PDA

View Full Version : tva hora li sa



devetoklasni4eto
03-13-2006, 11:27
Napravo ve4e ne izdarjam ne mi se jivee tova ne sa hora predi v klasa mi vsi4ki me haresvaha ot taq godina sa plapnali nqkvi sluhove 4e sam se bila podmazvala 4e sam bila izpolzva4ka licemerka i vsqkvi ei-takiva, aa da i slaboharakterna i prosta i tapa , i otkakto tragnaha tiq sluhove vsi4ki sa povqrvali v tqh i az ne znam kak e vazmojno absolutno vsi4ki da mislqt tova pri polojenie 4e mnogo golqma 4ast ot tqh ne me poznavat otblizo ta tova e samo na4aloto-kato doida na u4ili6te vsi4ki po4vat da mi se smeqt ednata kazva na priqtelkata si ne6to za drehite mi mom4etata me osvirkvat ebavat se s mene postoqnno a tva e tolkova tapo pri polojenie 4e vi kazvam 4e minalata godina se razbirah s absolutno vsi4ki a sega nikoi ne iska da me gleda ili ako me pogledne e s nqkakva podigravka! i az se kompleksirah potanah v edin izcqlo moi svqt i ve4e ne moga da bada sa6tata a predi bqh tolkova gotin i osvoboden 4ovek.te me napraviha na ni6to! i zaradi tova postoqnno si mislq kak izglejdam v tqhnite o4i,ne moga da bada estestvena. UMIRAM! P.S.-ot Sofiq i minalata godina kandidatsvah ne sam dopuskala 4e e vazmojno da sre6tna takiva hora,kak da izlqza ot depresiqta i otnovo da povqrvam v sebe si? :(

[прАсковкА]
03-13-2006, 12:17
Napravo ve4e ne izdarjam ne mi se jivee tova ne sa hora predi v klasa mi vsi4ki me haresvaha ot taq godina sa plapnali nqkvi sluhove 4e sam se bila podmazvala 4e sam bila izpolzva4ka licemerka i vsqkvi ei-takiva, aa da i slaboharakterna i prosta i tapa , i otkakto tragnaha tiq sluhove vsi4ki sa povqrvali v tqh i az ne znam kak e vazmojno absolutno vsi4ki da mislqt tova pri polojenie 4e mnogo golqma 4ast ot tqh ne me poznavat otblizo ta tova e samo na4aloto-kato doida na u4ili6te vsi4ki po4vat da mi se smeqt ednata kazva na priqtelkata si ne6to za drehite mi mom4etata me osvirkvat ebavat se s mene postoqnno a tva e tolkova tapo pri polojenie 4e vi kazvam 4e minalata godina se razbirah s absolutno vsi4ki a sega nikoi ne iska da me gleda ili ako me pogledne e s nqkakva podigravka! i az se kompleksirah potanah v edin izcqlo moi svqt i ve4e ne moga da bada sa6tata a predi bqh tolkova gotin i osvoboden 4ovek.te me napraviha na ni6to! i zaradi tova postoqnno si mislq kak izglejdam v tqhnite o4i,ne moga da bada estestvena. UMIRAM! P.S.-ot Sofiq i minalata godina kandidatsvah ne sam dopuskala 4e e vazmojno da sre6tna takiva hora,kak da izlqza ot depresiqta i otnovo da povqrvam v sebe si? :(

Оу,мила, много е трудно да се даде съвет за твоето положение,но наистина искам да ти помогна,защото съзнавам,че ти е трудно.
Виж, трябва да анализираш по-дълбоко поведението си. Щом всички са се обърнали срещу теб има няколко причини: или абсолютно всички да са повърхностни и да вярват на слухове без доказателство, или просто да си направила нещо несъзнателно,с което да си предизвикала или завист, или да си ободила някого много жестоко,така,че той да иска да си отмъсти. А ако си умна и симпатична на външност,то тогава от момичетата ще има много естествена завист!!! Понякога,когато никой не се познава с другия всички гледат да са в добри отношения,а после ,след като забележат лоши черти , веднага се настройват негативно. Да, много е тъпо,но така се случва.
Моят съвет-вгледай се в себе си, но ако все пак не откриеш нещо нередно у себе си, то ,колкото и да е трудно,гледай да бъдеш пак себе си. Не се дръж мило,ако те са гадни,ама бъди уверена и гледай да намираш други хора,от др класове, ходи с тях и се радвай на постиженията си. Не се давай да те обиждат,да те помрачават,защото явно това целят!!!! :| Ще видиш как ще започнат да те уважават ако държиш на себе си!!!! НЕ ИЗГУБВАЙ СВОЕТО АЗ!!!! :shock:

RoSsY88
03-13-2006, 12:43
О,ти да не плащаш данък обществено мнение?!Аз НЕ.Ко ти пука кой какво мисли за теб,като са лъжи и не са така.Недей се променя,за да им се харесаш,ясно!Който те харесва,ще те хареса каквато си.Бъди горда,заеби ги!Игнорирай ги!Искам да зиправиш високо глава ид а си кажеш мн над тях съм!Знаеш ли и мен мн хора не ме понасят и мразят,защото не ме познават каква съм всъщност!Повечето ме обиждат защото ми завиждат за тялото ми и за тва,че никога няма да постигнат тва дет съм постигнала аз!

teenkopele
03-13-2006, 13:56
Бъди такава, каквато си. :wink:
Гледай да не се влияеш от чуждото мнение.

killing_loneliness
03-13-2006, 15:21
Кво ти пука за тяхното мнение- щом са толкова тъпи, че да се влияят от разни идиотски слухове!!! Я не се впрягай!!! Не трябва да си вгорчаваш живота, заради хора, които не струват!!!

Edit: хах, между другото мен всички си ме мразят просто защото съм различна, но аз винаги съм готова да им тегля една българска звучна наум и да си продължа по пътя....

Nelzi
03-13-2006, 16:09
ми... според мене ти си свикнала сички да ти угаждат... :/
иначе и мене сички ме мразят, ма не ми пука особено...

FikyScHetOo
03-14-2006, 19:34
Chovek ne e tova, koeto govorqt za nego! Inache znai kolko struvash i ne obrushtai vnimane na drugite, koito puskat sluhove za teb. I samoqt fakt che govorqt zad gurba ti trqbva da te navede za misulta che si edna krachka pred tqh...a nqkoi prosto zavijdat :)
...i da otgovorim na vuprosa ti- istinskite hora ne se vliqqt ot sluhove, a samo ot sobstvenata si precenka

dream_for_you
03-14-2006, 19:46
purvo potursi pri4inata za durjanieto na tvoite ex priqteli,taka 6te razbere6 kude si sgafila i 6te moje6 da si popravi6 gre6kata,za6toto vse ima nqkakva pri4ina za durjanieto im i sluhovete po tvoi adres.posle pogovori s tqh(ili pone 4ast ot tqh)obqsni im kak se 4uvstva6 i ako pri4inata e v teb se izvini za gre6kata si.taka 6te se po4uvstva6 po-sigurna v sebe si,za6toto pone 6te si izqsnila vsi4ko i 6te moje6 da zapo4ne6 na novo da pe4eli6 uvajenieto na sau4enicite si.ne sum suglasna s tezi,koito kazvat da ne ti puka,za6toto ti vse ak 6te si nqkolko godini v edin klas s tezi hora i ako ne drugo to pone trqbva da ima vzaimno uvajenie.tova da te mrazqt vsi4ki v klasa eujasno,znam go ot li4en opit.az su6to bqh taka,a minalata godina,kogato bqh i az 9 kl v klas se slu4i su6tata situaciq s edno dr momi4e,koeto namrazihme celiq klas i q izolivahme.tq se okaza mn silna i govori s nas i se izqsnihme.sega vseki q uvajava i bi i pogonal vinagi.taka,4e deistvai ne ostavqi ne6tata taka,za6toto e mn trudno da si sam sre6to 20-26 du6i.uspeh!!!!!!!!!!!!!!

pepi@
03-14-2006, 20:51
V na6iq klas mom4etata sa mno gadni.Taq sedmica mi rezlqxa sprait varxo kosata,a edin dryg pat mi zalepixa edno jile xaxaxa mnogo trydno go maxnax ama xaxaxa.I to edno i sa6to mom4e ](*,) MRAZI MOM4ETATA OT KLASA MI xaxaxaxaxa.Mnogo pati sam iskala da se premesta ama nestava :((

midnight...
03-14-2006, 21:49
Бъди такава, каквато си. :wink:
Гледай да не се влияеш от чуждото мнение.
абслютно

S_L_A_D_U_R_K_A
03-14-2006, 21:54
Мила, знам какво е гадно, но се опитай да не ти пука, което ЗНАМ е много трудно, но си имай самооценка и си кажи, че те не са хора щом вярват на някакви измислици :?

