PDA

View Full Version : q si kajete mninieto!



_PLAYLIFE_
03-13-2006, 15:22
zna4i predstavete si 4e izlizate s nqkoq mnogo gotinamacka ot vsqkade super gotina vuv vsi4ki otno6enie i kato hodite na kafe vi pravi nqkvi smetki po 15 20lv ili 10 15lv nz pone na men 10 15 lv nemi se davat seki den za kafe ako hodq s takava ili ako izlizate nqkade na disko da ipla6tate si4ko i pak se subirat nekvi sumi pari se edno dneska 15lv kafe ute 20lv kino i kafe i subota nedelq disko ne6to i tam o6epari i katotrqbva da ipla6atate si4ko kvo 6e napraite ????????? :!: :D

rusalkata_
03-13-2006, 15:24
ами ти си кавалера :arrow: ти плащаш! :-D и все пак,тя направо се олива с тия сметки... :lol: :smt005 :-s

_PLAYLIFE_
03-13-2006, 15:26
ами ти си кавалера :arrow: ти плащаш! :-D и все пак,тя направо се олива с тия сметки... :lol: :smt005 :-s
e az da neam pe4atnica za pari xaxa !?

_Nightmare_
03-13-2006, 15:29
какво бих направила ли...
не бих си хванала такава мацка...щом те цоца така яко за пари или те използва като приятелчо паричко или е тъпа разглезена лигла, за която само парите и материалното има значение
това е от мен... :-D

_PLAYLIFE_
03-13-2006, 15:31
mi men mi e neodobno da i kaja plati s smetkata xaxa dobre hubavo ma nekoi put moe da neam dostatu4no pari f men xaxa i kvo !?

_Nightmare_
03-13-2006, 15:32
mi men mi e neodobno da i kaja plati s smetkata xaxa dobre hubavo ma nekoi put moe da neam dostatu4no pari f men xaxa i kvo !?
може ли въпрос... мн ли държиш на нея?
щото както ти казах не ми се струва кой знае колко ценна :-D
ами кво говори с нея обясни и че не си бъкан с пари и нямаш трезора на чичо Скруч

HeDa
03-13-2006, 15:32
Takiva momi4eta sa za po golemite bogata6i , a pod takiva momi4eta se razbira , nqkva naduta ku4ka , i pri neq vsi4ko prosto e skupo i tq ne e za tvoite vyzmojnosti.Nameri si nqkoe po zemno momi4e , zashtoto taq qvno e gledala prekaleno filmi

Sweet*Lady
03-13-2006, 15:39
какво бих направила ли...
не бих си хванала такава мацка...щом те цоца така яко за пари или те използва като приятелчо паричко или е тъпа разглезена лигла, за която само парите и материалното има значение
това е от мен... :-D
Напълно подкрепям това мнение!!! Ако наистина я обичаш, й намекни за това, а, ако тя държи на теб, ще се промени или поне няма да ти се разсърди, че си честен с нея...

cold_kiss
03-13-2006, 15:59
ah 4ove4e...nz kakvo da ti kaja ama sym syglasna s horata pred mene...vij ne si li se zamislql 44e tova mace e s tebe samo za da j ugajda6 6toto qvno si dobro mom4e i j pozvolqva6 da ti se ka4va na glavata....vij razbiram te 4e ima6 4uvstva kym neq ama...se zamisli za 4uvstvata j i za nejnata cennostna sistema kato cqlo i dali si zaslujava da si s 4ovek za koito materialnoto e na super visoka poziciq

KOKOKKK
03-13-2006, 16:00
mi men mi e neodobno da i kaja plati s smetkata xaxa dobre hubavo ma nekoi put moe da neam dostatu4no pari f men xaxa i kvo !?
Kato nqmash kinti nqma da q vodish!Kak ti prai 15 leva smetka na kafe edno momi4e ne mi staa qsno .....Trea da izqde 6 par4eta torta i da izpie 6 koli .....Taq da ne e nad 90 kila ? :D

krisi_sl
03-13-2006, 16:06
еми по принцип мацката трябва да се съобразява с това че парите не са нейни и не трябва да ги харчи така...не ти трябва такава ще те ошмули за нула време!

