PDA

View Full Version : Той я обича.....



Girl^^^
03-13-2006, 16:18
запознах се с едно супер готино момче и то как се запознахме...той ме видял някаде си и намерил информация за мен защото много ме бил харесал..видях ме се с него това онова..става каквото става с него и уж сме заедно но аз знам пък и той ми каза че обича друго момиче с което се познаваме но не много само за здр сме с нея..незнам какво да правя за да го спечеля за мен.той ми каза че има чувства и към мен но знае че ще ме нарани ако остане с мен.това ми го казва и на следващия ден пак ме целува и се държи с мен все едно ходим.моля ви даите ми съвет как да го спечеля..незнам вече какво да правя..а той не може да е с нея защото нейният бивш и държи сметка за всичко което става с нея.Но сега той е и с двете...сега ще е с мен а след 2 часа при нея..това го знам а и той не го крие.дайте мнения моля ви :(

^Naranena^
03-13-2006, 16:40
Be mila kaji mu 4e i ti go obi4a6....postarai se da go vpe4atli6,a pose mu kaji da izbira-ili TI ili TQ......taka ili ina4e se nqkoga 6e mu se naloji da vzeme re6enie,ma prosto nqma smisul dotogava da se izmu4vate i 2mata.......... ae pose pi6i ko e stanalo 4e me zaintriguva :)

dream_for_you
03-13-2006, 16:41
pokaji mu,4e ne moje da si igrae s teb,trabva da izbere ednoto momi4e,no ne go pretiskai prekaleno mnogo,za6toto 6te go zagubi6.

Girl^^^
03-13-2006, 17:05
е да ама ако избере нея на мен ще ми е страшно трудно..аз точно това не искам..искам по някакъв начин да избере мен а не нея,но той я обичааааааааааа :(

DiabolicAngel
03-13-2006, 17:06
Бившия и държал сметка?Тя не може да е с твоето момче?Я се осъзнай,момиче!
Седни и поговори с това момче.Кажи му какво изпитваш!И най-важното:дай му свобода.Не го претискай!Той ако те обича ще е с теб,ако ли не...Успех! :!:

midnight...
03-13-2006, 17:16
миии явно открито ти е заявил че ще ходи с теб, но обича друга
най-накрая може тоя пич от 2 стола да остане на земята
според мен ти трябва да погориш с него за да си изясниш напълно отношенията м/у двама ви

_Nightmare_
03-13-2006, 17:26
ami spored men trqbva pyrvo da si otgovori6 na vyprosa kak iska6?... iska6 li go samo za sebe si... ili go iska6 po princip
za6toto ako go iska6 samo za sebe si to se bori za nego, kaji mu 4e ne si typa4ka s koqto moje da si igrae, kaji mu 4e ne iska6 da hodi6 s nego sled kato sled 2h e s druga, neka da useti 4e te gubi, da useti lipsata ti ... moje da stanat dve ne6ta- ili da osyznae 4e dyrji na teb ili da ti tegli mainata-tova e i dobyr 6ans da vidi6 kolko dyrji na teb i ne si li samo onaq s koqto se celuva otvreme navreme...
ako pyk tova koeto ima6 te udovletvorqva koeto ne mi se vqrva da e taka sled kato puska6 tazi tema... no da go kajem po drug na4in ako ne iska6 da pravi6 tova za6toto te e strah da ne go zagubi6 napylno... ami... kazah ti , samo i edinstveno ti trqbva da si dade6 smetka kakvo 4uvstva6 i kakvo iska6 ot nego i kak iska6 toi da te priema... kato onazi s koqto se celuva i koqto 6te byde vinagi negova ili kato momi4e koeto si ima cena i koeto pak se nadqva da spe4eli...
P.S. vsi4ko koeto napisah moje da byde nenujno i neizpylnimo... zavisi ot tova kakva to4no e vryzkara momejdu vi...

ht_7j
03-13-2006, 17:55
Evala, che pone e bil iskren s teb i ti e kazal istinata!
Zashto vse nie momichetata jelaem tova, koeto ne mojem da pritejavame?
V kofto polojenie si, no ne mislq, che mojesh da napravish mnogo, osevn da bydesh do nego. A zashto iskash da se narqnavash taka, ti si znaesh! Choveka ti e kazal, che ne te obicha i che ako ste zaedno, shte te narani. Emi ostavi go...Kratko, qsno i tochno ti e kazal, che nishto nqma da se poluchi. Toi obicha neq. Na sila hubost ne stava. Nqma kak da go nakarash da se vliubi v teb. Tova ne stava s jelanie. Ogledai se okolo teb i potyrsi nqkoi, koito obicha teb. Uspeh!

03-18-2006, 10:46
обмислям идеята да му отида на гости защото той сега е в друг град..така само за една вечер той каза че с удоволствие ще ме приеме но незнам дали наистина да отида или не.. :?

