PDA

View Full Version : mojete li da mi pomognete???



cveti_89
03-12-2006, 20:40
zna4i moita istoriq e edna mn slojna i mn opletena zna4i hodih s edno mom4e,no s te4enie na obstoqtelstvata skusah me i poneje toi nemoja da go prejivee nakara negov mn dobur fr da mi otmusti.i priqtelq mu po4na denono6to da mi i6e sms-i i izlizahme nqkolko puti i az hlutnah mn po nego a te qvno tova 4akaha.az po4nah mnda se privurzvam kum nego a toi da sa otdrupva ot men,az mu pisah toi na men ne,az mu se obajdah toi ne diga6e i re6ih ve4e 4e prekalqvam i sprqh.taka pone 4 meseca se podminavahme toi trugna s druga,dokato lqtoto toi doide pri men vupreki 4e hode6e s neq igraeh rolqta na lubovnicata vupreki 4e mi be4e mn gadno taka no mn go obi4ah posle toi se skara s neq i be6e samo moi,no sega aaz otnovo stradam ze nego a toi pak e s neq mn go obi4am no toi men ne ili pone mn dobre go prekriva,nz ve4e mi pisna da stradam i da se izmu4vam a toi da si jiivee jivota molq pomognete mi da go zabravq ili da si go vurna prozto ve4e nz kak.nz dali izpitva ne6to kum men i ve4e mn sam ot4aqna :( tolkova mn puti sam si kazvala krai nqma pove4e da misli6 za nego ili nqma pove4e dase izmu4va6,no nqma uspeh.Prosto mn go obi4am i nz kakvo da pravq ....

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

stel4eto__
03-12-2006, 20:46
zna4i moita istoriq e edna mn slojna i mn opletena zna4i hodih s edno mom4e,no s te4enie na obstoqtelstvata skusah me i poneje toi nemoja da go prejivee nakara negov mn dobur fr da mi otmusti.i priqtelq mu po4na denono6to da mi i6e sms-i i izlizahme nqkolko puti i az hlutnah mn po nego a te qvno tova 4akaha.az po4nah mnda se privurzvam kum nego a toi da sa otdrupva ot men,az mu pisah toi na men ne,az mu se obajdah toi ne diga6e i re6ih ve4e 4e prekalqvam i sprqh.taka pone 4 meseca se podminavahme toi trugna s druga,dokato lqtoto toi doide pri men vupreki 4e hode6e s neq igraeh rolqta na lubovnicata vupreki 4e mi be4e mn gadno taka no mn go obi4ah posle toi se skara s neq i be6e samo moi,no sega aaz otnovo stradam ze nego a toi pak e s neq mn go obi4am no toi men ne ili pone mn dobre go prekriva,nz ve4e mi pisna da stradam i da se izmu4vam a toi da si jiivee jivota molq pomognete mi da go zabravq ili da si go vurna prozto ve4e nz kak.nz dali izpitva ne6to kum men i ve4e mn sam ot4aqna :( tolkova mn puti sam si kazvala krai nqma pove4e da misli6 za nego ili nqma pove4e dase izmu4va6,no nqma uspeh.Prosto mn go obi4am i nz kakvo da pravq ....
Намери си други занимания и си внуши,ако трябва,че не искаш да си с него вече.Просто трябва да направиш нещо,но то да не е да мислиш за него.
Айде и успех!
btw Темата ти не е за тук!

gogo___974763423
03-12-2006, 20:49
zareji go, zabravi go, razkatai go, ne si struva da habi6 sili i nervi da obi4a6 nqkoi na koito ne mu puka za teb i samo te izpolzva kato e na kef
tova e moq savert

hforce
03-12-2006, 20:56
ako toi te obi4a6e nqma6e da ti pri4ini tova, nameri si nqkoi koito te obi4a, zareji go toq ne e za tebe, samo tva moga da te posuvetva, a ina4e moje6 da go zabravi6 kato trugne6 s drug, a za tva kak da si go vurne6, nqma 6ans, 6tom ne se e vlubil v tebe do sega misla 4e nqma da go napravi