_Nightmare_
03-13-2006, 16:12
еми по принцип мацката трябва да се съобразява с това че парите не са нейни и не трябва да ги харчи така...не ти трябва такава ще те ошмули за нула време!
absoliutno...o6te pove4e 4e veroqtno nqma nikakvi 4uvstva kym teb ina4e bi se interesuvala pone malko dali ima6 vyzmojnost da pla6ta6 skypite i kaprizi

GeRiTu```
03-13-2006, 16:14
Am pi4,6tom tolkova mn si q haresva6....napravi i maluk namek za tiq smetki....puk ako produljava taka ili se skarate zaradi pari...na4i ne e za tebe [-X

03-13-2006, 17:00
mi men mi e neodobno da i kaja plati s smetkata xaxa dobre hubavo ma nekoi put moe da neam dostatu4no pari f men xaxa i kvo !?
Kato nqmash kinti nqma da q vodish!Kak ti prai 15 leva smetka na kafe edno momi4e ne mi staa qsno .....Trea da izqde 6 par4eta torta i da izpie 6 koli .....Taq da ne e nad 90 kila ? :D
emi nee 90 kila akatopo4ne s nekvi koktel4eta 6eikove qkooooo deto nai evtiniqprimerno e po 5 6lv

piFka_LP
03-13-2006, 17:23
ot vsi4ko,koeto pro4etoh v tazi tema

:arrow: xmm...4i tq tazi ti goni samo parite?!?!??! :!:

ht_7j
03-13-2006, 18:25
Eeee, tq da ne e edinstvenoto super otvsqkyde gotino momiche???
Sledvashtiq pyt i predloji da otidete nqkyde drugade. Ot smetkata, koqto shte platish, ako ima takava, tq shte se useti, che prekalqva. Ako q interesuvat parite ti samo, sama shte spre da ti se obajda. A ako pak poiska da hodite na kafe, napravo q odreji. Ne ti li e skuchno vse na kafeta i kino da hodite? Ujas....az poveche ot edin pyt v sedmitzata na kafe ne moga da otida...super skuka e...pravete neshto zabavno ei.....

PRECIOUS^f
03-13-2006, 18:41
Emi qvno ili hodi s teb,za6toto i pla6ta6 smetkite ili prosto obi4a da si razpolaga momi4eto :wink: :oops:

The Goodbye Girl...
03-13-2006, 19:11
За мен е проява на изключително обидно отношение и освен всичко на ниска култура да изискваш от гаджето си да ти плаща сметките непрекъснато. Разбира се, понякога съм позволявала да ми плащат кафенцето или там сокчето, но момчетата понякога са толкова чувствителни на тази тема. Обаче едно е веднъж да даде левче за мен, а съвсем друго по 5лв всеки ден. Даже и за тъй едното левче после се чувствам неловко и правя разни разправии след това да плащам друг път аз(и съм печелила де).

aLakaZam
03-13-2006, 19:13
Ако има такава мацка, те използва за гадните ти пари. Пр**бия да си плати сметката един път.

korn___
03-13-2006, 19:15
tegli i edna maina ot kade na kade kakvi sa teq smetki ti izob6to znae6 li kak se iskarvat 20 leva a ?ta gi har4i6 ei taka ?http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/angry.gif

addictedtou
03-14-2006, 08:00
Emi pich za kakvo ti takava macka.. kato she te razorqva vseki izminal den??

eminem_sp
03-14-2006, 15:46
Spored men tq samo te izpolzva...qvno e ot onezi momi4eta deto znaqt samo na avata..

S_L_A_D_U_R_K_A
03-14-2006, 19:10
Ааа това не го разбирам ](*,) , тая мацка май май е само с теб заради парите, айде ако сама си ги плаща нека поръчва, но на мен би ми било неудобно #-o , ако някой ме черпи и аз да си поръчам някви такива от по 5-6 лв [-X ! Нз аз на твое място бих я оставила, готини момичета колкото искаш, но не всички такива материалистки :-k пък и мисля, че ще ти е неудобно да и поставиш проблема с парите тва онова, пък и предполагам, че тази е някаква лигла и тя би те оставила ако и кажеш така! Тъй че по-добре я оставяй да се спасява и да ходи с някасъв богат чичко, а не да иска от теб сума ти пари, като не ги изкарваш ти!!!

vihrogon
03-14-2006, 19:40
mi pi4 plati si tvoita smetka i malko otgore i q ostavi da si plati neinata

SlaDka_BliZalka
03-14-2006, 19:45
какво бих направила ли...
не бих си хванала такава мацка...щом те цоца така яко за пари или те използва като приятелчо паричко или е тъпа разглезена лигла, за която само парите и материалното има значение
това е от мен... :-D
napylno sym syglasna.....emi zemi mu namekni na tui mace 4e ne si fra6 s pari i ne moje tyi.....tq ako dyrji na tebe 6e si ostane ako ne....pone 6e znae6 4e e bila s tebe samo zarad parite.....nz 4ove4e uspeh :wink: