PDA

View Full Version : VIP Brother



iv4eto_87
03-13-2006, 18:10
Kakvo mislite za poredniq Big Brother? 6te go sledite li? Kakvo mislite za u4astnicite? Abe kajete mnenieto si! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Moderated by Tiffany
по точка 1 от правилника.

vilinkaaa
03-13-2006, 18:47
ujasno eeeeeeeeeeeeee

PRECIOUS^f
03-13-2006, 19:01
Emi mislq,ako imam vreme da go sledq.A za y4astnicite-Galq e mn pe4ena,no ponqkoga e dosta ligava,ina4e mi haresva misleneto i,Di4o e pi4aga,Lili e macka,drygite 4akam da vlqzat... ::: :-D

pickpocket
03-13-2006, 19:07
засега го гледам и сички певци и певици който са вътре засега ме кефат ного :mrgreen:

Atika
03-13-2006, 19:11
Svetovno neizvestni sa polovinata (za sega) .. pak shte e golqma izlaga mi se struva ..

korn___
03-13-2006, 19:25
tva e vuzmojno nai nai nai nai tupoto predavane na sveta po dobre da sedna da gledam brazdi po kanal edno za tva kak se sadqt repi4ki i kak se polivat basihttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/excl.gifpo ve4e 6te mi interesno

btw zabravih da kaja 4e si4ki det 6te sa vutre zna4i sa basi ne6tasnicite!!!

Eleonora
03-13-2006, 19:28
Zasea Raina[ot izvestnite]vleze
aide ne6to Preslava,Azis,niama li?

korn___
03-13-2006, 19:30
Zasea Raina[ot izvestnite]vleze
aide ne6to Preslava,Azis,niama li?

dano vleznat i drugite za da stanat za posme6i6tehttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/devil.gifda gi vidi cqla bulgariq 6to za bokluci sa teq ne6tasnici

emotions
03-13-2006, 19:48
tva e vuzmojno nai nai nai nai tupoto predavane na sveta po dobre da sedna da gledam brazdi po kanal edno za tva kak se sadqt repi4ki i kak se polivat basihttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/excl.gifpo ve4e 6te mi interesno
напълно съм съгласна с тебе..тва е по-зле и от концерта за Евровизия.. :evil: :evil:

Jamalska
03-13-2006, 19:57
тряаше да вкарат 1-2 раперяги или да се редят по м/у си или да хранят другите...

vra4ka
03-13-2006, 20:05
От тези, които влязоха засега най-симпатични са ми майката с детето, Весела оперната певица, Дичо, Галя и другата Галя. Райна и Константин нещо не ми харесва как се държат. :roll:

midnight...
03-13-2006, 20:08
ми аз сега видях кои са влезнали хахах не ми се мисли с тфа малко детенце...ще го съсипят
ама все пак тяхна си работа нали няма да ги гледам :mrgreen:

03-13-2006, 20:15
mn si e qkoooooooooooooo

gia_bs
03-13-2006, 20:16
Миии мен хората нещо не ми допаднаха....тъпичко ми се струва.... ам...аз така и така няма да го гледам..за мен самата идея на предаването е била мног отъпа... не ми допада самото шоу....а този Пищова като го видях и се отвратих!!!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-13-2006, 20:31
Kakvo mislite za poredniq Big Brother? 6te go sledite li? Kakvo mislite za u4astnicite? Abe kajete mnenieto si! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tiq uchastnici sa gola vodaa osobeno onaq debela svinq pishtova li e kaf e bahti hodeshtata loi e toia :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 kefi me samo manekenkata s 4ernata kosi4ka :wink:

miloto_girl_4e
03-13-2006, 20:39
ахахах,щом Митьо Пищова е вътре,значи ще се сцепим от простащина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

shugarbaby_f
03-13-2006, 21:19
abe,tiq producenti ne razbraha li ve4e 4e na horata ne im e interesno!i ako tova sa nai-izvestnite hora v balgariq,zna4i az sam svetovno izvestna. :-D a onova detence....gorki4koto!6te go napravat idiot4e kato tqh.da go izvedat miloto,4e s tiq svine nqma da ocelee.

M@Dn3Ss
03-13-2006, 21:22
abe,tiq producenti ne razbraha li ve4e 4e na horata ne im e interesno!i ako tova sa nai-izvestnite hora v balgariq,zna4i az sam svetovno izvestna. :-D a onova detence....gorki4koto!6te go napravat idiot4e kato tqh.da go izvedat miloto,4e s tiq svine nqma da ocelee.

