PDA

View Full Version : мариана попова-изпълнителката ,която ще ни представя на Евро



оуоу
03-13-2006, 13:17
какво мислите,знам че има тема ама никой не е споменал за победителя.Смятам че песнта е много добра и имаме големи шансове с нея,ако не спечелим поне ще стигнем до финала и ще се хареса на много хора!

[прАсковкА]
03-13-2006, 13:21
какво мислите,знам че има тема ама никой не е споменал за победителя.Смятам че песнта е много добра и имаме големи шансове с нея,ако не спечелим поне ще стигнем до финала и ще се хареса на много хора!
АУУУ< Мариана ПОпова ли спечели бе??? УЖАС< тази не я понасям :smt019 :smt013 Just let me :cry: ,taq pesen li>>> :roll:

rusalkata_
03-13-2006, 13:51
ами в сравнение с другите песни които участваха,тази е най-добрата.готина е и дано да се хареса и на Евровизия.

miloto_girl_4e
03-13-2006, 14:12
супер дразнител ми е тая :?
много е самовлюбена,а песента и не ми допада изобщо :!: предпочитах Ивайло да спечели.. по ме кефи песента,а и той ми е по-симпатичен от тази крава :-#

sherry
03-13-2006, 15:11
Мен пък ме кефи песента,дано успее да направи впечатление и на другите,не само на българите.Макар,че ако беше някоя бърза песен,щяхме да имаме по-голяма възможност

midnight...
03-13-2006, 16:12
гледах точно първите 3 песни
ами мога да кажа че бяха отврат, казаха ми че и другите са били така
абе като цяло аз мисля че няма свястна евровизия про нас
то направо си е евробърдак(като отпесента)
каквото и да пряват все немогат да измислят някакъв свестен регламент.........

vra4ka
03-13-2006, 16:48
Нямаше НИТО една песен, която има потенциал да спечели. Така все ми е тая, нито е завладяваща песента, нито нищо. За такъв конкурс трябва една бързичка, ритмична песен. Нямаше и една такава, а всъщност има доста, но както и да е....

teenkopele
03-13-2006, 16:52
Аз съм реалист...с тази песен няма да спечелим Евровизия. Песента не е лоша, няма спор, но според мен е прекалено посредствена...няма нищо по-ново, по-интересно, което да се хареса на публиката.
Дано, въпреки всичко, стигнем максимално далеч. :) \:D/

Axel_f
03-13-2006, 16:56
Офф честно да си кажа аз тая Марана-каква-беше до конкурса за бълг.песен на Евровизия не я бях чувала,нито като певица,нито като к`вото и да е било друго :shock: А пък ми казаха,че била сравнително известна изпълнителка и имала доста песни :shock: :? :| :-k Абе незнам на мен лично нито една от песните от конкурса не ми хареса,само 2 горе-долу ставаха-тая на Ивайло и на една група-с 2 момичета вокалистки или нищо такова :? И затва и гласувах за тях,ама... :evil: Абе гола вода е според мен тая Мара,песента има нещо интересно в аранжимента си,ама тая като почне да си извива гласа...Анелия го прави по-добре :twisted: ....

ПП Някой знае ли откъде мога да си дръпна песента на тая...?Не че ме кефи ама искам да я чуя още няколко пъти... :roll:

teenkopele
03-13-2006, 16:58
Офф честно да си кажа аз тая Марана-каква-беше до конкурса за бълг.песен на Евровизия не я бях чувала,нито като певица,нито като к`вото и да е било друго :shock: А пък ми казаха,че била сравнително известна изпълнителка и имала доста песни :shock: :? :| :-k Абе незнам на мен лично нито една от песните от конкурса не ми хареса,само 2 горе-долу ставаха-тая на Ивайло и на една група-с 2 момичета вокалистки или нищо такова :? И затва и гласувах за тях,ама... :evil: Абе гола вода е според мен тая Мара,песента има нещо интересно в аранжимента си,ама тая като почне да си извива гласа...Анелия го прави по-добре :twisted: ....

