PDA

View Full Version : S nego ili bez nego?!



GeRiTu```
03-13-2006, 16:33
Zdrasti.dano da mi pomognete s problema mi...6toto se 4uvstvam mn zle ot nqkolko dena...
I taka vsi4ko zapozna predi okolo 1na godina,kogato se zapoznah s edno mom4e(N.)..s nego hodihme 4 meseca.Skusahme dekemvri...Ta mn puti sme se karali i sdobrqvali i toi mn me e naranqval.V4era si pogovorihme s nego,za6toto toi mi be6e syrdit.Az mu kazah 4e ne mojem da se my4im pove4e da se sybirame zaedno,za6toto mi postavq mnogo usloviq :? kato nqkoi ot tqh sa "da ne izlizam s drugi mom4eta,da me otdelq ot priqtelkite mi,da ne hodq na diskoteka bez nego,s koi da sigovorq i skoi ne".Az kolkoto i da iskam da gi spazvam,za da sme zaedno prosto nemoga..V4era toi mi kaza 4e me obi4a i 4e mn iska da e s men,ama ne moje,6tom az ne mu spazvam usloviqta.Az stra6no mnogo go obi4am i naistina iskam da sum s nego.Znam 4e ako ne sme zaedno toi 6te mi lipsva adski mnogo,6te mi lipsvat dori i karanicite s nego.No su6to taka znam 4e ako trugnem pak,toi 6te me narani pak mnogo...Neznam kakvo da pravq...PLS pomognete mi i daite syvet!
Sori 4e stana tolkova dulgo i mersi 4e otdelihte vreme da go pro4etete.Mersi za mneniqta predvaritelno!

emotions
03-13-2006, 17:06
ами мога да ти кажа какво бих направила аз на твое място/то така е най-лесно,ама като се пържиш ти на огъня е друго../..та значи ако на мен някой ми казва с кого да излизам и с кого не и кога да ходя на дискотека,бих се замислила сериозно заслужава ли си ,защото все пак сега ти се иска да правиш точно това-да се забавляваш..освен това - не се разтапяй като ти е казал че те обича след като една година сте ходили..в смисъл може и да се е почувствал застрашен ,че ще скъсате и да го е казал колкото да те омилостиви..офф ти си пецени дали е такъв че да те излъже за нещо сериозно..

DimmuBorgir
03-13-2006, 18:41
Колкото и да обичаш някого, ограниченията, които той ти поставя(ако ти поставя) са най-гадното възможно нещо... Може би след изневярата обаче... :?

ht_7j
03-13-2006, 18:42
Tova momche e golqm egoist i ima dosta kompleksi bih kazala. Nqma da ti lipsvat karanitzite s nego, povqrvai mi. Skoro se e sluchilo i oshte ne si iztrypnala. Podobni usloviq sa gluposti i ne si zaslujavat. Ti, ako mu postavish takiva usloviq,shte se syglasi li? A moje bi gorkiq e tolkova sduhan, a ti si po-vesela, i go e strah da te zagubi. Ne se ostavqi da te manipolirat taka, plsssssss!!!!

03-13-2006, 19:03
Знаеш ли какво?Любовта е свобода.Затова,ако наистина те обичаше толкова,колкото твърди нямаше да ти поставя условия и да те ограничава.Кой е той,че да ти казва с кой да говориш и с кой не?Ти си свободен човек и можеш сама да решаваш.А да те кара да пренебрегваш приятелите си заради него?!Честно ли е?Каква любов е това изобщо?

SummeRLove08
03-13-2006, 20:04
Ами той като толкова държи на теб ще се съобрази и с теб.Какви са тия условия да те отделя от приятелки и да ти подбира хората с които да общуваш! :-s Ти не си му давала поводи нали?
Ако ли пък не те разбере..не бъди с него!
Успех!