03-29-2006, 15:02
и такаа пак съм аз...е нали искахте да знаете какво се е случило ами той избра нея и сега на мен ми е страшно кофти.от две седмици някаде съм като някой парцал цяла нощ не спя...защо ми е така изглежда с него е нещо по различно.моля ви ако знаете как да се върне пак при мен давайте съвети.не издържам вече :( :( :(

sexy_dizzy
03-29-2006, 15:16
О,миличка,спокойно!Радвай се че обичка и теб,защото някои дори и на това не могат да се радват!Бори се за любовта му,показвай чувствата си и с всеки изминал ден му доказвай,че не си за изпускане.Радвай се и на малките минути с него,радвай се,че любовта ти е споделена...защото можеше и да не е,знам,че искаш да е само твой,но имай търпение,бори се и ще го имаш!Знам,че ти е кофти,че е избрал нея,поне излизайте заедно,уж като приятели а си споделяйте.Така постепенно той ще разбере какво губи!По-добре късно отколкото никога!Попитай го поне дали още има чувства към теб,нека да има поне нещо ,което да те стимулира да продължаваш напред и това е да знаеш дали те обича...дали обича и теб...

P.S.Чуй парчето на Азис"Някой ден".

03-29-2006, 15:26
амм да ама той не ме обича...той обича нея.той и на мен го каза"кофти ми е че те лажа по този начин но не мога да заповядвам на сърцето си,но имам и чувства към теб".незнам може би следващия път като се видим ще го питам дали въобще да се боря за нещо или всичко е свършило и той разбира се ще каже че незнае :( слушам сега на Азис песента... :(

sexy_dizzy
03-29-2006, 15:29
амм да ама той не ме обича...той обича нея.той и на мен го каза"кофти ми е че те лажа по този начин но не мога да заповядвам на сърцето си,но имам и чувства към теб".незнам може би следващия път като се видим ще го питам дали въобще да се боря за нещо или всичко е свършило и той разбира се ще каже че незнае :( слушам сега на Азис песента... :(
Внимавай,как ще го попиташ!Дали знаеш,трябвя да го гледаш тъжно и надеждно за да му става жално,кажи му че искаш да чуеш истината и ако трябва да чакаш ще чакаш.

03-29-2006, 15:37
е ама как да го попитам "имаш ли чувства към мен" искам да е така някак си по.....да го почуства а и сегашната му приялетка е страшно ревнива ние се познаваме с нея.снощи ме изпрати до нас и тя веднага днес...защо не и бил казал незнам си кво...трябваше снощи да го питам.ще изчакам някакъв по удобен момент

sexy_dizzy
03-29-2006, 15:51
е ама как да го попитам "имаш ли чувства към мен" искам да е така някак си по.....да го почуства а и сегашната му приялетка е страшно ревнива ние се познаваме с нея.снощи ме изпрати до нас и тя веднага днес...защо не и бил казал незнам си кво...трябваше снощи да го питам.ще изчакам някакъв по удобен момент
Е ми попитай го например:"Заслужава ли си още да се надявам да се получи нещо между нас,няма значение кога,искам просто да знам дали да те чакам!" :-k А с тази приятелка внимавай,че може и да е интригантка!!!!

03-29-2006, 20:46
що да е интригантка...по принцип е много готина...или поне с такова впечатление съм останала но защо така става....съдба..........а за него като го видя ще го попитам тва онова...

MaDdNeSs_GirL
03-30-2006, 17:08
Знам ,че това , което ще те посъветвам е трудно, но няма друг изход. Постави му ултиматом за това, коя от двете избира и защо.
Ако избере теб-значи си уникална.
Ако избере другата-значи той не те заслужава. Но има и друго, любовта е сляпа и той ако е безумно влюбен в нея не би погледнал друга, дори да е 300 пъти по-привлекателна и стабилна.

03-30-2006, 18:29
MaDdNeSs`GirL той другата вече я е избрал...просто искам да съм с него и незнам колко ще мога да го чакам.просто искам да го питал дали въобще да чакам или всичко е свършило но за съжаление скоро не съм го вивдала... :(

MaDdNeSs_GirL
03-30-2006, 18:47
MaDdNeSs`GirL той другата вече я е избрал...просто искам да съм с него и незнам колко ще мога да го чакам.просто искам да го питал дали въобще да чакам или всичко е свършило но за съжаление скоро не съм го вивдала... :(
Добре , миличка, но се замисли. Имаш ли желание да си втора цигулка и да се сеща за теб , само когато другата му е омръзнала?

Krem4eto
03-30-2006, 18:53
Изчакай го да реши!Той много добре знае в каква ситуация е,не е нужно да му го натякваш,а просто го впечатли,с твойте най-хубави качества и той ще избере теб!

03-31-2006, 13:40
pokaji mu,4e ne moje da si igrae s teb,trabva da izbere ednoto momi4e,no ne go pretiskai prekaleno mnogo,za6toto 6te go zagubi6.
i az taka mislq :)

teenkopele
03-31-2006, 15:17
Кажи му, че не може да продължава да те върти по този начин.
Кажи му да избира между нея и теб. :)
Успех. :wink:

sexy_diva
03-31-2006, 16:34
Napravo go zareji.Kolkoto i da ti e nepriqtno da go 4ue6...toi e kreten...Opredeleno ne te zaslujava.Ili mu postavi ultimatum-ti ili tq.Ne mu pozvolqvai da te razigrava i da idva pri teb,kogato tq go razkara