PDA

View Full Version : Zapoznah se s momi4e ot 4ata



loshkovec
03-13-2006, 10:29
Onq den mi se vklu4i edno momi4e v 4ata,vikam si 6te i otgovorq,po princip ne sum 4atur,no toq otgovorih.Posle tq mi dade snimka,okaza se gotina,stava dori za gadje.Dadoh i az moq,tq mnogo me haresa.Postoqnno mi pra6te6e nekvi tupi {} v 4ata,abe flirtuva6e si s men.Oba4e az sum na 17,a tq na 15.Sladka e mnogo,iska6e da izlezem o6te v4era.Dade mi i nomera si,oba4e az vse pak kato gotino mom4e si imam dostoinstvo i ne se vurzah vednaga,kazah i 4e sum zaet.Tq oba4e kaza 4e skoro nqma da vliza v 4ata i nastoq da i se obadq skoro,oba4e ve4e sum dostatu4no golqm i znam gore dolu psihikata na jenite,ako si lesen ne si 4ak tolkova interesen.I osven tova barierata v godinite mnogo me burka.Men ve4e za kazarma me vikat,i ako kaja pred nqkoi po golqm priqtel 4e gadjeto mi e na 15-16 6te si e leko sme6no.Vqrno samo 2 godini razlika,no az sum po4ti pulnoleten,znam kvo iskam ot jivota,ne mi trqbva nqkoq pikla da mi se burka v rabotite.I neznam kvo mi e,tva psihi4eski problem li e kvo e,vinagi si padam po takiva kolkoto men ili 1-2 godini po golemi.I drugoto ne6to e,nikoga ne sum imal seriozno gadje,seki put sum si lqgal s razli4no momi4e.Kvo da prava hora?To e qsno 4e 6te izleza s taq malkata sladurana,ma trqbva da stane nqkak si taka nebrejno,v smisul,ne da izleze 4e az sum zagorql i ti4am sled neq,6tot ne e taka :mrgreen:
No puk prili4a mnogo na momi4e koeto mnogo obi4ah i s tva me privli4a :oops:

SweetBunny
03-13-2006, 10:39
Samo edno 6ti kaja - mnogo si zle :-k
Ti za koi se misli6 bre??? Kfo se pravi6 pred mackata na "vijte me koi sum az" ](*,)
I ako az bqh na mqstoto na tova momi4e i ti vijdam idiotskite razmi6leniq, vednaga 6tqh da se otkaja ot teb :smt018
Samo 2godini imate razlika i hop - tq ne bila dostoina za takuf "pi4" kato teb :smt005
Naistina mi stana sme6no kato pro4etoh temata ti :smt116

Posle tq mi dade snimka,okaza se gotina,stava dori za gadje.
Zna4i samo 6toto e sladka i zatova stava za gaje...taka li :smt030

03-13-2006, 10:54
Ahahaha mi mnogo qsno 4e po vun6nost 6a si izbiram gadjeto,nema po mozuk,ili po pari kakto pravi edin moi priqtel.I spored teb,za kvo 6te izlizam s momi4e,koeto ne poznavam osven ako ne mi haresva???Da ne bi i ti da si na 15 godini ta se obijda6?Purvo kato vun6nost si q izbiram posle ako mi haresa i kato 4ovek e drugo.Abe malko kofti zvu4i ,no mi haresva kato vun6nost,deto se vika,vzimam si q ukra6enie kato laneca na vrata i kogato vurvq s neq po ulicite,da ne e sram 4e grozna i da m izavijdat priqtelite.Kvo da se pravi mujete se sravnqvat kvoto i da si govorim.I vse pak ne sum kamenen,moje i da se vlubq v neq,koi znae.No da si go kaja to4no pitah nasam natam i tq ne e ot momi4eta v koito moje6 da se vlubi6...Pone ot tova koeto 4uh.

Sineoka kukla,ne sum pusnal temata dam e sudi6,az sum si az,nemoga da se promenq.Ne mi puka i kvo misli6,prosto turseh suvet,vie nali po gi razbirate tiq raboti :-D

RoSsY88
03-13-2006, 10:54
Ти си ИДИОТ!Баси ко се правиш на умен?!Какво мислиш,че някоя кака ще се занимава с пиклио като тебе?Много добре аз знам начина на мисленето на 88 набор!За тва не се прави на готин и на труден,а излез с момичето.2 години...пффф тва са супер малко.Познавам хора 88 набор,дет са супер готини и яки и ходят с 3-4 години по малки!

loshkovec
03-13-2006, 10:57
Xa-xaxaaa :D Devoiki mnogo se razlutihte i si4kite iskate da me lin4uvate nali?Priznaite si oba4e,4e kato si naviete na prusta da imate ne6to i to kato ne e va6e izperkvate.I dori i mnogo da haresvate nqkoi,toi ako doide vednaga pri vas,ve4e ne vi e interesen,iskate da vi se moli,da ti4a sled vas,a kogato se durpa vie ti4ate sled nego :) Ae sega,minal sum prez tova i znam kvo e :lol:
I imam edin kolega toi e na 25 ve4e i hodi s edna na 16...Bati pedofila,vsi4kite mislqt taka,taka 4e ne mi govorete gluposti :)

RoSsY88
03-13-2006, 11:08
Xa-xaxaaa :D Devoiki mnogo se razlutihte i si4kite iskate da me lin4uvate nali?Priznaite si oba4e,4e kato si naviete na prusta da imate ne6to i to kato ne e va6e izperkvate.I dori i mnogo da haresvate nqkoi,toi ako doide vednaga pri vas,ve4e ne vi e interesen,iskate da vi se moli,da ti4a sled vas,a kogato se durpa vie ti4ate sled nego :) Ae sega,minal sum prez tova i znam kvo e :lol:
I imam edin kolega toi e na 25 ve4e i hodi s edna na 16...Bati pedofila,vsi4kite mislqt taka,taka 4e ne mi govorete gluposti :)de sa 25 det sa 16 be smotan.Abe mn si nadut...Ne hodi s neq be,6et si nameri drug,za koi se smqta6?!Stramna filosofiq...az pka mislq 4e nqma mom4e koeto da ne moga da imam samo da se postaraq...A i ne si umen...6tot ako be6e umen 6te6e da misli6 za kandidatstvane,a ne za kazarma...Za tva ne se pravi az znam kakvo mislqt momi4etata da ne si poigrae nqkoq s teb!Osaznai kakv e jivota be mom4ence..basi tipi4en 88 nabor si

SweetBunny
03-13-2006, 11:15
Ae macko, toz e tolkova zle, 4e dori ne moje da shvane za kfo mu govori6 :-D
Jenata bila kato laneca - ukra6enie za vrata :smt005 :lol: :smt005

KOKOKKK
03-13-2006, 11:53
Toq me spuka ot smqh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D :-D :mrgreen:

rusalkata_
03-13-2006, 12:34
леелеее... :lol: :lol: :lol: май 2 години са като 10 и за теб е някое лапе нали бе бате,а?а пък ти си много голям...на онзи твой познат му викат педофил,защото ходи с момиче с което има 9 години разлика!много ясно,че ще му викат така! :x а ти имаш само 2 години разлика с нея!вземи се промени щото никоя мацка няма да те хареса с твойто мислене!!! :roll:

teenkopele
03-13-2006, 12:49
Първо да ти кажа, че това, че тя е с 2 години по-малка от теб не е абсолютно нищо. Какво изобщо се влияеш от мнението на другите...дори и да тръгнете с това момиче, какво ти пука, че някои твои 'приятели' ще ти се изсмеят??!?...толкова по-зле за тях.