Абе ако питаш мене на повечето хора в любимата ни родина Big Brother им е все още доста интересно. Поне според мен сега ще бъде доста по-добре от последния бозав сезон. Но аз наистина се чудя как ГОЛЕМИЯ продуцент(този дето е измислил Биг Брадър и отговаря за шоуто във всички страни) е пуснал 3 годишно момиченце в къщата. И се надявам, пичовете да осъзнават, че само за секунди да го дадат голо по телевизията, могат и нова и продуцентите за доста да ги осъдят.

flasher
03-13-2006, 22:08
ammm...modelkite gi bia...pishtova sha prai smiah...ae sha go pogledam

teenkopele
03-13-2006, 22:10
Яко се надявах на Азис и Мишо Шамара, ама греда. :lol:

favor_91
03-13-2006, 22:13
de da znam struva mi se interesno i 6te go gledam redovno...dano da e int :P

ProstoAz
03-13-2006, 22:28
Аз попринцип не го гледам, но днеска специално в 20:00 бях наредена пред телевизора! Много съм разочарована от участниците - повечето не са чак толкова известни!
Писателят адски много наподобява Евгени Минчев. Дим Дуков е умишлено в къщата, за да скандализира. Лили ще е потенциалната "курва" (нещо като Елена), така че тези, които очакват да видят секс в къщата могат да разчитат на нея. Кирил Вълчев е влязал сякаш да се пофука малко, но той също има реален шанс да прави секс в къщата. Манекенката с тъмната коса (не и помня името) е отвратително тъпа и безинтересна личност, която след като излезне от къщата 99% ще си легне с Пищова...защо ли? :lol: А пък и този силикон в устните и е май най-голямата и грешка или просто резултат от операция на некадърен хирург. Галя от Каризма е лигла, прави се на кукличка, всъщност е доста смешна и истерична. Райна и Константин са големи сладури, ще ги видим по нататък. Оперната певица е с прекалено голямо самочувствие! А майката с детето е малко лекосмислена, но тук отново всичко е направено умишлено! Те двечките скоро ще излязат и...цяла България ще е под напрежение кой ли ще влезе на тяхно място хахаха. :lol: По вестниците го писаха - това ще е Азис! Той ще се появи малко, срещу заплащане, колкото да вдигне рейтингът на шоуто.

TSecret
03-13-2006, 22:40
az o4akvah azis i evgeni min4ev ama uvi ne stana sega 6te vidim ako vlezne na mqstoto na niakoi...

Just_One_Girl
03-14-2006, 10:17
Май от цялата работа само Райна и Константин ми допадат повече. Галя е лигла, оня Скалата ли къф беше е малоумник... ама то мозък и мускули де сте виждали... Мамчето с детето кво да ви кажа горкото дете, ще го побъркат, пък и тя е луда да го подложи на това, а уж искала най-доброто за дъщеря си... Повечето VIP персони на България май не съм ги и чувала... Ееее щях да забравя Пищова :lol: Срам и позор за търновци :( Вече никъде да не казвам, чесъм от Търново. Ужас :? Освен, че излага себе си, излага ни и хубавия град :( Ама има и добра страна.. известно време няма да се мярка из Търново да му гледаме противната физиономия :lol:

chestra_f
03-14-2006, 11:31
tva e vuzmojno nai nai nai nai tupoto predavane na sveta po dobre da sedna da gledam brazdi po kanal edno za tva kak se sadqt repi4ki i kak se polivat basihttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/excl.gifpo ve4e 6te mi interesno
напълно съм съгласна с тебе..тва е по-зле и от концерта за Евровизия.. :evil: :evil:

03-14-2006, 11:46
Abe hora tova li sa Izvestnite Lichnosti na Bulgaria. Az lichno sam malko razocharovana.Kak moje da ima tolkova mnogo prostaci ot horata koito vleznaha.Samo kato se setish za Mitio Pishtova i ti se otshtqva da gledash!! :arrow: Sorry ama tova ne e Bulgaria

Samo_za_teb
03-14-2006, 11:56
Tva ot gore go napisah az!