ПП Някой знае ли откъде мога да си дръпна песента на тая...?Не че ме кефи ама искам да я чуя още няколко пъти... :roll:

Дай си мейла да ти я пратя. :wink:

tainstvenata
03-13-2006, 17:13
uff i na men taq vaob6te ne mi dopadna ... za pesenta nz ama spored men na ivailo be6e po hubava pak i toi e po simpati4en a tq e nqkfa majkarana .. tfa e moi to mnenie i az sashto mislq 4e nqma da spe4elim i sashto spored men pesenta trqq6e da e na bylgarski a mai nikoi ne ispq pesen na bylgarski ..

teenkopele
03-13-2006, 17:37
uff i na men taq vaob6te ne mi dopadna ... za pesenta nz ama spored men na ivailo be6e po hubava pak i toi e po simpati4en a tq e nqkfa majkarana .. tfa e moi to mnenie i az sashto mislq 4e nqma da spe4elim i sashto spored men pesenta trqq6e da e na bylgarski a mai nikoi ne ispq pesen na bylgarski ..

Наистина би било яко, ако песента е на български език. :wink:

emotions
03-13-2006, 17:38
одобрените още от самото начало песни които бяха 24 са леко казано смешни..тази не прави кой знае какво
изключение,но всеки случай е по-добра от тая на Каффе миналата година #-o #-o #-o абее като цяло..ужас :smt018

PRECIOUS^f
03-13-2006, 21:42
Tazi s Azis li be6e?Ako e tq,tq be6e nai-predstavitelna i po glas i po viziq!Za drygite nqmam dymi... :x No ne,4e sam pesimist,no ne mislq,4e 6te vzemem nagrada,nai-dobre be6e nqkoi paynerka-govorq za tezi,koito y4astvaha v tynetata da ni predstvai na Evroviziq,no ...A be za Evroviziq si trqbva hybavo par4e,a ne nqkoe ymrqlo :!: :smt016

rosskata
03-13-2006, 22:29
Сравнително най-добрата песен от тоя ужасно посредствен конкурс тази година... Единствената която според мен става за слушане. А и тва че и Азис е там придава допълнителен колкорит =D> ... А и ще привлече много гласове отевропейската гей-общност... :mrgreen:

ProstoAz
03-13-2006, 23:01
Не е чак толкова зле песничката, бих казала даже, че е хубава (естествено има и по-хубави, но... :? ).
А колкото до Марияна Попова - не може да и се отрече, че има хубав глас! Поне това не казвайте, че звучи смешно! И аз не я харесвам кой знае колко, въпреки че до 1-2 години живееше в моя блок, в съседния вход. Тя преди пееше в една група "Коко мания" мисля, че се казваше или нещо такова (не съм съвсем сигурна). :roll: НО си има хубав глас момичето!!!

Axel_f
03-14-2006, 14:53
p4elata_brumze, мерси ама аз си я намерих :-D Само 2 слушания вече категорично ме убедиха,че тази песен няма място на Евровизия...бавна,мудна,пис аща...офф аре млъквам :|

ПП http://eurovision.free.bg/audio.htm Вижте т`ва е сайт с всички песни,които ще се състезават за Евровизия!Има много яки песнички,особено ме кефи тая на Fabrizio Faniello-I do жестока е просто :P

yomadedi
03-14-2006, 17:28
Hmmmm тази евровизия...и тя се превърна в пълен провал....смс-те от Мтел въобще не са пристигнали...демек гласуването отново не беше измислено добре...но все пак не забравяйте,че живеем в България,където всичко е толкова измислено,че нямам думи!Аз лично съм мн разочарована,защото песента на Иво и там на тези Мелъди Трафик бяха мн по-хубави...а и Азис?!? УЖАС!!!!