Bloodlust
03-17-2006, 22:51
vij ponqkoga stava taka 4e, horata te mrazqt bez pri4ina. slu4va se na mnogo hora. dori i na men se slu4i. oba4e ot sobstven opit ti kazvam, 4e ako uspee6 da se prebori6 s bolkata, 6te os1znae6 kolko silna si stanala. i ve4e nqma da ti puka za mnenieto im i nqma da te boli. ako samo vedn1j uspee6 da se protivopostavi6 na tova v1tre v tebe, koeto te uni6tojava 6te vidi6 kolko polza si imala ot taq bolka. nz. sega sigurno ti zvu4i nev1zmojno, oba4e sled vreme...dano uspee6 da si podredi6 ne6tata

SEXoslava__
03-17-2006, 22:58
ne im obra6tai vnimanie na tiq ot klasa ti i pomni 4e si ne6to pove4e ot tqh 6tot tes deto po princip obi4at da se ebavat i da ligavqt horata po toq na4in si izbivat kompleksite

^sladyranka`
03-19-2006, 20:11
Кво ти пука за тяхното мнение- щом са толкова тъпи, че да се влияят от разни идиотски слухове!!! Я не се впрягай!!! Не трябва да си вгорчаваш живота, заради хора, които не струват!!!

Edit: хах, между другото мен всички си ме мразят просто защото съм различна, но аз винаги съм готова да им тегля една българска звучна наум и да си продължа по пътя....

i az sam na sa6toto mnenie... prosto badi sebe si ...

HeDa
03-19-2006, 20:26
Ami ti nqma6 li pone edna priqtelka v klasa ili si sami4ka..?Az ako bqh 6tqh da se otnasqm po sy6tiq na4in..Zna4i ako ima6 priqtelka hva6ta6 q i po4vate i vie kato tqh!!Ne samo te mogat taka nali?Kazva6 i ne6ty na uho [ primerno :gledai ei tiq dvete deto ni gledat i se smei,makar4e nqma da e za ne6to to4no opredeleno - te ne znaqt tova nali?]...Abe prosto nakarai gi da sujalqvat , 4e sa ti se podigrali ...

HeDa
03-19-2006, 20:26
Ami ti nqma6 li pone edna priqtelka v klasa ili si sami4ka..?Az ako bqh 6tqh da se otnasqm po sy6tiq na4in..Zna4i ako ima6 priqtelka hva6ta6 q i po4vate i vie kato tqh!!Ne samo te mogat taka nali?Kazva6 i ne6ty na uho [ primerno :gledai ei tiq dvete deto ni gledat i se smei,makar4e nqma da e za ne6to to4no opredeleno - te ne znaqt tova nali?]...Abe prosto nakarai gi da sujalqvat , 4e sa ti se podigrali ...

blondito:)
03-20-2006, 11:37
E,ti p1k kakva si takava,4e da im se dava6!? 6to prosto ne im pokaje6,4e si 4ovek s li4no dostoinstvo i poziciq..znam,4e sigurno ti e trudno,no trqbva da preodolee6 vsi4kite si 4uvstva i da izlezne6 ot cqlata taq istoriq s gordi vdignata glava..trqbva da ti kaja,4e dokato te vijdat,4e si podvlastna na tqhnata manipulaciq,ne6tata samo 6te se zad1lbo4avat. A ako im pokaje6,4e s tebe ne moje da si igraqt,6te razberat koi sedi nasre6ta im i 6te se otkajat. Sled tova 6te vidi6 kak 6te te gledat. Moje bi s ne6to si provokirala tova tqhno d1rjanie,ne znam,no ne prod1ljavai da im zasilva6 jelanieto da se gavrqt s tebe! 6to se otnasq do tva kak da povqrva6 otnovo v sebe si-mi,pomisli si,kolko mn hora ima,koito d1rjat na tebe istinski i sa istinski s tebe! Ne se promenqi zaradi takiva gadove,spokoino,mila,vsi4ko 6te otmine..sega ti trqbva samo malko kuraj,za da im se protivopostavi6 s p1lna sila!