Axel_f
03-14-2006, 13:37
Пфф поредната боза наречена Биг Брадър... :evil: Ебаси не им ли писна с тия глупости бе?!Аз тая сапунка по принцип не я гледам,ама вчера айде да видим кои са "известните" личности...Тц тц тц...Известни?!?Твърде силно казано...Ама са толкова прости,прости,че чак няма накъде... :twisted: :evil: Обаче тая майката направо ме разби...Тая е няква малоумница...искала най-доброто за дедето си :shock: ...просто т`ва е такава пропаганда,направо си е престъпление да използват горкото дете :evil: :evil: :evil: Абе ...българска простотия...:smt102 :evil:

kissorankata
03-14-2006, 14:02
Тъпо е няма да го следя...от цялата работа е гадно за онова детенце кво ще го напраят там...и аз очаках някой по-интересен да влезе ама интересните и по-известните са по-скъпи... ](*,)

addictedtou
03-14-2006, 15:22
Abe tva e golqma typotiq.. trqqshe pak da pusnat Star Academy.. to pone beshe int... ko she im gledam na tiq "zvezdi"???
Mai she e boza katoo vtoriq sezon na BB

The DooM
03-14-2006, 15:29
da 6te go gledam s interes!!!!
za Dicho sam

yomadedi
03-14-2006, 16:09
Ami....golqma glupost 6te e kakto BB1 i BB2 daje moje i po-typo da e....i s tva dete...to 6te gi podludi vsi4kite...ili pone taka mislq de...nz glupava rabota...nekfi geiove,lesbiiki i tem podobni...nz ni6to interesno..opredeleno nqma da go sledq

Spell
03-14-2006, 17:21
и тея ов4ари ако са VIP...тъпоооо поредното тъпо предаване :smt012

soul
03-14-2006, 18:16
Много е тъпо!Гледаш някви хора как се правят на тези,които не са,или си въртят купища интрижки!

MaPuXyaHa
03-14-2006, 21:18
Миии мен хората нещо не ми допаднаха....тъпичко ми се струва.... ам...аз така и така няма да го гледам..за мен самата идея на предаването е била мног отъпа... не ми допада самото шоу....а този Пищова като го видях и се отвратих!!!Срам ме е ,че го познавам!Срам ме е ,че засрамва моя си град Търново.....пфф!!!
Апък тая Райна горката много тъпа.... "Пиле дразниш ме"
Постоянно си предава инатските простотии...ам представяте ли си...и те да се разделят....хах.....както стана с Миро и Елена ей тей за интригата ](*,)

chestra_f
03-14-2006, 21:46
Миии мен хората нещо не ми допаднаха....тъпичко ми се струва.... ам...аз така и така няма да го гледам..за мен самата идея на предаването е била мног отъпа... не ми допада самото шоу....а този Пищова като го видях и се отвратих!!!Срам ме е ,че го познавам!Срам ме е ,че засрамва моя си град Търново.....пфф!!!
Апък тая Райна горката много тъпа.... "Пиле дразниш ме"
Постоянно си предава инатските простотии...ам представяте ли си...и те да се разделят....хах.....както стана с Миро и Елена ей тей за интригата ](*,)
i ti li si ot vt i menme spam 4e sum ot vt toq glupender

Estranged
03-14-2006, 22:59
Poиеахьшь тъпа измислица на нова телевизия! Само провалят чуждите животи!

Стеснителната
03-15-2006, 00:08
tva e vuzmojno nai nai nai nai tupoto predavane na sveta po dobre da sedna da gledam brazdi po kanal edno za tva kak se sadqt repi4ki i kak se polivat basihttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/excl.gifpo ve4e 6te mi interesno

btw zabravih da kaja 4e si4ki det 6te sa vutre zna4i sa basi ne6tasnicite!!!
Ти си голям комплексар знаеш ли #-o ?
По темата - ИскАМ АЗИИССССССССССССССССССС :cry: :cry: :cry: :cry: и евгени минчевввввввввв. Така е тъпо само с три педераса в къщата :lol: .

