PDA

View Full Version : Еми...Не знам...



03-13-2006, 19:02
Значи може би ще ви се сторя смешен,или ще си помислите че ви лъжа.Но аз искам да си излея душата и такива като Доктор Смърф бих искал най-вече да си дават мненията.
Значи аз имам един проблем - след мастурбация винаги ми се случват кофти неща.Например се скарвам с майка,или пък в даскало нещо кофти се получава,или пък...да не изброявам...все кофти неща.Та,водейки се от тази моя логика(Която се е доказала многократно...вече споменах)аз реших една седмица да не мастурбирам,защото бях казал на сестра ми че пуша.И през тази седмица уж да се прочистя,или нещо такова.Нали ви казах по-горе все какво ми се случва след мастурбация.В същото време бях ял дюнери,а майка ми все ми казва да не ям,щото ги внасяли от Турция и можело да ме хване птичия грип.Обаче,аз,следвайки примера на сестра ми,която ми каза че същия ден била яла,ядох.И сега това влизаше в мойта си уговорка.Обаче какво става преди 2 часа.Провалих се!Просто не издържах...КАЖЕТЕ ВЕ,КАК СЕ ИЗДЪРЖА ЕДНА СЕДМИЦА БЕЗ ЛЪСКАНЕ?!Нейсе,искам вашето мнение за това,дали ще ми се случат тези неща,за които съм се договорил със...себе си.Защото определено не ми се умира,или пък баща ми да научава че пуша.Моля ви,кажете според вас дали това ще се случи след като се издъних така.Аз се моля да не стават!


П.П.Казах ви че ще съм ви смешен,но това е просто истината.Не ви будалкам!

03-13-2006, 19:44
Чиста случайност според мен.... най вече като си си го втълпил, че задължително след това ти се случва нещо пагубно... психиката ти така е настроена- а това е много важен фактор! Не се притенявай... каквото е писано- това ще е!

skate_warrior
03-13-2006, 20:54
Spored men tova (mastrubiraneto) v nikakuv slu4ai ne ozna4ava 4e trqbva sled tova da ti se slu4at nqkakvi ne6ta.Prosto si izbii vsi4ki tezi sumneniq ot glavata i 6te vidi6 4e nqmat ni6to ob6to.

Master_88
03-13-2006, 20:55
Ако си поставиш за цел и се заемеш сериозно ще се справиш. А останалото е внушение

aLakaZam
03-13-2006, 21:54
Лъскай бастуна и са небой...

03-13-2006, 23:06
Лъскай бастуна и са небой...
i az tva vikam !
sutrin obed ve4er onanizym zdrav i bodyr organizym ! :-D :-D :-D

shizzle
03-14-2006, 01:16
Ако си свикнал на често, ще ти е трудно да разредиш. Поначало аз имам нужда от поне веднъж дневно, но веднъж (малко след като скъсах със сегашната ми приятелка, lol, дъгла история) бях направил подобен на твоя бас със себе си, че ще издържа до Нова Година. Което беше два месеца и половина. В началото щях да се побъркам, мислех само за това колко съм възбуден. Няколко седмици по-късно вече хуморът ми се беше променил, беше станал много по-перверзен и вулгарен от преди. Почнах отново да пуша. Имах намерения към приятелите си от мъжки пол. Разкрих съвсем нови хоризонти на перверзност. Както имаше в един филм.. "Искам да еба контакта!" Но издържах! Единствената причина да не продължа и след това (защото някак си блазни мисълта, че можеш да потиснеш този инстинкт) бе, че отново имах партньор :D Оргазмът тогава наистина си заслужаваше :Р

03-14-2006, 16:33
Мерси на всички за съветите.Искрено ви благодаря.Утешихте ме и вече знам че мога да премина през това.Само че аз все още си оставам малко разочарован - това е друга тема,но просто искам да си излея душата.Значи...аз съм дебел.За мойте години съм МЕГА дебел.Аз съм на 12,а съм 75 кила(!!!)че и повече.Моля ви кажете какво да правя!Вече бях пуснал една тема,но тя беше по друг въпрос...Та,просто не мога да се отърся от тази мисъл.За дебелотата в смисъл.Моля ви,кажете какво да направя,за да превъзмогна този проблем.Знам че тука наистина има хора,които могат да ми помогнат.
П.С.Това наистина е един добър форум!Макар че съм чувал какви ли не лоши неща за него,това е един от най-добрите бг форуми.НАдявам се че не ме вземате за глупак с мойте глупави проблеми,но това съм аз.

skate_warrior
03-14-2006, 16:37
Ami az sum na 17 i sum 70 kila...nz.. probval li si nqkakvi dieti,sportuvane i t.n. ? Predi vsi4ki dieti nai-gore6to ti preporu4vam da sportuva6 redovno!

