PDA

View Full Version : Педофил ли съм ?



Объркан ?
03-13-2006, 19:02
Напоследък забелязах че жените на моята възраст (23) години изобщо не ме привличат.Най ме отвращава това че имат по голям задник от моя а аз съм мъж.За сметка на това 16-18 годишните момичета изглеждат страхотно само че са по малки от мен.А наистина са с невероятни тела ( е не всички де но повечето са слабички и много много сексапилни).

Помогнете ми моля ви се почвам да се чувствам като педофил, но просто всички по големи от 23 ми се струват дебели и грозни

SExTaZi
03-13-2006, 19:11
...моята възраст (23) години...

Помогнете ми моля ви се почвам да се чувствам като педофил, но просто всички по големи от 23 ми се струват дебели и грозни




Защо ти трябват по-големи от теб?можи да си търсиш момиче между 18-23 :)
а по въпроса дали си педофил: Да се загледждаш по момичета на по 16 можи,ама нищо повече,щото верно ще изглежда педофилско :smt019

Lorelei
03-13-2006, 19:13
bojeeeee shte me pobyrkate!!!ne moga da proumeq kak moje da si na 23 i pyrvoto,koeto da zabelqzvash da byde zadnika,awe nz dali si pedofil,no si mega povyrhnosten,koeto ne bi haresalo na nikoe momiche,nezavisimo dali e na 16 ili na 25:(

SExTaZi
03-13-2006, 19:17
ne moga da proumeq kak moje da si na 23 i pyrvoto,koeto da zabelqzvash da byde zadnika



Ем външноста винаги има значение :D
ти представяш ли си да се влюбиш в човек тежащ 120 кг ,а? :smt017

aLakaZam
03-13-2006, 19:24
Живей си живота. Педофилия е от 16 надолу.

Майка ти
03-13-2006, 19:47
Предполагам, че това е поредния бъзик тук, защото ако въпросът е сериозен и авторът е на реална възраст... определено има голям проблем!
Първо, откога жените трябва да имат по-малък задник от мъжете? Мале, мале, не ми се мисли какъв задник има питащия... :smt017
Второ, щом на тази възраст още възприема жените по задниците им... бягай на психолог, мой човек!!!

skate_warrior
03-13-2006, 19:48
ти представяш ли си да се влюбиш в човек тежащ 120 кг ,а? :smt017

a ti predstavq6 li si da si 120 kila a? Kak bi se po4uvstvala ti togava?Te ne sa li hora?Nqmat li pravo na jivot? Sega se podigravai no jivota rano ili kusno podnasq iznenadi...


sorry za offtopic-a ta po temata.. emi az sum vijdal kakvi li ne hora na po 30 godini da hodqt s 16 godi6ni momi4eta taka 4e ti si angel4e pred tqh...

Master_88
03-13-2006, 20:00
Ако си на 23 а се заглеждаш по 18 годишни Не си педофил

Педофил ?
03-13-2006, 20:02
Да предпочитам готините мадами пред разни тролове където се разхождат по над 100 кила и приличат на свине.Дънки с ниска талия и отгоре преливат разни сланини нежно наречени любовни дръжки.

Колкото до обиколката на задника ми тя е 89 което ще рече че искам някаква фина мадама а не нещо като на хипопотама Неси майка му.

Просто 16 годишните момичета имат много по фина структура от останалите прасета.За сравнение вижте само колко готини мадами има в този форум...какво да кажа повече ?

Pi4
03-13-2006, 20:04
Pi4ove az sum 120 kilograma 1.85 visok na 15 sum :)

Imam averka ot 6 meseca tq e 165. 50 kilograma.

Strashno mnogo se obichame. :smt008 :smt007 Na men po4ti ne mi li4i che sum 120 kila.

"Lubovta e slqpa za vunshniq vid".

