PDA

View Full Version : Аз я обичам, а тя... не знам!!!



§§ІІ§§
03-12-2006, 16:21
Здравейте! Ще се опитам на кратко да разкажа историята си и да помоля за съвет... Значи влюбен съм в едно момиче от доста време! Значи опитах се да я сваля, но първия път не стана щото тя си помисли, че съм някакъв идиот(това беше защото нямах опит с момичетата и се представих като идиот пред нея заради тъпото притеснение) Мина известно време и реших да пробвам отново... Този път като ли че имаше някакъв напредък... Но по непредвидени обстоятелства, независещи от нито един от двамата не се виждахме много време. След като се видяхме пак, разбрах, че вече си има гадже! И така аз си останах прецакания - с времето се бях влюбил до болка! Останахме си приятели до някаква степен... Но тук идва гадното - всички приятели ми казват, че тя ме харесвала, а си хванала гадже заради моето отсъствие... И дори продължавала да ме харесва - личало си от начина по който ме гледала, усмихвала и държала с мен. Вярно усмихва ми се някак си много приятно, държи се с мен много мило, но само до там... ВСЕ ПАК СИ ИМА ГАДЖЕ!!! Но мойте приятели си държът на тяхното - харесвала ме и толкоз!!! Сега не знам какво да мисля, какво да правя, не ми излиза от главата... Ако може някой да даде някаква идея ще съм страшно благодарен!!!

bibonka
03-12-2006, 16:25
Мога само да ти кажа,че ще е най-добре да говориш с нея..бори се за нея...
Кажи и ,че я обичаш..излезте някъде и както казах говори с нея...
Ако ъе харесва като й кажеш за чувствата ти и ако изпитва и тя нещо към тебе ,няма да остане безучастна...Успех!!! :)

M@Dn3Ss
03-12-2006, 16:25
Не е добре ако си има сериозно гадже да се месиш. Ако тя толкова те харесва ще скъса с него и тогава ще може да действаш. Но да разваляш сериозна връзка, защото така ти е кеф не е редно :wink: .

Elle
03-12-2006, 16:40
nemoje6 da sadi6 4e te haresva samo za6toto priqtelite ti kazvat taka tova momi4e nai-dobre si znae kakvo 4uvstva...ti se opitai da stane6 po blizak s neq ako tq skusa s gadjeto si togava 6te si sigyren 4e naistina i tq ima 4uvstva noo 6tom ne go pravi zna4i ne6to ne e kakto trqbva pone taka mislq az ](*,)

cold_kiss
03-12-2006, 17:08
ami i az mislq 4e samo po mnenieto na priqtelite si ne moje da sydi6 za nejnite 4uvstva ...no hey ako tq naistina si pada po tebe 6te ti go pokaje i po-qvno ;) nie momi4etata go pravim tova.lo6oto e 4e tq edva li lesno 6te se navie da ti kaje kakvo izpitva (ako ima4uvstva de)taka 4e i az te syvetvam da govori6 s neq-ako ima 4uvstva-super ako ne...pone nqma da se izmy4va6 pove4e.a otnosno do tova drugoto mom4e koeto j e gadje...naistina malko kofti stava tova 4e 6te ostane bez neq( ako tq re6i da e s tebe) no vse pak spored men e po-dobre toj da e sam i da moje da nameri druga otkolkoto da e s neq a tq da si pada po tebe-taka izliza 4e pak ne e negova i toj si ostava bez obi4 -razbira6 li me?
uspeh ti pojelvam 4ove4e i dano lubovta si svyr6i rabotata [-o<

IKisseDAGirL
03-13-2006, 07:37
eм аз нали съм си по-наивничка:oops:, та си мисля, че тя наистина те харесва:)
нищо не губиш ако говориш с нея
първия път притеснението ти е изиграло лоша шега
не позволявай за втори път да се случи същото :?
дори и да си има приятел, сигурно ще те разбере и не вярвам да му каже :roll: просто така ще се изясните и повече няма да се тормозиш с въпроси :wink:
като разбереш каква е истината ще ти стане по-лесно е ще знаеш кво да правиш нататъка, дори отговорът й да не е приятен за теб :roll:

piFka_LP
03-13-2006, 08:49
Vmesto da se mu4i6 i da se pita6 haresva me ne me haresva prosto govori s neq izqsni vsi4ko dali te e haresvala i te haresva i posle 6te mu misli6 z ti pojelavam uspeh i dano da te haresva naistina !

white_chik
03-13-2006, 08:54
tva 4e priqtelite ti kazvat 4e te haresva ni6to ne zna4i.ako naistina ima nekvi 4uvstva 6te6e da skusa s gadjeto si i da trugne s teb

