PDA

View Full Version : Най-най ама най-унизителната ситуация в която сте попадали?



nightmares
03-12-2006, 11:06
Е?

teenkopele
03-12-2006, 11:09
Има такава тема. :wink:

PRECIOUS^f
03-12-2006, 21:05
Xax... :D Sega se se6tam,4e zaradi edni say4enici barsah poda,tai kato bqha izlqli voda v y4ili6teto.Barsah go pred celiq klas,a ne az bqh vinovnata :D Edva li e tolkova ynizitelno,no za men si be6e,vapreki 4e sega mi e sme6no :mrgreen:

M@Dn3Ss
03-12-2006, 21:06
Ми сигурно кат съм се раждал. Гол пред толкова непознати и то даже без да съм пян :lol: .

egrgergetge
03-12-2006, 22:20
само една случка ми изниква без да се замисля,което си е доказателство,че съм била адски унизена... :?

някъде като бях на 11-12..и ни заместваше някаква тъпанарка #-o взе,че реши да изпитва..и кой-мен!аз тогава бях доста свита,плашлива,притеснител на :x (което ми изигра и лоша шега..ако не бях такава щях хубаво да я напсувам..)та случката...започнах да си разказвам ама явно нещо обърках и оная се хвана за това и почна да ми крещи :shock: което ме докара до още по-голямо объркване и от ужас и притеснение си глътнах граматиката...а оная почна още по яростно да крещи сега пък защо съм мълчала... :shock: била съм тъпа,не съм си учела уроците(а тогава си бях книжен червей...) аз просто вече дума не можех да обеля от шок..на тая възраст бях и много чувствителна и ранима..и тая ме направи на гъз с извинение.. :smt013 просто ме обиждаше,беше някаква тотално побъркана...такова викане не бях чула през живота си и от родителите ми... ](*,) ревала съм с дни...години наред съм си спомняла за това ..и сега като си спомням и ми ства гадно,защото въпреки многото год изминали тия обиди,които изрече тая сякаш още ги чувам(не искам да ги казвам... :cry: )
тая пача ми травмира детската психика тогава :shock: :evil:

ттцтцтцт
03-13-2006, 09:20
тая пача ми травмира детската психика тогава :shock: :evil:
Тотално!!!Ебаси смрада!!!

Frank_Lampard
03-13-2006, 11:18
На финала на Общинското Първенство по Футбол за Училища, след като бях извел моя отбор/аз съм капитан/ МГ ВАРНА, с 6 мача, в които бях обявен във всички за Играч на Мача, финалът с/у най-силния отбор във Варна от години насам започна... Те всички тренират в Черно Море, Спатак Варна и Варна Сити и са много добри, но ние имахме талантлив отбор. Започнахме страхотно мача с натиск, а отзад/аз играя централен защитник/ бяхме бетон, а единия техен нападател бе младежки национал. Просто го оставих без шанс да пипне топката ... Много пропуски направихме 1вото полувреме, а ти имаха 1 -2 положения всички неточни удари... ама завърши 0:0. Започна 2рото , равностойна игра, но отзад пак бяхме бетон. Пропуснахме и най-чистото положение в мача... и 10 мин преди края направих сигурно най-голямата си грешка в живота. Спрях високата топка с гърди и после в опита си да я изчистя не я уцелих/ приемам напълно вината, но терена беше ужасно кален и подгизнал и топката хлъзгава, но беше ужасно/ Този младежкия национал бързо се възползва и със страхотен спринт стигна до наказателното поле и от там с плътен удар щеше да скъса мрежата ... Следващата минута бях още под влияние на шока от грешката и направих 2ра, не прецених къде ще падне допката и тя ме прескочи и този същия въпросен национал я стигна и отново отбеляза ... Краен резултат 2:0. Бях много разочарован и тъжен и ядосан, но нямаше какво да направя и накрая като капитан трябваше да поздравя всички и докато поздравявах съдията той ми каза : момче ще имаш 2ри шанс ...
Дано, но тежестта и унижениете беше голямо пред собствените ми съотборници ...