Vii ste tuka nekvi pesove deto gledate koi po-golemi muskuli i zadnik ima ;)

Ae peace please {}

Майка ти
03-13-2006, 20:19
И откъде разбре колко са готини мадамите тук? От аватарите ли??? Ама ти си бил много инфантилен! Освен, ако не си поредното 10 годишно хлапе, което се мъчи да се е..ва с големите! :P
Я погледни моя аватар - не съм ли красавица? :wink: :mrgreen: Тъкмо гадже по твоя вкус! :smt018

03-13-2006, 20:19
az sam po4ti 17 a gajeto mi e po4ti na 25;( ama toi ne e pedofil:P qka dvoika sme si tai 4eeeee to zavisi ot darjanieto ti spored mene neznam;)

soundreamer_f
03-13-2006, 20:20
Педофил не бих казала,но объркан определено.Ако критерият ти за момиче е само външността,която не отричам е изключително важна,но не и на първо място,тогава явно си наистина доста объркан и повърхностен.А що се отнася до килограмите...познавам много 22-23-годищни,които са по 48 килограма.........!!!

teenkopele
03-13-2006, 20:43
Не си педофил. :wink:

midnight...
03-13-2006, 21:12
не си педофил, но си злеееееее

IdiOtKa
03-13-2006, 21:12
Предполагам, че това е поредния бъзик тук, защото ако въпросът е сериозен и авторът е на реална възраст... определено има голям проблем!
Първо, откога жените трябва да имат по-малък задник от мъжете? Мале, мале, не ми се мисли какъв задник има питащия... :smt017
Второ, щом на тази възраст още възприема жените по задниците им... бягай на психолог, мой човек!!!
напално сагласна сам

.обаркан..много си прост и ми ем но интересно от каде знае6 4е са 16 годи6ни като има някои дето са на по 12-13 а прели4ат на 15-16 ...и тогава ве4е 6те си педофил ! аи по тези ти мнение мяса6 не на 23 годи6ен а на 13 ..... :smt017

SEXoslava__
03-13-2006, 21:32
1vo ne moa da razbera kaf e problema edno mom4e na 23 da hodi s momi4e na 16 ili 17? v tova nqma ni6to nenormalno....a ina4e za6to momi4eto pak trqbva da e po golqmo ot mom4eto :?: :?:

favor_91
03-13-2006, 21:55
ee pi4 seki si ima mnenie.ti pone se zaglejda6 po po malki ama sa momi4eta vse pak :D mislq 4e ti trqbva jena t.e. da se ojeni6 i taka vsi4ko 6te e OK :)

aLakaZam
03-13-2006, 23:02
Е в тези времена е нормално тийнейджърка да си има за приятел, момче по-голямо с няколко години от нея. Поне в нашия град е така...

shizzle
03-13-2006, 23:20
Аз не мога да разбера какво му скачате на човека. Момичетата между 14 и 20 години са най-красивите създания в божия свят. Тогава са в разцвета на външния си вид, изпълнени със сила и живот. Когато бях на 8 харесвах такива момичета, когато съм на 18 харесвам такива момичета и това ще си остане, докато умра.

Това, че вижданията ми за света ще се променят с годините и няма да мога да водя истински разговор с някоя, която може да ми бъде дъщеря, няма нищо общо с физическото привличане, което е напълно естествено.

s1nlivkata
03-14-2006, 06:52
baby nz na kolko si no spored men si4ki se vazhi6tavat na hubavite tela ili na mladite momi4eta tva z amen e normalno imam priqtelka koqto hodi s bratov4ed mi a toi e na 30 i ne ehubav i slab prosto ti e pisnalo da se 4uka6 s neprivlekatelni jeni spox ne pedofil :)

Lorelei
03-14-2006, 07:32
vyhhhhhh! :twisted: ne prosto nqmam dumi veche,i tva sa hora na 23 god,koito bi trqbvalo da sa osmislil kakvo iskat :smt009 ,em pich bravo na tebe ako si mislish,che zadnika na bydeshtata ti jena e nai-vajnoto vyv vashta vryzka.evala ti pravq. :smt019 tva za mene e mega typo,verno vynshniq vid e ot znachenie,no 30 40 % ot edna vryzka.ebi mu maikata,no ti mu otdavash kato chuvam taka 95 %sig,da ne kaja 100. [-X po princip i dvete momcheta,s koito sam, bila sa na po 20,i spored men po-qko e priqtelq ti da e po-golqm ot teb, :wink: no kato te gledam tebe predpochitam da si hvana nqkoi 15 god,pone nqma da mu lichi,che e typ. :smt019 awe to si e tvoq rabota samo da te svetna,che ne ti ostavat oshte mn ergenski god,rano ili kysno shte se ojenish,jena ti shte rodi,i togava ne vinagi bi uspqla da zapazi prekrasnata si figura :-D

