PDA

View Full Version : kak 6te reagirate......



mnogo_sladi4ka
03-12-2006, 19:45
kak 6te reagirate ako razberete 4e priqtelqt vi pu6i i prodava treva,za6toto moq priqtel mi spodeli 4e i pu6i i prodava no az mu kazax 4e za men nqma zna4enie i naistina e taka to4no sega vaob6te nqma zna4enie za6toto go obi4am bezkraino mnogo a i toi men su6to,dokazval mi go e.poprincip vinagi sam se otkazvala ot mom4eta koito se zanimavat s takiva ne6to,no sega naistina ne me interesuva za6toto se obi4ame mnogo i nqmam namerenie da se razdelqme.kogato mu kazax 4e za men nqma zna4enie,toi se razplaka,za pruv put vidqx mom4e da mla4e i toi mi kaza 4e se 4uvstva golqm 6tastlivec 4e e s men,a sega kajete vie kak bixte postupili ako razberete 4e priqtelqt vi pu6u i prodava treva


i vpro4em toi mi se zakle 4e pove4e nqma da go pravi i mu vqrvam,no 6te vidim

xaide pi6ete ako iskate

=; 4ao i celuvki na vsi4ki :oops:

KOKOKKK
03-12-2006, 20:05
E nqmam si i na ideq kak bih postupil ......ama mislq 4e nqma da mi se slu4i :)

hforce
03-12-2006, 20:12
opredeleno nqma da ni se slu4i momi4etata ne prodavat treva, ili pone az ne poznavam takova momi4e ina4e ako beh na tvoe mqsto nqma6e da mu naprava ni6to, moje bi 6tqh da iskam da pu6ime nekade ama az su6to pu6a, rqdko no se slu4va

mnogo_sladi4ka
03-12-2006, 20:24
e i az pu6a cigari ,probvala sam i treva,ne 4e se gordeq ama da kaja :D abe kvo qko si e ama vse pak :D ina4e cigari si pu6a i toi su6to,ama mnogo go obi4am i nemislq da gozarqzvam zaradi gluposti :D

TiA_MaRiA
03-13-2006, 00:24
opredeleno nqma da ni se slu4i momi4etata ne prodavat treva, ili pone az ne poznavam takova momi4e

prosto ti ne poznava6 takova momi4e :-#

A sega po temata - priqtelqt mi pu6i i prodava treva v na4aloto mi be6e stranno no ve4e sviknah, tova izob6to ne me pritesnqva, ne mislq 4e i ti trqbva da se pritesnqvate - 6tom se obi4ate trevata nqma zna4enie. A za tova deto ti e kazal 4e 6te prestane - mn mn ne mi se vqrva puk i ne mislq 4e trqbva da go nasilva6 da go pravi, 6toto toi nqma da spre, prosto 6te go pravi zad gurba ti i pak ti kazvam = 6TOM SE OBI4ATE DRUGOTO NQMA ZNA4ENIE

03-13-2006, 10:37
кажи му да спре да продава, защото ако не продава, шанса да го хванат или да го набият е минимален.

digital_girl
03-13-2006, 17:31
аз едва ли бих била толкова толерантна [-(
просто ти се възхищавам

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-13-2006, 17:33
kak 6te reagirate ako razberete 4e priqtelqt vi pu6i i prodava treva,za6toto moq priqtel mi spodeli 4e i pu6i i prodava no az mu kazax 4e za men nqma zna4enie i naistina e taka to4no sega vaob6te nqma zna4enie za6toto go obi4am bezkraino mnogo a i toi men su6to,dokazval mi go e.poprincip vinagi sam se otkazvala ot mom4eta koito se zanimavat s takiva ne6to,no sega naistina ne me interesuva za6toto se obi4ame mnogo i nqmam namerenie da se razdelqme.kogato mu kazax 4e za men nqma zna4enie,toi se razplaka,za pruv put vidqx mom4e da mla4e i toi mi kaza 4e se 4uvstva golqm 6tastlivec 4e e s men,a sega kajete vie kak bixte postupili ako razberete 4e priqtelqt vi pu6u i prodava treva


i vpro4em toi mi se zakle 4e pove4e nqma da go pravi i mu vqrvam,no 6te vidim

xaide pi6ete ako iskate

=; 4ao i celuvki na vsi4ki :oops:

ili trevata ili men ne mislq da si ima mrabota s trevoman4eta =; [-(

mnogo_sladi4ka
03-13-2006, 18:27
emi poprincip mrazq xorata koito pravqt takiva ne6to no neznam kakvo mi stava i az nemoga da se poznaq -izglejda naistina mnogo go obi4am za da ne obru6tam vnimanie na takova ne6to,neznam nemislq da go ostavq a i toi mi kaza 4e neiska da me zagubi,az nego su6to,imam mu doverie i vqrvam 4e 6et spre.blagodarq vi mngo za mneniqta koito izkazvate:)naistina ste mnogo mili,golemi sladuri ste vsi4ki:)celuv4ici na vsi4ki ;-) :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

flasher
03-13-2006, 21:25
Be ti go obichash tolkova ...che tva za trevata daji niama da go usetish...