GeRiTu```
03-13-2006, 20:24
Ole mnogo vi blagodarq na vsi4ki za syvetite...znam 4e ste pravi i 6te se opitam da se otdrupna ot nego,ama 6te mi e malku drugo da si priznaq.. :( no po-dobre sega,ot kolkoto posle da me narani pove4e..A na vuprosa...da nikoga ne sum mu davala povodi da si misli 4e mu izneverqvam,....mersi pak na vsi4ki

teenkopele
03-13-2006, 20:31
В една връзка е много важно да има доверие, а като гледам тук го няма. Самият факт, че ти поставя какви ли не условия с цел да не му изневериш едва ли не, достатъчно ясно показва, че ти няма доверие.
Няма смисъл да се събирате отново. Колкото и трудно да звучи, се опитай да го забравиш. Това е. :)
Успех. :wink:

addictedtou
03-14-2006, 08:06
Колкото и да обичаш някого, ограниченията, които той ти поставя(ако ти поставя) са най-гадното възможно нещо... Може би след изневярата обаче... :?
Napylno sm saglasna!!

03-14-2006, 08:58
Баси тоя човек те обича егати и ти си недоволна не е ясно как така те обича ма край.

Радвай се и стой с него защото едвали ще намериш някой друг който явно да изпитва някакви чувства.Постави се на мястото на повечето момичета който копнеят за това момчето да е винаги с тях и т.н :roll:

PRECIOUS^f
03-14-2006, 09:46
:| Striva mi se,4e tova mom4e ima 4yvstvo za sobstvenost-misli si,4e si negova.Egati i 4oveka!Emi po princip v edna vrazka trqbva da ima kompromisli i ot dvete strani,ne samo ot tvoqta.6te ti lipsva,no spored men po-dobre bez nego,no za vseki sly4ai pogovori s nego o6te vednaj i,ako ne stane..."Bye,bye!"

M@Dn3Ss
03-14-2006, 09:50
В една връзка е много важно да има доверие, а като гледам тук го няма. Самият факт, че ти поставя какви ли не условия с цел да не му изневериш едва ли не, достатъчно ясно показва, че ти няма доверие.
Няма смисъл да се събирате отново. Колкото и трудно да звучи, се опитай да го забравиш. Това е. :)
Успех. :wink:

Наистина много правилно. За каква любов говорите, щом той не те пуска да излизаш без него. То тва си е направо терор.

mnogomili4kata-sf
03-14-2006, 21:59
Комплексарщина мога да кажа...а я само да питам тоя образ да не е от София,Овча купел 2...хаха че ше се убия от смях,ако се окаже,че говорим за 1 и същ човек...ако ли не-леле майко,колко мъка има по тоя свят :smt017

SlaDka_BliZalka
03-15-2006, 05:56
В една връзка е много важно да има доверие, а като гледам тук го няма. Самият факт, че ти поставя какви ли не условия с цел да не му изневериш едва ли не, достатъчно ясно показва, че ти няма доверие.
Няма смисъл да се събирате отново. Колкото и трудно да звучи, се опитай да го забравиш. Това е. :)
Успех. :wink:
tova e istinata!toq 4ovek qvno ti nqma doverie....nai ve4e tui s mom4etata i diskotekite!t.e. da ne se zaribqva6 s nqkoi drug....mm nz toi qvno ima golemi 4uvstva kym teb i pravilata mu sa kato za6tita da ne te zagubi...ne misli6 li?
i moq syvet e ako naistina ima6 4uvstva kym nego govori s nego i mu kaji 4e ti dyrji6 mn na nego i tezi "usloviq" ne sa nujni!
uspeh :?

IKisseDAGirL
03-15-2006, 09:46
ами знаеш ли какво.. след като той ти поставя някакви такива неприемливи ограничения, за да му покажеш какво е, направи и ти същото :wink:
кажи му, че ще тръгнеш с него и ще спазваш "нарежданията" му, обаче и ти ще му поставиш някои "малки" условия:roll:, като например да излиза с приятелите си само, когато ти позволиш, да поздравява само определени от теб хора, да не стои в компанията на други момичета и т.н. 8) 8)
100% ще има СпЕк и ще се замисли :-s 8-[

RoSsY88
03-15-2006, 09:56
Хм,ако те обичаше никога не би ти поставил такива условия!По-добре без него...ще ти липсва месец два и ще намериш друг