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

FikyScHetOo
03-15-2006, 10:09
Миии мен хората нещо не ми допаднаха....тъпичко ми се струва.... ам...аз така и така няма да го гледам..за мен самата идея на предаването е била мног отъпа... не ми допада самото шоу....а този Пищова като го видях и се отвратих!!!Срам ме е ,че го познавам!Срам ме е ,че засрамва моя си град Търново.....пфф!!!
Апък тая Райна горката много тъпа.... "Пиле дразниш ме"
Постоянно си предава инатските простотии...ам представяте ли си...и те да се разделят....хах.....както стана с Миро и Елена ей тей за интригата ](*,)
Тоя Пищова е НАЙ-ГОЛЕМИЯ (и на килограми) СЕЛЯНИН В BG. Стана ми гнусно само като пипаще малкото момиченце по косата!!! А за предаването- ще е тъпо... и май ще интервюират до моето училище ... пак :mrgreen:

BrYmmm
03-15-2006, 13:14
a saita koi 6te go kaje :mrgreen:

iv4eto_87
03-15-2006, 13:34
Za kakav sait pita6? :|

Tiffany
03-15-2006, 15:09
a saita koi 6te go kaje :mrgreen:

http://www.vip.bigbrother.bg/

Заповядай :wink:

teenkopele
03-15-2006, 16:15
tva e vuzmojno nai nai nai nai tupoto predavane na sveta po dobre da sedna da gledam brazdi po kanal edno za tva kak se sadqt repi4ki i kak se polivat basihttp://torrents.linkos.bg/pic/smilies/excl.gifpo ve4e 6te mi interesno

btw zabravih da kaja 4e si4ki det 6te sa vutre zna4i sa basi ne6tasnicite!!!
Ти си голям комплексар знаеш ли #-o ?
По темата - ИскАМ АЗИИССССССССССССССССССС :cry: :cry: :cry: :cry: и евгени минчевввввввввв. Така е тъпо само с три педераса в къщата :lol: .

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

Перфектната комбинация! \:D/ :mrgreen:

Sinister_Doll
03-15-2006, 16:57
Prostotiq pulna.
Tva e za hora bez li4en jivot...
Ne moga da rabera kakvo izvrateno udolstvie dostavq na nqkogo da gleda kak nqkvi hora sku4aqt 1 mesec!?!

chestra_f
03-15-2006, 18:00
Prostotiq pulna.
Tva e za hora bez li4en jivot...
Ne moga da rabera kakvo izvrateno udolstvie dostavq na nqkogo da gleda kak nqkvi hora sku4aqt 1 mesec!?!
=D> =D> =D> =D>

angel4eto_666
03-15-2006, 19:18
parvo ako tva sa vip-horata na balgaria az triabva da sam angliiskata kralica,ina4e mn iskam parvi da izleze ogromnata kamara ot loi mitio pi6tova prosto ne moga da go di6am bahti i otvratitelnia 4ovek :smt013

03-15-2006, 20:00
Всички разправяте ква простотия е,ама със сигурност всички или айди повечето го следите!;]

Love`me
03-15-2006, 20:21
то си е направо за срам да си от търново с тоя глупак дето го вкараха... наистина не можах да повярвам срам и позор за хубавия ми любим град :( не отричам че го гледам но съвсем скоро ще прекъсна просто защото след 1 седмица ще се карат за най малкото и ще е 3 пъти по глупаво....
П.С. това наистина не са известни личности по простата причина че в БГ такива няма

M@Dn3Ss
03-15-2006, 20:23
Ако питате мен, анй-свестен е тоя писателя. Малко незабелязан остана, ама ми изглежда нах хахав, а тва са много бонус точки :lol: . Ексцентричен е човека.

air_J
03-15-2006, 21:34
Абе, жителите на Велико Търново какво се оплакват? Цяла България знае, че в Търново има две забележителности - това са хълма Царевец и Митьо Пищова. Че ви излага града е факт, но това е положението. Все пак Пищова някои хора му се кефят (аз също съм фен на простотията му, а мога да кажа, че и на живо е доста колоритен, защото често идва към Свищов и съм го виждал с култувото сако с надпис "Пищова"), докато какво да кажем за другите градове изложени от риалити шоутата? Пловдив, Ямбол (Стойка, Марин /той пее много хубаво, но ужасен диалект/, Нидялко), те какво да кажат? Особено Пловдив - град няколко пъти по-голям от Търново, къде-къде с повече жители, също град с прекрасна история, много красив град. Та мисълта ми е, че Пищова наистина ви излага, но нито сте първите, нито ще бъдете последните, които риалити шоутата ще излагат. :-({|=

