PDA

View Full Version : На вас не ви трябва!!



Maricha
03-12-2006, 10:46
Хахахах като чета всичките простоти тук виждам колко са тъпи хората!!На вас не ви трябва тая простотика "TeenProblem" какви проблеми бе?!АКо си наистина СВАЛЯЧ за какъвто се смяташ няма да ти трябва този форум защото всичко идва от вътре!Тва се отнася за всички "дупета" на които им трябва само едно докосване и падат ама пред женките са голями мъжкари [-X не на мен тия!!!!!

НАИ МНОГО МРАЗЯ n00bs :mrgreen:

teenkopele
03-12-2006, 10:48
Пълно е с пози и лицемери! :lol:

M@Dn3Ss
03-12-2006, 10:52
Хех първо ми кажи дефиниция на жаргонната иначе дума noob, а после я използвай. А то ако чак толкова те интересува, въпреки че не съм длъжен да ти отговарям, си губя времето в тоя сайт щото е пълно с разни печени хора(явно ти правиш изключение). Така, че мога да ти кажа само: be gone!

ПП Кат е само за некви "дупета", що си се регнал.
ППП Темата ти не е за тука!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-12-2006, 10:53
Хахахах като чета всичките простоти тук виждам колко са тъпи хората!!На вас не ви трябва тая простотика "TeenProblem" какви проблеми бе?!АКо си наистина СВАЛЯЧ за какъвто се смяташ няма да ти трябва този форум защото всичко идва от вътре!Тва се отнася за всички "дупета" на които им трябва само едно докосване и падат ама пред женките са голями мъжкари [-X не на мен тия!!!!!

НАИ МНОГО МРАЗЯ n00bs :mrgreen:

hahahahaah taka shte kajesh kato te osvirkahme si4ki !!! q se stegni malko kfo e tfa samu4uvstvie bez pokritie . :shock: :?

piFka_LP
03-12-2006, 11:15
mi kat ne ti haresva teenproblem ko prai6 tuka a ? da ni opluva6 foruma samo :evil:

03-12-2006, 11:18
ти па си големия сваляч
скрий се ве :lol: :smt005 :smt005 :smt005

03-12-2006, 11:28
Хахахах като чета всичките простоти тук виждам колко са тъпи хората!!На вас не ви трябва тая простотика "TeenProblem" какви проблеми бе?!АКо си наистина СВАЛЯЧ за какъвто се смяташ няма да ти трябва този форум защото всичко идва от вътре!Тва се отнася за всички "дупета" на които им трябва само едно докосване и падат ама пред женките са голями мъжкари [-X не на мен тия!!!!!

НАИ МНОГО МРАЗЯ n00bs :mrgreen:
Много си смешен...на 14 години и вече си мъжкар :lol: :lol: :lol:

Coki
03-12-2006, 11:47
Щом като не ти харесва :arrow: какво правиш тук?
Считам темата за приключена.