Не се прави на такъв, какъвто не си. Щом искаш да й се обадиш, обади й се. Ако си се кефите взаимно се вземете и да не ти пука какво ще кажат другите. Важното е ти да се щастлив. :)

Успех. :wink:

dream_for_you
03-13-2006, 13:57
a be ot dumite ti ne li4i,4e si na 17 godini.samo edno ne dorasnalo mom4e bi se ineresuvalo ot takiva gluposti =; .ima6 se za mn golqm,ama mai o6te trqbva da porasne6 [-(

avril_lavigne
03-13-2006, 14:27
Osaznai kakv e jivota be mom4ence..basi tipi4en 88 nabor siТака е!Кво друго мога да кажа... ](*,)Май и ти самият не знаеш кво искаш.Ако беше толкова пораснал,колкото твърдиш ,нямаше да се съобразяваш с мнението на другите и нямаше да ми твърдиш,че жената е някво си там украшение!Наистина си много зле!Повечето момчета набор 88 сте такива май! :smt011

лошковеца
03-13-2006, 14:59
Бати цървулите,аз съм бил простия ама вие не можете да смятате.Ако бях 88 щях да съм на 18!89 съм,освен това никъде не съм ви питал кой кво мисли за мене.Колко съм прост не знам,след като карам Gillera явно не съм толкова прост.И кво като мисля че момичетата са само за украшение,говоря за красивите.Никога не съм бил с грозна,а всички знаем че красивите не са от умните.Но на кой му трябва умно гадже?Аз съм се мислел за много голям,така ли?А 14-15 годишните които ни идват на всеки ,натискат се да ги пуснем и като влязат вътре почват да пият,да се натискат и да свалят дрешки само и само да ни впечатлят???Тц хлапаци,кво ви питам все едно можете да ми помогнете :-D
Пчелата благодаря приятелю във твоето мнение видях много полезен съвет.Ако можеш да дадеш още някой полезен съвет пиши с удоволствие ще го прочета!

п.п.Много съм ви противен а момичета?Спокойно така е и на живо,но като въртя гуми с мотора и се събирате фенки,така че който не ме познава лично да не пише :) Аз си знам че съм надуто копеле,но не ме е срам от това,гордея се!Всичко съм постигнал сам и самочувствието ми оправдано.А то е голямо знам! :) :) :-D И признавам си много се кефа някоя мацка като вземе да се тръшка че ни и обръщам внимание...

Стеснителната
03-13-2006, 15:11
Чета ти мненията и мисля че е похвално че разсъждаваш по този начин. Браво че имаш идея вече какво искаш от живота и наистина вече не ти е време да се занимаваш с лигли. Тука в форума те правят на нищо понеже тези момичета са същите такива заблудени и тамън отбити крехки женски създания заслепени от същите тия идеали в мъжа които ти вече не намираш смисъл да показваш.
Момичето така и така те кефи, можеш да излезеш с нея за едното ебане, все пак 15 години са си точно времето когато тва е най лесно да се случи. По въпроса с обаждането - прав си че не трябва да търчиш подир нея веднага, ставаш за женски психолог и ще излезе плейбой от тебе :mrgreen: , недей си изигравай козовете веднага.

Elle
03-13-2006, 15:14
loskoveca mii donqkade moje da se kaje 4e si prav 4e nqkoi na 15 godini neznaqt kakvo iskat i se darjat super typo maa togava ne se zanimavai s taq 15 godi6na sladyrana...kakto sam kaza...i ne razbrah 6too bila malka za tebe,ili tam za 4asta za kolata kav smisal ima6e ma karai mai i ti ne si tolkova porastnal 6tom ne moje6 sam da re6ava6 problemite si ami iska6 da nameri6 otgovor v edin forum :) ni6to protiv teb tee horata sa go kazali 4e jenite predpo4itat da sa krasivi vmesto umni za6to li? 6toto maja umee po dobre da vijda ot kolkoto da misli...aideeeee \:D/ \:D/

cold_kiss
03-13-2006, 16:58
abe pi4 kakvo e tva visoko samo4uvsuvstvie ot tebe be?za6to si misli6 4e 6tom moje6 da kara6 vs ti se lepqt kato muhi na med ili dori i da ti se lepqt kakvi sa teq dali imat malko mozyk v glavicite si?ne ti li se struva tva edin malko glupav na4in na mislene a i kakvo kato si na 17...da ne misli6 4e tva e dostoletna vyzrast :-D molq ti se...az sym po4ti na 16 i moga da ti kaja 4e dam...naistiina mn momi4eta na mojta vyzrast biha se izkefili na tozi stil da se pravi6 na "gyzar"i da gi svalq6 iztyrkano s umeniqta si da kara6...
ama svestna taka nqma da si hvane6 ama kato gledam i tva maj ne te vylnuva osobeno a sledi6 pove4e za tva kakyv j e zadnika ili dali e ot oneq gotiniite modelki da se fuka6 s tqh?pi4 tva ne e li kompleksarstvo?za6to se ebava6 ot horata okolo tebe?kakvo 6te se fuka6 s momi4eto si za tva li go tyrsi6?ne iska6 li nqkakvi 4uvstva,podkrepa pyk dori i sex da e-edna normalna vryzka..
ama nz...abe nie nqmame pravo da te uprekvame-ti si si izbral tva mnenie,tozi na4in na jivot i za tva ti se kefq 6toto ve4e znae6 kakvo iska6 .prosto se opitvam da ti kaja 4e...nqma da si nameri6 mn svqstno momi4e ako gi podbira6 po tozi na4in ama...e ti si zne6 kakvo tyrsi6
a 6to se otnasq do taq ot 4ata..ami az li4no ti predlagam da se vidite-15 godini ne sa mn malko ama...vij ti si precenqva6...
ama ne kazvaj 4e misli povyrhnostno 6toto ne moga da se syglasq 4e ti misli6 tvyrde "celomydreno"
i e ...pojelavam ti uspeh vse pak da nameri6 tova koeto tyrsi6 bilo to i takova momi4e :)

_Nightmare_
03-13-2006, 17:04
nqmam dumi... osven 4e vyob6te po nikakyv na4in ne uvajavam nito edna tvoq misyl, no znae6 li tova e tvoq jivot, ti si izbira6 kak da go jivee6 i kakto kaza i cold_kiss ti si znae6 kakvo momi4e tyrsi6... jivotyt na vseki e v negovite ryce i samo toi ima pravoto da se razpolaga s nego...
P.S. nadqvam se samo i tq da e nqkoq povyrhnostna macka na koqto da ne nanese6 mn bolka...

CuST0M1z3
03-13-2006, 17:59
Бати цървулите,аз съм бил простия ама вие не можете да смятате.Ако бях 88 щях да съм на 18!89 съм,освен това никъде не съм ви питал кой кво мисли за мене.Колко съм прост не знам,след като карам Gillera явно не съм толкова прост.И кво като мисля че момичетата са само за украшение,говоря за красивите.Никога не съм бил с грозна,а всички знаем че красивите не са от умните.Но на кой му трябва умно гадже?Аз съм се мислел за много голям,така ли?А 14-15 годишните които ни идват на всеки ,натискат се да ги пуснем и като влязат вътре почват да пият,да се натискат и да свалят дрешки само и само да ни впечатлят???Тц хлапаци,кво ви питам все едно можете да ми помогнете :-D
Пчелата благодаря приятелю във твоето мнение видях много полезен съвет.Ако можеш да дадеш още някой полезен съвет пиши с удоволствие ще го прочета!

