PDA

View Full Version : "Ne se vljubvai,posle boli,kogato te razo4arovat"



PRECIOUS^f
03-13-2006, 09:56
:smt013 Zna4i sigyrno e imalo takava tema,no mnogo se qdosvam,4e nqkoi hora mislqt taka-razbira se,vseki moje da si misli kakvoto si iska,no za6to pak da ne se vljubvame :?: :!: Tova e tapo.Kolkoto i da sme razo4arovani i ogor4eni,nali imenno ljubovta ni kara da se 4yvstvame jivi i 6tastlivi :!: V Sabota si govoreha edni poznati mom4eta i edniqt be6e kazal na drygiq to4no tova-"Ne se vljubvai,posle boli,kogato te razo4arovat" ](*,) Az se namesih v razgovora i si za6titih mnenieto,4e ljubovta e hybavo ne6to,no posle B. se obadi i kaza:"Nqma da misli6 taka,ako nqkoi batko te podne v gazeto i posle te zareje"-ebati i misleneto imat :!: :smt009 A sa mnogo krasivi mom4eta i mogat da imat vsqko momi4e,za6to mislqt taka :?: :!:

M@Dn3Ss
03-13-2006, 10:01
Това дали да се влюбваш или не неможе да го решиш. Любовта е нещо непредсказуемо, което те блъска в главата, точно когато най-малко го очакваш. И хората, които се говорят, че немжоеш да се влюбиш втори път, говорят bullshits. Човек на 13-15-16-18 или там някаде годинки неможе да каже това. Пред него е целия живот и тва са глупави крайности!

Peace :wink:

PRECIOUS^f
03-13-2006, 10:05
Това дали да се влюбваш или не неможе да го решиш. Любовта е нещо непредсказуемо, което те блъска в главата, точно когато най-малко го очакваш. И хората, които се говорят, че немжоеш да се влюбиш втори път, говорят bullshits. Човек на 13-15-16-18 или там някаде годинки неможе да каже това. Пред него е целия живот и тва са глупави крайности!

Peace :wink:


Mi te sa na po 18-19 godini,no idi im nalei malko mozak,4e mnogo me qdosvat kato po4nat da razsajdavat taka :smt013 :!: Ina4e sa golemi pi4agi i sladyri :smt007

03-13-2006, 10:27
Еми какво можеш да очакваш от момченца на тяхната възраст.Нормално е да мислят така поради това че е по-късно озряват и осъзнават истинските неща от живота.

RoSsY88
03-13-2006, 11:19
Не можеш да казваш на съцето си няма ад се влюбваш,няма да обичаш...когато най-малко очакваш сърцето ти си избира избраника!О да любовта боли и е мн страдание,лично аз два пъти по 8 месеца съм плакала за момче,но после се изправям и намирам друг!Тва е живота...Понякога горчи

kAdrOkoSkA
03-13-2006, 11:39
Ne reshavash TI dali da se vlubish ili ne :!: Vqrno e che boli, no kakto i da go poglednesh... vinagi e po-dobre da si otkril, izjivql i dori zagubil lubovta, otkolkoto nikoga da ne si usetil nai-prekrasnoto chuvstvo na sveta :!: Dori i da boli, lubovta vinagi si zaslujava :!: :!: :!: :smt007

ScrappyDoo
03-13-2006, 11:52
ми тя любовта не пита [-X !!!Ама ако имам избор не бих се влюбвал скоро отново-поне още 2-3 год. щото наистина после боли много !!!

teenkopele
03-13-2006, 13:01
Човек не избира дали да се влюби в някой. Както се пее Преслава: 'Любовта не пита, а връхлита...' :mrgreen: !
Да се влюбиш е много хубаво, но това, че един път си претърпял/претърпяла разочарование, не значи, че и 2ят път ще е така.
Това е моето мнение. 8)

03-13-2006, 13:18
abe neznam az samo kam 1 4ovek sam izpitvala adski silni 4uvstva no "malko" me precaka 6 meseca mi otne no ve4e mi e se taq za nego lubovta te podarja jiv ,bolkat aot neq sa6to tq te kara da 4uvstva6 a kolkoto do oniq "pi4ove" i te 6 asi nameraT MAISTORA RANO ILI kasno i togava druga pesen 6a i az misleh 4e e kfti rabota 6toto "edin batko me bodna i me zarqza" ma si4ko si doide na mqstoto i si4ko si ozaznah

