PDA

View Full Version : Малък пенис...



03-13-2006, 17:04
Значи проблема ми е наистина голям.На 12 години съм,а пенисът ми е едва 8-9 см.На другите момчета от класа ми са по 11-12.Та искам от вас един съвет какво да направя!И изобщо мога ли да направя нещо?Чувал съм че може и защото съм дебел(75 кг.Не!Не е майтап!!!)може да ми е малък,но не знам.Моля ви,кажете,щото ще се побъркам.


П.П.http://www.max-man-bg.com/
Това дали ще ми свърши работа?

DrSmurph
03-13-2006, 17:15
Никак не ти е малък. Все пак си на 12 и както се казва още не си навлезнал в пубертета. Не се безпокой - твоите съученици са склонни да лъжат въпреки, че няма смисъл.
Това, че си доста пълничък никак не е добре. Бих те посъветвал да направиш всичко възможно за да влезеш в нормални килограми за да не страдаш МНОГО като пораснеш. Безкрайно много труднолечими болести идват поради наднормено тегло и липса на двигателна активност. Не забравяй и фактора момичета, защото те обикновенно рядко харесват самоходни топки!

А относно измислените хапчета -
Само може да ти навреди!

03-13-2006, 17:49
Никак не ти е малък. Все пак си на 12 и както се казва още не си навлезнал в пубертета. Не се безпокой - твоите съученици са склонни да лъжат въпреки, че няма смисъл.
Това, че си доста пълничък никак не е добре. Бих те посъветвал да направиш всичко възможно за да влезеш в нормални килограми за да не страдаш МНОГО като пораснеш. Безкрайно много труднолечими болести идват поради наднормено тегло и липса на двигателна активност. Не забравяй и фактора момичета, защото те обикновенно рядко харесват самоходни топки!

А относно измислените хапчета -
Само може да ти навреди!


10x!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-13-2006, 18:02
Значи проблема ми е наистина голям.На 12 години съм,а пенисът ми е едва 8-9 см.На другите момчета от класа ми са по 11-12.Та искам от вас един съвет какво да направя!И изобщо мога ли да направя нещо?Чувал съм че може и защото съм дебел(75 кг.Не!Не е майтап!!!)може да ми е малък,но не знам.Моля ви,кажете,щото ще се побъркам.


П.П.http://www.max-man-bg.com/
Това дали ще ми свърши работа?

shte porasnesh i toi shte porasne na 12 god e normalno da ti e malyk

MiRaCuLiXbb
03-13-2006, 19:52
Значи проблема ми е наистина голям.На 12 години съм,а пенисът ми е едва 8-9 см.На другите момчета от класа ми са по 11-12.Та искам от вас един съвет какво да направя!И изобщо мога ли да направя нещо?Чувал съм че може и защото съм дебел(75 кг.Не!Не е майтап!!!)може да ми е малък,но не знам.Моля ви,кажете,щото ще се побъркам.


П.П.http://www.max-man-bg.com/
Това дали ще ми свърши работа?
Искаш да кажеш имаш "малък" проблем. :wink: Генетика е тва батка, и тухла да закачиш нема стане по-голям. Колкото е на баща ти толкоз и твоя общо взето.

teenkopele
03-13-2006, 20:46
На 12 си. Има още време. :wink:
От къде знаеш, че на другите там верно са толкова, а не се правят на велики?!? хахахахах :lol: :lol: :lol:

shizzle
03-13-2006, 23:43
Останалите вече ти отговориха на повечето въпроси.

Относно килограмите ти и репродуктивната система. Да, връзка има! Бедрата ти притискат прекалено силно целия ти пакет и това води до редица усложнения. За целта е хубаво да отслабнеш. Още си на 12 и не са нужни специални диети. Движи се повече, намали консумацията на мазно, тестяно и газирано, хвани някакъв спорт и не яж между трите основни ядения - нито закуска в училище, нито сандвич вкъщи. Като те хванат хормоните, тялото само ще влезе в оптималната си форма.

Just_One_Girl
03-14-2006, 11:31
Гостчето я се регни и ми пиши на лична pls че искам да те питам нещо.

machoka
03-14-2006, 13:40
Има важна тема в раздел Секс относно размерите.