PDA

View Full Version : Каризма



Maria_89
03-12-2006, 16:33
Какво мислите за тях?Според мен са един много добър дует :) Песента им "Минаваш през мен" много ме кефи :)

prititu
03-12-2006, 16:39
blqqqqx ama otvratitelni sa bre nedei taka :smt018

M@Dn3Ss
03-12-2006, 16:42
Мноо са зле. И тая песен "Минаваш през мен" много ме дразни. Особено тъпата и мелодия. Единственото сносно нещо от Каризма, дето съм видял беше на врмето "Ще избягам ли от теб". Даже май още си го пазя на харда :lol: .

Master_88
03-12-2006, 17:11
Не слушам такава музика а самия дует не ме кефи много

white_chik
03-12-2006, 17:16
a we kato vqlo pesnite im ne sa lo6i,no opredeleno ne sa sred lubimite im.A ina4e i dvamta sa nekvi super ligavi

rusalkata_
03-12-2006, 17:58
Тея се развалиха тотално!Спомням си как преди сички бяхме луднали по онези готините им песнички-"Ще избягам ли от теб","Колко ми липсваш" и най вече по "Рискувам да те имам"...Само това пеехме по улиците.Но сега със всяка изминала година стават все по-зле.Не мога ди ги понасям вече. :roll:

kaka_lara
03-12-2006, 18:08
песента на каризма, която най-много ми допада е mr killer, стават за слушане :D

Spell
03-12-2006, 18:23
леле минаваш през мен е най-тъпата песен която някога съм слушал!

In4iTu_
03-12-2006, 19:06
Тея се развалиха тотално!Спомням си как преди сички бяхме луднали по онези готините им песнички-"Ще избягам ли от теб","Колко ми липсваш" и най вече по "Рискувам да те имам"...Само това пеехме по улиците.Но сега със всяка изминала година стават все по-зле.Не мога ди ги понасям вече. :roll:
=D> =D> =D> =D> Toчно така!И визията им се промени, което не ми харесва.Миро си беше много по сладък с руса къса коса, ся като го видя и ми се повръща

gia_bs
03-12-2006, 19:44
В интерес на истината не ми доадат мнгого но не мога да не призная че са едни от малкто истински звезди на родната сцена! Изпипани, скандални, винаги нови и провокиращи, такива каквито трябва да са едни звезди! Ето за това мога да им кажа Браво!

chestra_f
03-12-2006, 19:50
blqk po otvratitelen ligav i po mazen ot neiniq nqma
da ne govorim 4e duet mejdu gei i lezbiika a taq pesen :arrow: :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068 :smt068
tva e za tqh

DarkSanctuary
03-13-2006, 00:01
Какво мислите за тях?Според мен са един много добър дует Песента им "Минаваш през мен" много ме кефи
Мда, при наличието на цветущия ти подпис сме сигурни, че няма как да пропуснеш да се покефиш и на Каризма...дано с времето ти дойде акъла и се оправиш(не ми се вярва, но все пак.....хората трябва да са оптимистично настроени :lol: )!


Тея се развалиха тотално!Спомням си как преди сички бяхме луднали по онези готините им песнички-"Ще избягам ли от теб","Колко ми липсваш" и най вече по "Рискувам да те имам"...Само това пеехме по улиците.Но сега със всяка изминала година стават все по-зле.Не мога ди ги понасям вече.
Аре не се прай, всички знаем, че по улиците си припяваш "Доко, Доко". :-({|=
Не ми отговаряй.....за да ти спестя поста ще ти кажа, че си ми нек'ва антипатична, тъпа и ограничена позьорка и за т'ва като видя твое мнение просто не мога да се сдържа...ше прощаваш! :lol:
Между другото "със" се използва само, ако след него има дума започваща със С или З. Демек употребата на "със" в горепосочените ти слова е напълно излишна!


Toчно така!И визията им се промени, което не ми харесва.Миро си беше много по сладък с руса къса коса, ся като го видя и ми се повръща
Нали, то е най-важното как изглежда певеца, а не как пее...ух на кака сладките душички! :smt008


В интерес на истината не ми доадат мнгого но не мога да не призная че са едни от малкто истински звезди на родната сцена! Изпипани, скандални, винаги нови и провокиращи, такива каквито трябва да са едни звезди! Ето за това мога да им кажа Браво!
Истински звезди? Истински звезди на БГ сцената? Уфф, момиче стегни се малко и не плямпай простотии... :smt018

In4iTu_
03-13-2006, 19:24
]Toчно така!И визията им се промени, което не ми харесва.Миро си беше много по сладък с руса къса коса, ся като го видя и ми се повръща
Нали, то е най-важното как изглежда певеца, а не как пее...ух на кака сладките душички! :smt008 [/quote]


Ми не е най-важна визията, но все пак ако някой претендира да бъде звезда и да се показва по телевизията не може да изглежда като педал..

piFka_LP
03-13-2006, 19:58
mn tupi pesni imat osobeno tazi "Minava6 prez men" tupotiq ot vsqkude !!!!

rusalkata_
03-13-2006, 20:07
Аре не се прай, всички знаем, че по улиците си припяваш "Доко, Доко". Boo hoo!
Не ми отговаряй.....за да ти спестя поста ще ти кажа, че си ми нек'ва антипатична, тъпа и ограничена позьорка и за т'ва като видя твое мнение просто не мога да се сдържа...ше прощаваш! Laughing
Между другото "със" се използва само, ако след него има дума започваща със С или З. Демек употребата на "със" в горепосочените ти слова е напълно излишна!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ами и аз не мога да се сдържа на твои мнения да не се хиля.просто не се получава... :lol: вярно си е.и "Доко,доко" пея,ама само когато ме хванат лудите... :lol: Ами да ти кажа честно и ти не си ми от най-приятните хора тука... :lol: да не кажа,че не мога да те понасям и се изнасям като те видя,че си във форума... :lol: :lol: :lol:
Колкото до тази грешка.1 е.и я забелязах мн преди теб,но не ми се редактираше мнението ми.забележи обаче колко си простоватичка...думи като "демек","аре","нек'ва","т'ва" може да ги използваш само като подкарваш овците на село... :lol:

rosskata
03-13-2006, 21:24
Самите те са ми безразлични напълно. Но харесвам песните им... Всички техни песни са добри, освен можеби последната, пълни са с емоция. Макар и да не съм голям почитател на такъв тип музика, ми харесват много. :roll:

teenkopele
03-13-2006, 22:09
Имат някои добри парчета. :wink:

kissorankata
03-15-2006, 19:46
Оф в началото ги харесвах имаха хубави песнички ама сега страшно много ме дразнят и двамата особено тая Галя...мале колко е лигава уф само като й чуя гласа на рекламите на Вивател и ми се повръща толкова е...ужас... :smt078 :smt093 :smt119 :smt021

gorskata_feja
03-16-2006, 16:46
Тея се развалиха тотално!Спомням си как преди сички бяхме луднали по онези готините им песнички-"Ще избягам ли от теб","Колко ми липсваш" и най вече по "Рискувам да те имам"...Само това пеехме по улиците.Но сега със всяка изминала година стават все по-зле.Не мога ди ги понасям вече. :roll:

nqmam kvo drugo da dobavq, prosto tva ve4e ne sa oniq dvama sladuri po koito si4ko be6e ludnalo...

GLeZoRanA
03-16-2006, 16:48
преди годинииииииииииииииии когато бяха още млади зелени ме кефеха ... от сичко дето съм чула от тия двамата само 1вата им песен беше хубава ... вече за нищо нестават :-&

chestra_f
03-16-2006, 16:51
blqkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkk+

tremal
03-23-2006, 13:45
Super saaaaaaaaaaaa mnooo me kefat te sa N:1

ledenata_kralicA
03-24-2006, 20:29
draznqt me 6toto sa tolkova ligavi,4e (osobeno poslednata pesen )kato q
4uq i mi poti4at ligite :smt118 na vsi4koto otgore sa adski izkustveni
abeeeeee.......................................... ...................mda

TiA_MaRiA
03-25-2006, 00:55
В началото повече ми харесваха, сега не ме кефят много :roll:

Ani_girl
03-25-2006, 06:54
KARIZMA NE ME KEFAT EDINSTVENATA IM PESEN KOQTO MI HARESVA E ,,KOLKO MI LIPSVASH"" TOVA EDINSTVENATA PESEN KOQTO IM PRIZNAVAM INA4E SA ADSKI TUPI !

Shadow_Walker
03-25-2006, 11:02
Говорете си каквото искате, но Каризма си остава единственият дует, чиито песни винаги са стигали до върха на класациите :)
Аз ги харесвам, харесвам песните им, харесвам стила им.Вярно, първите им песни-особено "Колко ми Липсваш" са по-добри, но това не означава, че сега пеят зле.Колкото до лигавенето-бе кво ви пука, нали не ви се лигавят на вас :wink:
Днес слушах най-новата им песен, която утре ще бъде представена официално на наградите на БГ Радио-страхотна е :)
Изобщо Каризма си ме кефят \:D/

korn___
03-25-2006, 11:54
samo da svetna na avtorkata na temata ..... nai-dobriq duet v bg za momenta si e duet roton tui 4e ..... karizma ve4e zalqzoha koi gi slu6a ve4e .....

mimetoo
03-25-2006, 12:56
korn___ mn hora oshe gi slushat.edna ot tqh sam az.no vse pak vseki si ima mnenie i vseki slusha razlichna muzika.po gore bqha kazali che provokirat i sa razlichni i az napalno podkrepqm tova mnenie.i plus tova te napraviha 2 parcheta za domashnoto nasilie i za bezrazborniq sex i narkoticite a tova e naistina golqm problem v balgariq a i ne samo v neq.mn rqdko sa izpalnitelite koito pravqt takiva pesni za takiva problemi.abe te sa si vse oshte na varha!!makar che v nachaloto naistina mi haresvaha poveche i sega si gi slusham :)

ChoCoLAte_
03-25-2006, 13:05
Имат няколко готинки парчта, обаче определено не са ми любимци. :P

lainagovna
03-25-2006, 14:37
в първия момент прочетох "Казарма"

Spell
03-25-2006, 14:53
karizma = klizma

mis_marry_jane_13
03-25-2006, 19:23
men vuob6te ne me kefqt.