PDA

View Full Version : Kolko o6te 6te go obi4am?



tyjna^^^
03-12-2006, 18:34
Iskam predvaritelno da blagodarq na vsi4ki koito mi pomognat 6toto ve4e nz kakvo da prava.A sega moqta istoriq.Vsi4ko zapo4na tova lqto vidqh edno mom4e koeto ne bqh vijdala ot 2 godini i predi go haresvah no go bqh zabravila i taka az pka se vlubih no po seriozno az go zaobi4ah.ve4e 8 meseca go obi4am i nqma izgledi za promqna.toi ne me haresva o6te prei nqkolko meseca go pitah i toi kaza ne :(.bqh mnogo tyjna i o6te sam tyjna prosto ne moga da go zabrava :( mislq za nego .mnogo go obi4am a go obi4am i sled tova koeto be6e kazval za mene,vseki na moe mqsto bi go namrazil no az ni6ty pak go obi4am :( kaje te mi kakvo da prava prosto iskam da go zabravq no mai nqma da stane.moi priqtelki kazvat 4e nikoga nqma da go zabrava :(vie kak mislite :(toi e pyrvoto mom4e koeto sam obi4ala.za6to tono na mene trqabva6e da se slu4i :( kak mislite dali e travma pyrvata lubov da e nespodelena.za6toto az sam obedena 4e toi e pyrvoto mom4e koeto obi4am istinski :( spored vas dali 6te moga da obi4am pak :( molq vi pomognete mi :(

Spell
03-12-2006, 18:40
vij sa sas siurnost 6e obi4a6 o6te istinski i to mnogo puti..otnosno tva kak da go zabravi6..mi ti edinstvena zane6 nai dobre...poznava6 se..sedni i si kaji 4e pove4e nemoje da se izmu4va6 taka vse pak jivota e edin i ne go propilqvai ;P

LP_girl_14
03-12-2006, 19:14
Една голяма любов не се изтръгва лесно от сърцето...Очевиднио чувствата ти към онова момче са били много силни.Явно всичко вече е изгубено,ти сама си осъзнала че трябва да направиш крачка и да се опиташ да го забравиш.Ще ти кажа само да не се затваряш в себе си,да излизаш повече,да разчиташ на хората около теб и да вярваш че времето ще заличи болката ти.Любовта е някъде там-открий я ! \:D/

DimmuBorgir
03-12-2006, 19:38
И моята първа любов е несподелена, така че... не си сама, така да се каже... Не знам... от доста време го обичаш... Не знам дали имаш шанс, нито искам да те натъжавам още, нито да те окуражавам... просто гледам реално на ситуацията... За щастие при мен е така едва от три месеца и половина... За щастие... Но ще продължи безкрай...

bibonka
03-12-2006, 19:56
Ще обичаш пак естествено,но първо трябва да го забравиш,знам че не е лесно и аз съм минала през това,както и всички,но ако имаш мнооооого силно желание ще стане... :(

M@Dn3Ss
03-12-2006, 20:03
Немгоа да ти кажа колко още ще го обичаш. Любовта е непредсказуемо чувство. А иначе все някога ще ти се излекуват раните. Не мисля, че ще останеш вечно наранена заради това, тъй като живота е пред тебе и има още много да се учиш :wink: .

Успех :wink: .

edna nepoznata
03-13-2006, 08:50
macko,imash seriozen problem!
Vij spored men nqma skoro da go zabravish,prosto shte se naloji da vurvish napred s visoko vdignata glava!
Vse pak tova shte si ostane za cql jivot dori i sled kato go zabravish!
poslu6ai me ne trqbva da se pobolqvash zaradi edno glupavo mom4e koeto ne moje da te oceni! :!:

KOKOKKK
03-13-2006, 12:20
Trqbva da spresh da go vijdash i she go zabravish po lesno ganracia......Ako jiveete blizo ili u4ite na edno mqsto tva ve4e e problem!!Tva she ti ostane travma opredeleno vreme ama she ti mine ......I az sam minal po toq pat .....SPOKO NE SI SAMA :)
Are uspeh dano go zabravish po-lesno ......

teenkopele
03-13-2006, 12:52
Еми, какво да се прави...несподелена любов. :?
Да се надяваме, че с времето всичко ще отмине и ще срещнеш някой друг, който да заобичаш толкова силно...и този път любовта да е споделена. :)
Успех. :wink:

addictedtou
03-13-2006, 12:56
Emi milichka opredeleno pyrvata luov ne se zabravq.Az ot 2 godini veche obicham edno momche .. samo che pri men e mnogo po slojno.. zashtoto toi e ot drug grad.. i to mnogo po daleche ot moq.. nie se zapoznahme v chata ... abe mnogo slojno.. no az ti garantiram che shte mojesh da obichash drug... zashtoto s vremeto tvoite chuvstva kym nego she otslabnat i nqma da sa kakto sega 100%.Vsichko shte mine s vremeto si.. az sm imala strashni krizi i depresii no minava.. i sled tva kato go vijdash pak she ti trepva neshto otvytre no nqma da e syshtoto i shte ti ostane 1vata lubov koqto nikoi nqma da moje da ti otne.. i vse pak hubavo e chovek da obicha pak makar i ne spodeleno.. taka se uchish da ocenqvash vsichko

Стеснителната
03-13-2006, 13:08
Ми ще го обичаш точно още 5983007978 часа. С това считам темата за приключена.

dream_for_you
03-13-2006, 13:21
o,ne se pritesnqvai 6te go zabravi6,vremeto vsi4ko likuva,ako puk ne pone nqma da sa su6tite 4uvstvata ti kum nego.purvata lubov se prejivqva mn trudno,no vse pak minava.6te sre6tne6 o6te mn mom4eta,nakoi 6te te naranqvat,a drugi 6te te pravqt po-6tastliva ot vsqkoga.prosto ne se ot4aivai,vsi4ko 6te se opravi :D :) :D :) :D