PDA

View Full Version : Skate Or Die :)



skate_warrior
03-13-2006, 13:15
Здравейте! :)
Не знам дали има вече такава тема аз лично не намерих.Та интересно ми е дали има хора оттук , които се занимават със skateboarding, фенове и въобще фенове на екстремните спортове в БГ?Какво ви е отношението към хората , които се занимават със спорта , какво мислите по въпроса с буквално ОТКРАДНАТИЯ НИ скейт парк.Това е засега надявам се да има хора, с които да обменя няколко приказки на тази тема :) А и искам да пишат тези , които не се занимават с това.Просто да видя какво впечатление имате за този спорт и хората, които го практикуват :lol:

Dr. Kazimbutt
03-13-2006, 13:33
Не карам скейт, карам друго, но все пак ще говоря по темата.
В днешно време скейтърите, които карат за кефа, са много малко. Повечето карат, защото е модерно. Има пичове, има и шибаняци.
Това с парка е тъпо, ама какво да се прави... като живеем в тази гадна държава е така. Не че не могат да ни направят друг парк, ама просто управляващите не искат и това е. Не им се дават пари...

П.П. Уредите още ли са там или са ги разкарали (че не съм ходил там от доста време)?

skate_warrior
03-13-2006, 14:11
Ами да скейта се комерсиализира и вече е "фешан" да си "скейтър". Всяка мода отминава и рано или късно ще останат пак както едно време - когато се караше скейт заради самия спорт , а не като начин да си хванеш гадже и да си модерен.А за уредите - ми те си седят там , но какво от това.Те са толкова стари и вече за нищо не стават.Дървените уреди са мухлясали съвсем... Никой няма да си мръдне пръста за нов скейт парк, а уж всички толкова ги "кефи" skateboarding-а (или да са позьорчета)...

Стеснителната
03-13-2006, 14:35
Големи смешници са тия. :smt006

Dr. Kazimbutt
03-13-2006, 16:36
Ами да скейта се комерсиализира и вече е "фешан" да си "скейтър". Всяка мода отминава и рано или късно ще останат пак както едно време - когато се караше скейт заради самия спорт , а не като начин да си хванеш гадже и да си модерен.А за уредите - ми те си седят там , но какво от това.Те са толкова стари и вече за нищо не стават.Дървените уреди са мухлясали съвсем... Никой няма да си мръдне пръста за нов скейт парк, а уж всички толкова ги "кефи" skateboarding-а (или да са позьорчета)...
Не ти е нужен парк, за да позирaш. Това може да се прави и на НДК. Нищо, че там винаги е голямо меле.

teenkopele
03-13-2006, 17:13
Аз не карам. :wink:
Една част от тези, които карат са пичове, другите някакви си смешни пози, които се правят на модерни и интересни. Като цяло ме кефи карането, въпреки че не карам.
За парка: Кофти, но какво да се прави?!? Поне на НДК-то има някакви места все още. 8)

skate_warrior
03-13-2006, 19:18
Ами да скейта се комерсиализира и вече е "фешан" да си "скейтър". Всяка мода отминава и рано или късно ще останат пак както едно време - когато се караше скейт заради самия спорт , а не като начин да си хванеш гадже и да си модерен.А за уредите - ми те си седят там , но какво от това.Те са толкова стари и вече за нищо не стават.Дървените уреди са мухлясали съвсем... Никой няма да си мръдне пръста за нов скейт парк, а уж всички толкова ги "кефи" skateboarding-а (или да са позьорчета)...
Не ти е нужен парк, за да позиращ. Това може да се прави и на НДК. Нищо, че там винаги е голямо меле.

смяташ че аз съм позьор така ли?честно да ти кажа не ме интересува кой какво мисли рано или късно модата ще отмине и ще останат само истинските любители на спорта.
Ето още една негативна страна - заради комерсиaлизацията на скейта в БГ хората слагат под общ знаменател всички независимо дали се занимават сериозно или просто люпят семки в парка, държейки скейта под мишница...

Dr. Kazimbutt
03-13-2006, 20:06
Ами да скейта се комерсиализира и вече е "фешан" да си "скейтър". Всяка мода отминава и рано или късно ще останат пак както едно време - когато се караше скейт заради самия спорт , а не като начин да си хванеш гадже и да си модерен.А за уредите - ми те си седят там , но какво от това.Те са толкова стари и вече за нищо не стават.Дървените уреди са мухлясали съвсем... Никой няма да си мръдне пръста за нов скейт парк, а уж всички толкова ги "кефи" skateboarding-а (или да са позьорчета)...
Не ти е нужен парк, за да позиращ. Това може да се прави и на НДК. Нищо, че там винаги е голямо меле.
смяташ че аз съм позьор така ли?честно да ти кажа не ме интересува кой какво мисли рано или късно модата ще отмине и ще останат само истинските любители на спорта.
Ето още една негативна страна - заради комерсиaлизацията на скейта в БГ хората слагат под общ знаменател всички независимо дали се занимават сериозно или просто люпят семки в парка, държейки скейта под мишница...
Къде съм казал, че си позьор?

skate_warrior
03-13-2006, 20:50
Не ти е нужен парк, за да позирaш.

:-k

_Nightmare_
03-13-2006, 20:55
вярно е че в днешно време има мн скейтъри, които не стават за нищо...те само позират... правят се на пичове пред мацките и се надяват някоя от тях да падне в краката им... по същия начин и има мн мацки които си умират за скейбордисти и не забелязват какви добри позори имат край себе си...
а скейта се кара за кеф, за лично удоволствие, а не за да изгражда някакво мнение на някого...

skate_warrior
03-13-2006, 20:58
вярно е че в днешно време има мн скейтъри, които не стават за нищо...те само позират... правят се на пичове пред мацките и се надяват някоя от тях да падне в краката им... по същия начин и има мн мацки които си умират за скейбордисти и не забелязват какви добри позори имат край себе си...
а скейта се кара за кеф, за лично удоволствие, а не за да изгражда някакво мнение на някого...
WORD! ;)

skate_warrior
03-13-2006, 21:00
Няма кво да си говорим вече - тоя спорт и начин на живот се превърнаха в престъпно деяние щот на тия, дето не разбират нищо, не им изнася! Фактите:

Арести в Стара Загора:
http://skatebg.com/skatebg.php?id=54

Криминализация в Барселона:
http://skatebg.com/skatebg.php?id=51

"Полицейски акции" в София:
http://skatebg.com/skatebg.php?id=36


Въпрос на време е и мене да ме видите закопчан за трамвая някъде по тия сайтове! Аман от полиция, "опазване на обществения ред", арестуване на "наркомани и вандали" и намкво си още! :evil: :smt017

Dr. Kazimbutt
03-13-2006, 21:03
Не ти е нужен парк, за да позирaш.

:-k
Нямах предвид точно тебе.

ckeuT4eTo_f
03-13-2006, 21:07
Emm az se mu4a s sk8-a ama ne vurvi mnogo dobre.. no pone se mu4a.. Ina4e tva s skatepark-a se polu4i super tupo.Ve4e po4ti nqma mesta kadeto da se kara osven ndk, a puk v 22-ro gonqt i na muzeq su6to ne moje, a kogato vali i otide6 primerno v podleza na ndk, kadeto minavat 22473589476586 du6i na den i samo krqskat tam nqkvi lelki ili idvat ot kinoto za6toto sme pre4ili... Abe.. kvo da vi kaja kofti se polu4ava i nikoi ne misli za skaterite v bg.Uj se sabira6e i podpiska ama kakvo stana.. edno golqmo NISHTO. Dosega trqbva6e ve4e parka da e gotov no nikoi ne si mrudna i prusta za da ima kade da karame.Abee.. prosto ne mi se govori na tazi tema. Istinskite skateri v bg sa super malko i tova si e istinata.Awe na koito mu se kara da kara tva e .

LoLa_F
03-13-2006, 21:10
Скейтъри сега има много, но само някои могат гордо да кажат че са такива! Това не е мода, а спорт. Аз не карам ( :-D ) но много се радвам на наистина добрите :) но познавам и много т.нар. Скейтъри, които карат за да са готини. Случвало ми се е дори в реиса да чуя разговор между момчета: "Хайде да станем скАтери. Много е яко и момичетата ще си падат по нас"...коментара е за вас

smile_f
03-13-2006, 21:21
Skate Or Die :arrow: това не беше ли девиза на най-яката марка за hip-hop облекло "Ruff Ryders" :mrgreen: :smt007
за самите Skate-ове има много яки хорца,които карат заради самото чувство... :smt004 но има и няк'ви там гъзета,които мислят,че впечатляват някого като мъкнат Skate-четата си с тях и се правят на много велики :smt012 ....
Уважавам тези,които карат заради себе си,а не да се правят на "вижте ме колко съм велик!"
:-D

skate_warrior
03-13-2006, 21:32
Skate Or Die :arrow: това не беше ли девиза на най-яката марка за hip-hop облекло "Ruff Ryders" :mrgreen: :smt007
:-D

Ne dolavq6 li notkata ironiq koqto sydyrja imeto na temata? ;)

Ili az sym mnogo izostanal ili celiq ni narod e super prost! :smt017 Naskoro 4uh 4e skater ozna4ava da nosi6 originalni kecove,da ima6 skate i da slu6a6 punk. Popravete me ako gre6a no skater ne zna4i li 4ovek koito kara skate? :?: Kakvo zna4enie ima kak se obli4a6,kakva muzika slu6a6 i v kakvi kompanii se subira6????

03-13-2006, 21:44
Абе в България можеш да се наричаш скейтър и без да караш скейт. Достатъчно е да сложиш едни торбести панталони, кецове Глоуб за по 200лв и да пафкаш яко трева, а да и да не забравяме, че трябва да слуша рага. Иначе ако не ги спазваш тия неща не си TRUE.

skate_warrior
03-13-2006, 21:50
Абе в България можеш да се наричаш скейтър и без да караш скейт. Достатъчно е да сложиш едни торбести панталони, кецове Глоуб за по 200лв и да пафкаш яко трева, а да и да не забравяме, че трябва да слуша рага. Иначе ако не ги спазваш тия неща не си TRUE.

Emi az sum straight edge :arrow: zna4i nikoga nqma da stana skater.. jalko...

smile_f
03-13-2006, 22:09
Skate Or Die :arrow: това не беше ли девиза на най-яката марка за hip-hop облекло "Ruff Ryders" :mrgreen: :smt007
:-D

Ne dolavq6 li notkata ironiq koqto sydyrja imeto na temata? ;)

Ili az sym mnogo izostanal ili celiq ni narod e super prost! :smt017 Naskoro 4uh 4e skater ozna4ava da nosi6 originalni kecove,da ima6 skate i da slu6a6 punk. Popravete me ako gre6a no skater ne zna4i li 4ovek koito kara skate? :?: Kakvo zna4enie ima kak se obli4a6,kakva muzika slu6a6 i v kakvi kompanii se subira6????