chestra_f
03-16-2006, 11:45
Абе, жителите на Велико Търново какво се оплакват? Цяла България знае, че в Търново има две забележителности - това са хълма Царевец и Митьо Пищова. Че ви излага града е факт, но това е положението. Все пак Пищова някои хора му се кефят (аз също съм фен на простотията му, а мога да кажа, че и на живо е доста колоритен, защото често идва към Свищов и съм го виждал с култувото сако с надпис "Пищова"), докато какво да кажем за другите градове изложени от риалити шоутата? Пловдив, Ямбол (Стойка, Марин /той пее много хубаво, но ужасен диалект/, Нидялко), те какво да кажат? Особено Пловдив - град няколко пъти по-голям от Търново, къде-къде с повече жители, също град с прекрасна история, много красив град. Та мисълта ми е, че Пищова наистина ви излага, но нито сте първите, нито ще бъдете последните, които риалити шоутата ще излагат. :-({|=
1 vo vt e edin super grad 2 ro kak moje edin kuvarin da predstavi dostoino

ch0c0late
03-16-2006, 11:48
Ami za sega go gledam.Haresva mi. Fenka sum na Raina i Konstantin.Haresvat mi Lilana, Galq ot Karizma i Di4o.A toq Mitio Pi6tova e obraz...ama ne me kefi. :roll: Abe interesno mi e da gledam Vip Brother...6toto vijdam ob6to vzeto kvi sa vsu6tost tezi izvestni li4nosti. ;)

chestra_f
03-16-2006, 12:07
abe izv.drug put tam sa gi subrali nqkakvi bezrabotni

ch0c0late
03-16-2006, 12:14
abe izv.drug put tam sa gi subrali nqkakvi bezrabotni
Damm... ba6 Raina 6te e bezrabotna.Ili Konstantin? Ama pove4eto vseki gi e 4uval! Za kvi bezrabotni mi govori6! Tova,4e na teb ne ti dopadat, ne zna4i, 4e sa nekvi bezizvestni!

TheMaggie
03-16-2006, 12:46
to BigBrother e po hubavo 6ou, a az misleh 4e 6te e obratnoto.da ne govorim,4e egati rapacite sa vatre s izkliu4enie na Di4o :evil:

chestra_f
03-16-2006, 13:06
abe izv.drug put tam sa gi subrali nqkakvi bezrabotni
Damm... ba6 Raina 6te e bezrabotna.Ili Konstantin? Ama pove4eto vseki gi e 4uval! Za kvi bezrabotni mi govori6! Tova,4e na teb ne ti dopadat, ne zna4i, 4e sa nekvi bezizvestni!
abe na tiq koi im hoi po 04astiq be
2 ro lilana kakva e a
3 di4o haahahahahhaahhahaahhahahahh
ko 6te kaje6 sq?????

ch0c0late
03-16-2006, 14:05
abe izv.drug put tam sa gi subrali nqkakvi bezrabotni
Damm... ba6 Raina 6te e bezrabotna.Ili Konstantin? Ama pove4eto vseki gi e 4uval! Za kvi bezrabotni mi govori6! Tova,4e na teb ne ti dopadat, ne zna4i, 4e sa nekvi bezizvestni!
abe na tiq koi im hoi po 04astiq be
2 ro lilana kakva e a
3 di4o haahahahahhaahhahaahhahahahh
ko 6te kaje6 sq?????
Ami ti qvno ne slu6a6 pop-folk, ama da ti kaja dosta hora slu6at.I suvsem slu4aino da znae6 kolko hora ima6e na koncertite na Planeta TV lqtoto?6toto bqha neveroqtno mnogo! A Di4o zaedno s cqlata grupa D2 imat stoinostni par4eta.Su6to koncertite im vinagi sa bili s stra6no mnogo hora! A Lilana...ami tq tepurva izgrqva.Taka,4e nqmam kakvo da kaja za neq.
Vapros na li4no mnenie e! Taka,4e ne se opitvai da nalaga6 tvoeto.6toto az ne mislq kato teb!