ivo_traktorista
03-14-2006, 08:05
Почти всички дотук бяха прави... Виж, секса е важен за една връзка, но само дотук... Не е най-важното нещо, нали ?! И кажи ми как може едно момиче на 16 да излиза с 23 годишен и да правят секс... Осъзнай се, теб могат да те окошарят за това... Първо това не говори добре за нея, че ходи с теб, и за теб, че си паднал на такова ниво... Има мацки на по 20-23 дет са бати парчетата, просто не знам... със затворени очи ли седиш, не излизаш ли, или се мотаеш само по детските дискотеки... Хвани да отидеш на някоя яка дискотека, има много яки мадами... И стига си мислил за малки момичета...

unufri
03-24-2006, 15:03
не си педофил , и аз съм така !

pLaMiToo0o
03-24-2006, 15:24
Za pedofil ...Ne si pedofil.No ne ti li e malko stranno s momi4e po malko ot teb s po4ti 10 god? Az ne gi odobrqvam teq ne6ta..... [-X

machoka
03-24-2006, 15:26
Не си педофил, ама си бая ограничен за сметка на това.

sweety_kissi
03-24-2006, 15:33
ne si pedofil spox prosto si leko hmm.. defektem po otnoshenie na psihikata :}} ama da ti kaja povecheto momicheta na po 16 si padat po "sladki batkovci" tei che mn lesno shte ti se otvori parashuta ama ako tatenceto razbere... nz... :} tatkovcite predpochitat da sa na po 16...

VORTEX
03-24-2006, 15:35
ne si pedofil,no si adcki zadrusten i povurhnosten 4ovek! kak moje da gleda6 samo zadnika na jenite? tova e pulen absurd!!!

TiA_MaRiA
03-25-2006, 00:01
Не си педофил. :wink:

И аз мисля така :)

Ani_girl
03-25-2006, 06:42
mi ne si pedofil . tva 4e si padash po 16-18 god e dobre kvo nqma da si padash po nekvi babeta :)) predofil 6te si ako se zanimavash s 10 -12 godishni momi4eta ili po malki .

pOny
03-25-2006, 07:46
Брато естествено , че не си педофил бе ... Как може да си задаваш този въпрос... Просто различни хора , различни интереси. На теб ти харесват по малките примерно 18 годишни, аз пък съм също на толкова а пък ходя и се заглеждам само по минимум с 2 години по големи ... така , че всеки си избира ;) Само гледай да не минеш по надолу от 17-18 , че тогава ще отговоря на въпроса ти с Да ....

PoTTerKa
03-25-2006, 17:54
Спокойно =; Едва ли си педофил. Приеми го така, че напоследък момичетата еволюират, така да се изразя. Тези на по 15-16 приличат на по 18-19 едва ли...Не знам какво става, но не е на добре май. И найстина тези момичета май и това целят. Обличат се предизвикателно по първа мода и вече всички мъже са им в краката. Имам една позната, която е 9 клас и от скоро работи в едно кафене, където често среща някакви възрастни мъжа, които постоянно и подмятат някакви фрази от рода на 'ти колко струваш', 'много си сладка, искам ти да ме обслужиш'. Тя найстина е доста предизвикателна. Беше станала Мис в училището си, но това не значи, че това я прави по-голяма.
Колкото до момичетата на твоята възраст, които не те привличали, пак спокойно =; Може би не си попаднал на подходящо момиче, което да те накара да я харесаш. А защо не се загледаш по по-малките от теб (но не прекалено)? Тези на около 18-19-20...За който няма да изглеждаш, като педофил. Има ги хубавички...А и предполагам, че сегашното ти влечение е моментно...А ако не е, значи е нормално. Всеки иска по-младичкото, а и май е в природата на мъжете това. Зависи :-k

machoka
03-25-2006, 18:27
Май не ви е ясно значението на думата педофил :)

Педофил ще си, ако ти допадат деца до 10-12 годишна възраст.

Виждам аз онзи ден едно много готино момиче, страхотно тяло и характер /не я виждам за пръв път/, развита от където и да я погледнеш.. с една дума - събира мъжкото око, в това число и моето от пръв поглед - оказа се в 7 клас :shock:

Е извинявайте, ама и личната карта да и видя, пак няма да повярвам, че е 7 клас.. имам приятелка на моята възраст, която е десетократно по-неразвита от въпросната и ако ме видят с нея, ще ме арестуват за педофилия :shock: .. :)

Така че, в крайна сметка не е толкова важна възрастта, а външния вид и характер.

mis_marry_jane_13
03-25-2006, 19:09
ako ne spi6 s tqh ne si pedofil :P

03-25-2006, 20:48
Boje boje kakto vika edin frend lele male lele ili da kaja po drug na4in :
Muhahahhhahahahdahadhadiaihaiahahuhahahhehehaha .
Moje li da vi pitam 6to naro4no se praite ako ne ste v deistvitelnost tolko prosti v kan4eto. Ot si4kite mnieniq povqrvaite mi is4etoh si4ko daje 2 pati vidqh samo 1-2 s koito moga da se saglasq 100 % ne kazam 4ii sa 6toto ako se varna da vidq 6te se okaje na 1 4ovek koeto 6te e mnogo jalko. Kakvi sa tiq gluposti deto pi6ete ako 4oveka e v deistvitelnost na 23 mnogo dobre znae otgovora v seki slu4ai otgovra e qsne ne e pedofil. Vurpsoa tuka e drug kolko sme6ni ste si4ki e tova e rabotata. Licemerieto vzima vruh nad vsi4ko i vsi4ki ne moga da kaja 4e i az ne sum licemer kogato mi iznasq no razliaka mejdu mene i vas e 4e az si go kazvam i ih4 ne mi puka kvo 6e si mislqt drugite. Bil ograni4en ili nz si kakvo are be ograni4en kolko ot vas momi4eta 6te vob6te ob6tuvate s nekav nerpivlekatelen muj da kajeme pulen ili mnogo slab ili pup4iv ili psroto neprivlekatelen bez izlu4vane? A kolko q dignete race ? A kvo alooo ne6to mnogo digate q se zamislete ne pitam kvo bihte iskali da napravite ili postapili ami kvo v deistvitelnost pravite i struvate. A pa mom4eta prsot da ne govorime kv o6e mi kajete 4e nqkva deto gaza i e kato diferencql na tatra moje da vi privel4e seksualno ili vi privli4a sekusalno kakto se kazva fat6ta okot ot parviqt pat ??? A kakvo mai pove4eto se zamislihte. Golemiqt zadnik moje i da e atraktiven v nqkoi 4asti na planetat ili v drugi epohi ama opredeleno ne e aktualen tuk i sega. Kvo 4oveka pone 4estno si kazva kakvo go otvra6tava i mene opredeleno ne mi haresvat golemite zadnici.

Да предпочитам готините мадами пред разни тролове където се разхождат по над 100 кила и приличат на свине.Дънки с ниска талия и отгоре преливат разни сланини нежно наречени любовни дръжки.

Колкото до обиколката на задника ми тя е 89 което ще рече че искам някаква фина мадама а не нещо като на хипопотама Неси майка му.