виж аз само коментирам,че това е девиза на според мен най-великата марка за hip-hop облекло :wink: :arrow: това сега,кой какви глупости ти е казал (това че трябва да слуша пънк) не е от значение..защото аз познавам един скатер,който слуша hip-hop :wink: ама пак е супер добър.... така че,кой какво слуша и как се облича няма значение :D важното е да кара скате и да го прави с удоволствие :arrow: това за мен може да се нарече истински скатер... :)

WILD__BOY
03-13-2006, 22:12
Skate в България няма и като гледам с тая позьорщина няма и да има. Докато спре да е по-важно да сте газари и почнете да карате не само на тоя паметник. Като е хубаво времето се блъскате като невидели там.

Dr. Kazimbutt
03-13-2006, 22:14
Skate в България няма и като гледам с тая позьорщина няма и да има. Докато спре да е по-важно да сте газари и почнете да карате не само на тоя паметник. Като е хубаво времето се блъскате като невидели там.
Приятел, вече на там не кара почти никой!

skate_warrior
03-13-2006, 22:16
Skate в България няма и като гледам с тая позьорщина няма и да има. Докато спре да е по-важно да сте газари и почнете да карате не само на тоя паметник. Като е хубаво времето се блъскате като невидели там.

Emi Pametnika e edinstvenoto mqsto kudeto razre6avat karaneto... povqrvai mi ne e lesno da si nameri6 kude da kara6... ot kude li ne sa me gonili i mnogo puti sum oturvaval boq i arestite po kusmet...

LyLa
03-13-2006, 22:28
ah tiq "skeituri" tolkova sa mi se nadignali v o4ite...
naposleduk e stra6na kartinkata po ndk ,mine6, zaobikolen ot "naduti" skeiturKI sus smuknati ga6ti ,kecovete i skeita pod ruka ili pod kraka koi kak moje za6toto to e trudno da se kara vse pak..no za gazariq (koeto ve4e nikoi nemoje da kaje 4e e gazariq)..trqbva da se prai6 4e kara6
A to 4e ima istinski skeituri ima ,poznavam takiva no te ve4e kato 4e li se gubqt mejdu novata ogromna vulna naramila duskata
tova me drazni men pri toq sport,no ina4e ima si hora dostatu4no a nqma ni edin park ..posme6i6te!

Стеснителната
03-14-2006, 00:08
Не се тревожете деца, полицията ще се погрижи за всички истински и неистински скейтбордисти чрез настаняване в местното районно да им разпорят мангалите малко задниците :mrgreen: .

03-14-2006, 01:41
samo ne moa razbera kak kato karash sketi she ti se lepqt mackite?
koi vuobshte haresva kloshari na duska s kolela? ai razbiram da imash audi A4141332 oba4e s toq kerliv skate...

Стеснителната
03-14-2006, 01:49
samo ne moa razbera kak kato karash sketi she ti se lepqt mackite?
koi vuobshte haresva kloshari na duska s kolela?
Ми как кой - клошарките :mrgreen: . Ма не бе те са генгстъ, щото клошар произлиза от ЛОШ 8) .

skate_warrior
03-14-2006, 08:50
lele gospodi naroda ni e prost ama 4ak tolkova ... to ne bqhme "narkomani,vandali,4algari,poboinici,huligani" ... sega ve4e sme i "klo6ari" :-k

03-14-2006, 09:12
Аве за тия 2 страници почти никой нищо не каза.Разбрахме,че повечето от скейтърите сега са пози,че трябва да казараш за чувстото..бла-бла..тфа ше го каже всеки... Аз не карам скейт.Преди две-три години бях супер зарибена и надъхана наистина да се занимавам с тфа..ама сега..баси смешката е всичко.Обаче мисълта ми е за друго..

Dosega trqbva6e ve4e parka da e gotov no nikoi ne si mrudna i prusta za da ima kade da karame.
Нямам нищо против момичето,дето е написало тоя пост,ама имам въпрос.Ти какво направи,за тоя парк?Щото говориш е първо лице,мн. ч.,тоест за да караш и ти..ама излиза,че само чакаш някой да го направи и ти после да караш..И само плюете,че никой нищо не прави..добре ве,ако скейта за вас означава наистина нещо,ше се фанете и ше си направите така,че да ви е добре,тоест да карате..ше намерите хорица,които да не ги мързи да се борят за тоя парк и постоянно ше драпате,докато не стане..ама не,секи чака да му го направи другия..Е сигурно няма да ви огрее скоро,щото повечето са такива..И тва,че на скеитърите им лепят някфио тъпи етикети..Вярно е,че хората имат супер мн предразсъдъци,ам сигурно има откъде да са дошли тия обвинения..И тфа е щото не е най-важното да се кара скейт,а куп други простоти..В крайна сметка:Действайте и не се оплаквайте и не забравяйте кво значи скейтър и що го правите!

WILD__BOY
03-14-2006, 10:09
Са не карате на паметника щото го размазаха камионите :evil: :evil: :evil: :evil: Метрото съкс. Кво толко има да намираш къде да караш. Ако сте около 6, 7 човека и сами може да си напраите и рейл и бордюр. В квартала има един любо. Той и брат му карат и изкартиха едно бордюри и си ги наредиха в даскалото да си карат.

skate_warrior
03-14-2006, 10:25
Ti smqta6 li 4e ne sme probvali?Prosto kudeto i da otide6 rano ili kusno te gonqt. Alternativnite mesta bqha: 22 SOU,NDK,Denica,Billa,Muzeq "zemqta i horata" i pred Bulbank.Ot vsi4ki tezi mesta sa ni gonili.Ako nqkoi znae udobno mqsto za karane da kazva.. az ve4e sum pas...

LoLa_F
03-14-2006, 10:30
WILD_BOY
:?: sluchaino da si ot drujba?
:smt006
mi koito ima volq i jelanie osushtestvqva mechtite si. Az imam edin super qk proekt za skate park s super ludi rampi, na hartiq sedi otlichno...no dano sled vreme imam vuzmojnostite da sbudna tazi moq ideq...no stiskam palci :))))

Dr. Kazimbutt
03-14-2006, 12:09
Ti smqta6 li 4e ne sme probvali?Prosto kudeto i da otide6 rano ili kusno te gonqt. Alternativnite mesta bqha: 22 SOU,NDK,Denica,Billa,Muzeq "zemqta i horata" i pred Bulbank.Ot vsi4ki tezi mesta sa ni gonili.Ako nqkoi znae udobno mqsto za karane da kazva.. az ve4e sum pas...
Откога ви гонят от ДНК-то?

skate_warrior
03-14-2006, 12:31
ami v podleza na NDK idva 4i4o Security i ni kazva po nai-byrziq na4in da se iznasqme.A pred NDK ni bqha vzeli vsi4ko koeto si bqhme naredili i daje vednuj edin "predstavitel na zakona" doide da mi kaje da hodq da si karam na Pametnika 4e tva ne bilo skate park.

WwanAdoO
03-14-2006, 13:36
Еми скейта мноо ме радва,както и доста други еХтремни спортове. По едно време много исках да си зема дъска и бех буквално с мисълта Ride or diе...мъчила съм с рибка,ама нищо не стааше,то тва почти не отлепя. Та после ми поотмина...сега още се кефя дам и никфо глеам некфи снимки по нета ала-бала,ама нищо по-специално. Не ме грее кой позира,кой не...нека всеки зарибява,не е забранено да се кефиш :wink: Ам а аз лично мноо рядко съм виждала на малкото паметниче над музея някой да кара,а там става...съвсем малко по-нагоре винаги има патрулка една,ама ся-шанс :wink:

ckeuT4eTo_f
03-14-2006, 20:54
Аве за тия 2 страници почти никой нищо не каза.Разбрахме,че повечето от скейтърите сега са пози,че трябва да казараш за чувстото..бла-бла..тфа ше го каже всеки... Аз не карам скейт.Преди две-три години бях супер зарибена и надъхана наистина да се занимавам с тфа..ама сега..баси смешката е всичко.Обаче мисълта ми е за друго..

Dosega trqbva6e ve4e parka da e gotov no nikoi ne si mrudna i prusta za da ima kade da karame.
Нямам нищо против момичето,дето е написало тоя пост,ама имам въпрос.Ти какво направи,за тоя парк?Щото говориш е първо лице,мн. ч.,тоест за да караш и ти..ама излиза,че само чакаш някой да го направи и ти после да караш..И само плюете,че никой нищо не прави..добре ве,ако скейта за вас означава наистина нещо,ше се фанете и ше си направите така,че да ви е добре,тоест да карате..ше намерите хорица,които да не ги мързи да се борят за тоя парк и постоянно ше драпате,докато не стане..ама не,секи чака да му го направи другия..Е сигурно няма да ви огрее скоро,щото повечето са такива..И тва,че на скеитърите им лепят някфио тъпи етикети..Вярно е,че хората имат супер мн предразсъдъци,ам сигурно има откъде да са дошли тия обвинения..И тфа е щото не е най-важното да се кара скейт,а куп други простоти..В крайна сметка:Действайте и не се оплаквайте и не забравяйте кво значи скейтър и що го правите!
E ne beshe li Boiko Borisov tozi koito kaza 4e 6te ni
napravi park, koito bi trqbvalo v momenta ve4e da su6testvuva i da se kara tam....

skate_warrior
03-14-2006, 20:58
Izvinqvai 4e go kazvam ama se namirame v BG... nqkolko godini dokato obmislqt ideqta i o6te nqkolko dokato postroqt parka.I kato stana na 40 kogato sigurno nqma da moga da sko4a 2 stupala i nqma da mi lepi flip posmurtno,moje bi togava 6te se radvame na skate park...

Dr. Kazimbutt
03-14-2006, 21:38
E ne beshe li Boiko Borisov tozi koito kaza 4e 6te ni
napravi park, koito bi trqbvalo v momenta ve4e da su6testvuva i da se kara tam....
Ако ти кажат, че лайната са вкусни, ще си хапнеш ли?

П.П. Надявам се, че разбра какво имам предвид.

VAMP_GIRL
03-14-2006, 21:46
Защо мамка му все трябва да изкарате всичко комерсиално ? Може би , защото е модерно да се правиш на по-разбиращ , на по-мрачен , на по-различен ???

skate_warrior
03-14-2006, 21:51
Защо мамка му все трябва да изкарате всичко комерсиално ? Може би , защото е модерно да се правиш на по-разбиращ , на по-мрачен , на по-различен ???

Q ti sega mi kaji poneje vijdam 4e ot vsi4ki tuk nai-mnogo razbira6 - skeita v BG ne se li komersializira??? Karam ot 4 godini.Prez 2002 skeityrite se broqha na prusti.Sega vseki 2-ri e s markovi kecove i pretencii 4e e skater... Na NDK ne moje6 da se razmine6 ot takiva tipove. Az vuob6te ne se smqtam za razbira6t, prosto izkazvam svoeto LI4NO mnenie

VAMP_GIRL
03-14-2006, 21:58
Точно , че и хабер си нямам от скейт ! Но ето - нося кецове , но не карам скейт !? И да , слушам Менсън - комерс ! Нося кецове , но не ги заслужавам - комерс ! Та на кой мамка му , му пука вече ? Всеки слуша квото си иска , всеки се облича както си му харесва . Защо сте потънали в такива размисли кой къв бил ...