chestra_f
03-16-2006, 12:51
blqk nili ne moje da pee :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

TheMaggie
03-16-2006, 13:50
Pesenta e hubava,a tq q izpalnqva dobre,taka 4e imame niakakvi 6ansove.i m/u drugoto pesenta se kazva "Let me cry"

ch0c0late
03-16-2006, 15:18
Smqtam,4e momi4eto ima talant da pee.Pesenta ne e lo6a.Puk kakvo 6te stane - 6te vidim! [-o< :roll:

ht_7j
03-16-2006, 15:22
A moje li naistina da napishete linkche s pesenta...az ne sym q chuvala, a mnogo mi se iska. Nali vse pak shte ni predstavq? Moje li nqkoi da mi q prati? Plssssssss... :lol:

Ne moga da gi drypna ot linkcheto, koeto e dadeno. :-(

ch0c0late
03-16-2006, 15:29
http://bg.bol.bg/free/search/?INSTR=let+me+cry&tp=&step=25 Enjoy! ;)

gorskata_feja
03-16-2006, 17:27
taq mi e nqkva bezizvestna. pesenta ne e lo6a, no ne smatam, 4e trqbva da ni predstavq na evroviziq, prosto ne e za tam. ako q haresat tam - 4udesno, ako puk ne - zdrave da e :P

GLeZoRanA
03-16-2006, 17:49
Сравнително най-добрата песен от тоя ужасно посредствен конкурс тази година... Единствената която според мен става за слушане. А и тва че и Азис е там придава допълнителен колкорит =D> ... А и ще привлече много гласове отевропейската гей-общност... :mrgreen: хахаха евалата :)

chestra_f
03-16-2006, 17:50
haahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i s taq pesen nqma da spe4elim

Milenka
03-17-2006, 14:37
Няма да спечелим... определно НЕ!!! песента беше най-хубава от всичките но е нищо.. А бе създават се такива яки песни които стават хитове за албуми тва онова.. та за тва не може ли да се създаде нещо??? пълни боклуциииииии!!!!! Да не говорим за песента на Жената-Мъж--> Ани Лозанова!!!!! Ъъъъъъ...... БЛЯК! [-( [-( [-(

soul
03-17-2006, 17:51
Edinstvenoto,koeto mi haresa v taq pesen e glasat na pevicata.Samata pesen ne mi dopada,ne mi haresva i tva,4e ne e na balgarski!I az mislq,4e nqma da spe4elime.

MaCeTo_
03-17-2006, 23:21
Първо на първо песента беше най-добрата от всичките тия "творения", които щяха да ни направят за резил пред Европата с такава мощна сила, че и Лорейн и не знам си още кого щяха да им се видят златни. Второ на второ - ако някой си е направил труда да чуе всичките песни от Евровизия просто щеше да достигне до извода, че единствената качествена беше на Сърбия и Черна гора, които няма да участват. Македонската песен има интересно звучене и големи шансове. За жалост, Европа е пълна селяния, така че дори и хърватския шум (дори не мога да го нарека песен), който се състои от "зъц-зъц (нещо си), шиц-шиц (нещо си)", е потенциален победител. Или за изпълнението ония страшилища от Финландия трябва да подготвят носилки, понеже ще се наложи да изнасят припаднали хора. Както и да е, ние НЕ предлагаме песни-победители, но това е щото сме още зелени. Изчакайте 3-4 години да видите как ще ги мелим :lol: . А па и ако БНТ не го организира - още по-добре. \:D/
Така че драги българи, просто ше го ядем големия дето се вика, докато някоя чалгаджийка не се осъзнае и не се яви. То и без това песните им взеха май да стават по-подходящи за такъв конкурс. Айде дано поне на финала да идем.


новата и подобрена версия на песента - специално за конкурса http://s36.yousendit.com/d.aspx?id=1RNSSZBSVPMTB0HIYS19ZF6LL5