п.п.Много съм ви противен а момичета?Спокойно така е и на живо,но като въртя гуми с мотора и се събирате фенки,така че който не ме познава лично да не пише :) Аз си знам че съм надуто копеле,но не ме е срам от това,гордея се!Всичко съм постигнал сам и самочувствието ми оправдано.А то е голямо знам! :) :) :-D И признавам си много се кефа някоя мацка като вземе да се тръшка че ни и обръщам внимание...

ooooooo ti si adski tapanar be HXAHXAHXAH spored mene nqmash nikyv problem a si vleznal v toq forum da se praish na nekvo gyze naesh li kolko mnogo gi obi4am tiq pravat se na edi kvi si golemata rabota no vsyshnost si ni6to ! jivota ne e samo gyzariq

03-13-2006, 19:32
Хахахах тъпи комплексирани хлапета.Не влизам в чата да се правя на никакъв,тъпо е защото никой не ме познава,не знаете от кой град съм и дали всичко написано е вярно.А и не търся известност доказал съм се пред който трябва :)
СТЕСНИТЕЛНАТА благодаря много мило.Радвам се че ме разбра.Плейбой не съм,просто имах кофти живот до тук и научих някои неща твърде рано...А за тия години кой квото да ми казва,ме лъже или е на 14-15.За това време ти се променя мозъка и започваш да мислиш като възрастен лека полека.Аз на 14години ходех само на компютри пия бира от 15годишен и си учех уроците тогава...За тия години психиката се променя много,а колко провали с момичета съм имал...докато се науча как става.Ей лигли малки вие си мислите ,че момченцата и по-големите момчета са супер много загорели и тепърва откриват себе си,така е само ако налетите на 15годишен келеш или някой по-здръстен 18-19.Да ви кажа,такива лигли като вас ги ползвам като парцали...Като видите нещо лъскаво, златно,кинти и ае ставате любвеобилни,а по грозничките и по-тъпичките вярват в любовта.Смешно!Баси,остави се на една пача да ме пасе един единствен път и съжалявам супер много,тогава пак писах в тоя форум,бях на 16 години и всички еее айде отиди при нея обади и се,6месеца тичах след нея,звънях й,и тя пък си помисли ,че ще тичам вечно след нея ,а аз тъпакът и до сега твърдя че я обичам.Ебати парадокса,а тя ме заеба заради кола,по-хубав от моя мотор и кинти,ходи с един цървул на 20години.След момиче ама никгоа няма да тичам,никога :P Много кофти се пада и те боли дълго,ставаш и смешен в очите на останалите.Една приятелка ми отвори очите и ми каза:Абе ти си готин,защото толкова взимаш чуждото мнение,защо се оставяш да те съдят хора,които не са преживели това което си преживял ти?И защо тичаш след тая мърла,тя заслужава да и го набиеш в устата,не виждаш ли че иска само пари,намери богато момче и те заеба,той не е по-добър от теб.Викам си,да бе приятел в нужда се познава,вината е в мен.Ама не.Спрях да и говоря на тая,не я поздравявах не я поглеждах.И един ден наистина нея не я видях,тогава тя сама ме спря.Почна всичко отначало,пак се дръпнах,пак дойде при мен.Сега точи кинтите на един гашник на 19-20 който се мисли за играч,но с такава тъпа курва или ще си профука кинтите ,може и скоро да отиде в пандиза,играчи като него много...
Ей хлапета за вас живота е като чалга песен нали?Само любов има...А всичките момиченца тепърва откриващи се като жени ви е ударил хормона и се мислите за единствени и най-красива,но дори и до сега да са ви пазили ваште много скоро живота ще ви ебне.Може да съм саркастичен и циничен(ако знаете кво означава като незнаете питайте някой),но съм видял много неща ,повече лоши и тук там хубави,ще видя и още много,дано повечето да са хубави.В даскало ме мразят,в къщи ме мразят,на улицата ме уважават,във салона ме обичат.Не се спирам пред нищо,луд съм,който ми пречи ще го смачкам.Ударих ви тая лекция,да прочетете пък дано вземете малко акъл от един човек,който е бил доста пъти на ръба.Кефете се сега докато още сте безгрижни,но не претендирайте да сме на един акъл,защото не сме.
И да се уточня,това моторче сам съм си изкарал парите,сам си плащам бензина,не са ми го купили мама и тати...
И много ме кефи,на морето момичетата как ме гледат.Съдрах си задника от тренировки,не пия и не пуша вече,освен мания към кинтите развих и мания да излглеждам винаги безупречно.180см 85кг,само мускули,перфектен съм мамка му,всеки пък като се погледна в огледалото се кефя на себе си.На морето мацките ме изпиват с поглед,и това го постигнах сам.Да си секси не е само външност а и държание,голям лъжец съм също.Тия всичките работи,които ги пиша тук никога не съм ги казвал на глас,това значи да си плюя на имиджа,мисля си ги,пиша ги сега,но никога не ги казвам и няма да ги кажа.Това важи и за красивите момичета,знайте си цената,но не я назовавайте.
И сега кой е смешния?Аз или тия които ми се "смяха"?
Никога ама никога няма да бъда безхарактерен парцал,без собствено мнение...Курвар съм и кво?Кво като има твърде много леки момиче,когато видя че някоя ме обича истински,ще я обикна и аз и тогава може би ще направя компромис.Четете го това,това си е направо наръчник "Как да бъдеш готин".Не съм бил нито красив,нито богат,но сега се гордея със себе си и с това което съм.

RoSsY88
03-13-2006, 19:37
Basi idiota!Po dobre mal4i 4e kat ne govori6 6te izglejda6 po umen.89 nabor i se pravi na koi sym az....oligofren!

loshkoveca^happy
03-13-2006, 19:50
Basi idiota!Po dobre mal4i 4e kat ne govori6 6te izglejda6 po umen.89 nabor i se pravi na koi sym az....oligofren!

Много ме кефи да съм омразен,омразата е безсилието на хората,завиждат ти :-D "Идиота" е много по-умен от теб,вероятно,но кажи умнице ти кой набор си?91-92,в най-добрия случай 90.Ай върви на детскотека и давай на батковците да те обарват,щото си толкова тъпичка че само с това ще си останеш и пари няма да ти дадат :lol: С най-добрия ми приятел така праснахме една умница като тебе двамата,беше много отворена,като видя марковата пиячка,420лв в кеш,злато и някои други екстри.И ми разправай че няма курви ахахахахахах :mrgreen: Ае мацко жива и здрава и дано си намериш някой будала да го пасеш,щото има някои хора ,на които не ни минават :mrgreen: Може да не успея да имам някой,но 1000 други ще имам,а почти всички сте еднакви :) Нали знаеш мила,чук и чао,така правим лошите момчета :lol:
Извинявам се за циничния език по-горе на 2 момичета които ме подкрепиха и се опитаха да ме разберат и на пича,който даде съвет :) Приятелите не го заслужавате,извинете :)

rusalkata_
03-13-2006, 19:55
не мога да повярвам,че го изчетох това цялото и то на един дъх! :-D даже ми беше доста интересно докато го четях... :roll: знаеш ли,намирам някакъв смисъл и в твоите думи.да не кажа и че си прав.и все пак си мисля,че трябва да излезеш с момичето.поне да видиш и на живо какво представлява и дали ще я харесаш.казах ти какво мисля за твоите приятели-на онзи му викат педофил,защото разликата с гаджето му е близо 10 години,докато при тебе го няма тоя проблем... :roll: Айде успех и се виж с нея! :-D

03-13-2006, 20:08
не мога да повярвам,че го изчетох това цялото и то на един дъх! :-D даже ми беше доста интересно докато го четях... :roll: знаеш ли,намирам някакъв смисъл и в твоите думи.да не кажа и че си прав.и все пак си мисля,че трябва да излезеш с момичето.поне да видиш и на живо какво представлява и дали ще я харесаш.казах ти какво мисля за твоите приятели-на онзи му викат педофил,защото разликата с гаджето му е близо 10 години,докато при тебе го няма тоя проблем... :roll: Айде успех и се виж с нея! :-D

Ами аз определено ще излеза с нея :) Но някак си по-небрежно ще гледам да стане,не съм от тия явлените свалячи,отблъскващо е.А за момичето може пък да се окаже печена,просто винаги съм скептично настроен от доста време насам...