'wan`a`doo'
03-14-2006, 22:16
Q ti sega mi kaji poneje vijdam 4e ot vsi4ki tuk nai-mnogo razbira6 - skeita v BG ne se li komersializira??? Karam ot 4 godini.Prez 2002 skeityrite se broqha na prusti.Sega vseki 2-ri e s markovi kecove i pretencii 4e e skater... Na NDK ne moje6 da se razmine6 ot takiva tipove. Az vuob6te ne se smqtam za razbira6t, prosto izkazvam svoeto LI4NO mnenie
Добре фе ти като си старо куче 4 години за олд скуул скейтър ли се водиш,щот тва животно скейта и преди 15 години го е имало и пак такива квито и сега карат и тогава са карали...с ганджи4ката и с кецовете макар и малко по-различни...Да това си е мода,ама кажи не ти ли е било кеф кат друите са се зарибявали...щто си4ко требва си пазиш за себе си...който ше кара за поза ше кара 1месец и после ще си окачи дъската на стената,ама тебе кво те грее. Нали ти караш и ти лепят триковете и се кефиш и ти се дига адреналина и падаш и ставаш и искаш още...

skate_warrior
03-14-2006, 22:20
Q ti sega mi kaji poneje vijdam 4e ot vsi4ki tuk nai-mnogo razbira6 - skeita v BG ne se li komersializira??? Karam ot 4 godini.Prez 2002 skeityrite se broqha na prusti.Sega vseki 2-ri e s markovi kecove i pretencii 4e e skater... Na NDK ne moje6 da se razmine6 ot takiva tipove. Az vuob6te ne se smqtam za razbira6t, prosto izkazvam svoeto LI4NO mnenie
Добре фе ти като си старо куче 4 години за олд скуул скейтър ли се водиш,щот тва животно скейта и преди 15 години го е имало и пак такива квито и сега карат и тогава са карали...с ганджи4ката и с кецовете макар и малко по-различни...Да това си е мода,ама кажи не ти ли е било кеф кат друите са се зарибявали...щто си4ко требва си пазиш за себе си...който ше кара за поза ше кара 1месец и после ще си окачи дъската на стената,ама тебе кво те грее. Нали ти караш и ти лепят триковете и се кефиш и ти се дига адреналина и падаш и ставаш и искаш още...

emi mnogo qsno 4e e taka. Ne se mislq za old school, to tva ne6to i predi 30 godini go e imalo ama ne i v Bulgaria se6ta6 li se kude e razlikata?To nqma lo6o da se zaribqvat drugite az li4no sum zaribil dosta moi priqteli i sega i te karat.Za pozior4etata mi pisna da govorq. Da pravqt kakvoto iskat ne me interesuva.Daite da si govorime po temata , a ne da obsujdame koi kakuv e za6toto nqma smi ;)

'wan`a`doo'
03-14-2006, 22:25
Еми брао на тебе...радвай се...за разликата се сещам,ама преди 15 години точно в нашата хуава старана България е имало скейт. А ти започна темата не по темата ама аре тва беше от мене. РЕАСЕ и туй то

skate_warrior
03-15-2006, 09:24
Dobre de kakuv skate e imalo predi 15 godini kato togava pametnika ne e bil skate park?kude sa karali skeiturite?6tom 2002 se broqha na prusti skeiturite sigurno predi 15 godini moje i da e karal 1 4ovek.Az li4no ne poznavam takuv,koito e karal predi 15 godini (estestveno govorq za BG). Mnogo mi e interesno da mi porazkaje6 6tom e imalo takiva.

Dr. Kazimbutt
03-15-2006, 13:08
Dobre de kakuv skate e imalo predi 15 godini kato togava pametnika ne e bil skate park?kude sa karali skeiturite?6tom 2002 se broqha na prusti skeiturite sigurno predi 15 godini moje i da e karal 1 4ovek.Az li4no ne poznavam takuv,koito e karal predi 15 godini (estestveno govorq za BG). Mnogo mi e interesno da mi porazkaje6 6tom e imalo takiva.
Пич, много ме радваш! Скейтърите през 2002 се били брояли на пръсти... ти добре ли си? Тогава на Паметника не можеше да се разминеш от хора, които караха дъски.
Естествено, че преди 15 години е имало скейт в България.

skate_warrior
03-15-2006, 13:23
Скейтърите през 2002 се били брояли на пръсти... ти добре ли си? Тогава на Паметника не можеше да се разминеш от хора, които караха дъски.

molq? ne e mojelo da se razmine6 ot hora? Izvinqvai pi4 ama govorime za 2002 , a ne za 2006 i to4no togava nqma6e tolkova zapaleni.Edni i su6ti 30-40 4oveka si karahme na pametnika... Ako za tebe 40 za edin sport sa mnogo to nqma kakvo da kaja prosto...

P.P a ina4e az ne sum kazal 4e ne e imalo skateboarding v BG po tova vreme.Govorime kolko sa bili horata koito go praktikuvat.A ina4e prez 1986 i az gledah edni batkovci kak karat v parka sys slalomni skeitove...

Dr. Kazimbutt
03-15-2006, 14:28
Скейтърите през 2002 се били брояли на пръсти... ти добре ли си? Тогава на Паметника не можеше да се разминеш от хора, които караха дъски.

molq? ne e mojelo da se razmine6 ot hora? Izvinqvai pi4 ama govorime za 2002 , a ne za 2006 i to4no togava nqma6e tolkova zapaleni.Edni i su6ti 30-40 4oveka si karahme na pametnika... Ako za tebe 40 za edin sport sa mnogo to nqma kakvo da kaja prosto...
Това може да се каже за BMX-a, но не и за скейта.

03-15-2006, 15:16
spored mene tova sa edni ot nai-golemite tapaci samo karat skeit za da se pokazvat pred horata!

skate_warrior
03-15-2006, 19:53
Ne govori takiva gluposti! Da ne misli6 4e karam za da se pravq na gyze?! Kefi me toq sport! Kefi me da vidq nqkoi trik po televiziqta i da izlezna v parka i da zapo4na da go mu4a ! Ne znaete kakvo e udovolstvieto kogato napravi6 nqkoi trik. Vsi4ki si mislqt 4e tova sa mazohist4eta , koito se 4udqt kak da si razbiqt glavata , no nikoi ne se zamislq 4e s trenirovki i postoqnstvo moje6 da stane6 mnogo dobur! Mnogo golemi razbira4i se okazahte!Prosto ne govorete takiva gluposti za6toto ne ste izpitali udovolstvieto ot sporta!

skate_warrior
03-15-2006, 20:24
Hahahahaha nie "skeityrite" sme etiket4eta.Ti kvo ne predpo4ita6 li edin hubav skate park s edna gotina rampa?6toto v BG vert-a vuob6te ne se razviva...Are stiga sme sporili koi e poza i koi ne.Az nito hodq s originalni kecove nito s dunki za 100lv... hodq si nai-normalno! i by the way si izpolzvam skeita za pridvijvane...

03-15-2006, 20:32
sXe...
вие не сте хора, а просто етикетчета...

трябваше ли сега и straight edge да засягаш? Просто не виждам какво има в момента sXe със скейт. :)

skate_warrior
03-15-2006, 20:53
ami dai mi parite za vsi4ko tova i li4no az 6e go napravq !!! ba6ta mi ne e Bil Geits !

skate_warrior
03-15-2006, 21:02
da we bratle.. kato gledam e pulvo s jelae6ti da sponsorirat ideqta za skate park.. napravo na opa6ka se butat.Az osven ot zakuski li da subiram pari kvo? I pak ti kazvam edinstvenata skupa pokupka mi e skeita ni6to drugo.

Ina4e si4kite sa naviti da napravime skate park. Skate pistols, Du.S.T , Insomnia... samo deto ne6to te se skatavat! Te sa tiq s parite ne az!Tqh gi sponsorirat taka 4e ne zavisi ni6to ot men!

'wan`a`doo'
03-15-2006, 21:26
Dobre de kakuv skate e imalo predi 15 godini kato togava pametnika ne e bil skate park?kude sa karali skeiturite?6tom 2002 se broqha na prusti skeiturite sigurno predi 15 godini moje i da e karal 1 4ovek.Az li4no ne poznavam takuv,koito e karal predi 15 godini (estestveno govorq za BG). Mnogo mi e interesno da mi porazkaje6 6tom e imalo takiva.
E mnoo qsno 4e e imalo i az poznavam hora det sa karali togava...a tfa 4e ti ne znae6 mnoo me u4udva 6ot ti si kara6tiqt ne az...i sa si karali na ndk,po kvartalite kfo da ti kaq...a za malkoto pametni4e ne6to si zamul4a axxaxa a do nego ima edna ulica ama idealna-gladuk asfalt strumna ne minavat mnoo koli extra si e... v 38mo e gotin asvalta...v 121vo ima edno malko mestence kato vuv 22ro...pfff se se namirat mesta ili ti iska6 samo na takifa mesta da kara6 :arrow:
http://www.skateramps.us/cart/images/front.jpg

skate_warrior
03-15-2006, 21:44
Dobre de kakuv skate e imalo predi 15 godini kato togava pametnika ne e bil skate park?kude sa karali skeiturite?6tom 2002 se broqha na prusti skeiturite sigurno predi 15 godini moje i da e karal 1 4ovek.Az li4no ne poznavam takuv,koito e karal predi 15 godini (estestveno govorq za BG). Mnogo mi e interesno da mi porazkaje6 6tom e imalo takiva.
E mnoo qsno 4e e imalo i az poznavam hora det sa karali togava...a tfa 4e ti ne znae6 mnoo me u4udva 6ot ti si kara6tiqt ne az...i sa si karali na ndk,po kvartalite kfo da ti kaq...a za malkoto pametni4e ne6to si zamul4a axxaxa a do nego ima edna ulica ama idealna-gladuk asfalt strumna ne minavat mnoo koli extra si e... v 38mo e gotin asvalta...v 121vo ima edno malko mestence kato vuv 22ro...pfff se se namirat mesta ili ti iska6 samo na takifa mesta da kara6 :arrow:
http://www.skateramps.us/cart/images/front.jpg


abe predi 15 godini da ne ti pokazvam s kakvo sa karali.. ;) A i sega6toto karane dosta se razli4ava s togava6noto. Imalo e mnogo malko hora i to te sa karali a ne sa pravili trikove.Imali sa nqkakvi slalomni skeitove.