SEXoslava__
03-14-2006, 18:46
ave ima i golqmo zna4enie po kolko pu6i ina4e ne mislq 4e ima problem

Wu-Tang
03-15-2006, 09:47
хах момичета не започват с трева направо с анфет почват поне повечето които употребяват наркотици са така апук може да почнеш да пушиш с приятеля си няма нищо лошо но се пак живота си е твои прави кото искаш пук да се разреве пред тебе мале сигорно е бил бая напукан пук значи ако ти е казал че няма да продава или пуши ако искаш да оривериш тва гледаи го в очите ако са леко мугляви или кървясали значи е пушиш ако са расширени супер много анфет или екстази апук ако са супер стеснени пак може да е анфет или екстази ама в по големи количества

teenkopele
03-15-2006, 17:25
Ми кофти работа.
Говори с него. :)
Успех. :wink:

03-15-2006, 20:49
И моят приятел пуши и продава.. по-точно продаваше. Аз знам че не мога да го откажа от тревата, просто му помогнах да я намали. А за продаването му поставих ултиматум ”Човек, не се занимавай с тия работи иначе се махам, защото не искам после да ти идвам на свиждане в затвора. Не си го причинявай”
Малко ли пъти куки са го пребивали, обискирали и кво ли не.. Има достойно дълго досие. И слава богу той избра мен, просто сега няма пари :)
Тъкмо няма пари за трева :D 2 в 1 - невероятно добра комбинация!

obi4anta
03-17-2006, 16:20
mi moqt priqtel pu6i treva no mi go kaza o6te kogato trugnahme i za men tova nqma zna4enie a ina4e ne prodava

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 16:52
Ami 6te mu mislq kato stane kazvam taka zashtoto sym sigurna 4e nqma da stane po4ti de zashtoto v jivota sigurni ne6ta nqma no as gledam da ne se zabyrkvam s hora (narkoman4eta) i sym predazliva otnosno tova s koi se zahva6tam :smt016 :smt016 :smt016

sladkoto_Eli
03-20-2006, 17:31
A be ti o4i ima6 li?! Kak moje do sega da ne si pone zapodozrqla. Na tvoe mqsto 6tqx da zabeleja, puk i ne bix trugmala s takuv. Po- dobre go ostavi

a-ShrooMKaLover
03-26-2006, 12:10
Еми кво щях да прая ко бях на тове място - щях много да си обичкам момчето и щях да му изпушвам тревичката. За добро или за зло, обаче, аз съм момче и може да се каже, че съм на мястото на твоя приятел. Няма нищо по-яко за мен от това да се напафкам с гаджето!

CucAgMuH
03-26-2006, 16:18
Еми кво щях да прая ко бях на тове място - щях много да си обичкам момчето и щях да му изпушвам тревичката. За добро или за зло, обаче, аз съм момче и може да се каже, че съм на мястото на твоя приятел. Няма нищо по-яко за мен от това да се напафкам с гаджето!

Браво, браво. [-( Ей такива умни като теб най-много ме радват. И аз бях такъв преди няколко години(3 за да сме по-точни :oops: ). Тогава се мислех за ебати великото копеле - нали и аз бях от стадото с тревата... все се измъквах, ама най-накрая - дойде и моят ред, нали? Това че можеш да минаваш между капките 10-тина пъти, не значи че на 11-тият ще успееш. Мене лично ме хванаха 6 патрула, което трябва да ти говори какъв опит съм имал. Забележат ли те че се правиш на кораво копеле - започват все по и по жестоко да се опитват или да те привлекат на тяхна страна или да те премахнат от пътя си. Добре че мене ме премахнаха, а не се присъединих към тях... ;-)

He3HauKa
03-30-2006, 10:14
Ne mislq che e problem tova che pushi ili che prodava zashtoto v dneshno vreme trevata e kato cigarite :mrgreen: pak i kato se obichate....... :)

fti4ka
03-30-2006, 10:52
ше си купа трева от него :lol:

03-30-2006, 12:28
Еми кво щях да прая ко бях на тове място - щях много да си обичкам момчето и щях да му изпушвам тревичката. За добро или за зло, обаче, аз съм момче и може да се каже, че съм на мястото на твоя приятел. Няма нищо по-яко за мен от това да се напафкам с гаджето!

