PDA

View Full Version : Flirt po vreme na seriozna vruzka ?



03-12-2006, 16:58
imam si priqtel ot 2 godini. naistina mnogo go obicham , no seksa pochti nikoga ne e nishto osobeno. v 90% ot sluchaite simulira. tova e edno na ruka. naistina go obojavam toi se vischko za men. no ot nqkolko meseca hodq na fitnes i ne moga da spra da mislq da instruktora. mislq che me svalq no ne po nqkaf mnogo viden nachin. ne znam ne moga da spra da mislq za nego. ne iskam da si susipvam vruzkata zaradi edna avantriura. ako priqtelq mi razbere tva shte e kraq. ta vuprosa mi e dali da pofliartuvam s nego i da se nadqvam , che tova shte zadovoli interesa mi ?

M@Dn3Ss
03-12-2006, 17:02
Нали уж много го обичаш. Тогава не би трябвало да си задаваш тези въпроси. Ако е само за секса, аз винаги съм бил на мнение, че физическата изневяра не е толкова страшна, когато няма вложени чувства. Но се постави за малко на негово място. Как би се почувствала ти?

TiA_MaRiA
03-12-2006, 17:11
Tova 4e ima6 serozna vruzka ne zna4i 4e trqbva da hodi6 kato kon s kapaci, kogato nqkoe mom4e ti haresa moje6 da go otre4e6 pred drugite no ne i pred sebe si, ne mislq 4e nqma ni6to lo6o v tva da poflirtuva6 s nqkoe mom4e, vsqko momi4e ima nujda da se po4uvstva haresvana - to4no za tova e flirta, vnimavai oba4e da ne se stigne do po-dale4e za6toto riskuva6 da zagubi6 priqtelq si

03-12-2006, 17:37
amii zna4i,vij sega, mislq 4e vse pak 2 godini sa prekaleno mnogo vreme i 4e ti naistina ima6 nqkakvi po-silni 4uvstva kum nego,puk tova s instruktora e momentno uvle4enie(e ne otri4am 4e instruktorite ne sa za izpuskane),no vse pak ako moje da stane ne6to,za6to da ne opita6,a ako tvoq priqtel naistina te obi4a 6te ti prosti....ponqkoga iznevqrata ne zna4i krai na vzurkata,naprotiv osvejava q :))) \:D/

SeXy_Girl:)
03-12-2006, 18:42
[size=18]Нали уж много го обичаш. Тогава не би трябвало да си задаваш тези въпроси.
Taka e!Sus sigornost po-dobre e da zapazi6 vruzkata s priqtelq si otkolkoto da se podade6 na nqkakvo si tupo 4uvstvo,kato tova da se uvli4ah!USPEH i mn zeluvki! :D [/quote]

LP_girl_14
03-12-2006, 19:17
Просто според мен имате нужда от малко разнообразие във връзката ви,да вложите повече страст,емоции,изненади,мал и подаръчета...Тва все пак си ее една 2 годишна връзка и щом ти казваш че обичаш този човек,не мисля,че е хубаво за теб да жертваш връзката си с снего просто за една авантюра.Опитай се да заздравиш вашата връзка :mrgreen:

Frank_Lampard
03-12-2006, 19:25
Ще ти отговоря с риторичен въпрос : Имаш сладко зайче, което много си обичкаш, но му е болно крачето, срещаш вълк със здрави крака, дали да не оставиш зайчето да умре и да не отидеш при вълка ?

bibonka
03-12-2006, 19:58
Стой си при приятелят ти,щом го обичаш и той тебе и не се занимавай с дребни увлечения,защото после ще съжаляваш!!! ](*,)

Lov3_is^OnLy_In^My_EyeS
03-12-2006, 20:21
imam si priqtel ot 2 godini. naistina mnogo go obicham , no seksa pochti nikoga ne e nishto osobeno. v 90% ot sluchaite simulira. tova e edno na ruka. naistina go obojavam toi se vischko za men. no ot nqkolko meseca hodq na fitnes i ne moga da spra da mislq da instruktora. mislq che me svalq no ne po nqkaf mnogo viden nachin. ne znam ne moga da spra da mislq za nego. ne iskam da si susipvam vruzkata zaradi edna avantriura. ako priqtelq mi razbere tva shte e kraq. ta vuprosa mi e dali da pofliartuvam s nego i da se nadqvam , che tova shte zadovoli interesa mi ?

obi4ash li go naistina ili i ti samata ne si obedena !! ! 2 godini sa si mnogo i naistina ne si zaslujava . smeni fitnes zalata po-dobre shot posle shte sajalqvash mili4kaa

aDrenalin4e
03-12-2006, 20:53
Ami zavisi kakvo ima6 vpredvid pod "flirt"..Ako e naistina flirt i ne stigate po-dale4e-biva,to bez flirtove ejdnevieto e glupavo,te sa kato "glutka vuzduh v zaburzanoto ejednevie",oba4e ako e za sex..neznam..po-dobre ako moje6 da se sdurji6 nedei-purvo priqtelqt ti moje da razbere,vtoro-ni6to 4udno ako e mnogo dobur da ne vzeme6 da se zaluje6 po nego i treto-posle samata ti 6te se 4uvstva6 gadno..tva 4ove6kata suvest e stra6no ne6to!!! :mrgreen:

_Nightmare_
03-12-2006, 20:58
Ами според мен първо трябва да си отговориш на въпросите... какво е за теб изневярата...и точно колко силни са чувствата ти към сегашния ти приятел
защото има хора, за които флиртът не е изневяра а както беше споменато досега начин да се почувстваш желана, в тва няма нищо лошо ако е в малки количества и без чувства...

03-13-2006, 08:37
ne ne , ne govorq za seks. prosto edin flirt kolkoto ... kakto kazahte da se pochuvstvam jelana i haresvana. mai mi lipsva tova chuvstvo. priqtelq mi mi kazva kolko sum hubava i taka natatuk , no s vremeto stava po-rqdko. znam che go misli ne si mislete che ne e taka prosto s vremeto se gubi romantikata. ta da govorq samo i prosto za edin dreben flirt?

ScrappyDoo
03-13-2006, 12:00
Не прави глупости-не флиртувай изобщо,щото тва може само да задълбо4и интереса!Или ако ще правиш нещо приятеляти НЕ ТРЯБВА да разбира!!!!Не си мисли 4е като споделиш ще те разбере!

KOKOKKK
03-13-2006, 12:11
E flirtuvai to ot tam se po4va .... Posle samo mom4etata se zaglejdali :smt012

teenkopele
03-13-2006, 12:57
Внимавай флирта да не стигне твърде далеч. :mrgreen:
В крайна сметка ти си решаваш. :)
Успех. :wink:

addictedtou
03-13-2006, 13:30
Men ako pitash tova tvoeto ne e istinska lubov... a privyraznost.. prosto si sviknala s tozi chovek.. kakt imashe edna pesen"ne che te obicham prosto sviknah s teb be da go ioskam.." che i ti taka no tova ne e lubof!!

ScrappyDoo
03-13-2006, 15:19
Men ako pitash tova tvoeto ne e istinska lubov... a privyraznost.. prosto si sviknala s tozi chovek.. kakt imashe edna pesen"ne che te obicham prosto sviknah s teb be da go ioskam.." che i ti taka no tova ne e lubof!!

Леле,може да съм малко груб ама тва дето го разправят 'сички моми4ета за привързаността адски много ме дразни!Не може връзка продължила 1-2 год. да се крепи в последствие само на едната му привързаност!Когато си толкова време с някой човек-ТОВА Е ЛЮБОВ!!!И то ГОЛЯМА!!!Иначе нямаше да сте издържали толкова време!!!

danger_love{F}
03-13-2006, 17:34
poflirtuvai,samo da ne se okaje posle,4e ne mojesh da spresh s flirta!uspeh