A za parka.. emi podpiska se subira6e o6te predi nqkolko meseca ama tq s ni6to ne ni pomogna... Uj Boiko obe6ta da napravi ne6to po vuprosa.... Na men ne mi e tolkova zora za skate park.Prosto edno e da kara6 na ulica , a suvsem drugo na uredi prednazna4eni za trikove.Ako i amerikanskite skeituri misleha kato vas to togava nqma6e da imat tolkova mnogo parkove.Eto sega v Barselona zabraniha karaneto na skate na ob6testveni mesta. Vie ne razbirate 4e sega e mnogo po-razli4no i dokato predi horata ne sa praveli problem za karaneto, to sega pravqt.Kudeto i da otide6 rano ili kusno te gonqt.Eto dori i ot Pametnika ni izgoniha ve4e.. za tova iskam skate park - mqsto ot koeto pone znam 4e nqma da me izgonqt ako edin den mirno i krotko otida da butna malko za6toto mi e strast...

skate_warrior
03-15-2006, 21:50
az li da se zapoznaq s istoriqta be pi4? kvo da ne misli6 4e te luja? mi eto ti malko da popro4ete6:

http://skatebg.com/skatebg.php?id=54


http://skatebg.com/skatebg.php?id=51


http://skatebg.com/skatebg.php?id=36


are sega kaji ne6to?

skate_warrior
03-15-2006, 21:54
ta eto da dobie6 predstava gore-doly s kakvo sa karali predi godini

http://img463.imageshack.us/img463/4463/skatefsdf0he.jpg

Dr. Kazimbutt
03-15-2006, 21:59
Чичка, exploitedteen е прав. Ревеш като някоя жена. Като не можеш да караш по улиците - мобилизирай хората около тебе и си направете някакви уреди. Никой няма да ви построи парк и да ви каже "карайте, момчета, кефете се". Като искаш парк, трябва да си го направиш сам. Така че стига си циврил...
exploitedteen каза и друга истина - ако всичките пари, които сте ги хвърлили за кецки и тем подобни щуротии, ги бяхте отделили за парк, досега щяхте да сте си посторили такъв.

'wan`a`doo'
03-15-2006, 22:00
Pffff a ve teq skeitove da ne sa ot nekoi stenopis ot kamennata epoha axaxaxax pfff i tuk moga da ti kaja 4e i trikova sa pravivli...a kolkoto za podpiskata to o6te si te4e i az li4no dosta otdavna sum populvala ime ala bala i na dosta moi priqteli...

skate_warrior
03-15-2006, 22:01
v na4aloto na 90-te godini li? axxXAaxxaxaxaxxa az sum ograni4en... qsen si mi...

Samo da ti kaja 4e prez 80-te godini sme imali svetoven/evroipeiski 6ampion po freestyle skateboarding. Rodney mu e stisnal rukata i li4no mu e vru4il priza. Vasko Kauboq su6to kara po tova vreme. Are ne mi obesnqvai koga e preturpql renesans 6toto to4no sus spe4elvaneto na tiq nagradi zapo4va "renesansa"

'wan`a`doo
03-15-2006, 22:04
Abe momko ti use6ta6 li se 4e az kat napisah 15godini i ti mi vika6 dali se se6tam 4e govorime za BG a sq ti kfo pi6e6... :lol: :lol: :lol: mai po dobre prosto da mu4i6 trikove

skate_warrior
03-15-2006, 22:06
Чичка, exploitedteen е прав. Ревеш като някоя жена. Като не можеш да караш по улиците - мобилизирай хората около тебе и си направете някакви уреди. Никой няма да ви построи парк и да ви каже "карайте, момчета, кефете се". Като искаш парк, трябва да си го направиш сам. Така че стига си циврил...
exploitedteen каза и друга истина - ако всичките пари, които сте ги хвърлили за кецки и тем подобни щуротии, ги бяхте отделили за парк, досега щяхте да сте си посторили такъв.

dobre be 4ovek koi reve ne moga da razbera??? dreme mi na huq vse pak az moga da si namerq kude da karam.I stiga s tva "samo davate pari za keckove i dre6ki". Koito ima pari da dade.Koito nqma 6e doprinese s drugo kvo ste se ozybili ?

skate_warrior
03-15-2006, 22:09
Abe momko ti use6ta6 li se 4e az kat napisah 15godini i ti mi vika6 dali se se6tam 4e govorime za BG a sq ti kfo pi6e6... :lol: :lol: :lol: mai po dobre prosto da mu4i6 trikove

offff ne sum kazval 4e ne e imalo skateboarding prosto da e imalo 6epa narod koito da sa mu4eli da butat edna prosta duska s 4 kolelca..

Dr. Kazimbutt
03-15-2006, 22:09
Чичка, exploitedteen е прав. Ревеш като някоя жена. Като не можеш да караш по улиците - мобилизирай хората около тебе и си направете някакви уреди. Никой няма да ви построи парк и да ви каже "карайте, момчета, кефете се". Като искаш парк, трябва да си го направиш сам. Така че стига си циврил...
exploitedteen каза и друга истина - ако всичките пари, които сте ги хвърлили за кецки и тем подобни щуротии, ги бяхте отделили за парк, досега щяхте да сте си посторили такъв.

dobre be 4ovek koi reve ne moga da razbera??? dreme mi na huq vse pak az moga da si namerq kude da karam.I stiga s tva "samo davate pari za keckove i dre6ki". Koito ima pari da dade.Koito nqma 6e doprinese s drugo kvo ste se ozybili ?
През цялата тема повтаряш "искам скейтпарк, искам скейтпарк". Разправяш ми, че в Америка имали паркове. Може да имат, ама карат и истински стрийт.

skate_warrior
03-15-2006, 22:12
Mi to e logi4no 4e 6e karat istinski street, freestyle i vert .. kato imat usloviqta nqmat problemi.

Dr. Kazimbutt
03-15-2006, 22:22
Mi to e logi4no 4e 6e karat istinski street, freestyle i vert .. kato imat usloviqta nqmat problemi.
Тук няма условия за стрийт, така ли?

skate_warrior
03-16-2006, 10:22
axxaaxax kvi ulici be? te za koli ne stavat vie za skate mi govorite.Aide be golemi razbira4i se izvadihte. Kvo misli6 4e me drazni6 kato mi vika6 poza li?Mi ne mi puka kvo govori6 za6toto tiq koito me poznavat ne mislqt taka..are stiga ste govorili gluposti kak tuka ima ulici, dolinki i nz si kvo koito stavat za karane.Osven da hvana skeita i da trugna po Carigradsko a?Ako edno vreme se e karalo prosto ei taka slalom , to sega se u4at nqkakvi trikove.Az moga i s kolelo da si karam prosto ei taka za udovolstie nali?

skate_warrior
03-16-2006, 10:28
axaxxaxa kato ne me poznava6 po-dobre ne se obajdai.Nqma da ti kazvam koi sum 6toto moje i da sum ti poznat.6e te ostavq da si plqmpa6 ne mi pre4i6...

skate_warrior
03-16-2006, 10:42
emi ima6 si pravo na mnenie i se radvam 4e go izkaza.

Dr. Kazimbutt
03-16-2006, 12:30
Ako edno vreme se e karalo prosto ei taka slalom , to sega se u4at nqkakvi trikove.
Момче, ти не можеш ли да скачаш стълби или да качваш бордюри с кикфлип?

skate_warrior
03-16-2006, 12:59
emi ska4al sum nai-mnogo 8 stupala.A za kick-flip pravq da... za6to?

Dr. Kazimbutt
03-16-2006, 14:57
emi ska4al sum nai-mnogo 8 stupala.A za kick-flip pravq da... za6to?
Защото това не се прави в парк, тоест можеш да си го правиш и в квартала ти - пред блока.

Dr. Kazimbutt
03-16-2006, 15:31
айде сега...
за това нещо се изискват поне 4 уреда, супер-мега-хипер скъп скейт, специална музика (ама да не е пънк), скейт парк със специална настилка, лекарски екип и позволение от полицията, пожарната, Бойко Борисов, НЗОК, Лекарския съюз и Летище София...
И по възмножност пари в брой и публика, че иначе няма стимул...

skate_warrior
03-16-2006, 15:38
6e kaja samo edno - prostotiqta hodi po horata i kato gledam ne e podminala i vas!

P.P Samo za edno ne6to moga da kaja 4e ne sum prav v tazi tema i to e koga zapo4va skateboarding-a.Naistina mnogo podcenih polojenieto na sporta v BG.Popadnah na edna statiq ot 89-ta godina. V zaglavieto pi6e6e 4e tova e desetiqt iubileen turnir , koeto ozna4ava 4e o6te prez 1979 e bil purviqt.Naistina tova me vpe4atli i iznenada dosta.


27 godini organiziran skateboarding v Buglaria!!!

Пламен Костурков "Ламбо"- фрийстайл, Здравко Боговев "Мегафона"-стрийт, Антон "Стефанов"Тони"-стрийт, рампа направиха много за популяризирането на българскиият скейтбординг на световното в Мюнстер в годините преди 1990.

Dr. Kazimbutt
03-16-2006, 18:53
6e kaja samo edno - prostotiqta hodi po horata i kato gledam ne e podminala i vas!

P.P Samo za edno ne6to moga da kaja 4e ne sum prav v tazi tema i to e koga zapo4va skateboarding-a.Naistina mnogo podcenih polojenieto na sporta v BG.Popadnah na edna statiq ot 89-ta godina. V zaglavieto pi6e6e 4e tova e desetiqt iubileen turnir , koeto ozna4ava 4e o6te prez 1979 e bil purviqt.Naistina tova me vpe4atli i iznenada dosta.


27 godini organiziran skateboarding v Buglaria!!!

Пламен Костурков "Ламбо"- фрийстайл, Здравко Боговев "Мегафона"-стрийт, Антон "Стефанов"Тони"-стрийт, рампа направиха много за популяризирането на българскиият скейтбординг на световното в Мюнстер в годините преди 1990.
Добро утро!

skate_warrior
03-16-2006, 19:00
6e kaja samo edno - prostotiqta hodi po horata i kato gledam ne e podminala i vas!

P.P Samo za edno ne6to moga da kaja 4e ne sum prav v tazi tema i to e koga zapo4va skateboarding-a.Naistina mnogo podcenih polojenieto na sporta v BG.Popadnah na edna statiq ot 89-ta godina. V zaglavieto pi6e6e 4e tova e desetiqt iubileen turnir , koeto ozna4ava 4e o6te prez 1979 e bil purviqt.Naistina tova me vpe4atli i iznenada dosta.


27 godini organiziran skateboarding v Buglaria!!!

Пламен Костурков "Ламбо"- фрийстайл, Здравко Боговев "Мегафона"-стрийт, Антон "Стефанов"Тони"-стрийт, рампа направиха много за популяризирането на българскиият скейтбординг на световното в Мюнстер в годините преди 1990.
Добро утро!


Dobre de dobre.. ne mi kazvaite sega 4e vie ste go znaeli tva.. ;)

ckeuT4eTo_f
03-16-2006, 21:18
Az li4no ne go znaeh.....

