PDA

View Full Version : Mnogo interesno suvpadenie...



HeDa
03-12-2006, 16:52
Kogato 6tqh da pravq sex za 1-vi put to4no v su6tiq den , v koito bqh re6ila da go napravq mi doide..do tuka dobre , ama 3-riq put kogato pravih sex na sledva6tiq den mi doide , 4-tiq put -kakto se o4akva na sledva6tiq den mi doide...Xaxaxa... mi neznaq ama mi e mnogo stranno tva suvpadenie vie kakvo mislite ? :-k

03-12-2006, 16:54
Хе, ако ти е била датата да ти идва- просто природа! Иначе нещо не е наред...

pickpocket
03-12-2006, 16:56
iskash da kejesh che vseki pyt kogato pravish sex ti idva taka li?

HeDa
03-12-2006, 16:57
Хе, ако ти е била датата да ти идва- просто природа! Иначе нещо не е наред...
Ami az mislq , 4e vinagi togava stava ..vinagi kogato re6a da pravq sex i vinagi togava ili predi ili sled sexa...Nqkaksi stranno e :-k

Atika
03-12-2006, 16:57
Хе, ако ти е била датата да ти идва- просто природа! Иначе нещо не е наред...

podkrepqvm tova .. Mislq che e dobre da otidesh na lekar .. prekaleni savpadeniq ..

TiA_MaRiA
03-12-2006, 17:26
Qvno go pravi6 prez mesec i to na edna i su6ta data - q vij ti kakvo suvpadenie i menstruaciqta idva taka

girlka
03-12-2006, 18:58
Kogato 6tqh da pravq sex za 1-vi put to4no v su6tiq den , v koito bqh re6ila da go napravq mi doide..do tuka dobre , ama 3-riq put kogato pravih sex na sledva6tiq den mi doide , 4-tiq put -kakto se o4akva na sledva6tiq den mi doide...Xaxaxa... mi neznaq ama mi e mnogo stranno tva suvpadenie vie kakvo mislite ? :-k
E ти не си ли следиш цикъла бе, момиче :shock: ](*,)

Майка ти
03-12-2006, 19:02
За менструационно календарче не си ли чувала????? :shock:
Я беж при майка ти да й се скараш, че не те е научила!

IdiOtKa
03-12-2006, 19:06
За менструационно календарче не си ли чувала????? :shock:
Я беж при майка ти да й се скараш, че не те е научила!
сагласна сам с теб !

HeDa
03-13-2006, 14:54
Abe imam si kalendar4e , ama na mene cikula mi ne e redoven (ne mi idva ot skoro) ot 2 godini mi idva i se predpolaga , 4e to4no sega trqbva da se stabilizira ama oshte nqma to4na data , na koqto da mi doide ... Prosto e mnogo interesno suvpadenieto...I ako se naloji da mi doide , za da moje na nqkoq data , na koqto ne iskam da sum v cikul trqbva da smetna , koga trqbva da mi doide i predniq den pravq sex ... i gotovo! Taka me kefi \:D/

Майка ти
03-13-2006, 15:01
Взимай предпазни мерки, че както се кефиш, да не изревеш на забременяло! :mrgreen:

favor_91
03-13-2006, 22:05
ili ne6to ne e nared ili vsi4ko e OK :roll: tuk nqma 50 %

aLakaZam
03-13-2006, 22:59
незнам защо си толкова сигурна, че е съвпадение. Отиди при гинеколог...

ivo_traktorista
03-14-2006, 08:58
незнам защо си толкова сигурна, че е съвпадение. Отиди при гинеколог...
И аз така мисля... Прекалено много за да е съвпадение... Но все пак е възможно ако е на горе долу на едно и също място във месеца...

