PDA

View Full Version : Откажете цигарите



LifeStyles
03-12-2006, 20:45
Казваго бивш пушач които от 6-7 години пушеше по 2 кутий цигари дневно и оделно на ден около 10 грама трева, някои и друг екс. амфети сичко каквото ми попадне обаче една сутрин се сабуьдам с мисалта да си чупя главата от рано още и както си павкам аз се замислям изведнъж рязко еи така от никаде закакво пуша и защо се друсам и казах край отказах всичките наркотици даже и цигарите

KOKOKKK
03-12-2006, 20:56
Evalata....i az pushih 5-6 godini i ot 3 sedmici ne pusha ..... Snoshti vzeh amfet (beshe mi za purvi pat) i nqma da se povtori 10000000000% 6toto mi e tolko zle dnes 4e nqmam dumi .....ot sutrinta sigurno sam draifal ve4e nad 15 pati....Nito moga da qm nito dori voda da piq....Kakto piq edna 4asha voda i sled nqma i 5 minuti ve4e sam q vurnal........Neshto sam se uvredil zdravo....Dano ne e neshto seriozno .....

pickpocket
03-12-2006, 21:02
Az nesym pril takiva gluposti i nema i da praaa :-D
a i bravo na vas shtom ste gi otkazali zaslujavate aplodismenti =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

LifeStyles
03-12-2006, 21:04
Evalata....i az pushih 5-6 godini i ot 3 sedmici ne pusha ..... Snoshti vzeh amfet (beshe mi za purvi pat) i nqma da se povtori 10000000000% 6toto mi e tolko zle dnes 4e nqmam dumi .....ot sutrinta sigurno sam draifal ve4e nad 15 pati....Nito moga da qm nito dori voda da piq....Kakto piq edna 4asha voda i sled nqma i 5 minuti ve4e sam q vurnal........Neshto sam se uvredil zdravo....Dano ne e neshto seriozno .....

Ne be bratchetomi she ti mine ama da znaesh che amfetite na nai mrasnite i dolni narkotici ako she zemash po dobre da e nqkoi bonbon ili hashish
pred men daje ima edna ubiistvena smesena s hashish i gandja mnogo e qka i ogromna sigurno cql slon she zakove ama ne nqma da q pafna az otkazah sichko uspeh i na teb

MorTi6a
03-12-2006, 21:52
ako amfetaminite sa tolkova gadni za kvo gi ima o6te na pazara?

TiA_MaRiA
03-12-2006, 23:18
Ami az pu6a ot 6 godini i ne padam pod kutiq, no nqmam namerenie da gi otkazvam, moje bi i nemoga 6toto nqmam silna volq neznam ne sum opitvala da gi spra

03-13-2006, 09:34
Откажете цигарите! с тия цени е грехота да ги купувате,
1 хляб-50 ст, 1 кутия цигари- 5 хляба!!!
тревата и гъбите ми идват без пари.

досега не съм видял ексове да растат по поляните.

в Родопите продават 1 КИЛО тютюн за 5 лева :-D

the_green_man
03-13-2006, 13:38
ako amfetaminite sa tolkova gadni za kvo gi ima o6te na pazara?

6to gi ima li??? Ami ima gi 6ot dosta xora si izkarvat pari4kite po tozi NEZAKONEN na4in prodavaiki narkotici. 6IBANI KOPELETA...

teenkopele
03-13-2006, 14:09
Евалата, че си ги отказал. =D> :mrgreen: =D>

03-13-2006, 18:28
ako amfetaminite sa tolkova gadni za kvo gi ima o6te na pazara?

6to gi ima li??? Ami ima gi 6ot dosta xora si izkarvat pari4kite po tozi NEZAKONEN na4in prodavaiki narkotici. 6IBANI KOPELETA...
Хаха, амфетите ги има много на пазара в България по няколко при4ини:
1. България е Световен Производител на (мет)Амфетамини,
така е още от бай-тошово време(само 4е тогава направо са ги изнасяли, а сега и на вътрешния пазар пласират колкото могат)
Едно време са се произвеждали в големи заводи, после заводите ги закриха, и уволнените химици бяха наети от бившите 4енгета и настоящи МУТРИ.

2. Амфетите сега са на мода в Целия Бял Свят, от САЩ през Англия и България, та 4ак до Русия, Япония и дори Тайланд.
3. Амфетите са доста зарибителни.. пове4е от кокаина, а са МНОГО по- евтини.

и за разлика от хероина не пре4ат на 4овека да работи и да изкарва пари$ки, за да си купува още амфети..


а то и варенето на ДОМАШНА РАКИЯ ВЕ4Е Е НЕЗАКОННО< това 4е нещо било незаконно не го прави добро или лошо само по себе си,просто като е незаконно , ка4еството е по-ниско, а интереса е по-голям, за цената зависи, законно или не, винаги струва толкова, колкото хората са готови да плащат, цигарите са законни и поскъпват постоянно, тревата е незаконна и също поскъпва постоянно, а хероина и амфетите поевтиняват..