'wan`a`doo'
03-16-2006, 21:42
axaxxaxa kato ne me poznava6 po-dobre ne se obajdai.Nqma da ti kazvam koi sum 6toto moje i da sum ti poznat.6e te ostavq da si plqmpa6 ne mi pre4i6...
Eeee dai joker...ima li te v Boulevard? :lol: A az ne znaeh 4e ima 27godini skate v Bg ama znaeh 4e ima otdavna 6ot i snimki sum gledala s nekfi trik4eta det praqt na ndk ama vsu6tnost ne az go "treniram" toq sport...axxaax ma to ne e zaduljitelno da znae6 takifa ne6ta ama kato 6e pretendira6 za ne6to...a btw kato videh temata i si vikam e nekuf pi4 pusnal gotina tema ama ti kat po4na da pi6e6...afe neam vsu6tnost ne moe6 da govori6 za nekoi kato ne go poznava6 naistina ama malko tupo se izkaza

skate_warrior
03-16-2006, 21:53
i za koe sum se izkazal tupo? ;) ne we nqmam ni6to protiv kazvaite si mnenieto za mene dobro/lo6o nqma zna4enie prosto se draznq kak vseki se zybi i mrazq ne6ta ot roda na "mi napravete si vie skate park kvo 4akate nqkoi da vi napravi na gotovo".. emi ne e taka ebasi vseki trqbva da pomogne s kakvoto moje.Edin den moje i va6ite deca da karat na toq park kvo tolkova vmesto da se ozybite i da kajete nqkakva prostotiq za koqto samo da se skarame.Ae peace \/

skate_warrior
03-16-2006, 22:10
mi da ti kaja za skeita sum sybiral ot djobni.Za drehite davam kinti ot stipendiqta mi.Ako imah dostatu4no pari dosega da sum napravil ne6to...

'wan`a`doo'
03-16-2006, 22:17
Mi purvototo det mi naprai vpe4atlenie tfa 4e ne znae6e za skate-a predi v Bulgariq,vika6 ne sa praili trikove, posle edva li ne si izprotivore4i ili kakto tam se kazva...razpraq6 nekfa duska na 4kolela...a tfoita duska kfo e-absolutno su6tata pododbrena ama se pak ne6tata se razvivat...okey i verno vuv vseki post vika6 skate park skate park...emi kato tolko reve6 organiziraite si edno 6estvie kato na promena pone 6e e ne6to...i koito s kfoto moe da pomaga-emi eto az sum populnila nekfo si za podpiskata. A i kolko 4oveka gi sponsorirat...po su6tata logika moat da se sponsorira i za skate park...a i ima hora det sa si namerili nekfi zabutani mestenca opraili sa si gi i si hodqt da si karat tam...samo det teq mestenca se pazqt v taina

skate_warrior
03-16-2006, 22:22
Mi nemoga vsi4ko da znam.. vse pak kato znaeh 4e purviq skate shop e Insomnia i e suzdaden prez 97 kvo da si mislq?Ne sum bil prav de kazah si.Ae ne mi se govori ve4e za toq skate park.Nali se oplakvate 4e za tva govorq?Prosto iskah da 4uq nqkakvi mneniq po vuprosa i eventualno ako se subreme da iskame ot ob6tinata mqsto za parka da ima koi da ni podkrepi.Da ne sa samo skeityrute tezi koito da go iskat a i drugite. Tva e pove4e nqma da povdigam vuprosa...

P.P Tva deto kazah "nqkakva prosta duska na 4 kolelca" trqbva6e da go razberete kato obiknovena durvena duska,bez koi znae kakvi izvivki i vse pak ne sa bili s ma6inki Destroyers i kolelca Spitfire...Za tova go kazah

ckeuT4eTo_f
03-16-2006, 22:27
Mi to i az za skate, za kecove i za drehi spestqvam..ama tva za parka poprincip trqbva da se napravi ne6to po vuprosa vupreki 4e mene me ustriva i NDK de..

skate_warrior
03-16-2006, 22:29
Mi to i az za skate, za kecove i za drehi spestqvam..ama tva za parka poprincip trqbva da se napravi ne6to po vuprosa vupreki 4e mene me ustriva i NDK de..

To i mene me ustroiva NDK perfektno ima si stulbi za ska4ane, viraji i e pulno sus spotove ama prosto rano ili kusno i ottam 6e ni biqt 6uta..

Dr. Kazimbutt
03-17-2006, 05:36
"mi napravete si vie skate park kvo 4akate nqkoi da vi napravi na gotovo".. emi ne e taka ebasi vseki trqbva da pomogne s kakvoto moje.
Само го каза. Но вие предпочитате вместо да помагате, да си седите на НДК и да си позирате кротко-кротко... :wink:

skate_warrior
03-17-2006, 12:00
машинките не се ли казваха Destructo...
както и да е...
бъди по- ясен..

to4no za tiq govoreh 4ak sega vidqh kva prostotiq sum napisal..Emi hubavo mersi za podkrepata aide az otivam da poziram...

Стеснителната
03-17-2006, 15:40
Абе тая тема ми е по интересна и от вип брадър. :lol: Тука секи се има за истински скейтър а всички останали за позьори. Готини дискусии се получават. :mrgreen:

skate_warrior
03-17-2006, 17:55
Абе тая тема ми е по интересна и от вип брадър. :lol: Тука секи се има за истински скейтър а всички останали за позьори. Готини дискусии се получават. :mrgreen:

ne be te sa PRO skeituri az sum pozior ;)

Dr. Kazimbutt
03-17-2006, 18:12
Абе тая тема ми е по интересна и от вип брадър. :lol: Тука секи се има за истински скейтър а всички останали за позьори. Готини дискусии се получават. :mrgreen:

ne be te sa PRO skeituri az sum pozior ;)
Къде съм казал, че карам скейт?

skate_warrior
03-17-2006, 18:14
Абе тая тема ми е по интересна и от вип брадър. :lol: Тука секи се има за истински скейтър а всички останали за позьори. Готини дискусии се получават. :mrgreen:

ne be te sa PRO skeituri az sum pozior ;)
Къде съм казал, че карам скейт?

A az kude sum kazal 4e govorq speciqlno za teb?

skate_warrior
03-17-2006, 22:05
emi pisah ti ama mai ne si gi 4ete6 ;) btw ti kakvo raboti6?

skate_warrior
03-17-2006, 22:30
neka vseki da populni tova tuk moje da se okaje dosta polezno:
http://skatebg.com/petition.php

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-17-2006, 22:44
Здравейте! :)
Не знам дали има вече такава тема аз лично не намерих.Та интересно ми е дали има хора оттук , които се занимават със skateboarding, фенове и въобще фенове на екстремните спортове в БГ?Какво ви е отношението към хората , които се занимават със спорта , какво мислите по въпроса с буквално ОТКРАДНАТИЯ НИ скейт парк.Това е засега надявам се да има хора, с които да обменя няколко приказки на тази тема :) А и искам да пишат тези , които не се занимават с това.Просто да видя какво впечатление имате за този спорт и хората, които го практикуват :lol:

mi az li4no ne go praktikuvam no mn me kefqt sk8arite :P imam dvama bratov4edi deto s sk8ari i sa super pe4eni tipove . sashto ima 1 ot nashiq klas deto se zanimava i toi e pe4en awe sk8vaneto si e qko neshto no trudno se uchi :-D

Стеснителната
03-18-2006, 08:23
Съмнявам се да го прокара общината. Най много да ви прекара. И без тва ще внасят закон където скейтовете ще се пишат дребно хулиганство в особено големи размери.

Dr. Kazimbutt
03-18-2006, 09:10
Съмнявам се да го прокара общината. Най много да ви прекара. И без тва ще внасят закон където скейтовете ще се пишат дребно хулиганство в особено големи размери.
Естествено, че ще ги прекара.

Стеснителната
03-18-2006, 10:56
Хуу ше направят. Цената ше е примерно 2-3 лева на час предвид инвестицията... Как ти се струва. :mrgreen:

Dr. Kazimbutt
03-18-2006, 11:18
Хуу ше направят. Цената ше е примерно 2-3 лева на час предвид инвестицията... Как ти се струва. :mrgreen:
Никой няма да кара в тях. И май ще са повече от 2-3 лева на час, като се има предвид, че поддръжката на един такъв парк не е хич евтина.

skate_warrior
03-19-2006, 09:22
vuzmojno e i da iskat kinti za nqkakuv vhod.Zavisi ot sponsorite na proekta.A ne znam ob6tinata kakuv platen vhod moje da naloji kato tq samo otstupva mqsto i dava razre6enie za postroqvaneto.Ottam natatuk koito e dal parite za parka toi opredelq kak 6te se polzva.

Bling Bling
03-19-2006, 13:51
Ей ей скейтърчета,
вие сте едни малки хейтърчета,
с дъската по главата бих ви утепал,
след това бих пръснал вашия анал,
за нищо не ставате вие,
някой трябва да ви убие!

skate_warrior
03-19-2006, 18:24
ne stava6 za rapEr ...

sk8_dont_h8
03-19-2006, 19:09
ММММНОГО Мразя теми в които се говори само за ПОЗЬОРИ !!! Айде спрете се бе, кво ви пречат ? Хапят ли ? Може би са отровни ? Колкото повече са толкоз по-добре - правят обороти в skate shop-овете, а благодарение на техните парички от въпросните шопове си позволяват да спонсорират все повече и повече хора които карат наистина яко :wink: А и признайте, че е яко когато един от тях осъзнае, че не е за това е яко да си купиш чистак-бърсак машинки или про дъска за 40-50лв :twisted:

sk8_dont_h8
03-19-2006, 21:14
Така...в Моя град - Стара Загора помагам с каквото мога - пари за парка ни, почистване...всичко, стига да мога. Ако СОФИЯНЦИ ми кажат "ей, чшшш, стенли.... помогни малко за парка" ще помогна, въпреки, че там е пълно с боклуци. Не говоря за тия дет' позират, а за тия дет се мислят за БОГОВЕ щот' могат да карат :? И все пак знам, че има печени хора които го заслужават - Фори(Globe), Юрий(фрийстайлъра) Малък Тошко и още доста.
-
Колкото до Анархията....Ами да речем, че в днешно време политиците и други които се мислят за "БОГОИЗБРАНИ" нарушават чисто-човешките права. Аз съм против сексизъм, расизъм....против всякаква форма на дискриминация. Ето - някакви полицаи ми правят проблем - спират ме както си карам и искат да ме джобят....защо ? Имат някакви доказателства ли ? НЕ - ПРОСТО СЪМ СЪС СКЕЙТ И СЪМ ПО-РАЗЛИЧЕН ОТ ОСТАНАЛИТЕ...заблудени еднакви хорица които се двежат по улицата със сведени глави защото се примиряват с нещата такива каквито са...аз не поддтиквам към бунтове и т.н. но все пак....обаче ако погледнеш какви идиоти има в БГ в днешно време това БЕЗЗАКОНИЕ ще прерастне в БЕЗРЕДИЕ и тогава става лошо....България мисля, че не е узряла за една евентуална анархия....абе ако искаш да си говорим за това дай да се разберем в IRC, skype. icq, че не ми се пише тук

skate_warrior
03-19-2006, 21:15
Mda dosta e moderno da ima6 teniska s nadpis "Skate & Punk" ili "Skateboarding is a crime and I'm a criminal" - koeto e mnogo protivno za6toto v deistvitelnost se opitvame da dokajem 4e tova e prosto obiknoven sport , a ne prestuplenie.

skate_warrior
03-19-2006, 21:20
Така...в Моя град - Стара Загора помагам с каквото мога - пари за парка ни, почистване...всичко, стига да мога. Ако СОФИЯНЦИ ми кажат "ей, чшшш, стенли.... помогни малко за парка" ще помогна, въпреки, че там е пълно с боклуци. Не говоря за тия дет' позират, а за тия дет се мислят за БОГОВЕ щот' могат да карат :? И все пак знам, че има печени хора които го заслужават - Фори(Globe), Юрий(фрийстайлъра) Малък Тошко и още доста.
-
Колкото до Анархията....Ами да речем, че в днешно време политиците и други които се мислят за "БОГОИЗБРАНИ" нарушават чисто-човешките права. Аз съм против сексизъм, расизъм....против всякаква форма на дискриминация. Ето - някакви полицаи ми правят проблем - спират ме както си карам и искат да ме джобят....защо ? Имат някакви доказателства ли ? НЕ - ПРОСТО СЪМ СЪС СКЕЙТ И СЪМ ПО-РАЗЛИЧЕН ОТ ОСТАНАЛИТЕ...заблудени еднакви хорица които се двежат по улицата със сведени глави защото се примиряват с нещата такива каквито са...аз не поддтиквам към бунтове и т.н. но все пак....обаче ако погледнеш какви идиоти има в БГ в днешно време това БЕЗЗАКОНИЕ ще прерастне в БЕЗРЕДИЕ и тогава става лошо....България мисля, че не е узряла за една евентуална анархия....абе ако искаш да си говорим за това дай да се разберем в IRC, skype. icq, че не ми се пише тук

Stenli iskam da ti kaja 4e ne samo tezi koito izbroi zaslujavat skate park.Vseki koito ima jelanie i seriozno smqta da se zanimava s tozi sport go zaslujava.