Просто 16 годишните момичета имат много по фина структура от останалите прасета.За сравнение вижте само колко готини мадами има в този форум...какво да кажа повече ?
Kakvo da kaja mnenieto moje i da e prosta6ko i ubidno na nqkoi ama za msetka na tova da go kaja taka e google procenta vqrno (za teq eto vikat 4e sa mnogo inteligentni da mi kajat 6to kazvam taka ). Vie ako ne set vijdali to mnogo lesno moje da si predstavite grozna kartinka kakto e pisla po gore 4oveka dunki s niska taliq i preliva6ti mesa ot gore a priqtno li ve e vazbujda li vi mom4eta a vas momi4eta mislsite l i4e e ok? Moje i o6te po frapira6ta kartinka dunki s niska taliq i pra6ki ama ne ot tiq plitkite seki znae s kava cel se prai tva da se vidqt pra6kite to daje ve4e ne e i tolko aktualno basi daje e sme6no ama q si gopretstavete tva na mom4e s nadnormeno teglo ne ste l ivijdali mi da vi kaja togava mani go tva 4e preliva ot dunkite mi te pra6kite potavat v mesata pone nali sa lastici ama i te se pridarjat kam fizi4nite zakoni i mesto da se optqgat do bezkrai prsot se vpivat v meseto i is4ezvat pod 2-3 sloq maznini. Povqrvaite mi ne e priqtna gledakata vijdal sum na jivo 6tqh da si varna obqda. Sled si4ko tova ako pak nqkoi mi kaje 4e mu haresva debela zakralgena jena i mi kaje 4e az sum lud 4e ne si padam po takiva moje da hodi toi da se pregleda spokoino 6toto na mene ni6to mi nqma. Puk ako tolko mnogo si padate po takiva idete v turciq tam e prieto jenata da e po-pulna 6toto za teq koti ne znaqt i si mislqt 4e turskite maaneta deto na6enski 4algarki gi kopirat se parqqt ot 50 kilogramovi edrogurdesti sex bobmbi kakto se pokazva po filmite i 6ou biznesa 6te ostanete nepriqtno iznenadani v turciq slabite jeni ne varvqt mnogo mnogo to kato cqlo daje v arabskiqt svqt ne sa koi znae kolko aktualni 6toot maaneta se praqt ot debeli i puhkavi jeni da ima kvo da drusat i povqrvaite mi naistina drusat si4ko deto moje da se drusa. Ako vi haresvat pulnite jeni ili vie s ste takava zaminavaite u sasedna turciq tam 6te ste dovolni garanciq.
Takaaa tva kazah kvot kazah mi da kaja togava i za tva "pedofilsko" razbirane. Dve dumi : bez dumi. Vie seriozno li gi mislite si4kite teq ne6ta deto gi kazahte pove4eto??? Kakvo verno gi mislite li ami mnogo lo6o za vas togava. Mom4eto e na 23 i kakvo kato mu haresvat 16-18 godi6ni koe po to4no vidqhte za stranno 4e ste ispisali 3 stranici s komentari ??
Poznavam pove4e ot 50-na dvoiki kolko ot tqh mislite 4e momi4eto i mom4eto sa na edna vuzrast ? a kolko aide predpolojete de haha ne se opitvaite ot si4ktie samo 1 ot dvoikite sa na edna vuzrast gore dolu (razlika pod godina ne go mislq az za razlika) v absoliutno vsi4ki drugi mujut ili mom4eto e po golqmo ot momi4eto s minimum 2 godini nai-frapira6tiqt e mujut na 45 jenata na 20 . Koe mu e stranoto a ni6ot strano nqma bih kazal az 4ovek pravi kakvoto mu haresva i tova e za tiq s po frapira6ta razlika si4ki znaem kakva e pri4inata ama ima i drugi priemrno imah sau4eni4ka koqto v 9 klas hode6e s 30 godi6en policai dan ekajete 4e e zaradi parite ima gi sqkakvi vaprso na vkus i sobstveni kriterii. Si4ko do tuka ako nqkoi ne e saglasen da go pro4ete pak 6to sum sigurn 4e ne e razbral. Q mi kajete kolko 4esto se vijda momi4e i mom4e na edna vuzrast da sa seriozni pod4ertavam seriozni gadjeta smisal na seriozni ne samo za ednoto ebane i tn 6otot za drug tip serioznosts ot roda na seriozna vruzka pove4e ot 5 godini primerno s auditoriqta tuka ne moje da stava duma prosto. A ima nali rqdkost ama ima namirat se takiva individi kade pove4e kade po malko. A q sega mi kajete kolko varzi znaete vijdali ili ste 4uvali mom4eto da e po malko ot momi4eto ??? Az za vsi4ktie si 21 godini ne sum sre6tal vijdal ili 4uval takova ne6to. Pa posle tragnal ida mi kazvat 4e mujete bili nz si kakvo i 4e mom4eto bilo zle i nz si kakvo tam o6te. 6to ne si bil fanel nqkoq na naegovite godini mi 6to 6toto 6ansa da se slu4i ne6to takova e prenebrejimo malak ima strahotni madami na 21-22-23-25-30 godini ama pove4eto smee6 l ida gi pogleden6 daje q se ogeldaite 4e moje do tqh da ti4a bezvratoto ku4e paza4. Vsi4ko hubavo e zaeto a ako ne e vervaite 4e ima osnovatelna pri4ina da ne e. Za6to dragi dami ne si hva6tate maje na va6ata vuzrast ili po-malki ne bili dorasli li ne bili inteligentni li ili moje bi ne sa dostata4no seriozni to poneje vie ste mnog po-po-nai . Moje ida sum ispusnal ne6to da kaja ma ne to golqma rabota na dal inqkoi 6te pro4ete si4koto ako puk ima takiva deto da pro4eta i da se zaqdat 6te si dopulnq propuskite 6tot sum siguren 4e gi ima kade naro4no kade slu4aino.
PS:
Samata tema e adski glupava no vuprostie koito povdiga zaslujavat vnimanie spored mene i ako si mislite 4e nqmad a se polu4i tuka offtopic .
PS : Sorry ako nary6avam nqkoi pravila ama prsot mnogo mi dodie na sarceto taq tema