TiA_MaRiA
03-12-2006, 21:15
Vij sega mila, nie ne mojem da ti pomognem da go zabrvi6, ako ti ne si pomogne6 sama nqma koi da ti pomogne :!: Sama vijda6 4e polojenieto v koeto si nikak ne e rozovo i ti ni6to ne pe4eli6 ot "vruzkata si" s tozi 4ovek, ako si sulgasna cql jivot da bude6 vtora - OK, no ako misli6 4e ne zaslujava6 tova prosto go zabravi - da znam nqma da e lesno, no puk i sega ne ti e nikak lesno. Uspeh :wink:

white_chik
03-13-2006, 09:03
nz kak moje da go obi4a6 [-( Faktut 4e se e zanimavla s teb samo za da ti otmusti i da naprai usluga na priqtel ne stiga li za da go namrazi6???trq da nameri6 na4in da go zabravi6.ako trqbva vnu6i si 4e toi e ujasen ili ne6to takova no ne se zanimvai s nego

dfsfsdfsdfsdfsdfsdfsdf
03-13-2006, 15:06
ako toi te obi4a6e nqma6e da ti pri4ini tova, nameri si nqkoi koito te obi4a, zareji go toq ne e za tebe, samo tva moga da te posuvetva, a ina4e moje6 da go zabravi6 kato trugne6 s drug, a za tva kak da si go vurne6, nqma 6ans, 6tom ne se e vlubil v tebe do sega misla 4e nqma da go napravi


http://foxi.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php

http://foxi.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php

http://foxi.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php

http://foxi.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php

http://foxi.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php

Bloodlust
03-18-2006, 15:57
opredeleno trqbva da go zabravi6. toi ne izpitva ni6to k1m teb [-( ako ispitva6e ne6to nqma6e da te ostavi da se m14i6 po tozi na4in. osven tova nemoje6 da kaje6 4e ne e imal v1zmojnost da b1de s teb. prosto trqbva da si naloji6 i da go zabravi6. ne e lesno no tova e edinstveniq na4in.

AiKeN
03-18-2006, 16:01
spored mene s toq 4ovek nqma6 6ans....preodolei go i tfa e

cold_kiss
03-18-2006, 16:13
ami..izvinqvaj no i az smqtam 4e tova koeto kazaha horata do tuk e istina tova mom4e prosto ne te zaslujava....da zapo4ne6 da go mrazi6 ne te syvetvam za6toto tova 4uvstvo e glupavo..horata mrazqt tozi ot koito se strahuvat.
taka 4e syvetyt mi kym tebe e da se opita6 da nameri6 dr mom4e koeto 6te te napravi 6tastliva i nqma da iska ot tebe da si"drugata"
uspeh

sexy_dizzy
03-18-2006, 16:23
Разбирам че е трудно но те съветвам да започнеш да проявяваш безразличие известно време към това момче.Ако забележиш че не му пука освен да го забравиш нищо друго не мога да ти кажа.
Има е една малка възможност но много малка.Имате си номерата-намиши му смс и предложи да излезете на кафе.Или го питай дали ще ходи на диско тази вечер!Друг избор не знам дали имаш.

03-18-2006, 16:43
neznam ama mi stana smeshno da se eba u drygela :D no kato ti kaza ot towa 4e ti si zarqzala biw6iq si priqtel a toi te e obi4al mnogo sega ti se wra6ta ...
i moje6 da probwa6 sa6tata mizeriq skwato ti naprawi stariq ti priqtel,pak i as li da sam tolko typ da znam 4e mi praat mizeriq i da klawana kato se wluba w 4oweka koito mi prai mrysno ](*,) \:D/ :smt005

03-18-2006, 17:12
Mi ne moga da ti pomogna samo 6te ti kaja da pravi6 tova kvot smetne6 za dobre