CuST0M1z3
03-13-2006, 20:27
Хахахах тъпи комплексирани хлапета.Не влизам в чата да се правя на никакъв,тъпо е защото никой не ме познава,не знаете от кой град съм и дали всичко написано е вярно.А и не търся известност доказал съм се пред който трябва :)
СТЕСНИТЕЛНАТА благодаря много мило.Радвам се че ме разбра.Плейбой не съм,просто имах кофти живот до тук и научих някои неща твърде рано...А за тия години кой квото да ми казва,ме лъже или е на 14-15.За това време ти се променя мозъка и започваш да мислиш като възрастен лека полека.Аз на 14години ходех само на компютри пия бира от 15годишен и си учех уроците тогава...За тия години психиката се променя много,а колко провали с момичета съм имал...докато се науча как става.Ей лигли малки вие си мислите ,че момченцата и по-големите момчета са супер много загорели и тепърва откриват себе си,така е само ако налетите на 15годишен келеш или някой по-здръстен 18-19.Да ви кажа,такива лигли като вас ги ползвам като парцали...Като видите нещо лъскаво, златно,кинти и ае ставате любвеобилни,а по грозничките и по-тъпичките вярват в любовта.Смешно!Баси,остави се на една пача да ме пасе един единствен път и съжалявам супер много,тогава пак писах в тоя форум,бях на 16 години и всички еее айде отиди при нея обади и се,6месеца тичах след нея,звънях й,и тя пък си помисли ,че ще тичам вечно след нея ,а аз тъпакът и до сега твърдя че я обичам.Ебати парадокса,а тя ме заеба заради кола,по-хубав от моя мотор и кинти,ходи с един цървул на 20години.След момиче ама никгоа няма да тичам,никога :P Много кофти се пада и те боли дълго,ставаш и смешен в очите на останалите.Една приятелка ми отвори очите и ми каза:Абе ти си готин,защото толкова взимаш чуждото мнение,защо се оставяш да те съдят хора,които не са преживели това което си преживял ти?И защо тичаш след тая мърла,тя заслужава да и го набиеш в устата,не виждаш ли че иска само пари,намери богато момче и те заеба,той не е по-добър от теб.Викам си,да бе приятел в нужда се познава,вината е в мен.Ама не.Спрях да и говоря на тая,не я поздравявах не я поглеждах.И един ден наистина нея не я видях,тогава тя сама ме спря.Почна всичко отначало,пак се дръпнах,пак дойде при мен.Сега точи кинтите на един гашник на 19-20 който се мисли за играч,но с такава тъпа курва или ще си профука кинтите ,може и скоро да отиде в пандиза,играчи като него много...
Ей хлапета за вас живота е като чалга песен нали?Само любов има...А всичките момиченца тепърва откриващи се като жени ви е ударил хормона и се мислите за единствени и най-красива,но дори и до сега да са ви пазили ваште много скоро живота ще ви ебне.Може да съм саркастичен и циничен(ако знаете кво означава като незнаете питайте някой),но съм видял много неща ,повече лоши и тук там хубави,ще видя и още много,дано повечето да са хубави.В даскало ме мразят,в къщи ме мразят,на улицата ме уважават,във салона ме обичат.Не се спирам пред нищо,луд съм,който ми пречи ще го смачкам.Ударих ви тая лекция,да прочетете пък дано вземете малко акъл от един човек,който е бил доста пъти на ръба.Кефете се сега докато още сте безгрижни,но не претендирайте да сме на един акъл,защото не сме.
И да се уточня,това моторче сам съм си изкарал парите,сам си плащам бензина,не са ми го купили мама и тати...
И много ме кефи,на морето момичетата как ме гледат.Съдрах си задника от тренировки,не пия и не пуша вече,освен мания към кинтите развих и мания да излглеждам винаги безупречно.180см 85кг,само мускули,перфектен съм мамка му,всеки пък като се погледна в огледалото се кефя на себе си.На морето мацките ме изпиват с поглед,и това го постигнах сам.Да си секси не е само външност а и държание,голям лъжец съм също.Тия всичките работи,които ги пиша тук никога не съм ги казвал на глас,това значи да си плюя на имиджа,мисля си ги,пиша ги сега,но никога не ги казвам и няма да ги кажа.Това важи и за красивите момичета,знайте си цената,но не я назовавайте.
И сега кой е смешния?Аз или тия които ми се "смяха"?
Никога ама никога няма да бъда безхарактерен парцал,без собствено мнение...Курвар съм и кво?Кво като има твърде много леки момиче,когато видя че някоя ме обича истински,ще я обикна и аз и тогава може би ще направя компромис.Четете го това,това си е направо наръчник "Как да бъдеш готин".Не съм бил нито красив,нито богат,но сега се гордея със себе си и с това което съм.

pi4 nqkoga 6te razberesh 4e jivota ne e pari i gyzariq no togava 6te e prekaleno kysno i spored mene te zaglejdat nqkakvi deto nemat mozyk i ti iskat samo parite a ne teb pomni mi dumata nqkoga shte go rezberesh i togava shte syjalqvash

SweetBunny
03-13-2006, 20:51
Sme6en si, pozior si...
Ne se li vijda6 kak postoqnno izpada6 v protivore4iq :-k
tu kazva6 edno, a posle si protivore4i6 :smt017
Kato gledam...nai-hubavite ne6ta v jivota ti sa kak iz4ukva6 nqkoq macka...i kak priqtelite ti zavijdat za sladuranata, s koqto hodi6 :-k
Edin den 6te osuznae6, 4e ima mnogo po-vajni i stoinostni ne6ta v jivota, jalko, 4e sega ne moje6 da me razbere6 8-[

SLaDkO_Mi6Le
03-13-2006, 20:56
xaxa поне не се смея само аз!!:) нали знаете момчетата са едни нямам думи направо!!kво се връзват всички момичета на такива момчета не мога да разбера!!!!! самочувствието на 6+ и това е!!поне се посмях докато четах:) :) :-D :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll: :P

cold_kiss
03-13-2006, 21:34
lelle maj za tebe 4ove4e jivotyt pyk e samo edna rap pesen-samo sex pari i samo4uvstvie.
i az ne sym ot tipi4nite optimistki koito kazvat"lubovta 6te spasi sveta",no tova e edno mn silno mnenie da kazva6 4e sme ligli za tova 4e vqrvame 4e 4uvstvata ne sa iluziq....
govori6 za povyrhnost pri nas ami kato kazva6 4e moje edna da ne ti pusne ama 1000 drugi sled neq 6te go napravqt ne ti li zvu4i leko...povyrhnostno?
6te dojde edin moment v kojto tova 6te ti doteji za6toto okolo tebe nqma da ima nikoj i ni6to....nqma da ima 4ovek na kojto da moje da se razkrie6,4ovek kojto da te razbira i znae6 li za6to?za6toto si postavq6 tazi maska na 4ovek na kojto ne mu puka za nikoj(a taka otblyskva6 mn gotini hora ot sebe si ot koito moje da izvle4e6 samo polojitelni emocii) ama ne vqrvam da si takyv..za da govori6 po tozi na4in sym sigurna 4e ne6to ili nqkoj te e naranil jestoko i tova te e nakaralo da zagubi6 vqra v 4istite i istinski 4ove6ki otno6eniq....
znae6 li...vseki e imal malko ili mn gadni momenti v jivota si i ne6toto s koeto sym syglasna s tebe e tova 4e kazva6 4e sled 15-16 god ve4e zapo4vame da mislim kato normalni hora-realno.ama za da misli6 realno ti trqbva da byde6 naranen po nqkakyv na4in,da useti6 bolkata i da q usmisli6....za6toto samo tq moje da te nau4i da ne se hvyrlq6 vtori pyt v ogynq sled kato ve4e vednyj si se oparil ot nego
ne znam dali razbira6 kakvo se opitvam da ti kaja....
prosto syvetyt mi kym tebe e da mahne6 tazi maska za6toto tq 6te te napravi o6te po-tyjen i 6te zagubi6 o6te pove4e vqra v dobroto...ponqkoga syvsem myni4kite ne6ta mogat da te napravqt 6tastliv nau4i se da gi otkriva6...nau4i se da im se radva6...
no edva li me razbira6...sigurno pak 6te si kaje6"teq typi ligli...samo si mislqt 4e svetyt e edna prikazka....edna me4ta.."e az pone ne go mislq ...znam 4e nqma smisyl ot prikazkite samo syzdavat iluzii na horata da vqrvat v "happy end"-a ama ne vsqka edna istoriq zavyr6va s nego....vsy6tnost sa mn malko...
ne ti e neobhodimo da se samozalygva6 vqrva6 v iluzii za da otkrie6 6tastieto(kolkoto i malko da e to)
eee ne znam zavisi ot tebe kakvo smqta6 za 6tastie...ako e tova koeto izjivqva6 sega...ami evala ..
no ako se zamisli6 malko i otkrie6 4e ima nqkakva logika v dumite mi...posledvaj pone malka 4ast ot syveta mi...moje bi 6te se po4uvstva6 po-dobre
uspeh 4ove4e
i uspeh s taq macka ot neta deto ste si pisali....ako ti go jelae6 dano da se polu4i ne6to gotino mejdu vas...ili tam kakvoto ti si pojelae6...

cvety_i_bebeto
03-13-2006, 21:45
abe az samo az li si mislq 4e temata be6e druga...po-dobre q vi6te otkolkoto da se zaqjdate

03-14-2006, 12:40
abe az samo az li si mislq 4e temata be6e druga...po-dobre q vi6te otkolkoto da se zaqjdate

Ами друга беше ,права си,ако имаш мнение по темата кажи ще се радвам.

Аз съм си аз,няма мисля че е излишно да обсъждаме моя живот и начин на мислене,всеки сам плаща за грешките си някой ден.
Грешно разбраха някои че съм богаташ,не е така,просто малко дрехи,малко вещи и това е,не съм от тези с много пачки.Понякога дори нямам пари за бензин.По-горе едно момиче каза,че съм наранен,така си е,много правилно позна,но не позна,че това което го говоря,не го мисля.Мисля го,цял живот не видях добро от никой,всеки дори приятелите ми имат някакви интереси,няма нищо случайно.Каквото повикало такова се обадило,няма да се дам на никой.Сам срещу всички,бих преебал всеки щото и той би ме преебал.
Оная която се изцепи че си противореча,посочи ми едно мое противоречие и докажи че греша :lol:

cold_kiss
03-14-2006, 13:05
ami...da prav si 4e horata naranqvat...prav si 4e ne vsi4ko e edna krasiva rozova iluziq izpylnena s lubov i krasota no 4ove4e ima edni hora koito sa pove4e ot drugite...hora koito te podkrepqt ,hora koito te obi4at,hora koito ne biha te ostavili da zatyva6 i ne biha te ostavili v tejyk moment (kato onova momi4e za koeto govori6 4e ti e pomognalo da preodolee6 nqkakva macka)tezi hora sa istinskite priqteli...na men to4no tezi hora mi dadoha smisyl za jivot i to4no kogato mi be6e naj-tejko kogato gubi6 smisyla v jivota si ...to4no te mi pomognaha i ne mi pozvoliha da vlqza v gre6niq pyt za6toto ako me bqha ostavili i ako ne im se bqh doverila ...6te6e da stane taka 4e sega da sym mn po-razli4na ot tova koeto sym...nqma6e sama da moga da se pogledna...6tqh da zakysam...no NE te ne mi go pozvoliha...bqha do men i mi pomognaha
za tova te molq ne kazvaj 4e vseki edin 4ovek bi ti zabil noj v gyrba i bi se podigral s 4uvstvata ti...ne vsi4ki sa samovlubeni egoisoisti vqrvaj mi...
a za temata ...da hora pravi ste temata be6e druga...sorry 4e se otdelih ot neq ama ne mojeh da se syglasq s nqkoi tvoi repliki i za tova re6ih da ti predloja mnenie po tezi vyprosi.....
a otnosno momi4eto ve4e ne znam za koj pyt 6te go kaja ama...vi se s neq..za6to da ne se vidi6..moje pyk i da si stuva a tova 4e e na 15 ne zna4i 4e ne e svqstna i 4e e ligla a i dori da e takava kakvo gubi6?samo 1-2 4asa koito 6te prekara6 s neq....ako ne ti haresa ...kajete si 4ao i vsi4ko be6e do tuk
ne vijdam ot kakvo se pritesnqva6
:wink: dano se polu4i ne6to i tq da uspee pone da te nakara da razbere6 4e priqtelstvoto ne e lo6o ne6to...

Heaven_inhabitant_f
03-14-2006, 15:04
Гаджето ми затова ме обича,защото съм хем хубава хем умна...:D а колкото до теб,сега ще кажа само :lol: като пораснеш може и да говорим пак.И само да те успокоя,да не се притесняваш за казармата имаш още две години да учиш.Дечко,след време как ще се смееш на тези твойте изказвания :o

03-27-2006, 04:30
лошковец,ти си един смешник. имал си гадже,ама само в сънищата ти. личи си къв си измислен герой. щом за момиче от чата,която дори не си виждал градиш такива "тактики". клоун смешен. и какво са 2 години разлика бе,17-годишния смешник :-D

No Pain...No Gain
03-27-2006, 08:07
И нужно ли беше да се самоизтъкваш :-s По скоро си смешен в очите на хората.Пич вземи се стегни, вижда се че имаш някакъв комплекс, ако имаш проблем с момичетата по-добре го сподели с някой или тука във форума, а не да се надяваш някое момиче от чата или от форума да ти се лепне защото си "85кг чиста мускулна маса и караш Gillera" Точно по твоя начин разсъждава някой лигльо на 14-15 годинки.Не ми е за цел да те обиждам.И повярвай ми на 17 години незнаеш почти нищо за живота.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
03-27-2006, 08:46
mo za6toto prili4a na momi4eto koeto si obi4al
ako ispitva6 ne6tu kam neq kakvo 4aka6 obadi i se vednaga :)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-27-2006, 08:53
pet pari ne struash ei . na 17 godini da ne mislish 4e si mn porasal !!! i ti si sashtiq piklio deto se misli za neshto poveche. i kfo kato mi karash tam skyp motor i kola tfa vpe4atlqva na pyrvo vreme posle se tyrsqt dr neshta koito ti ne pritejavash.i dokato imash takova mnenie 4e jenite sa okrashenie seriozno gadje nema da imash http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/019.gif , no ne se pritesnqvai to rano ili kasno se vrashta :wink:

03-27-2006, 19:51
stiga be 6to si4ki 91 nabor trqbva da sa ligli dobre az sam na tolko i kvo ne se opitvam da vpe4atlqvam nikakvi `batkovci`ne hodq po diskoteki i kafeta ne sam se celuvala s mom4e...i kakvo maga da kaja 4e si4ki takiva otvorkovci kato teb me mislqt za zadrastena i 6to 6toto nrosto ne sam ot oniq povarhnostni zai4eta deto im se vrazvat na idiot6tinite i prespivat s tqh...kakto i da e misalta mi e 4e ne si4ki 14-15 godi6ni sa ligli

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-27-2006, 20:54
stiga be 6to si4ki 91 nabor trqbva da sa ligli dobre az sam na tolko i kvo ne se opitvam da vpe4atlqvam nikakvi `batkovci`ne hodq po diskoteki i kafeta ne sam se celuvala s mom4e...i kakvo maga da kaja 4e si4ki takiva otvorkovci kato teb me mislqt za zadrastena i 6to 6toto nrosto ne sam ot oniq povarhnostni zai4eta deto im se vrazvat na idiot6tinite i prespivat s tqh...kakto i da e misalta mi e 4e ne si4ki 14-15 godi6ni sa ligli

ne slagai si4ki pod 1 znamenatel ! az sam na 14 pyk da ti kaja s nikoi ne se celuvam e taka ili pyk oshte poveche da se vpe4atlqvam ot typi izrazi kato " oo kotence" "hi baby" ili selski podsvirkvanq . povecheto naistina gledat da se haresvat na po-golemi kato varshat kfi li ne raboti no tova ne ozna4ava 4e vsi4ki sa takiva :wink:

cold_kiss
03-27-2006, 22:20
stiga be 6to si4ki 91 nabor trqbva da sa ligli dobre az sam na tolko i kvo ne se opitvam da vpe4atlqvam nikakvi `batkovci`ne hodq po diskoteki i kafeta ne sam se celuvala s mom4e...i kakvo maga da kaja 4e si4ki takiva otvorkovci kato teb me mislqt za zadrastena i 6to 6toto nrosto ne sam ot oniq povarhnostni zai4eta deto im se vrazvat na idiot6tinite i prespivat s tqh...kakto i da e misalta mi e 4e ne si4ki 14-15 godi6ni sa ligli