03-14-2006, 16:43
Ami az sum na 17 i sum 70 kila...nz.. probval li si nqkakvi dieti,sportuvane i t.n. ? Predi vsi4ki dieti nai-gore6to ti preporu4vam da sportuva6 redovno!
Еми преди тренирах фехтовка,обаче там стана една...(Много дълга история).Няма значение.Както е тръгнало ще я разкажа.Значи като отидох за пръв път ме впечатли това че никой не ти се подиграва че си дебел,че не можеш да играеш,или нещо такова.Обаче след време това се промени.Дойдоха някакви ламета на 10 години и почнаха да си мислят че са най-добрите,почнаха да ми викат картоф и ей такива.Това беше преди около година и половина-две - тогава при мен не се бе зародила бойната душа - ако това беше станало сегааа...просто скачам на меле.Обаче...така че фехтовката отпадна.


Преди няколко седмици отидох на плуване с един приятел - супер е - никой нищо не ти казва,пък и там има и други...нали по-така...закръгленички.Но пък друг проблем - цената 4 лева на ходене.Е това е просто...не знам...пък и като ги гледам кви ходят там(Е,то за един ден,обаче пак мога да си направя изводите)-някви...перкаджии...в смисъл...не знам как да го кажа..."богати" с една дума.И разбрах че няма да мога да ходя на плуване,заради парите.Та сега съм замислил на фитнес да ходя,обаче пък баща ми ми казва че нищо няма да излезне.Направо не знам...кажете вие какво да правя...моля!

go6in_93
03-14-2006, 16:48
Вече се регистрирах.

skate_warrior
03-14-2006, 18:29
Emi kazah ti ve4e trqbva da si napravi6 nqkakva programa da ti4a6 sutrin da pravi6 uprajneniq.. su6to taka ne biva da se zastoqva6 po cql den u vas a da izliza6 navun.Hodi na planina, pravi si razhodki subota i nedelq,igrai futbol s priqteli,karai kolelo.Vij kolko ne6ta ima ako gi pravi6 prosto nqma na4in da ne se polu4i ni6to

aLakaZam
03-14-2006, 21:33
Начукването му е майката...

go6аn_93
03-16-2006, 11:29
Благодаря на всички за съветите.Ще опитам да направя това,което ми предложихте.Още веднъж,благодаря!

никанейм
03-16-2006, 17:54
към - go6аn_93 - прави диета която ти е направена от специалист...например фитнес инструктур...в НИКАКЪВ случай не си прави експерименти и най-важното е да спреш да ядеш късно вечерта! Сутрин, обед и вечер до 20:00 ... колкото по-рано ти е вечерята толкова по-добре...успех!

:)))))))))) xixi
05-18-2006, 18:49
Сега по твоя случай нищо няма да ти кажа само едно гледай филма 40 дни 40 нощи (40 Days And 40 Nights) и виж за какво става дума и според мене филма е подходящ и да видиш какво може да ти се случи ако не лъскаш айде със здраве :mrgreen:

05-18-2006, 22:13
Виж ся, малко ти е рано за фитнес. Първо, че ти едва сега започваш да растеш и ако започнеш сега да ходиш на фитнес, той ще спре развитието на организма (дължина) и ще си останеш нисък и мускулест (ако си постоянен). Ще порастнеш малко, но малко, не ако наистина не правиш такива неща. Няма да растеш, защото когато правиш упражнения, всеки един мускул се натоварва и набива, набива и цялото ти тяло и така се спира растежа. Нищо не ти пречи да пробваш, но ти го казвам, защото виждам такива деца, които си съсипват организма към нормалното му развитие. Най добре е за сега да започнеш баскет, малко фитнес (основно за гърди да правиш, защото така се разширява гръдния кош и ще можеш да дишаш и издържаш повече, също така и за крака - тренировки) и така малко по малко ще свалиш килограмите, ще си оформиш тялото и ще видиш как след време няма да си "луузър" (сорка :mrgreen: ). Имаш и едно предимство - това, че си малко по закръглен, тоест имаш маса и това ще ти помогне да си оформиш тялото по бързо, ще имаш повече сила и ако некой от тея лапишкери ако те дразни или обижда -> 8-[

Icaki
05-19-2006, 21:26
da i az navremeto si misleh 4e kato pu6a stavat vse lo6i ne6ta ama sled tova se okaza 4e i bez da pu6a kior faida......... tva spored men ti e kato izvinenie za pred sebe si 4e ne si napravil ne6tata kakto triabva