chestra_f
03-16-2006, 14:20
abe izv.drug put tam sa gi subrali nqkakvi bezrabotni
Damm... ba6 Raina 6te e bezrabotna.Ili Konstantin? Ama pove4eto vseki gi e 4uval! Za kvi bezrabotni mi govori6! Tova,4e na teb ne ti dopadat, ne zna4i, 4e sa nekvi bezizvestni!
abe na tiq koi im hoi po 04astiq be
2 ro lilana kakva e a
3 di4o haahahahahhaahhahaahhahahahh
ko 6te kaje6 sq?????
Ami ti qvno ne slu6a6 pop-folk, ama da ti kaja dosta hora slu6at.I suvsem slu4aino da znae6 kolko hora ima6e na koncertite na Planeta TV lqtoto?6toto bqha neveroqtno mnogo! A Di4o zaedno s cqlata grupa D2 imat stoinostni par4eta.Su6to koncertite im vinagi sa bili s stra6no mnogo hora! A Lilana...ami tq tepurva izgrqva.Taka,4e nqmam kakvo da kaja za neq.
Vapros na li4no mnenie e! Taka,4e ne se opitvai da nalaga6 tvoeto.6toto az ne mislq kato teb!
ahahahahahhah1 vo di4o ne e s d2 ot 54574567967 godini
2 ro da ne slu6am 4alda tq da duha
3 lilana se provali buahahahahhahahhaahahahhahahahahahahahahah
i si zatvori kirlivata ------
vurvi da si slu6a6 raina hahaahahahah
6to si tolkova nervna da ne sa svur6ili bateriite na vibratora ti
4 nqma da se zanimavam s gluposti 4ao

ch0c0late
03-16-2006, 14:25
chestra_f naistina mislq,4e prekalqva6 s nervite. Ot edno obiknoveno izkazvane na mneniq, ti da otka4i6 tolkova. I da mi govri6 za vibratori...Da ne bi tvoq da lipsva?!Az moga mnogo ne6ta da ti kaja.Moga da te napsuvam i t.n. No misli6 li,4e ima smisul?! Dokaji mi,4e si prava. Podkrepi mnenieto si.A ne da pi6e6 ne6ta,koito ne govrqt dobre za teb samata i intelekta ti.Uspokoi se ve4e!Mislq naistina da prekratim spora, 6toto nikoi ne e dlujen da ni 4ete prostotiite! Aide relax! ;)

chestra_f
03-16-2006, 14:44
i na men ne mi se zanimava no vse pak ............. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 mn.ni be6e veselo nali buahhahahahahhahahahahahahhahaahahhaide priqten den :smt006

gorskata_feja
03-16-2006, 16:15
abe 6outo si e mnogo divo, men me radva!
smaqtam, 4e 6te e mnogo gotino 6toto pove4eto deto sa vutre sa nqkvi gotini.
otnosno u4astnicite, smqtam, 4e di4o, kiro skalata i koceto sa nai-estestveni i 6te napravqt golqmo 6ou.
napravo mi e kef da gi gledam :) a raina e nqkva super tupa, krie se zad nqkva maska i ne pokazva kva e, a ako puk e takava i na vun.... leleee gorkiq koce v takuv slu4ai \:D/

GLeZoRanA
03-16-2006, 16:51
ТВА Е ЕГАТИ ТЪПОТИЯТА !!! гледах само влизането на оная лигла Райна и като я видях как веднага почна да се лигави още с влизането ми стана ясно кво ще е и изгасих ТВ-то ... бах там по тъпи и малумни създания не можаха ли да затворят ?????

FikyScHetOo
03-17-2006, 10:12
quote="angel4eto_666"]parvo ako tva sa vip-horata na balgaria az triabva da sam angliiskata kralica,ina4e mn iskam parvi da izleze ogromnata kamara ot loi mitio pi6tova prosto ne moga da go di6am bahti i otvratitelnia 4ovek :smt013[/quote]
Явно за ВИП се имат хора, които са селяни, педали, лигли или кучки и всички ги знаят....трагедия... мен само Галя Литова и Дичо ме радват...

FikyScHetOo
03-17-2006, 10:17
Аз попринцип не го гледам, но днеска специално в 20:00 бях наредена пред телевизора! Много съм разочарована от участниците - повечето не са чак толкова известни!
Писателят адски много наподобява Евгени Минчев. Дим Дуков е умишлено в къщата, за да скандализира. Лили ще е потенциалната "курва" (нещо като Елена), така че тези, които очакват да видят секс в къщата могат да разчитат на нея. Кирил Вълчев е влязал сякаш да се пофука малко, но той също има реален шанс да прави секс в къщата. Манекенката с тъмната коса (не и помня името) е отвратително тъпа и безинтересна личност, която след като излезне от къщата 99% ще си легне с Пищова...защо ли? :lol: А пък и този силикон в устните и е май най-голямата и грешка или просто резултат от операция на некадърен хирург. Галя от Каризма е лигла, прави се на кукличка, всъщност е доста смешна и истерична. Райна и Константин са големи сладури, ще ги видим по нататък. Оперната певица е с прекалено голямо самочувствие! А майката с детето е малко лекосмислена, но тук отново всичко е направено умишлено! Те двечките скоро ще излязат и...цяла България ще е под напрежение кой ли ще влезе на тяхно място хахаха. :lol: По вестниците го писаха - това ще е Азис! Той ще се появи малко, срещу заплащане, колкото да вдигне рейтингът на шоуто.
Райна и Константин със семейните си скандали ще се разделят, всички ще гледат да видят какво става с тях и пак като ББ2 :twisted:

Ive70
03-17-2006, 13:45
Kakvo da kaja osven 4e nqko ot u4astnicite me sraziha napulno

Стеснителната
03-17-2006, 14:10
quote="angel4eto_666"]parvo ako tva sa vip-horata na balgaria az triabva da sam angliiskata kralica,ina4e mn iskam parvi da izleze ogromnata kamara ot loi mitio pi6tova prosto ne moga da go di6am bahti i otvratitelnia 4ovek :smt013
Явно за ВИП се имат хора, които са селяни, педали, лигли или кучки и всички ги знаят....трагедия... мен само Галя Литова и Дичо ме радват...
А ти ква си? :lol: И колко хора те знаят? :lol: А само аз ли смвятам че тва момиче честра е доста тъпичко, не че нещо я познавам ама просто като и чета мненията и #-o[/quote]

JL
03-18-2006, 13:57
Специална комисия, съставена от журналисти, посочва една от номинациите.

Първите двама номинирани в шоуто ВИП Брадър са фолк певицата Райна и оперната прима Весела Нейнски. Процедурата по номинирането включваше три етапа:

1. Тайната Инквизиция: ВИП Брадър ни представи комисия, съставена от трима известни български журналисти: Венета Райкова, водеща на предаването "Горещо", Борислав Ангеловски , главен редактор на списание "Слава" и Кристина Патрашка, журналистка от в. "24 часа". След кратък коментар на случващото се в къщата, те избраха Весела Нейнски, поради своето твърде слабо участие в ставащото в къщата. Венета Райкова оправда вкарването на 3-годишно дете в къщата. Подкрепи я и журналистката от в. "24 часа", като нарече реакцията на държавните институции "лицемерие".

2. Гласуване в изповедалнята: всеки един от 12-е участника трябваше да
номинира двама от съквартирантите, като единият се номинираше с 2 точки, а другият-само с една. Ето как гласуваха съквартирантите :

Денди : Митьо Пищова -2 т., Константин -1 т.

Митьо Пищова: Денди -2 т., Киро Скалата (под предлог че му е конкурент за

жените) -1 т.

Галя Литова: Райна -2 т., Константин -1 т.

Райна: Галя Литова -2 т., Кирил Вълчев (позьорско поведение) -1 т.

Галя: Митьо Пищова -2 т., Денди -1 т.

Константин: ("Дънди" му е братовчед) Галя Литова -2 т., ЛиЛана -1 т.

Виолета Здравкова: Митьо Пищова -2 т., Райна -1 т.

Киро Скалата: Райна -2 т. (гордост, липса на артистизъм), Митьо Пищова

Весела Нейнски: Митьо Пищова -2 т., Галя от КариZма -1 т.

Дичо: Митьо Пищова -2 т., Весела Нейнски -1 т.

ЛиЛана: Митьо Пищова -2 т., Райна -1 т.

Любопитен беше и начинът, по който Виолета направи своите номинации-според отношението на 3-годишната си дъщеричка към всеки от съквартирантите. Забавен коментар направи Венета Райкова за Галя от КариZма: че през цялото шоу е спала.

3. Игра на късмета: накрая водещите съобщиха и интересната новина, която бяха запазили за края на шоуто: тримата номинирани, Митьо Пищова, Весела Нейнски, и Райна, изиграха "игра на късмета". Наградата за победителя беше спасяване от номинации. На тримата беше даден картон с яйца, като само едно от тях беше сварено.

Всеки един от тях трябваше да чупи подред по едно яйце, докато някой не намери свареното яйце. Търновския бизнесмен поиска джентълменски да се откаже от играта в полза на Райна, но гласът на Биг Брадър се възпротиви на подобно решение. Късметлията, който намери вареното яйце, се оказа Митьо Пищова.

Резултатите от гласуването ще бъдат известни в понеделник.
Източник: http://vipbrother.blog.bg