsKa_nimfa
03-13-2006, 12:20
ami poddarjam si sredna daljina,vinagi sa 4isti4ki,pilq si gi i otgore si gi minavam s polir za nokti-3 stepeni,stavat gladki laskavi bez da sa lakirani se edno sa minati s bezv. lak.Posle si gi lakirvam i stavat bojestveni.Ina4e polzvam podhr. maslo na IKAROV.ako se polzva redovno,efekta e mn dobar. \:D/

RoSsY88
03-13-2006, 12:23
О...аз не мога да си правя маникюр и да се лакирам....винаги съм си мечтала да имам хубави нокти,лакирани ама ще си остана само с мечтата...

IKisseDAGirL
03-13-2006, 14:38
аз обичам ноктите ми да са със средна дължина - нито прекалено дълги, нито съвсем къси
много се кефя на френския маникюр, щото е един такъв нежничък, макар че рядко си правя заради тва, че отнема доста време :roll:
иначе използвам заздравител и крем за ръце и нокти, за да не ми са чак толкова сухи и чупливи ноктите :wink:

digital_girl
03-13-2006, 16:06
ноктите ми са много чупливи, затова не ги пускам много дълги. Какво ли не съм опитвала #-o
заздравителите също не помагат :smt013

emotions
03-13-2006, 16:25
Ми за съжеления не мога да имам дълги нокти...в смисъл не мога да ги поддържам защото тренирам волейбол и адски лесно се чупят и затова, но преди имах нокти един -два пъти отидох на тренировка с тях и вече ги нямаше :mrgreen:
познат проблем.. ](*,)