Браво, браво. [-( Ей такива умни като теб най-много ме радват. И аз бях такъв преди няколко години(3 за да сме по-точни :oops: ). Тогава се мислех за ебати великото копеле - нали и аз бях от стадото с тревата... все се измъквах, ама най-накрая - дойде и моят ред, нали? Това че можеш да минаваш между капките 10-тина пъти, не значи че на 11-тият ще успееш. Мене лично ме хванаха 6 патрула, което трябва да ти говори какъв опит съм имал. Забележат ли те че се правиш на кораво копеле - започват все по и по жестоко да се опитват или да те привлекат на тяхна страна или да те премахнат от пътя си. Добре че мене ме премахнаха, а не се присъединих към тях... ;-)

Че аз не се правя на егаси коравото копеле ве. Аз съм съвестен гражданин на тази държава. Не преча на никого и нищо лошо не правя. Не гледам да се набутвам в големи далавери, рпосто се радвам на живота, защото знам, че сега ми се е паднало. По-късно - работа, семейство, ангажименти. Инъче определено не си струва да ставаш голямо копеле в тоя бизнес. Е от един момент нататък си струва, но за да стигнеш до там трябва да си наистина изверг, какъвто малко хора могат да бъдат.

03-30-2006, 12:35
А инъче по темата - честно да ти кажа радвай се, че е пафкач, а не алкохолик. Тревата не е опасна дрога - тя не разваля хората, нито пък ги изкарва от правия път. Тя е просто раастение и не е вреда - истинските проблеми наобществото са не наркотиците, ами алчността, омразата, жаждата за власт и мисленето само за себе си. Тревата пропагандира мир и любов между хората, а законният алкохол - агрсия и непукизъм. А това, че продава не е хубаво наистина!

Nen0RmalniK
09-21-2006, 14:00
kak 6te reagirate ako razberete 4e priqtelqt vi pu6i i prodava treva,za6toto moq priqtel mi spodeli 4e i pu6i i prodava no az mu kazax 4e za men nqma zna4enie i naistina e taka to4no sega vaob6te nqma zna4enie za6toto go obi4am bezkraino mnogo a i toi men su6to,dokazval mi go e.poprincip vinagi sam se otkazvala ot mom4eta koito se zanimavat s takiva ne6to,no sega naistina ne me interesuva za6toto se obi4ame mnogo i nqmam namerenie da se razdelqme.kogato mu kazax 4e za men nqma zna4enie,toi se razplaka,za pruv put vidqx mom4e da mla4e i toi mi kaza 4e se 4uvstva golqm 6tastlivec 4e e s men,a sega kajete vie kak bixte postupili ako razberete 4e priqtelqt vi pu6u i prodava treva


i vpro4em toi mi se zakle 4e pove4e nqma da go pravi i mu vqrvam,no 6te vidim

xaide pi6ete ako iskate

=; 4ao i celuvki na vsi4ki :oops: emi i az kazah na moita priqtelka otdavna 4e pusha i prodavam treva ama tq samo kaza - xxaxa . i tova beshe :))

SuPeRSlaDkA
09-21-2006, 16:17
честно казано не знамзависи колко си го обичкам.Всъщност ти си решаваш,а и ти го познаваш повече.. :-D :-D

maybelline
09-22-2006, 14:41
Ако това не ми пречи(и не ме застрашава) по никакъв начин,няма да се тревожа особено.

Sarabi
09-23-2006, 12:08
Ами да прави каквото си иска човека-той си решава какво да си прави с живота.Поне ще имаш дилърче край теб :lol:

IdiOtKa
09-23-2006, 13:34
хахахха ами ще се зарадвам .. :) безплатно ... ихаааааа

но се пак ще си помисля по каф начин да седя малко по настрани за да не си навлека неприятности ...

но се пак .....иеееееааа :mrgreen:

aliq
09-24-2006, 22:25
samo gledai da ne zatane s taq treva pazi si go :smt019

10-04-2006, 09:29
ako samo tova mu e kosura,okey zashtoto naistina ve4e trevata se pushi kato cigari,zashtoto mnogo rqdko mojesh da si namerish hubava treva koqto da te darji i da te zamaje okolo 6 4asa,sega pove4eto maseta dyrjat polovin,1 4as.A tova 4e prodava ot edna strana e hubavo,az sum hodila s takova mom4e i vinagi e bilo kupon,postoqnno hora nasam natam subiranki vseki den v tqh i takiva raboti,no ot druga strana e kofti zashtoto rano ili kusno shte go hvanat kukite i ne se znae dali shte moje da se oturve.Spored men pogovori s nego otnosno tova 4e prodava ,zashtoto to si e v kraina smetka za nego si,apuk tova 4e pushi treva tova izobshto nedei da ti prai vpe4etlenie