ne slagai si4ki pod 1 znamenatel ! az sam na 14 pyk da ti kaja s nikoi ne se celuvam e taka ili pyk oshte poveche da se vpe4atlqvam ot typi izrazi kato " oo kotence" "hi baby" ili selski podsvirkvanq . povecheto naistina gledat da se haresvat na po-golemi kato varshat kfi li ne raboti no tova ne ozna4ava 4e vsi4ki sa takiva :wink:
evala macka i az sym na tova mnenie ..tova 4e sega na taq vyzrast momi4etata-kompleksarki , gotovi za da trygnat s nqkoj da prespqt s nego...tova ne ozna4ava 4e vs sa takiva...typo e vs da vqrvat 4e 6tom si da kajem na 14-15 ili dori 16 si gotova da pusdn6 na vseki za6toto nqma6 akyl v glavata si...ne vsi4ki mislim samo za skypite grim4eta,markovite dre6ki i bogatite gadjenca
a za teq izrazi"kotence "zaj4ence"i dr takiva jivotinski proizvodni...ako mom4etata si mislqt 4e sa super efektni...jalko za tqh za6toto ima qvno mn hora(kakto vijdam i po tvoeto mnenie)koito izob6to ne im se kefqt i dori gi smqtat za typi i ligavi

DreamCatcher
03-28-2006, 04:01
hahahahahaha e 4e umrem da se smeem :D az sam nabor 88 i da vi kaja daje nema kfo da vi kaja. hahahahaha samo se smeq a ova 2 god si nishto ;D moqta priqtelka e na 15 pa nevijdam nishto losho v tova(zapoznahme se v 4ata !) i e nai gotinoto momi4e! :P

ledenata_kralicA
03-28-2006, 08:50
bah ti tupanara si 4ove4e!!!!!!!!
tq e samo 2 godini po malka
egati otno6enieto..........i kvo da ne ti razvali imiga........
e tup si,brato.......

loshkoveca pak
03-28-2006, 10:19
Излязох най-накрая,първия път отложих в последния момент че бях зает,втория път успях обаче.Отивам аз и какво се оказа,въпросното момиче ме излъгала,може би не точно излъгала а заблудила-пратила ми снимка на нея и още едно момиче.На снимката едното момиче е много красива,прилича на тази която обичам,другата си е направо противна.С едни раздалечени очи,и пълно лице,абе крокодил(може да има вътрешна красота незнам ахахахахах).Отивам аз там,шокиран съм и забелязвам че имам среща с грозната от снимката а не красивата...Мисля мисля кво да права и тъкмо когато се реших да изляза от кафето и да си спестя срама тая дойде при мене и ме закова :cry: Останах ей така от уважение,незнам защо някво съжаление изпитах,премълчах грешката си защото все пак не исках да я нараня,но освен че не беше красива се оказа много тъпа и с кофти характер.След това ми се обади да ми се извини че се държала като мърша,после пак в чата ми се включва,разказвала на всичките си приятелки,една ме разпитва и тя, и ме въвлякоха в типично лапешки интриги :-D Аз може да не съм много голям,но не съм на този акъл :lol: Сега разбирам че е чатърка,която си уговаря срещи с хората и отчаяно си търси гадже ,няква загоряла е...Че на всичкото отгоре се държи много гадно и как ли не ми досажда,много се преебах като излязох,но бях заслепен,явно все още обичам моето момиче за да тръгна да излизам с някоя ,която поне малко прилича на нея...Дали ще е пак моя някога,такава като нея никога не съм имал-с нея можех да гледам футбол,да си псувам,да си права простотии,абе тя ми е приятелка дори сега,само дето ме заряза заради един по-голям и богат парцал :( :( :(

Радвам се че не всички от набор 91 сте курвички,аз лично много се радвам на момичета,които са красиви и сдържани,сериозни,не разни лигли и използвачки на мъже/момчета.Аз точно такава си търся :)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-28-2006, 10:41
lele ma si se pre**al :shock: ti ne si li pital koia e ot dvete na snimkata ? mn kofti se e polu4ilo , no ti e trqbvalo da proverish neshtata predi da se vidite

03-28-2006, 11:03
Баси имаш ли въпрос бе човек какво си си изливал душата нещо май и ти неможеш да решиш какво да правиш и как да го направиш.

И все пак ти съчувствам за преживяния шок.

loshkovec
03-28-2006, 15:54
Баси имаш ли въпрос бе човек какво си си изливал душата нещо май и ти неможеш да решиш какво да правиш и как да го направиш.

И все пак ти съчувствам за преживяния шок.

Страшен шок,абе питах коя от двете е ма явно съм гледал с оная си работа :-D Наистина немога да реша кво да права...Аз сам се преебах 90% щото се надявах тя да е другото момиче.Преебавка голяма!
Баси сега се чуда кво да права с моето момиче,понякога ме отблъсква друг път сама идва при мене,така вече стана 1 година да не кажа повече,станах за смях пред всичките ми приятели.Приятели сме си с нея,но ме обича май само когато имам доста кинти,а аз нямам :( Искам да е моя,това ми е комплекс вече,мога да имам хиляди други но искам нея!
А незнам как да постъпя с нея,тя е различна от другите.

03-29-2006, 16:01
Страшен шок,абе питах коя от двете е ма явно съм гледал с оная си работа :-D Наистина немога да реша кво да права...Аз сам се преебах 90% щото се надявах тя да е другото момиче.Преебавка голяма!
Баси сега се чуда кво да права с моето момиче,понякога ме отблъсква друг път сама идва при мене,така вече стана 1 година да не кажа повече,станах за смях пред всичките ми приятели.Приятели сме си с нея,но ме обича май само когато имам доста кинти,а аз нямам :( Искам да е моя,това ми е комплекс вече,мога да имам хиляди други но искам нея!
А незнам как да постъпя с нея,тя е различна от другите.
ami na si4ki sa takiva sorry za slu4kata no pove4eto sme po4tenni i si kazvame 4e sme si grozni

kAdrOkoSkA
03-29-2006, 16:27
Shte si manerish maistora :!: Ako ne si si go nameril veche... xaxaxx :lol: :mrgreen: Qvno "tvoita" macka iska i tarsi neshto po-dobro ot teb i qvno go e namerila :lol:
Vapreki zadovolstvoto koeto izpitvam ot polojenieto v koeto se namirash... shte te "posavetvam" da se hvanesh na nqkakva rabota deto da ti nosi poveche kinti :wink: Shtom "tvoita" macka tova q pravi shtastliva i tova iska ot mujete... badi tova koeto iska za da si s neq.
Kolko interesno... iskash krasiva madama sas qk harakter i t.n. - iskash perfektnata. Samo deto ti ne si perfektniq i nai-mlakoto dokazatelstvo e che tq e otishla pri drug poradi edikakva si prichina. Zatova ne se izhvarlqi i NE SE ZABLUJDAVAI che ako dadena madama e perfektnata za teb :arrow: ti shte si perfektniq za neq :!:

IdontGiveAfuck_
03-29-2006, 16:40
:)))ako ne ti puka i neiskash nqkva malka pikla da ti se burka nqmashe da go napishesh tva i daje da iskash suvet kvo da praish:))i ako stava na vupros i po-malki m-cheta gi vikat na komisiq:)2 godini mogat da budat i golqma i mn malka razlika za edna vruzka..no tova zavisi ot vas samite...tva che si pochti pulnoleten ne znachi che znaesh kvo iskash ot jivota ..i obratnoto pri momicheto s koeto se zaribqvate godinite ne sa glavniq kriterii..zavisi si ot choveka ima mn jeni koito neznaqt kvo iskat i kvi da budat:)pak kazvam zavisi ot choveka:)i ne e smeshno tva che moesh da imash vruzka s 15 godishna ,a tova che te interesyva kvo shte kajat ostanalite ....ti nqmash li svoe mnenie i lichen izbor?:)Ti li jiveesh za horata ili te trqa da jiveqt za tebe?:)Napravi tova koeto iskash a ne koeto iskat dr-te...nali si gotino momche:)),a ako te kefi samo zaradi prilikata i s x-gadjeto ti po-dobre se vurni pri neq:)))...ne tupchi na edno mqsto i ne se vrushtai obratno a tursi neshto novo...vednuj se jivee:)bye

