PDA

View Full Version : SeXy Pri4eska ;p



In4iTu_
03-12-2006, 19:01
Здравейте!С къдрева коса съм и нямам голям избор за прически, но в събота съм на голямо събитие и ми трябва готина прическа,ако може да ми кажете как мога да си направя косата, като имате предвид, че е къдрева и дълга :P По принцип ходя с леко прибрана коса, но сега ми трябва нещо по..Ако може да ми дадете линк да гледам снимки или нещо такова..Всяка помощ ще е от полза.

GreenLadyM
03-12-2006, 19:16
Kakvo kato si s kudrava kosa?Tq moje da se izpravi!NAi-dobre otidi na frizior,toi shte ti dade katalozi i shte si izberesh neshto!

rusalkata_
03-12-2006, 19:41
изправи си косата с преса,ако имаш и не ти се дават пари по фризьори.ако не,отиди на фризьор и там ще ти напраят готина прическа. :)

emotions
03-12-2006, 20:33
ами направи си я по някъкав начин по който не са те виждали до сега или поне не толкова често..сложи нещо умерено блестящо и най-важното - усмихвай се!никоя прическа няма да ти отива ако само се чудиш как точно ти изглежда кратуната:)

In4iTu_
03-12-2006, 20:44
Kakvo kato si s kudrava kosa?Tq moje da se izpravi!
Ам аз не искам да я изправям.Къдрева си ми харесва пък и не искам да я изтощавам допълнително.Просто исках да ми дадете идеи за някви оригинални прически, подходящи за.."най-големия купон на компанията за годината,който е предвиден", ако мога така да се изкажа O:) Така че моля ви давайте идеи за прически, които мога да си направя вкъщи или сестра ми да ги направи, щото не ми се ходи на фризьор пък и нямам пари в излишък :P

Lov3_is^OnLy_In^My_EyeS
03-12-2006, 20:48
kolko dylga ? na edri ili drebni kadrici e ?

03-13-2006, 11:35
priberi si q s fibi nazad i napravi obem otgore...ako imash krulgo lice 6te ti se udulji po tozi nachin

In4iTu_
03-13-2006, 19:16
kolko dylga ? na edri ili drebni kadrici e ?
Дълга е до кръста, когато е мокра, а къдриците ми са...нещо средно, в смисъл, че не са нито много големи, нито пък много дребни.. :-k

SeXy_Girl:)
03-13-2006, 20:21
Moqta kosa su6to e takava!Vse si misleh 4e mom4etata 6te mi se podigravat i 4e ne mi otiva i vse si q izpravqm s presa ili se6oar.No naskoro otidoh pri friziora mi,za da me podstrije i mu kazah sled tova da me izpravi mnogo vnimatelno,za6toto otivah na diskoteka !No sled kato svur6i s podstri6kata namaza na rukata si vaksa i po4na mnogo vnimatelno da mi ma4ka kosata!Tq stana mnogo sladko nakudrena na drebni masur4eta,sloji mi brokat!Izglejdah kato kukla!Kato tidoh na diskotekata,kompaniqta mi ne me pozna,vsi4ki tolkova mnogo me haresaha!Opitai i ti!USPEH 8)

midnight...
03-13-2006, 20:42
ето разгледай тук (http://www.kapanov.net/)