_Nightmare_
03-13-2006, 15:05
Est kakto spomenaha vsi4ki do sega...liubovta 4uka na vratata na syrceto ti bez da pita gotov li si da q i otvori6...
no znaete li ... spored men moje6 da si zabrani6 da obi4a6, da si kaje6 NE... ot tova liubovta nqma da stane po slaba, no ti 6te se opita6 da pritypi6 4uvstvata si... dali 6te uspee6, zavisi ot tova kolko silna e bila liubovta... ili obrazno kazano ti moje da ne iska6 da otvori6 syrceto si za neq no tq pak da vryhleti ako e istinska...
a ina4e...boli mn...stra6no mn... ima6e 4ast ot jivota mi v koqto misleh po sy6tiq na4in, kazvah si za6to da obi4am, ta liubovta ne e li syzdadena samo za da me naranqva...
no vsy6nost libovta ne naranqva, tq samo izostrq 4uvstvata pravi te mn po 4uvstvitelna i syotvetno mn po lesno naranima i tezi koito te naranqvat sa horata okolo teb...zatova ne trqbva da se pla6i6 ot liubovta, za6toto ako edin pyt se e slu4ilo nqkoi da te narani tova ne zna4i 4e sledva6tiq pyt nqma da sre6tne6 drug s koito da byde6 naistina neizmenno 6tastliv...
i moq izvod e...4e tova da byde6 vliuben i lesno naranim e 100 pyti po hubavo otkolkoto da byde6 bezrazli4en kym jivota i nesposoben da useti6 6tastieto na liubovta...
10x na vsi4ki onezi koito imaha tyrpenieto da pro4etat celiq roman koito napisah :mrgreen:

Sweet*Lady
03-13-2006, 15:31
Според мен подобно нещо може да каже човек, който е бил наранен... Напълно съм съгласна с това, че любовта не пита, а направо те връхлита, така че, каквото и да си говорят, когато срещнат Момичето/Жената няма много, много да се придържат към тази максима (ако може така да се нарече...)

SLaDkO_Mi6Le
03-13-2006, 21:10
Да много хора са на това мнение,че един път влюбиш ли се и после,ако те нарани някой и край не можеш да обичаш повече и да си отвориш сърцето 2 път за някои друг,за това някои хора практикуват секса само!!но проблема е там,че не можеш да казваш на сърцето си какво да прави.То само открива любовта!!Любовта няма време,тя не пита - просто идва и преобръща целият ти свят. Не случайно казват,че любовта е магия,а от нейният плен трудно се излиза!!! :lol: :lol: :P :o :D :!:

midnight...
03-13-2006, 21:15
ммм трябва ти сила за да намериш любовта
понякога тя идва сама, но повечето си време прекарваме търсейки я дори когато не го осъзнаваме
просто когато им дойде любовта до главата на тия момчета по друг начин ще мислят
всеки обича поне по веднъж.......

cvety_i_bebeto
03-13-2006, 21:16
Ne reshavash TI dali da se vlubish ili ne :!: Vqrno e che boli, no kakto i da go poglednesh... vinagi e po-dobre da si otkril, izjivql i dori zagubil lubovta, otkolkoto nikoga da ne si usetil nai-prekrasnoto chuvstvo na sveta :!: Dori i da boli, lubovta vinagi si zaslujava :!: :!: :!: :smt007


dam...usetila sam adskata bolka ot lubovta....no tq ne moje da se sravni s radostta ot lubovta....koqto zali4ava bolkata :smt008

Frank_Lampard
03-13-2006, 21:31
Това, че са красиви, значи ли че са умни ? ... Извинявай, ама това може да го каже само пълен кретен:)

PRECIOUS^f
03-14-2006, 09:26
Това, че са красиви, значи ли че са умни ? ... Извинявай, ама това може да го каже само пълен кретен:)

Xaxaxaxaxaxxa :D Mi neznam kolko sa ymni,no sas sigyrnost sa krasivi :mrgreen: :smt007

ThePainIsReaL
03-14-2006, 13:10
Това, че са красиви, значи ли че са умни ? ... Извинявай, ама това може да го каже само пълен кретен:)

Xaxaxaxaxaxxa :D Mi neznam kolko sa ymni,no sas sigyrnost sa krasivi :mrgreen: :smt007

Ми щом за толкова красиви...и не мислят както по-горе спомена .. значи им трябва само физическа любов , а не това,за което ти говореш. Ама да оставим тях сега. :) Искам само да кажа ,че напълно подкрепям мнението ти .. и колкото и да страдам след раздялата за миг не се бих отказала от миговете , в които съм обичала и била обичана . :mrgreen: ,защото именно те ме карат да се чувствам жива.. ако ги нямаше, ако не се влюбвах.. досега да съм пукнала от това монотонно ежедневие