PoTTerKa
03-25-2006, 21:42
Леле...предния гост как ни се накара.. :-k Баси, много мразя някой да ми казва аз каква съм, какво обичам и не обичам, какво правя и какво целя :smt011 Все пак аз съм си аз и най- добре зная всичко това. Но както и да е. Нали за това сме тук, всеки да си изказва мнението, без да го критикуват, както правят някой хора. Ти...Гост( :smt012 ) не си никой, за да ни съдиш. Да ни казваш дали сме прави или не...Айде да не се караме и обиждаме така, щото и без това нищо не се постига...
Колкото до това дали ние (момичетата) общуваме с момчета, които са дебели, много слаби и всичко, което изреди, какво да ти кажа...Всеки сам избира с кого да общува.Иначе ДА, аз общувам с такива! Може да не ти се вярва, но е така. И не ми пука дали някой от тук ми вярва или не... :smt018

03-25-2006, 21:49
Predpolagam 4e goovri6 za nenormalno dulgiqt post koito prinadleji na mene. Parvo Ne se karam prsot iskazvam mnienie ako se priema kato karane i upreci mi kvo da ti kaja ne sum viziral nbqkogo konkretno ako te zasqga v nqkakva stepen moje samo da se zamisli6 za6to e taka.
Vaprosa mi ne e dali ob6tuva6 ti ili drugite to basi ostaa6e i da ne ob6tuvate hahahaha :) dali gi vazpriemate kato sexsualen obekt ili po 4ovek koito bihte imali ne6to pove4e ot priqtelstvo vie glavno za toav go opliuhte 4e e plitku v kan4eto 4oveka deto e postnal temata 4e ne gi namria debelaniet za sexsualno privlekatelni. Drugo da ti kaja ne si edinstvena deto razgovarq6 ili dori moje bi ima6 priqteli s tiq ka4estva deto izbroih i az imam gorzni priqtelki i debeli i sqkakvi oba4e ne gi vazpriemam kato seksualni obekti. Ne sudq nikoi za ni6to tova 4e 4ovek e grozen debel ili tam kavot iskate ne zna4i ni6to oba4e da sudite drug 4ovek 4e iskazva mnei 4e ne haresvavaprosen tip hora sexsualno prost mi podeistva na nervite.
PS PoTTerKa evalata ako si pro4ela si4koto tova koeto sum napisal li4no az ako vidq tolko dulag post bih si pomisli ldai 6te go 4eta celiqt ako taka si napraila moga samo ad kaja 4e ima o6te nadejda za nqkoi hora :D koeto razibra se e bazik

Ангела_на_мрака
03-25-2006, 23:08
Нали знаеш "На стар вълк,младо агънце му се полага" Не се плаши педофил си ако се заглеждаш по децата от детската градина или в 5-ти клас.Това 16-18 годишни е нормално.Бях дочул,че в едно даскало от 7-ми клас нагоре почти нямало девствено момиче,всички го правили защото това било срамно ако не си спала с момче.Епа значи там половината са педофили :---)

flasher
03-26-2006, 10:35
bro za tvoita vyzrast optimala ti e 18...pod nego ne padai :mrgreen:

^KaSiDi^
03-26-2006, 11:32
awe za men vs tva,prodyljava da si ostava edna glupost i tva e,ne moje ti da ocenqsh horata samo po vynshniq im vid,tva e prekaleno typo i ogranicheno i osobeno da si na 23,ai stiga de,veche ne si 14 godishen teen,svyrshiha se bezgrijnite godinki,po-huu da se vzeme v ryce,che s taq mu logika nikoi nqma da mu se vyrje(pone ako horata mislqt kato men)

Sinister_Doll
03-26-2006, 12:37
Ne si pedofil, ama si qko tup za smetka na tova...

rosskata
03-26-2006, 14:53
Преди да давате определения, информирайте се малко... [-X
Човек над 14 години в България ИМА право да прави секс с когото си иска, без това да е незаконно.
Педофилия е, ако е под 14.

А иначе- не си педофил, но пък си доста ограничен ](*,)

Glezlata
03-26-2006, 15:26
E edva li si pedofil. V slu4aq mislq,4e problema ne e dali e na 23 ili na 16 momi4eto,dali ima debel zadnik ili ne.Qvno ne si sre6tnal istinskoto momi4e,koeto da te privli4a.Ponqkoga i zakruglenkite dupeta sa sexy... :mrgreen:

lid77
03-27-2006, 14:32
а аз съм на 15 и изврътена ли съм че ходя с 21 годишен?и моите приятелки изврътели ли са и те че си харесват по-големи?

ако ние сме изврътени то и ти си педофил и обаратното ако тебе те искарат педофил и ние сме изврътени :lol:
Едва ли е извращение да си на 15 и да харесваш по-големи от тебе.
Но определено е ГОЛЯМО ИЗВРАЩЕНИЕ да си на 15 и да направиш толкова много правописни грешки само в 2 изречения!
:shock: :shock: :shock:
---------------------------------------------------------------------------
Аз сам на 29години и съм в този форум от чиста любопитност,понеже ми
предстои да стана родител!!!
Плаша се като чета кви неща имаш за нормални...

03-27-2006, 14:54
а аз съм на 15 и изврътена ли съм че ходя с 21 годишен?и моите приятелки изврътели ли са и те че си харесват по-големи?

ако ние сме изврътени то и ти си педофил и обаратното ако тебе те искарат педофил и ние сме изврътени :lol:
Едва ли е извращение да си на 15 и да харесваш по-големи от тебе.
Но определено е ГОЛЯМО ИЗВРАЩЕНИЕ да си на 15 и да направиш толкова много правописни грешки само в 2 изречения!
:shock: :shock: :shock:
---------------------------------------------------------------------------
Аз сам на 29години и съм в този форум от чиста любопитност,понеже ми
предстои да стана родител!!!
Плаша се като чета кви неща имаш за нормални...


Dude po dobre da ne se zadarja6 mnog 6toto kato stane6 roditel jalna ti maika i go kazvam v nai dobriqt smisal koito e vazmojen

favor_91
03-28-2006, 08:04
ami nz....hvani si nqkoq mejdu 18 i 23 za da ne ti se struva debela ili groozna :)

03-28-2006, 09:51
Дам това си бие на педофилия но все още си в нормалните граници 23 години с момиче на 18 е що годе нормално въпросът е да не стане 29 с 16 тогава може да се притесняваш.

crystal_tear
03-28-2006, 17:07
Za syjalenie,mislq 4e ne samo tozi e na tova mnenie po otno6enie na jenskite zadnici i vyn6nost!Masovo mom4etata(ne kazvam vsichki,razbira se) mislqt po tozi na4in!E,stava vypros za15-18 godishnite,taka 4e pi4 pomisli na kakvo intelektualno nivo si,az ne iskam da te obijdam! :-# :-# :-#

^KaSiDi^
03-28-2006, 17:45
crystal_tear:"......taka 4e pi4 pomisli na kakvo intelektualno nivo si,az ne iskam da te obijdam!"
huuu mu go kaza.az se umorih da go povtarqm tva :twisted: :twisted: :twisted:

kotence_f
03-28-2006, 17:58
o boje .. mi az sam na 17 a priqtelq mi na 28 .. pedofil li e aaaaaaaa

