PDA

View Full Version : Възходът и Падението...



air_wisp
03-13-2006, 09:43
Реших да направя такава тема в която всеки да споделя това което му се случва...да речем сте имали идеалният ден и ви са се случили куп прекрасни неща.Споделяте тук...

Или ако сте имали много проблеми било със семейството, гаджето, приятелите, неприятелите, учителите и т.н. пак споделяйте... тук

Ние ще ви съчувстваме...и без лъжи моля :)

Ако ви се струва безмислена темата не пишете
Благодаря ви!

air_wisp
03-13-2006, 09:55
Та...колко е шибан живота понякога!
Ето ги и проблемите които са ми на главата.
Първо момичето което ме разиграваше сумати време и която харесвам все по-малко и по-малко се беше понапила миналата вечер и започна да ме целува пред блока на един от най-добрите ми приятели!Аз се дръпнах и и казах "Защо правиш нещата още по-сложни и по-трудни?"...Бях дал дума пред приятелите ми, и пред неприятелите ми, че повече няма да се занимавам с нея!Сега този мой приятел пред чийто блок бяхме докато ме целуваше ми се сарди щото ни е видял да се целуваме и е казал че повече няма да се занимава с мен а се познаваме от 2ри клас!Майка и Татко са разделени и майка ми каза че си имала приятел...ем деанам немоа да го понеса!Някав турчин е май!Мале как да не се ядосвам!Живея с баща си и с баба си...и само ме натискат да уча!С никой немоа да споделям!Днес ще имам контролна по математика и трябва да сядам да уча...е тва е!Просто Супер!Винаги се опитвам на всички да им е добре, да огрея навсякъде и всичко да е ОК и накрая аз съм най-прецакания!Що става така?

WILD__BOY
03-13-2006, 09:58
Идва родителска - кво трябва да мие ?!