Ti se oplakva6 4e 4engetata te bili sprqli.. ami ti sigurno ima6 teniska "SKATE & DESTROY" ili "Skateboarding IS A CRIME AND I"m a CRIMINAL" ili ne6to ot tozi sort... moje bi "Anarchy" ? I az da sum i az 6te te spra..

03-19-2006, 21:25
Поздрав за всички с КОЛОВРАТ - МОСКОВСКИЕ СКИНХЕДЫ

sk8_dont_h8
03-19-2006, 21:36
Не...значи Полицая ни спира с един приятел и вика "що карате толкоз бързо, ще блъснете някого - тук не е за скейтбордове...дали да проверим кво имате по джобовете", аз му показвам рисунката на скейт на земята и му викам "точно тук от 1997 е за каране на скейтборд, ролери и колело - едва ли от кмеството рисуват скейтбордове по улицата за красота". Аз доброволно му показвам празни джобове(въпреки, че не съм длъжен) и той некъв се ухили и вика "Айде момчета, със здраве....и внимавайте" ама стаа дума в началото беше некъв ядосан щот виде скейтъри и си каза "НАРКОМАНИ !!!". При положение, че в СтЗ от 60 човека(скейтъри) 4-5 пушат треволяци и нема никой на твърдо(преди имаше един ама...ПРЕДИ). А в моя клас от 12 човека има 4-5 които пушат трева и зимат X пред местната дискотека...Това е така защото обществото се страхува от това което не познава - все едно още живеем по Тошово време...
В СтЗ парка преди се е заплащал, сега не, но от скейт и блейд клуба събираме пари за поддръжката, също има спонсорчета - ала-бала...Това лято ще го направим по следния начин - тези които сме в клуба ще плащаме по 10лв на месец и ще имаме един карти, а ако някой външен - хлапета с роЙлери и рибки иска да влезе 1лв за цял ден. Така или малките няма да пречат(използват уредите като пързалки и така не само ние може да се нараним, но може да ударим и тях) или ако пречат ще допринасят за поддръжката ;)
-
А тоя дет` каза, че ме спират щот` приличам на нарко....не пуша(и никога не съм пушил), не пия, не друсам(и никога не съм) и не само, че не го правя, ами си ми личи, че съм некъв задръстен добряк O:)
-
Уориър - случайно да съм писал, че са само те ? За тях се сетих, а и тях познавам или съм имал честта да говоря с тях поне за малко и веднага си пролича, че са добри хорица...
Фори(Globe), Юрий(фрийстайлъра) Малък Тошко и още доста.

03-19-2006, 21:56
ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ СЪС СРАМ И ПОЗОР - НА КОГО МУ ПУКА

03-19-2006, 22:16
ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ СЪС СРАМ И ПОЗОР - НА КОГО МУ ПУКА


поздрав за теб Los Fastidios - S.H.A.R.P.
поздрав със грозния шведски наци скин от Skinhead Attitude дето викаше SHARP SKINS MUST DIE!

sk8_dont_h8
03-19-2006, 22:17
Хора, искам да живея в Добрич - як паметник, печени хора, пънкари и скинове са ръка за ръка - аз съм против тази глупава война между едните и другите. Все в началото са били едно цяло. Сега....в днешно време нито едните не са това което са били преди, нито другите - кефя се на хората които са останали себе си и знаят защо са пънкари или скинари, а не тези които обикалят с кубинките и камуфлажа за "фасон".
-
А я сега кажете кой къв стил кара и откога :)

03-19-2006, 22:23
Хора, искам да живея в Добрич - як паметник, печени хора, пънкари и скинове са ръка за ръка - аз съм против тази глупава война между едните и другите. Все в началото са били едно цяло. Сега....в днешно време нито едните не са това което са били преди, нито другите - кефя се на хората които са останали себе си и знаят защо са пънкари или скинари, а не тези които обикалят с кубинките и камуфлажа за "фасон".
-
А я сега кажете кой къв стил кара и откога :)
ти мани че сега се мразят скинове и пънкове,
ми че аз следя един пънк форум и оставам с впечатление, че дори тия дето са анти-расисти се мразят...
традовете мразят ой скиновете, щот били бръсанти пънкари и развалили скинхед културата...ебаси простотоиите честно....

03-19-2006, 22:27
ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ СЪС СРАМ И ПОЗОР - НА КОГО МУ ПУКА


поздрав за теб Los Fastidios - S.H.A.R.P.
поздрав със грозния шведски наци скин от Skinhead Attitude дето викаше SHARP SKINS MUST DIE!


хем е грозен, хем е тъп...
ама другия- гейчето по ме кефи- I want to kill...
ахахахаха

The Oppressed - The A.F.A. Song
Амм...поздрав с Landser - Opa War Sturmfuhrer Bei Der SS

03-19-2006, 22:28
Хора, искам да живея в Добрич - як паметник, печени хора, пънкари и скинове са ръка за ръка - аз съм против тази глупава война между едните и другите. Все в началото са били едно цяло. Сега....в днешно време нито едните не са това което са били преди, нито другите - кефя се на хората които са останали себе си и знаят защо са пънкари или скинари, а не тези които обикалят с кубинките и камуфлажа за "фасон".
-
А я сега кажете кой къв стил кара и откога :)
ти мани че сега се мразят скинове и пънкове,
ми че аз следя един пънк форум и оставам с впечатление, че дори тия дето са анти-расисти се мразят...
традовете мразят ой скиновете, щот били бръсанти пънкари и развалили скинхед културата...ебаси простотоиите честно....

традовете са на изчезване...
явно говориш за Herberts, а защо ли имам чувството, че знам и за кой форум става въпрос...
Същия форум, в който пишеше (не точно така де ама така го приемам). че ако си пънкар, нямаш право да слушаш друг стил освен пънка, щото иначе тогава не си истински пънкар и изневеряваш на идеята като цяло хахах.

lainagovna
03-19-2006, 23:33
абе 50 на 50 ми е мнението хем са смешни хем понякога правят яки неща с дъските. но повечето номера вярно трудни са ама не си заслужават

pachanga_girl
03-20-2006, 08:15
Xm..az mnogo iskam da karam sk8, ama nqma koi da me nau4i. Az sym ot VidiN i nqma mn sk8yri :smt017 A i brat mi ne mi dava da karam, 6oto bili nqkvi ludi..abe to i az ne znam 6to iskam da karam..ama qvno e, 4e nqma da stane. ina4e mn me kefat... :mrgreen:

skate_warrior
03-20-2006, 12:06
Xm..az mnogo iskam da karam sk8, ama nqma koi da me nau4i. Az sym ot VidiN i nqma mn sk8yri :smt017 A i brat mi ne mi dava da karam, 6oto bili nqkvi ludi..abe to i az ne znam 6to iskam da karam..ama qvno e, 4e nqma da stane. ina4e mn me kefat... :mrgreen:

Povqrvai mi ima na4ini stiga da ima6 jelanie.Eto naprimer imam edin priqtel na seloto mi , koito jivee tam i iska6e da kara.Az hodq tam vsqka vakanciq i mi dade kinti .Az mu vzeh skate, kato otidoh mu go dadoh i sega vinagi kato otida tam karame.Kato mu potrqbva ne6to mi dava pari i az mu kupuvam ne6tata.Vinagi ima na4in ;)

forrzi
03-20-2006, 17:07
ами...
аз си признавам че съм една от хилядите тийнчета,завлечени от модната скейт вълна
то и това ше отмине
ама в действителност на мен тва наистина много ми харесва
и съм сигурна,че ако тва го нямаше като мода пак щях да се мъча :)
в крайна сметка в днешни времена днес може да си чалгар, утре скейтър,па в другиден пънкар
всичко е относително

sk8_dont_h8
03-20-2006, 18:43
А нема лошо да си Скейтър Пънкар/Скинар, рапър...дори чалгар - Стефан(Jah или Jay - от форума на бас - много яко кара и много му се кефя) слуша всичко - дори и чалга ;-) :shock:

skate_warrior
03-20-2006, 19:43
Ako govori6 za Stefan - Leteca RESPECT! pi4 e toq nqma zna4enie kvo slu6a vajnoto e 4e e seriozen i si kara ;)

sk8_dont_h8
03-20-2006, 20:02
Да, и аз така викам - ставаше дума, че тя отдели ПЪНКАР/ЧАЛГАР и СКЕЙТЪР като две изключващи се неща, но всички знаем, че всеки, с каквото и да се занимава слуша някакъв вид музика - БЛЕЙДЪР и СКЕЙТЪР - ДА - нямо човек който да ги съчетава така, че да вървят и двете...
Говоря за ей тоя Стефан - www.dsk.hit.bg - мноо яко кара...и не е надут !

skate_warrior
03-20-2006, 20:09
Da qvno govorim za edin i su6ti 4ovek :) Toi kakto i Iurii - Rodney sa mnogo pe4eni i vuob6te ne se naduvat.

A ina4e vseki moje da si slu6a kakvoto si iska tova ne e ot zna4enie.

forrzi
03-20-2006, 20:42
аре ше направя друго сравнение-ъндърграунд скейтър-чалгар... :-D
туй имах предвид
а иначе аз съм фенче на негъра :-D :-D :-D

skate_warrior
03-20-2006, 21:25
наречете ме музикален фашист, ама да караш на чалга... =;

я по- кротко де...

E vuprosniq Stefan slu6a 4alga ma tva ne mu pre4i da kara skate.. ne vijdam kuf e problema :)

skate_warrior
03-20-2006, 21:43
E to i az mrazq 4algata ama 6tom nego go kefi da si q slu6a ;)

forrzi
03-21-2006, 09:01
звучи ми някак...извратено :?

