PDA

View Full Version : otgovori ot umni hora !!!



Lov3_is^OnLy_In^My_EyeS
03-12-2006, 20:20
pravihme seks s prezervativ i si4ko tochno no veche 10 dena ne mi idva(idva mi ot 5 godini) a si napravih test i e otricatelen . :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

`Death`Whore`
03-12-2006, 20:22
1. Може да не ти идва заради притеснението.
2. Направи си още 1 тест.

alex
03-12-2006, 20:26
Идва пролет, времето се стопля, застудява изведнъж. С една дума промените в околната среда, смяната на климата се отразаява на биоритмите на човек. Освен дневни, седмични, месечни има и годишни ритми, които понякога трудно забелязваме. Случая може да е точно такъв. Почти съм сигурен. Обикновено на пролет, така наречената пролетна умора оказва влияние, както и прехода от топла есен към студена зима. Пет дни не е много, изчакай още няколко дни, може дори 10 дни, след което ако не ти дойде отново си направи тест. Ако е отрицателен можеш да почакаш още. Ако е положителен - пишни отново да мислим какво ще правиш. Но съм сигурен, че няма да има проблеми :)

California
03-12-2006, 20:28
Виж, като за начало се успокой, защото паниката много вреди в такива ситуации!
Погледни реално на нещата, правила си го с презерватив, не е бил скъсан до колкото разбирам от поста ти...
Вероятностаа е нищожна!
Скоро боледувала ли си, пила ли си лекарства, диети пазила ли си, сменяла ли си климата?
Може тези неща да имат нещо общо...
Пък ако не значи е от притеснението...
Ако искаш наистина си вземи още един тест! :lol:

Lov3_is^OnLy_In^My_EyeS
03-12-2006, 20:29
mi az izvestno vreme bqh na te4na dieta lekar mi q predpisa i neznam moje li da e ot tova ?

03-12-2006, 20:35
off ne moga da vi razbera.Kato tolkova se pritesnqvate da ne zabremeneete prosto ne pravete sex :) A 6tom e bilo s prezervativ i ne e imalo nikakvi problemi zna4i naprazno se trevoji6.Aide stiga s gluposti ot roda na "pravih sex s prezervativ.. vuzmojno li e da sum bremenna?" tupo e [-X

California
03-12-2006, 20:36
mi az izvestno vreme bqh na te4na dieta lekar mi q predpisa i neznam moje li da e ot tova ?
Ами най-добре погледни тази тема...
Просто в момента за това се сещам...

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32452

Lov3_is^OnLy_In^My_EyeS
03-12-2006, 20:39
mersi na vs :-) az mislq 4e e dobre da otida na genekolog da mi kaje ot kakvo e zashtoto i neshto me boli nisko dolu ot nqkolko dena no ne mi idva i neznam ot kakvo e moje i da e neshto ot prostivane ili nz . az imah cistit predi ne mnogo vreme i pih hap4eta no neznam dali se e opravilo vsi4ko

California
03-12-2006, 20:46
Може и от простуда да е...
особено ако ходиш зимата с гол кръст...
Но наистина отиди на лекар, защото той ще ти каже най-точно какъв е проблема! :wink:

shizzle
03-12-2006, 22:33
Ааа! Това са наистина лоши новини. Сега, ако и на моето момиче й закъснее? Хахах, мисля, че току-що си измислих повод да запивам.. колко казахте? 5-10 дена. Ще ми стигнат ^^

flasher
03-14-2006, 12:18
spored men e ot pritesnenieto...

Wu-Tang
03-14-2006, 22:28
ох тва може да е от смяната на сезоните един път на една приятелка и се беше случило и ми наду главата и ми падна в очите затва не пълни главата на приятеля си с глупости докуто теста не е полижителен

`Death`Whore`
03-14-2006, 22:30
Не мога да не изразя мнение, че "докуто" е адски недопустимо дори в речта.

Wu-Tang
03-14-2006, 22:39
мале ти ко искаш от мене ве я кажи

`Death`Whore`
03-14-2006, 22:41
Мислиш, че е лично? Най-малкото за пръв път те забелязвам в този форум. Не се ласкай, не е лично отношение. Просто критика.

анн
03-15-2006, 21:04
mi miLa ako si go prawila za 1-vi pyt normalno e da ti zakasnqwa..no wse pak wurwi na lekar :)

TSecret
03-15-2006, 22:12
tova e ot dietata i na men mi se slu4i -zakasnia s 20 dni.... no za da se uspokoi6 nai dobre otidi na lekar!

soundreamer_f
03-16-2006, 06:19
Ами ако не се е спукал презерватива не виждам какъв може да е проблема,но ако си паника като мен понякога тогава трябва да си направиш тест за бременност,за да си сигурна и за да се успокоиш.

rowzz
03-16-2006, 07:18
аз не мога да разбера само 1но.. защо след като е даден един отговор и то правилен сички отзаде пишат същото но с променени 1 2 думи.. хора смешни сте.. като искате да трупате ранг мятайте са в фън фън.. сядам да чета.. може би малко да се уграмотя и то сичките мнения еднакви.. просто не мога да си го обесня !

VORTEX
03-17-2006, 10:58
f0r3v3r]аз не мога да разбера само 1но.. защо след като е даден един отговор и то правилен сички отзаде пишат същото но с променени 1 2 думи.. хора смешни сте.. като искате да трупате ранг мятайте са в фън фън.. сядам да чета.. може би малко да се уграмотя и то сичките мнения еднакви.. просто не мога да си го обесня !

podkrepqm te napulno! i na men mi pisna da gledam edno i su6to da se povtarq po 20-30 puti!!!