§§ІІ§§
03-13-2006, 19:58
Знам, че не може само от мнението на приятелите да съдя за това дали ме харесва!!! Но все пак приятелите ми не си го измислят това(за държанието и към мен) И аз имам определени съмнения! Още откакто се запознахме имах чувството, че тя има нещо към мен, НО както ви казах - аз се представих като абсолютен идиот :smt010 :smt010 :smt010 и това е само защото не исках да се изложа (което стана точно така).
А за това, че ако ме харесвала би скъсала гаджето си и дошла при мен!!! Първо си мисля, че не би го направила защото гаджето и изглежда, че е много по-забавен от мен (или по-точно го показва. Чесно казано, си мисля, че може да съм по-добър в много неща от него, само където не можах да го покажа) и дори и да не го харесва колкото мен, с него и е по-забавно, щото си мисли, че съм некъв "притеснителен"... И второ не знам дали тя знае за мойте чувства, защото нали дълго време ме нямаше и оттогава мина определено време и не знам тя какво си мисли - може би си мисли, че аз сигурно съм "охладнял" за това време!
За това дали с гаджето са на сериозно?... - аз си мисля, че имат сериозна връзка донякъде, но според другите, които са ги наблюдавали отстрани връзката им не била сериозна!
Вие ми казвате да говоря с нея - ами ако тя или гаджето и възприемат това като някаква интрига - че искам да ги раздели??! Не искам да излезе така, че аз да ги разделям! Не съм такъв човек! Не мога да го направя това, макар че искам! А и плюс това, знам какво ще стане ако се пробвам да говоря с нея за това - ще говоря несвързано, ще омажа всичко и ще стане по-зле... :oops: :cry: :oops:

Ей такива неща ми се въртят из главата и не ми дават мира! Вие какво ще кажете...

Съжелявам за дългите постове, ама просто тука единствено мога да си излея мъката!

SLaDkO_Mi6Le
03-13-2006, 22:14
според мене няма нищо по хубаво от това да разговаряш на 4 очи както се казва и естествено ако имаш смелост да го направиш! :) опитай нали знаеш от опит глава не боли! :) успех!!!! :mrgreen: :) :D :D :D

WindWaker
03-13-2006, 23:18
xax bahti ironiite i 4udesata. hem po broi jenite sa pove4e ot nas i hem mujete se iztrepvame edin drug za tqh xaxaxa. nqma na4in , priroda. po temata - pi4 kakvoto i da si misli6 kakvoto i da ti prikazvam, mislq 4e sam znae6 4e osven tq - nikoi drug ne moje da ti kaje sys sigurnost haresva li te ili ne, po-zabaven li si ili po-zaBAVEN ! izlezte tva onova (nali ste priqteli) pyk ti sam 6te useti6. ako te haresva - 6te ti go pokaje.

§§ІІ§§
03-17-2006, 22:04
izlezte tva onova (nali ste priqteli) pyk ti sam 6te useti6. ako te haresva - 6te ti go pokaje.

Добре, ама не знам как ще реагира гаджето и! Знам че не му е много приятно тя да разговаря с други момчета, камоли да излезе някъде в компанията на друго момче... И тя заради него може да не иска да излезе някъде с мен...

Пък и не знам какво мисли за мен, дали още смята, че съм някакъв идиот, "срамежлив"... Може би само това я спира да направи нещо за да ми покаже, че ме харесва (ако найстина е така)...

ReDoNe
03-17-2006, 22:29
Пич ГОВОРИ с НЕЯ :!: :!: :!: Аз съм правил тази грешка и ... ](*,) ](*,) Резултата бе6е ... :smt010 :smt013 :smt010 А тва как ти се усмихвала .. незнам :D Сега всички момичета гледат така \:D/

Frank_Lampard
03-17-2006, 22:33
Говори с нея, а може и с НЕЙНИТЕ приятели, за твоите и нейните чуства един към друг ... Мисля, че всичко ще се изясни :) Успех :)

§§ІІ§§
03-20-2006, 22:27
Говори с нея, а може и с НЕЙНИТЕ приятели, за твоите и нейните чуства един към друг ... Мисля, че всичко ще се изясни :) Успех :)

Значи днес говорих с една нейна приятелка и се опитах да разбера нещо за нея! Но нейната приятелка не ми каза нищо точно, но ми намекна няколко пъти, че момичето, в което съм влюбен ме харесва (същото което твърдят и приятелите ми) и само където не ми каза в директен текст, че съм идиот защото нищо не правя по въпроса... НО АЗ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ!!! Все пак тя си има гадже! Какво да правя??? Да отида и да и кажа: Еми... аз те харесвам, оставай го тоя и аре с мен! А пък ако се опитам да говоря с нея, така по сериозно, обеден съм, че нищо няма да успея да кажа... :cry: :cry: :cry: Всичко ще омажа, ще се оплета в собствените си думи и тя ще се увери, че найстина съм идиот(какъвто не съм) За това не знам какво да правя...

dEnIsTy
03-21-2006, 08:28
§§ІІ§§ opitai...pyk ako ni6to ne stane,pone 6te znae6,4e si napravil kakvoto moje6 :wink: uspeh:)