Sid
10-25-2006, 21:07
Ami az karam blizo 2 god no v posledni dni se ot4aivam 4e ve4e parka go dorazroshavat a na ndk prosto nqmam dumi bg sk8 scenata e mn zle ve4e :/

skate_warrior
10-25-2006, 21:08
Ami az karam blizo 2 god no v posledni dni se ot4aivam 4e ve4e parka go dorazroshavat a na ndk prosto nqmam dumi bg sk8 scenata e mn zle ve4e :/

pi4 ako ima6 jelanie nqma6 nujda ot park.. pone na men ve4e ne mi trqbva :)
A i to koe PRO kara v parkovete? ;) Ako nqkoi put se nujdae6 ot kompaniq za skate samo drasni edno ls :)

P.P. Koito iska utre da ska4ame stulbi6teto na BNB da idva ;)

air_wisp
10-27-2006, 12:18
Мамка му в нашия град пък останахме 3ма...другите са някви лапета дето сега се зарибяват и такива които вече не карат...само седят и си пият бирата.Аз съм от Хасково...ако идвате някой път драснете по някое ЛС да се видим.Има яки места :)

11-17-2006, 18:10
Skate Or Die :arrow: това не беше ли девиза на най-яката марка за hip-hop облекло "Ruff Ryders" :mrgreen: :smt007
за самите Skate-ове има много яки хорца,които карат заради самото чувство... :smt004 но има и няк'ви там гъзета,които мислят,че впечатляват някого като мъкнат Skate-четата си с тях и се правят на много велики :smt012 ....
Уважавам тези,които карат заради себе си,а не да се правят на "вижте ме колко съм велик!"
:-D

точно казано =D>

11-17-2006, 19:01
skater-i SUX :)
nqkvi razvla4eni ligliovci sa powe4eto...myrlqwi..i taka natataka

skate_warrior
11-17-2006, 20:23
skater-i SUX :)
nqkvi razvla4eni ligliovci sa powe4eto...myrlqwi..i taka natataka

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

OPEL
11-17-2006, 20:45
Аз карам 2 години също. Ако трябва да съм честен, когато карам с приятели го правя за кеф. Много си е обичам тая дъскичка, ама ако наоколо има момичета... почва газърнята. Но повечето го правя за удоволствие. Аз съм от Асеновград и сега мн се радвам, че направиха нещо и в моя град за това. Сега има достатъчно места, и може си караш най спокойно. Само че, повечето скейтари тук карат само за гъзарня. Гледам ги нещо идват, дъскичката под ръка и почват да се правят на майстори... аман от тях. За да се насладя на това удоволствие, трябва да излизам с 2-3 години по голями от мен, за да може заедно да караме. Иначе с онея... само си стъпнал на скейта и разказваш как правиш по принцип...

xsmilex
11-18-2006, 07:40
heh mi az sa6to karam sk8.znam,4e e stranno momi4e da go kaje,sigurno vednaga 6te si pomislite 4e sum ot oniq deto iskat da vpe4atlqt golqmite batkovci i zatva se pravqt na interesni,no ne e taka.karam ot blizo godina i malko.v na4aloto se bqh zapalila bezumno mnogo,no nqmah daska i dalgo 4akah parvata si.o6te sum si s neq i karam naistina usileno.ne obi4am da karam po parkove i t.n. osobeno ndk.predpo4itam na nqkoi po-tiho mqsto,da si se sasredoto4a varhu karaneto i taka ... abe stranna natura sum i az .... a kolkot do tva 4e sk8ta e komers ve4e ...d aopredeleno.no naistina to v 1 moment horata,koito naistina cenqt sporta 6te si ostanat verni na nego,a drugite 6e se otkajat.vapros na vreme i volq e.a za sk8 parka kakvo da kaja.vzeha ni go.dosta pati sum hodila tam.ima6e si gotoni horica,ima6e kade da se kara,obstanovkata si be6e super.sega vs se iznesaha v ndk-to i stana nekva ludnica ... pfuuu ...no az sum optimist i mislq,4e sus ili bez sk8 park pak sk8tarite 6te pokajat kakvo mogat,6te dokajat na vs kolko pe4eni horica sa i 6e prodaljavat da karat za kefa ....

`DaRe`
12-31-2006, 09:09
я да вдигна темата нагоре, че като гледам кви скейтъри има в тоя форум ще ми е интересно да видя какво ще пишат :mrgreen:

BraInLesS_f
12-31-2006, 09:32
Аз карах преди,но се пребих и лекарите казаха,да оставя спорта настрана! :smt010
Иначе пак си се обличам скейтърски! :mrgreen:

RedChil
12-31-2006, 09:55
Аз пък съм зарибен по фингъра. :-D

FINGERBOARDING IS NOT A CRIME ! :lol:

`DaRe`
12-31-2006, 10:02
Skateboarding IS a CRIME ! And I'm a CRIMINAL :mrgreen:

KoRn
12-31-2006, 12:35
Hora vie kazvate "za da kara6 ne tie nujen park" a pitate li me men??? N men mi trqbva za6toto karam na rampata!!!!!Tova ne e re6enie prosto ei taka da gi ostavim da razru6at vsi4ko!!! :-k

skate-more
12-31-2006, 16:01
те ми се смеят че съм различен а пък аз им се смея че са еднакви :-#

_aLeX_
12-31-2006, 17:28
skate-more Евала!! :wink: =D> \:D/

InitialD
12-31-2006, 18:40
Аз не съм скейтър по простата причина че нямам финанси за този спорт за съжаление..но пък се радвам че вчера най-после си намерих лепенки и си купих..питате се защо толкова много ме греят тея лепенки а не съм скейтър..ми кефят ме темите им и си ги лепя по колата...а относно парка ви не се притеснявайте до края на годината ще ви е свободен и даже новичък!!!!

P.S.Пак не намерих на Volkom ако някой има нека ми продаде поне едно диамантче!!!

skate-more
01-02-2007, 10:24
skate is dead



punk's not dead , :mrgreen:



P.S skate is dead (NEVER) :-#

skate_warrior
01-02-2007, 10:26
абе аре днеска който кара зимайте дъските и 15:00 до подлеза на НДК да сте там ! ше си сцепиме задниците от каране 8)

skate-more
01-02-2007, 10:34
е сори братле аз съм от враца ама се пак ще карам :)

skate_warrior
01-02-2007, 10:38
хахах сигурно караш на паметника на Ботев :lol: Я метни един пик да те видя.. може да те познавам

air_wisp
01-02-2007, 11:08
и ние в Хасково се разглобяваме от каране :) Всеки ден блъскаме по площада. Ся чакаме партито по награждаването и сме в София :mrgreen:

oTPoBHa
01-02-2007, 11:33
samo ne moa razbera kak kato karash sketi she ti se lepqt mackite?
koi vuobshte haresva kloshari na duska s kolela?
Ми как кой - клошарките :mrgreen: . Ма не бе те са генгстъ, щото клошар произлиза от ЛОШ 8) . точно така - кло-шар, к-лош-ар или някой който слага смъкнатите панталони за да се направи на лошо момче и да го харесват мацките.. ;) ее така е трябва да сме модерни като гангстерите, как иначе :smt081

oTPoBHa
01-02-2007, 12:01
Точно , че и хабер си нямам от скейт ! Но ето - нося кецове , но не карам скейт !? И да , слушам Менсън - комерс ! Нося кецове , но не ги заслужавам - комерс ! Та на кой мамка му , му пука вече ? Всеки слуша квото си иска , всеки се облича както си му харесва . Защо сте потънали в такива размисли кой къв бил ... офф ама разбира се то и аз нося кецове ама слушам сяква музика кефя се на сичко яко, подяволите! независимо дали става въпрос за скейт, блейд, байк или блек метъл ако е яко КЕФЕТЕ СЕ ако нещо ви кефи ПРАВЕТЕ ГО, по-малко позирайте, повече бъдете другото да върви по дяволите кой какъв бил а какво носел все тая бе, кфо значение има..

pApa_rOAch
01-02-2007, 12:04
kefi me skateboarding-a kato cqlo,no nemoga da karam.....gadnoto v cqlalta sistema e 4e predi sk8-arite edno...a sq...sa samo selski guzari...malko sa skaterite koito ne sa nadufki i praveji #-o :-& :-&

Mo6no4
01-02-2007, 12:26
хахах сигурно караш на паметника на Ботев :lol: Я метни един пик да те видя.. може да те познавам
Какво стана? Нали ни напускаше...или вече се завърна... :lol:

skate_warrior
01-02-2007, 12:33
хахах сигурно караш на паметника на Ботев :lol: Я метни един пик да те видя.. може да те познавам
Какво стана? Нали ни напускаше...или вече се завърна... :lol: кой съм напускал.. ? наистина не те разбрах :)

Mo6no4
01-02-2007, 12:37
Е не нас, а форума де - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1192127&highlight=#1192127

oTPoBHa
01-02-2007, 12:57
...po su6tata logika moat da se sponsorira i za skate park...
'wan`a`doo', пише се "могат", а не "моат" и следователно "sponsorira" трябва да ти е в множествено число.. първо се научи да пишеш правилно, пък след това бързай да се изказваш.. пък и какво знаеш ти за спонсорирането за направата на един скейт парк, за това трябват страшно много пари които нашата бедна държавица едва ли би могла да даде.. няма пари за болници, хората няма какво да ядат а ти ми говориш някой да спонсорира.. аре първо провери как стоят нещата и със отърваването на тия лекари в либия и недей говори на изуст, щото тва сички го можеме

BraInLesS_f
01-02-2007, 13:01
Афе,остай хорицатЪ дЪ си пишЪт как си щЪт!!! :mrgreen:

skate_warrior
01-02-2007, 13:32
Е не нас, а форума де - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1192127&highlight=#1192127



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Mo6no4
01-02-2007, 13:37
Е не нас, а форума де - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1192127&highlight=#1192127



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Какво? Само не казвай, че не си го писал ти (ако човекът, който пише в момента си ти). :lol:

oTPoBHa
01-02-2007, 13:39
Афе,остай хорицатЪ дЪ си пишЪт как си щЪт!!! :mrgreen: о да да слушайте тия които не могат да пишат правилно а говорят за спонсориране на скейт паркове.. много ви е сладък лафа а, BraInLesS_f

skate_warrior
01-02-2007, 13:45
Е не нас, а форума де - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1192127&highlight=#1192127



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Какво? Само не казвай, че не си го писал ти (ако човекът, който пише в момента си ти). :lol:

сега гледам датата.. 23-ти... тогава нямах достъп до комп.. бях на селото ми... някой си е направил ебавка... веднага си сменям паса..

BraInLesS_f
01-02-2007, 13:49
Кфа е тая дискриминация да не се земат съвети от хора,които правят правописни грешки???

