PDA

View Full Version : Moderated:Имам някакво течение като боза...



marianaaaaa
03-13-2006, 15:33
Znachi toq mesec vzeh prostinor i sq sum pred cikal i mi se poqvi nqkakvo te4enie kato boza..boli me korema,dolu nisko,gadi mi se,po princip sichko tova imam predi da mi doide no sega tova kafenikavo te4enie..kusno e za genekolog a az sum mnogo izplashena nqkoi moje li da mi dade savet molq vi !!!


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Стеснителната
03-13-2006, 15:39
Ми забременяла си. А тва кафявото е лайното на бебето. :?


Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:

DrSmurph
03-13-2006, 16:01
Аз си мисля, че е вероятно да имаш някаква инфекция. Обаче за да си сигурна, че не си бременна и инфектирана - поне си купи тест за бременност за да изключим едното.

:))

marianaaaaa
03-13-2006, 16:11
Dali e veroqtno da sum bremenna a ? e ot tova se opasqvam nai-mnogo !!!!

marianaaaaa
03-13-2006, 16:16
po princip trqbva da mi doide sled 3-4 dena..ytre she si napravq test no do ytre she se pobyrkam.Kakva e veroqtnosta spored vas da sum bremena?Molq vi za savet che sum mnogo ama mnogo pritesnena !!!Kafqvoto te4enie kato boza priznak na bremenost li e?a Ot akta sa minali 9 dena neska e 10tiq !!sURE CHECK she hvane ako ima neshto nali ?

DrSmurph
03-13-2006, 17:02
po princip trqbva da mi doide sled 3-4 dena..ytre she si napravq test no do ytre she se pobyrkam.Kakva e veroqtnosta spored vas da sum bremena?Molq vi za savet che sum mnogo ama mnogo pritesnena !!!Kafqvoto te4enie kato boza priznak na bremenost li e?a Ot akta sa minali 9 dena neska e 10tiq !!sURE CHECK she hvane ako ima neshto nali ?

Не! Признак е на инфекция! Течението само по себе си вече означава някаква инфекция, а когато има и примесена кръв вероятно нещата не са добри. Но иди и си купи тест ... Питай в аптеката кой тест ще ти препоръчат за 10-ти ден! Не ги помня наизуст.
Може и да си говорим глупости щото кръвта може да се дължи и на "механичен проблем" в следствие на hard sex и да няма нищо общо със случая.