PDA

View Full Version : Moderated: Има ли опасност да забременея, ако е капнало...



Mishel
03-12-2006, 14:34
Vchera s gadjeto mi iskahme da pravim seks, no ne stana, zashtoto 1. che beshe 3 prez noshta i nqmashe otvoreni apteki 2. che prezervativa koito imahme mu beshe malyk. Imam vypros obache... Az sym devstvena, a toi svyrshi vyrhu men, po-tochno mejdu krakata mi. Ima li opastnost da zabremeneq, ako e kapnalo pri polojenie che sym devstvena?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

moni4ka
03-12-2006, 14:37
Колкото и да ми е неприятно да ти кажа - има макар и минимална възможност ](*,)

03-12-2006, 14:38
Има дръжки

Mishel
03-12-2006, 14:39
E dobre de, pri polojenie che sym devstvena kak spermatozoidite mu shte stignat do matkata mi? Nqma kak mislq...

03-12-2006, 14:40
E dobre de, pri polojenie che sym devstvena kak spermatozoidite mu shte stignat do matkata mi? Nqma kak mislq...
Еми тва казвам де нема как. Освен ако немат крака...

Mishel
03-12-2006, 14:45
Pfu... bqh sigurna che ne moje, no malko ili mnogo se bqh panirala... Kakto i da e. Mersi :)

ro6li4ka
03-12-2006, 14:57
e po taq logika kato si devstvena kak ti te4e po vreme na cikala :) 6tom moje ne6to da izleze zna4i i ne6to dr moje da vleze tai 4e vinagi ima makar i minimalen 6ans :) ama prepodlagam 4e ne si zabremenqla :)

aLakaZam
03-12-2006, 15:02
Направи си тест, за да се успокоиш.

sherry
03-12-2006, 15:05
Правили сте секс,той се е изхвърлил навън,значи не си девствена.Не вярвам да си бременна,но винаги има риск,изчакай 1-2 седмици и си купи тест за бременност,за да се увериш

shizzle
03-12-2006, 21:40
Вече почвам да се сащиствам (деданам как се пише тази дума) от необразоваността на някои хора.

Какво си мислиш, че представлява ципата? Мембрана, плътно покриваща матката ти ли? Няма такова нещо, това е едно въженце кожа, разпнато там (ненаучно казано), което изобщо не може да те предпази. Ако спермата на приятеля ти е проникнала в теб, няма какво да я спре. Освен шансът.

И това да свърши между краката ти си е простотия и чиста безотговорност. Трябва да му кажеш да не си позволява повече такива волности. Тялото ти предлага достатъчно съблазнителни места така или иначе.

03-12-2006, 21:45
Значи аз разбрах,че не сте правили секс , и той е свършил - предполагам,че си му помогнала...И е свършил между краката ти - следователно - има минимален каръшки шанс да си забременяла...

Зелена
03-12-2006, 22:11
Вече почвам да се сащиствам (деданам как се пише тази дума) от необразоваността на някои хора.

Какво си мислиш, че представлява ципата? Мембрана, плътно покриваща матката ти ли? Няма такова нещо, това е едно въженце кожа, разпнато там (ненаучно казано), което изобщо не може да те предпази. Ако спермата на приятеля ти е проникнала в теб, няма какво да я спре. Освен шансът.

И това да свърши между краката ти си е простотия и чиста безотговорност. Трябва да му кажеш да не си позволява повече такива волности. Тялото ти предлага достатъчно съблазнителни места така или иначе.

Шансът не е чак толкова малък,колкото си мислете.Това става,като толкова хора са неграмотни и неосведомени!!! :evil: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt013

03-12-2006, 22:24
пълни глупости! разбира се че няма вероятност.
по зелена си отколкото изглеждаш.

03-12-2006, 22:30
Xaxa moje li da zabremenee6 kato se e*** p4eli4kite v gorata, kato nqkoi drug go prai v susednata staq, buxaxaxa napravo si padam ve4e. Abe vie kvo si mislite 4e tva stava ei taka..male maleee... :smt010

shizzle
03-12-2006, 22:52
Ауу, не, последните два госта направо ме пратиха в оркестъра вече!

Деца на природата, прочетете отново! Въпросът бе: "ако е попаднала семенна течност в мене, мога ли да забремения, въпреки, че съм девствена".

А ето и отговорът, още веднъж: "Да. Ако е попаднала семенна течност в тебе, -можеш- да забременееш. Няма да обсъждам какъв е шансът, защото и едно на милион да е, и 99% да е, като се случи няма връщане. Това, че хименът ти не е разкъсан, не те предпазва по никакъв начин."