ProstoAz
03-14-2006, 09:07
За глупост се хванахте сега.
HeDa, я ти ми отговори сега ТОЧНО на въпроса: Тези 2-3 пъти, които ти е идвало на следващия ден след като си правила секс, кои дни са били от цикъла ти??? Това, че ти е нередовен не значи, че не можеш да го следиш!!! Той е обикновенно (нормално) между 21 и 35 дни, така че не виждам какво чудно има.
Ами ако на теб винаги ти се прави секс точно около датата, на която трябва да ти дойде? Ако тогава просто изпитваш по голяма нужда от секс? Какво странно има - въпрос на организъм!
Ами ако точно тогава няма никой във вас или в гаджето ти? Ако родителите ви работят по определен график, може би пък дните, в които и двамата са на работа се засичат с датата, на която трябва да ти дойде? Какво толкова странно има отново?
И също така казваш, че ти идва или когато решиш да правиш секс (т.е. ти НЕ го правиш) или след като го направиш, нали така? Ами аз може да решавам всеки ден да го правя и все някой ден ще се случи тамън да ми дойде нали? Отново - нищо чудно!
Какъв лекар? Проблема не е за лекар (ако въобще има проблем)!
Първо ще те посъветвам да си следиш цикъла и второ да не мислиш толкова за секс. :lol:

П.П. Цикъл - периодът от създаването на всяка яйцеклетка до изхвърлянето и (първия ден на менструацията) - както казах обикновенно между 21 и 35 дни.
Менструация (мензис) - периодът на изхвърляне на яйцеклетката от организма (обикновенно между 3 и 7 дни).
Моля правете разлика! ;-)

flasher
03-14-2006, 12:10
Prosto slychainosti...syvpadenia na datite... :D

mimkata1234
10-11-2008, 19:26
не е съвпадение просто преди да ти дойде си по "разгонена" защото си в овулация :) :-o

BlackaTBW
10-11-2008, 19:35
не е съвпадение просто преди да ти дойде си по "разгонена" защото си в овулация :) :-o

Мислиш ли, че авторката след 2 години още я интересува? Стига сте вадили тъпи стари теми, в тоя раздел има и достатъчно нови.

Wrathchild
10-12-2008, 07:56
не е съвпадение просто преди да ти дойде си по "разгонена" защото си в овулация :) :-o2006? ВЗЕМЕТЕ ДА ЧЕТЕТЕ ОТ КОГА Е ТЕМАТА И СПРЕТЕ ДА КАЧВАТЕ ТАКИВА ОТ ПРЕДИ 2-3 ГОДИНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pisentseto
10-12-2008, 08:07
За глупост се хванахте сега.
HeDa, я ти ми отговори сега ТОЧНО на въпроса: Тези 2-3 пъти, които ти е идвало на следващия ден след като си правила секс, кои дни са били от цикъла ти??? Това, че ти е нередовен не значи, че не можеш да го следиш!!! Той е обикновенно (нормално) между 21 и 35 дни, така че не виждам какво чудно има.
Ами ако на теб винаги ти се прави секс точно около датата, на която трябва да ти дойде? Ако тогава просто изпитваш по голяма нужда от секс? Какво странно има - въпрос на организъм!
Ами ако точно тогава няма никой във вас или в гаджето ти? Ако родителите ви работят по определен график, може би пък дните, в които и двамата са на работа се засичат с датата, на която трябва да ти дойде? Какво толкова странно има отново?
И също така казваш, че ти идва или когато решиш да правиш секс (т.е. ти НЕ го правиш) или след като го направиш, нали така? Ами аз може да решавам всеки ден да го правя и все някой ден ще се случи тамън да ми дойде нали? Отново - нищо чудно!
Какъв лекар? Проблема не е за лекар (ако въобще има проблем)!
Първо ще те посъветвам да си следиш цикъла и второ да не мислиш толкова за секс. :lol:

П.П. Цикъл - периодът от създаването на всяка яйцеклетка до изхвърлянето и (първия ден на менструацията) - както казах обикновенно между 21 и 35 дни.
Менструация (мензис) - периодът на изхвърляне на яйцеклетката от организма (обикновенно между 3 и 7 дни).
Моля правете разлика! ;-)



+1 :P :P :P :P

MusicIsTheKey
10-12-2008, 08:12
Темата е от 2006-а година.