ExTr3m3_GiRL
03-29-2006, 20:16
Ооо не тази тема за пореден път доказва че вие момчетата сте абсолютно еднакви!!! 17,18,19 години се еднакво мислите жените били за украшение 15 годишните мацки били тъпи tти кво за много по голям и по умен ли се мислиш??? И ко като въртиш гуми с мотора си??. Ще се радвам ако тва момиче не ти обърне никакво внимание не го заслужаваш

Eleonora
03-30-2006, 08:23
Eee bre,golema rabota si ti,ia po-dobre ostavi mometo na mira,4e kato te vidi s kva mutri4ka si ima rabota lelel.
Sa seriozno:
Abe mom4e,osuznai se [-( =; 8-[ ili i aharesva6 i trugva6 s neia ili ni6to,dori ne i davai nadejdi,no po dumite ti razbiram 4e si pada6 jenkar4e,taka 4e ako tia naistina e hlutnala po tebe po dobre ne i razbivai surceto! [-X

03-30-2006, 12:46
Ооо не тази тема за пореден път доказва че вие момчетата сте абсолютно еднакви!!! 17,18,19 години се еднакво мислите жените били за украшение 15 годишните мацки били тъпи tти кво за много по голям и по умен ли се мислиш??? И ко като въртиш гуми с мотора си??. Ще се радвам ако тва момиче не ти обърне никакво внимание не го заслужаваш

Shte se radva6 ama 6te go zaduha6,ne samo 4e mi oburna vnimanie,oburnaha mi vnimanie i si4kite i priqtelki!Ma men ne me kefi i zatova tq nqma nikav 6ans!Sega vsi4kite sa ludi po batkoto,az se naduvam a te ti4at sled mene.Vsi4kite ste ednakvi,edni i su6ti nomera vi minavat,dano nqkoi den si namerq momi4e,koeto ne e tupa kurva i ne se nalaga da i prava nomerata koito minavat na vsqka!Triite temata,tuka nqmate s kvo da mi pomognete pove4eto a i ve4e se svur6i!

IdontGiveAfuck_
03-30-2006, 15:04
hehe ti si mn predybeden za momichetata koeto ne e hich dybre bratle....ti si edin syper golqm kompleksar koito opredeleno ama opredeleno nz kvo iska . Ne sa sichki kurvi prosto tezi s koito si bil sa takiva ,kakto ti sam kaza si s razlichna vsqka nosht.....tva me navejda na misulta che su super zleeeeeeeee ii tezi momicheta koito nqma da sa kato ostanalite "kurvi" kakto gi narichash opredeleno nqma da ti se vurjat bratle zashtoto te znaqt kvo iskat za razlika ot tebe. Ti izobshto izgradil li si si nqkva cennostna sistema bre momche......kvo kato karash qkite koli i motori be tva li e nai-vajnoto... mi dybre che gi ima i tiq materialistkite che ako gi nqmashe togava neznam kvo shteshe da praish.....na suhooo bratle ahahah smeeeeeeeh fani se zamisli malko ogledai se na okolo i slez ot nebeto shoto moesh da imash nekvi kinti tam ama tva koeto ti trqa ne go prodavat po magazinite!!!

ExTr3m3_GiRL
03-30-2006, 17:52
hehe ti si mn predybeden za momichetata koeto ne e hich dybre bratle....ti si edin syper golqm kompleksar koito opredeleno ama opredeleno nz kvo iska . Ne sa sichki kurvi prosto tezi s koito si bil sa takiva ,kakto ti sam kaza si s razlichna vsqka nosht.....tva me navejda na misulta che su super zleeeeeeeee ii tezi momicheta koito nqma da sa kato ostanalite "kurvi" kakto gi narichash opredeleno nqma da ti se vurjat bratle zashtoto te znaqt kvo iskat za razlika ot tebe. Ti izobshto izgradil li si si nqkva cennostna sistema bre momche......kvo kato karash qkite koli i motori be tva li e nai-vajnoto... mi dybre che gi ima i tiq materialistkite che ako gi nqmashe togava neznam kvo shteshe da praish.....na suhooo bratle ahahah smeeeeeeeh fani se zamisli malko ogledai se na okolo i slez ot nebeto shoto moesh da imash nekvi kinti tam ama tva koeto ti trqa ne go prodavat po magazinite!!!

=D> =D> =D> Точно така IdontGiveAfuck_ кажи му го прави се на голямата работа а всъщност не представлява нищо и никога няма да намериш някое свястно момиче никога ако продължаваш така!!!! :smt018

loshkovec
03-30-2006, 19:40
I kak se vpe4atlqva svestno momi4e,i ako 6te e svesna da e krasiva.6toto krasivite si znaqt cenata i ne sa za vseki,cennosta sistema nqmam nikakva ne mi i trqbva :P 4e sum kompleksar,taka si e.Kefi me da mi zavijdat,neznam kvo iskam 6toto koeto iskam nikoga nqma da go imam,no moga da imam drugi ne6ta vmesto da sedna i da reva :-D

IdontGiveAfuck_
03-30-2006, 20:06
hehe ei bratle nz koi ti zavijda i koi ne obache kato gledam nito az nito drygite forymci koito sa pusnali komantari ti zavijdat nie prosto izrazqvame mnenie nali tva iskashe i ne e nujno kato sreshtnesh neydobrenie da otvurshtash s obida i da se iztukvash ...taka pokazvash sabost :)a kato gledam mai ot vsichki si poluchil takova:))...qvno ima zashto i vmesto da letish se prizemi i se zamisli zashto ne e polojitelno mnenieto na horata po temata ti...opredeleno ima prichina...i ne mi izlizai s nomera che ne ti puka kvo mislim shoto qsno si napisal che ti puka ot horskoto mnenie!!!A shto se otnasq do HYBAVITE MOMICHETA....to e qsno koi sa hybavi za teb interesyva te samo viziqta koeto e mn jalko.....zashtoto kolkoto i da e krasiva vizyalno ako nqma gram mozuk nqma kak da si znae cenata bratle:)) sesh li se?:)takiva kato tqh i moje bi kato tebe ...neznam....se doprinasqt samo za yborotite na markovite magazini za da se napravqt na izkustveni kukli....te dori ne sa sebe si!!!A cennostna sistema ne ti trqbva??tva sushto e mn jalko.....za kvo jiveesh togava....kvoto i da kajesh e qsno che nqmash qsni celi!bye za sega:P

IdontGiveAfuck_
03-30-2006, 20:17
aa i da dopulnq:)))))ti daje si bil napisal che nqmash qsni celi...kato kazvash che tva koeto iskash nikoga nqa da go imash..zashto taka mislish...ti sam ne si vqrvash i ne si yveren kakvo li ostava za dr-te:)))prosto stani na qsno kvo iskash bez da se zamislqsh dali shte bude odobreno ili ne ot okolnite shoto kvoto i da praish nikoga nqa da poluchish pulno ydobrenie....jivei i pravi neshtata za sebe si!Jelaq ti yspeh!

03-30-2006, 20:45
:) Opa opa :-D Lesno e da sudi6,trudno e da prejivee6 nqkoi ne6ta,da ti se oburne jivota i togava da pravi6 ravnosmetka.Celi si imam,no te sa naso4eni kum materialnoto i si vqrvam 4e 6te gi postigna,ako se postarq dostatu4no.A ne mi trqbva grozno no svestno momi4e,nqma da igraq 6ah s neq :-D Ma i tiq sex kukli dosajdat kolkoto i da gi smenq6 :?