\/

01-02-2007, 16:33
Skate Or Die :arrow: това не беше ли девиза на най-яката марка за hip-hop облекло "Ruff Ryders" :mrgreen: :smt007
за самите Skate-ове има много яки хорца,които карат заради самото чувство... :smt004 но има и няк'ви там гъзета,които мислят,че впечатляват някого като мъкнат Skate-четата си с тях и се правят на много велики :smt012 ....
Уважавам тези,които карат заради себе си,а не да се правят на "вижте ме колко съм велик!"
:-D


=D>

scion_of_Storm
01-02-2007, 16:57
Die or skate, mon, ye know, meh be pro skater, and Im gonna rape your ass, cuz ye know, I am teh pro skater, moron! Yeah!

skate-more
01-02-2007, 19:36
абе хора вие имате ебат изкривените представи ](*,)

и ако някой носи смъкнати гащи за да е модерен му пожелавам да го ебат скинари ... :smt012

и скейтърите не са клошари и не карат скейт да ги харесвам мацките а някой ден може и да разбереш кво чувство доставя скейта , лично на мен - свобода , забавление и тонове болка

oTPoBHa
01-03-2007, 14:57
дали? :wink:

skate-more
01-03-2007, 15:10
стани скейтърка и ше разбереш за ко говоря =;

oTPoBHa
01-03-2007, 15:17
Кфа е тая дискриминация да не се земат съвети от хора,които правят правописни грешки???

\/
тука става въпрос да пишеш нормално, първо защото е по-лесно и второ защото ~*дА_нИ^сЪ-пРаИш*нА иНтИPеСен_%~~..! тфа да не ти е ник ебати :roll: относно правописа - именно той те издава колко компетентен си всъщност за да даваш съвети по даден проблем. и сега само не ми казвай че не съм права..

skate_warrior
01-03-2007, 15:19
ехх... къде сте бе, скейтъри :-D :lol:

oTPoBHa
01-03-2007, 15:38
стани скейтърка и ше разбереш за ко говоря =; ее и скейтърка ли да стана ебаси

BraInLesS_f
01-03-2007, 16:01
Кфа е тая дискриминация да не се земат съвети от хора,които правят правописни грешки???

\/
тука става въпрос да пишеш нормално, първо защото е по-лесно и второ защото ~*дА_нИ^сЪ-пРаИш*нА иНтИPеСен_%~~..! тфа да не ти е ник ебати :roll: относно правописа - именно той те издава колко компетентен си всъщност за да даваш съвети по даден проблем. и сега само не ми казвай че не съм права..

Права си,признавам си грешката! :) Ще те черпя една бира,когато си дойда!/ако пиеш бира де/ :P

In4iTu_
01-03-2007, 19:13
Не карам, но се кефя да гледам...Случвало ми се е да се спирам и да наблюдавам странните прехвърляния и т.н. Интересно ми е, но едва ли бих се справила с един скейт :P

oTPoBHa
01-04-2007, 10:57
Кфа е тая дискриминация да не се земат съвети от хора,които правят правописни грешки???

\/
тука става въпрос да пишеш нормално, първо защото е по-лесно и второ защото ~*дА_нИ^сЪ-пРаИш*нА иНтИPеСен_%~~..! тфа да не ти е ник ебати :roll: относно правописа - именно той те издава колко компетентен си всъщност за да даваш съвети по даден проблем. и сега само не ми казвай че не съм права..

Права си,признавам си грешката! :) Ще те черпя една бира,когато си дойда!/ако пиеш бира де/ :P
обичам бира

ToBa CbM a3
01-04-2007, 11:06
SKATE SUX ! p1lni balaci ste si4ki skeitari :smt005

skate-more
01-04-2007, 11:11
може да сме балъци ама ебем майка ти
може да няма рима ама е верно!

fly_skate
01-04-2007, 12:47
heh samnqvah se,4e v tozi forum 6te ima takava tema,no eto ... ami az karam sk8,no nqma da tragna sa da obqsnqvam kvo 6to,poneje kato iz4etoh temata vidqh,4e ima baq hora deto pi6at,4e ne karat puk davat akul ... e to normalno de,takviz navsqkade ... 6te kaja samo,4e karam ot 2 godini i ne smqtam da se otkazvam.karam zaradi samiq kef(banalen otg,no tva e istinata)prosto otkakto po4nah da karam otkrih strahotni priqteli,donqkade preotkrih i sebe si i razbrah 6to za 4ovek sum.hora,koito karate seriozno - kefete se dokato mojete i tvorete... peace \\//

skate-more
01-04-2007, 20:02
е то секи тва прай :)

fly_skate
01-04-2007, 20:36
e po4ti vseki ... no ako ti go pravi6 to fakta e izkliu4itelno radva6t ... evala ...

skate_warrior
01-04-2007, 21:12
я се скрийте бе.. ахах :lol: дебиш и позьорчетата.. днеска съм си сцепил задника да карам а вие тука само пишете по форума и обсъждате.. и к'во като сте големите скейтърджии що днеска нямаше никой на НДК? Сам карах с още 2-ма луди.. цяла София скейтъри.. деба... па и карали за кеф... елате да видите кой наистина кара за кеф... ае пийс аут и хепи ню иар

skate-more
01-04-2007, 21:13
аз съм от враца...

cute_but_psycho
01-05-2007, 08:42
мале хора ето каква мода още не се е появила тука... да си скейтър... или да ходиш с такъв :-k ама виж модата да се ходи с брейкър отмина миналата година хаха :smt005

skate-more
01-05-2007, 10:02
апф че ако някой е скейтър да е модерен.... ниггъ плииз =;

п.п ся е модерно да се ходи с райтър :smt005

skate_warrior
01-05-2007, 10:15
идиоти...

DoPye
01-05-2007, 10:18
ми кво да кажа мишки са нищо немогат както трябва особено тия на НДК

skate-more
01-05-2007, 10:40
аа а ти можеш сичку !? или просто ти изглежда лесно ? а те немогат нищо ?

skate_warrior
01-05-2007, 10:42
хахах абе сичките дето казвате, че тия на НДК нищо не могат не са много прави... айде от към трикове не коментирам, ама дори и да се научиш да караш хубаво (имам предвид само да се возиш без трикове) пак не е толкова лесно... досега колко хора съм качвал на скейта ми(НЕ скейтъри) и те едвам заставаха на него, а какво остава да го подкарат.. така че не е чак толкова лесно колкото си мислите :)

skate-more
01-05-2007, 10:48
уърд ъп! ама ми е много чудно че едва стъпват ебах тия дървени хора аз кат бях малък на първия ми скейт не съм толко дървен , тия стъпат и немоо мръднат ебати смотаняците

oTPoBHa
01-05-2007, 11:57
охаха да е да беше прав само =P~

skate-more
01-05-2007, 13:19
охаха да е да беше прав само =P~

еми качвал съм много приятели и сичките седат кат дървета ебах тия смотаняци...

BraInLesS_f
01-05-2007, 13:30
охаха да е да беше прав само =P~

еми качвал съм много приятели и сичките седат кат дървета ебах тия смотаняци...

Дишай си лепилцето,не псувай! :mrgreen:

fly_skate
01-05-2007, 15:24
и к'во като сте големите скейтърджии що днеска нямаше никой на НДК?

hah vsa6tnost dnes bqh na NDK posle hodih do parka i pak se varnah na NDK ... tui 4e ... i drugo za6to se nervite,4e vsi4ki deto ste ka4vali na sk8tovete si ne mojeli da pomradnat,4e vie da ne bi da ste gi podkarali vednaga pri parvoto si ka4vane ... az kato se ka4ih za prav pat ne mojah da zapazq ravnovesie i se izrusih,ama kvo puk sega si karam.dale4 ne sum ne6to blestq6to,no se kefa na tva,koeto moga ...

skate_warrior
01-05-2007, 15:41
флай скейт.. като казах това имах предвид, че не е лесно да се кара скейт.. а всичките тука говорят как скейтърите били смешни.. точно това имах предвид - че не е лесно !

scion_of_Storm
01-05-2007, 15:58
То няма много лесни неща на тоя живот като се замислиш ммм?

`DaRe`
01-05-2007, 17:07
То няма много лесни неща на тоя живот като се замислиш ммм?ima ima ;)

oTPoBHa
01-06-2007, 13:16
охаха да е да беше прав само =P~

еми качвал съм много приятели и сичките седат кат дървета ебах тия смотаняци...
може би защото са ти приятели

n0 CoNnEc7i0n =)
01-06-2007, 13:25
охаха да е да беше прав само =P~

еми качвал съм много приятели и сичките седат кат дървета ебах тия смотаняци...

Дишай си лепилцето,не псувай! :mrgreen:

Ето, ето за това те уважавам! :mrgreen:

skate-more
01-06-2007, 14:11
охаха да е да беше прав само =P~

еми качвал съм много приятели и сичките седат кат дървета ебах тия смотаняци...
може би защото са ти приятели

дава ли значение че са ми приятели !?

skate_warrior
01-06-2007, 14:50
поздрав за всички хейтъри - Afroman - Lets All Get Drunk ;)

skate-more
01-06-2007, 16:32
:smt075 шшт!

fly_skate
01-06-2007, 16:38
ei hora stiga ste se zaqjdali pomejdu si ... temata e za sk8 zatva si4ki deto karat neka se pohvalqt s ne6to - karali li sa dnes,kvo im e lepnalo,kvo ne im e lepnalo,nau4i li li sa ne6to novo,kak sa si izkarali atc ...
az dnes si izkarah hiper qko,lepna mi bs tail na 1 peika,1 kickflip(sled mn maki) i t.n. ... davaite vmesto da se hapete za gluposti ...

RedChil
01-06-2007, 16:46
Правя импосибъл с фингърборд. 8)

skate_warrior
01-06-2007, 17:34
аз правя импосибъл с един крак.. :) повече ми връзва 360 флип... а ето ви един мой шоув ит 360... ;)

П.П. няма да се разсърдя ако пуснете един хубав вот в моя полза :P

http://youtube.com/watch?v=pOPQVVUrTRA

enjoy ;)

skate-more
01-07-2007, 11:33
аз правя фингър флип
и факе 180 баксайд :mrgreen:
и стъпвам кикфлип с 1 крак :smt011

skate_warrior
01-07-2007, 11:38
аз кикфлипа го научих така - просто един ден се ядосах супер много, че го стъпвам само с един крак и си казах, че не ме интересува и квото ще да става ще го стъпя и с 2-та крака.. единственото нещо, което ми беше в главата е да го стъпя и с 2-та крака.. без значение дали ще падна или не.. и така като започнах да го мъча се получи :)

skate-more
01-07-2007, 11:41
е аз като чукна и отивам назад а не над дъската :(

BrokenPromises
09-10-2010, 12:08
Абе в България можеш да се наричаш скейтър и без да караш скейт. Достатъчно е да сложиш едни торбести панталони, кецове Глоуб за по 200лв и да пафкаш яко трева, а да и да не забравяме, че трябва да слуша рага. Иначе ако не ги спазваш тия неща не си TRUE.

Emi az sum straight edge :arrow: zna4i nikoga nqma da stana skater.. jalko...

shadow4e
Пиши на кирилица и не отговаряй на хора, писали преди 3 години

Pwnmaster
09-10-2010, 12:21
Damn, you people are fucked up!

jghgh
09-10-2010, 12:34
Темата е стара, die or die..