PDA

View Full Version : Moderated: Възможно ли е преди да свърши, докато е в мен да



nomii
03-11-2006, 20:15
iskam da vi pitam...ta zna4i s priqtelq mi pravi me seks bez prezervativ i toi svar6va varhu men...a predi da svar6i sam zabelqzala 4e ot 4lena mu te4e ne6to kato vodi4ka,moje li da se zabremenee ot tova?a i vazmojno li e predi za svar6i dokato e v men da izhvarli malko sperma bez da oseti???

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-11-2006, 20:18
iskam da vi pitam...ta zna4i s priqtelq mi pravi me seks bez prezervativ i toi svar6va varhu men...a predi da svar6i sam zabelqzala 4e ot 4lena mu te4e ne6to kato vodi4ka,moje li da se zabremenee ot tova?a i vazmojno li e predi za svar6i dokato e v men da izhvarli malko sperma bez da oseti???

napylno vyzmojno e mili4ka .

cvety_i_bebeto
03-11-2006, 20:20
mojeeeeeeeeeeeeeeeeee

Divotia
03-11-2006, 20:37
Възможно е, но шансът е минимален. Иначе методът "прекъснат полов акт" нямаше да съществува. Все пак изключения винаги има...

iWannaFeelYou
03-11-2006, 21:33
Ако пича знае кога да го извади нема опасна страшност...а ако незнае, по-добре ползвайте гумички :)
Ние играем с мойта жена на тото вече втори-трети месец и досега всичко е шест...то никога не е късно да стане мизерията де, ама все пак...:)

spokx
03-11-2006, 21:46
iWannaFeelYou
ХахахХ....скоро може удариш 6-ца от ТОТО-то:)
:-D :-D :-D
Ай успех!!!

kin
03-11-2006, 22:01
за кво секи требва да напише че може, един пост е достатъчен ...

gboy
03-11-2006, 23:25
ne 4e iskam da kritikuvam ama moje li da pravite sex bez da imate elementarni poznaniq - dali mojelo da ima sperma dokato go pravite - golqma 4east ot spermata si izti4a o6te togava ](*,)

aLakaZam
03-11-2006, 23:27
Е твоето гадже ако е лъскал бастуна поне един път ще знае. Питай си го.

shizzle
03-12-2006, 01:00
Това, което най ме възмущава и ме изпълва с повече ужас от орда кръвожадни печенеги - това са потребителите, които успокояват: "Спокойно, вероятността е малка" Това е пълна лъжа! Както казвам вече трети път - рискът е същият, независимо дали момчето си го изкара преди оргазма или не.

Искате ли да знаете кои са тези, които най-често използват "прекъснатия полов акт"? Циганите. Защото нямат пари за контрацептиви. Както виждате, изглежда не работи толкова добре този ваш метод.

Майка ти
03-12-2006, 05:54
Като се замисля, колко много хора дължат живота си на великите методи "прекъснат полов акт" и "календарен метод"... :mrgreen:
Аз самата съм рожба на календарния! :lol:

shizzle
03-12-2006, 11:18
И аз съм дете на глупостта. А майка ми е лекар! Както и да е, аз съм много доволен от факта ^^

03-12-2006, 11:35
Абе хора я се по интересувайте малко какво съдържа тази течност която се отделя по време на акта...Та вие го изкарахте, че е като да си свърши направо в теб, което е Глупост!!!

03-12-2006, 11:48
аз мисля,4е тази течност,която се отделя по време на полов акт е някаква мъзга,както и при момичетата,нали и те отделят мъзга по време на секс :roll:

kin
03-12-2006, 11:51
Искате ли да знаете кои са тези, които най-често използват "прекъснатия полов акт"? Циганите. Защото нямат пари за контрацептиви. Както виждате, изглежда не работи толкова добре този ваш метод.

Съмнявам се да го използват, а дори и да го използват е очевадно че не работи... делат се кат мравки и са насекаде :smt019 :smt011

03-12-2006, 11:54
Да и служи за овлажняване, от нея НЕ можеш да забременееш, зашото не съдържа сперма! Ама няма кой да чете, всеки мисли, че много знае, а това е много по опасно от колкото изобщо да не знаеш!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-12-2006, 12:03
Искате ли да знаете кои са тези, които най-често използват "прекъснатия полов акт"? Циганите. Защото нямат пари за контрацептиви. Както виждате, изглежда не работи толкова добре този ваш метод.

Съмнявам се да го използват, а дори и да го използват е очевадно че не работи... делат се кат мравки и са насекаде :smt019 :smt011

mravki :shock: po skoro kat bacili !

Ekita
03-12-2006, 12:10
Да и служи за овлажняване, от нея НЕ можеш да забременееш, зашото не съдържа сперма! Ама няма кой да чете, всеки мисли, че много знае, а това е много по опасно от колкото изобщо да не знаеш!
Изобщо да не знаеш като теб нали!Я отвори една инциклопедия за секса или потърси информация в гугъл и после ми се прави на големия отворко!Да,тя служи за овлажняване и ДА тя съдържа малък брой,изтощени,но все пак годни за оплождане на зряла яйцеклетка сперматозиоди!Ей такива като теб са най-дразнещите,едно че не знаят,а на всичкото отгоре критикуват етзи,които искат да помогнат на дугите.

aLakaZam
03-12-2006, 13:15
Абе хора я се по интересувайте малко какво съдържа тази течност която се отделя по време на акта...Та вие го изкарахте, че е като да си свърши направо в теб, което е Глупост!!!

Съдържа сперматозоиди

shizzle
03-12-2006, 21:49
Били глупости. При царящата вездесъща простотия наоколо трябва да се удрят камбаните, не да се успокояват хората с лъжи и заблуди. Така или иначе достатъчно хора, които не могат още да пишат, правят безразборно секс, остава и такива като анонимните необразовани гости да им говорят измислици, в които е лесно да се вярва, защото свалят от гърба ти отговорността.

Fenkafddfdf
03-13-2006, 14:58
moje

http://foxi.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php



http://foxi.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php


http://foxi.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php