03-30-2006, 22:24
e kvo ti si prejivql neshty super gadno i sea si stanal jenomrazec li:)))))kvi sa tiq gluposti za igrata na shah bre:))))nali kato se viish s tva momiche trqa da imash kvo da si kajesh s neq i da znaesh che moesh da sreshtnesh razbirane ot neina strana....dali shte go sreshnesh ot nqkoq perhidrolena kaka s dulgi kraka i kyha tikva???:)....neq shte q interesyva samo kva kola karash i kolko kinti imash..shoto gotinite macki tva gi prodava....za tva sa samo za edna nosht....ako gledash samo vunshnata krasota nikoga nqa da razberesh kvo e da te obicha choveka do teb i da durji na teb!!!A shto se otnasq do celite....nqa nishto losho v tva che sa nasocheni materialno vse pak trqa da progresirash...nooo...samo materialnoto ne e dostatuchno...kolkoto i banalno da zvuchi ne vsichko se kupuva s pari:Pp))))

IdontGiveAfuck_
03-30-2006, 23:14
toq komentar beshe pak moi:))))))))))

PLAMENKO
03-31-2006, 18:20
Onq den mi se vklu4i edno momi4e v 4ata,vikam si 6te i otgovorq,po princip ne sum 4atur,no toq otgovorih.Posle tq mi dade snimka,okaza se gotina,stava dori za gadje.Dadoh i az moq,tq mnogo me haresa.Postoqnno mi pra6te6e nekvi tupi {} v 4ata,abe flirtuva6e si s men.Oba4e az sum na 17,a tq na 15.Sladka e mnogo,iska6e da izlezem o6te v4era.Dade mi i nomera si,oba4e az vse pak kato gotino mom4e si imam dostoinstvo i ne se vurzah vednaga,kazah i 4e sum zaet.Tq oba4e kaza 4e skoro nqma da vliza v 4ata i nastoq da i se obadq skoro,oba4e ve4e sum dostatu4no golqm i znam gore dolu psihikata na jenite,ako si lesen ne si 4ak tolkova interesen.I osven tova barierata v godinite mnogo me burka.Men ve4e za kazarma me vikat,i ako kaja pred nqkoi po golqm priqtel 4e gadjeto mi e na 15-16 6te si e leko sme6no.Vqrno samo 2 godini razlika,no az sum po4ti pulnoleten,znam kvo iskam ot jivota,ne mi trqbva nqkoq pikla da mi se burka v rabotite.I neznam kvo mi e,tva psihi4eski problem li e kvo e,vinagi si padam po takiva kolkoto men ili 1-2 godini po golemi.I drugoto ne6to e,nikoga ne sum imal seriozno gadje,seki put sum si lqgal s razli4no momi4e.Kvo da prava hora?To e qsno 4e 6te izleza s taq malkata sladurana,ma trqbva da stane nqkak si taka nebrejno,v smisul,ne da izleze 4e az sum zagorql i ti4am sled neq,6tot ne e taka :mrgreen:
No puk prili4a mnogo na momi4e koeto mnogo obi4ah i s tva me privli4a :oops:

Тъп ли си ?
Начи гаджето ми като завършва след един месец ... треа да ми се праи на интресна ха луд си баце ...

DreamCatcher
04-01-2006, 04:36
ahaah az si mislq 4e e nekoi super tap i nikoga nema da si nameri priqtelka i nakra shte se ojeni za ciganka xaxax :twisted: :-({|= :-({|= :-({|=

Legally_Blonde
04-01-2006, 07:39
Onq den mi se vklu4i edno momi4e v 4ata,vikam si 6te i otgovorq,po princip ne sum 4atur,no toq otgovorih.Posle tq mi dade snimka,okaza se gotina,stava dori za gadje.Dadoh i az moq,tq mnogo me haresa.Postoqnno mi pra6te6e nekvi tupi {} v 4ata,abe flirtuva6e si s men.Oba4e az sum na 17,a tq na 15.Sladka e mnogo,iska6e da izlezem o6te v4era.Dade mi i nomera si,oba4e az vse pak kato gotino mom4e si imam dostoinstvo i ne se vurzah vednaga,kazah i 4e sum zaet.Tq oba4e kaza 4e skoro nqma da vliza v 4ata i nastoq da i se obadq skoro,oba4e ve4e sum dostatu4no golqm i znam gore dolu psihikata na jenite,ako si lesen ne si 4ak tolkova interesen.I osven tova barierata v godinite mnogo me burka.Men ve4e za kazarma me vikat,i ako kaja pred nqkoi po golqm priqtel 4e gadjeto mi e na 15-16 6te si e leko sme6no.Vqrno samo 2 godini razlika,no az sum po4ti pulnoleten,znam kvo iskam ot jivota,ne mi trqbva nqkoq pikla da mi se burka v rabotite.I neznam kvo mi e,tva psihi4eski problem li e kvo e,vinagi si padam po takiva kolkoto men ili 1-2 godini po golemi.I drugoto ne6to e,nikoga ne sum imal seriozno gadje,seki put sum si lqgal s razli4no momi4e.Kvo da prava hora?To e qsno 4e 6te izleza s taq malkata sladurana,ma trqbva da stane nqkak si taka nebrejno,v smisul,ne da izleze 4e az sum zagorql i ti4am sled neq,6tot ne e taka :mrgreen:
No puk prili4a mnogo na momi4e koeto mnogo obi4ah i s tva me privli4a :oops:
Пич извинявай,че ще ти говоря така,но наистина ме ядоса!
1во не си големя батко,който знае какво иска от живота,а тя малак пикла,защото е с две години по-малка!Оле чесно такава глупост не бях чувала никога!Момчето с което си трова животъа е 18,а аз на 15 и НИКОГа ама НИКОГА не е смеел да ме нарече пикла или да ми каже,че не знам какво искам от живота,защото той ме познава!Познава ме,а ти нея не!Така,че нямаш право да казваш,че е пикла или,че не знае какво иска от живота слеед като сия виждал само ан снимка.Харесала те е и затва са тея {} Оле не..ужас чесно!Как може да разъждаваш така..да я мислиш за такава и онакава без да си я виждал да си говорил с нея ...И ти да не мислисш,че ти не си пикльо.някйои така наричат тебе.Замисли за в/у това!Просто за да говориш по този начин за едно момиче трябва да го познаваш.И щом на 17 вече знаеш какво искаш от живота(не ми се вярва ама айде)защо не и тя на 15 да е разбрала.Как може мъжете да сте толкова самовлюбени и самоубедени,че те знаят могат..независимо от възрастта и възможностите си,а жените винаги не знаят какво искат!Защото като ги изчукате и полс ене искате и да чуете за тях и на тях като им стане гадно и вие:"ама толкова добре ни беше..нали искаше неангажираща връзка и тя не знае какво иска"
Ама може би знае и е разбрала,ама вие сте мъже!Оле и какво като е с 2 години по-малка?Това са 2 години!Господи аз съм ходила с човек,който е с 10 години по-голям и никога ама никога не е смеел да ме нарече пикла или нещо от сорта!
Не пич извинявай,ама не разбирам за кой се мислиш! :smt011 Направо ме накара още повече да се отчая от мъжкото съсловие,чесно! :smt013

honey_reflection
04-01-2006, 12:01
Samo edno 6ti kaja - mnogo si zle :-k
Ti za koi se misli6 bre??? Kfo se pravi6 pred mackata na "vijte me koi sum az" ](*,)
I ako az bqh na mqstoto na tova momi4e i ti vijdam idiotskite razmi6leniq, vednaga 6tqh da se otkaja ot teb :smt018
Samo 2godini imate razlika i hop - tq ne bila dostoina za takuf "pi4" kato teb :smt005
Naistina mi stana sme6no kato pro4etoh temata ti :smt116

Posle tq mi dade snimka,okaza se gotina,stava dori za gadje.
Zna4i samo 6toto e sladka i zatova stava za gaje...taka li :smt030

BRAO... taka si e ;)

sexy_diva
04-01-2006, 14:39
Opredeleno ne si koi znae kolko golqm.Dori bih kazala,4e si vse o6te edno lape,koeto opredeleno ne znae kakvo iska ot jivota.Ne se pravi na golqm maj,za6toto stava6 sme6en.