PDA

View Full Version : sled 7 klas



electra````
03-12-2006, 08:46
aide sq az sam 7 klas i iskam da vi popitam za izpita koito mi ptedstoi
kogato vie ste kandidatstvali koq tema vi se padna i kaks e spravihte abe vaob6te vsi4ko interesno koeto znaete okolo izpita

pickpocket
03-12-2006, 09:09
Az kogato beh mi se padna Edna Bylgarka!nishto ne naprih :cry: :cry: Inache to tva samo vikat che nemojesh da prepisvash v moita staq imashe 3-ma kade prepisvaha de****A!!!!!

ProstoAz
03-12-2006, 09:21
"Една българка във време на изпитания" върху първа и втора глава (или нещо такова) ми се падна на мен и се справих доста добре по мое мнение - 5.375 имах. :wink:
Изпита не е нищо осбено, но повечето 7мокласници много се впрягат и стресират. Трябва да си спокойна, да си знаеш всичко и без съмнение ще се справиш! Също така времето (3 часа) е изключително много и напълно достатъчно за написването на едно прилично съчинение + 30-60мин. за размисъл. :wink:

miloto_girl_4e
03-12-2006, 09:49
и на мен ми се падна "Една българка във време на изпитания" ... кофти беше,защото не се бях готвила особено,понеже не знаех,че през 2 години само това ще се пада :roll: ноооо темата не беше трудна и се справих :-D аммм кофтито беше,че нямах в себе си темите,за да си преписвам,защото имаше такава възможност при нас(квесторките бяха.. неам думи :mrgreen: )..
като цяло изпитите след 7ми клас не са толкова гадни,колкото всеки си мисли.. ако си подготвен и уверен в себе си всичко ще е на 6 :mrgreen:

piFka_LP
03-12-2006, 09:58
mene puk tazi godina mi predstoi izpit i znam 4e ne e ni6to osobeno vremeto e dvoito pove4e ot tova ,koeto davat na u4i6li6te zapisane na sa4unenie i znam 4e 6te se spravq dobre nai-vajnoto e da ne se panikiosa6 i da zabrai6 ni6to i da ne moje6 da napravi6 nito iskam da pojelaq uspeh na vsi4ki,koito tazi godina 6te imat izpiti :)

elektra````
03-12-2006, 13:04
ami i na men mn hora mi kazvat 4e nqma stra6no i izpita ne e mn truden no az stra6no mn se pritesnqvam ne iskam da se izloja i iskam stra6no mn da vlqza v gimnaziqta koqto sam si izbrala
imam 4uvstvoto 4e ni6to nqma da zapomnq ot teq temi i 6te se izloja
A vie kak si nau4ihte temite vaob6te u4ihte li gi ili samo gi4etqhte nz az mn se pritesnqvam

aLakaZam
03-12-2006, 13:26
В зависимост от това къде ще кандидатсваш, трябва да наблегнеш какво да учиш. Например в ПМГ се утроява оценката по математика, а в ЕГ - обратното. И ако искаш да получиш една хубава оценка ти предлагам следното: учиш по една тема от всяко произведение на изуст. Все ще ти се падне някоя подобно, а ако не друго, то поне ще използваш аргументацията. Нищо особено, просто квесторите много те стресират с анулиране на работи и други такива. Успех! А, и на мен ми се падна "Магическата сила на красивото" или нещо такова от Ангелинка. На мен миналата година ми бяха изпитите.