^KaSiDi^
03-28-2006, 18:01
o boje .. mi az sam na 17 a priqtelq mi na 28 .. pedofil li e aaaaaaaa
Pedofil e,pedofil e :mrgreen: awe milichka,ostavi go toq,az smisala v taq tema taka i ne mojah da go otkriq. :twisted: :twisted: :twisted:

kotence_f
03-28-2006, 18:06
of 4ovek na 23 godini to4no tuk 6e si re6ava problemite aaa ;)))

gboy
03-28-2006, 19:38
tqloto dale4 ne zavisi ot vyzrastta - kamo li tiq tri 4etri godini deto si se pritesnil zaradi tqh

`Death`Whore`
03-28-2006, 20:42
of 4ovek na 23 godini to4no tuk 6e si re6ava problemite aaa ;)))
И човек на 23 години би открил нещо повече от задник в момиче, което си решава проблемите по форуми?

Labelle
03-28-2006, 21:07
Тема тип -"подал някой конфликтен въпрос и всички се хвърлят да коментират". От древността до днес е имало и ще има връзки с възрастова разлика. Не е ненормално, не е осъдително. Всеки харесва красивото, в младите момичета има нещо специално една некултивирана, естествена красота, абсолютно нормално е да "хващат погледа". Да не говорим, че 14-16 годишните не си седят в къщи пред учебниците, не повечето са гримирани като за карнавал, захапали цигарите, предизвикателно облечени, в кафетата как да не привличат погледите на по-големи и по-малки??? А който я пускал тази тема явно просто е искал да провери докъде стига българския псевдо-морал.

03-29-2006, 06:05
of 4ovek na 23 godini to4no tuk 6e si re6ava problemite aaa ;)))

Леле тоя е болен да вземе да се лекува мъж за женене с пуберки се занимава ](*,) ](*,)

machoka
03-29-2006, 07:00
Тема тип -"подал някой конфликтен въпрос и всички се хвърлят да коментират". От древността до днес е имало и ще има връзки с възрастова разлика. Не е ненормално, не е осъдително. Всеки харесва красивото, в младите момичета има нещо специално една некултивирана, естествена красота, абсолютно нормално е да "хващат погледа". Да не говорим, че 14-16 годишните не си седят в къщи пред учебниците, не повечето са гримирани като за карнавал, захапали цигарите, предизвикателно облечени, в кафетата как да не привличат погледите на по-големи и по-малки??? А който я пускал тази тема явно просто е искал да провери докъде стига българския псевдо-морал.

Нормално е да събират погледните на връстниците си, не на пропаднали 'батковци', които нямат способността да завържат стабилна и пълноценна връзка с партньорка на тяхната възраст и на тяхното интелектуално развитие, от което дай боже да излезе и брак.

Я ми кажи, какво ще си каже този човек с 16 годишна пуберка, на която единствената и мисъл е или как да изкара 6-ца на класното по математика или коя поличка ще и отива повече - късата или още по-късата. Нямат общи теми, нямат общи интереси, освен бурния, разюзден секс. Секс без чувства, просто за самата гимнастика. Не ме убеждавай, че е различно, защото познавам достатъчно такива двойки. Да, винаги има изключение, но масовата практика е точно такава.

Jessika_MG
03-29-2006, 10:01
Na men ne mi se struva nenormalno, makar 4e sam na 16 i ne moga da si se predstavq s nqkoi na 23.No pyk poznavam dosta momi4eta na moqta vyzrast, 4iito gadjeta sa na 23 i nagore.Ako se razbirate..za6to ne.Po-golqma razlika oba4e i az ne odobrqvam 6tot 4ovekyt, koito e po-malyk ot teb savsem zabravq v koi svqt jivee i kade mu e mqstoto.Nqkaksi se gubqt hubavite godini. :smt006 8-[

air_J
03-29-2006, 11:42
Тема тип -"подал някой конфликтен въпрос и всички се хвърлят да коментират". От древността до днес е имало и ще има връзки с възрастова разлика. Не е ненормално, не е осъдително. Всеки харесва красивото, в младите момичета има нещо специално една некултивирана, естествена красота, абсолютно нормално е да "хващат погледа". Да не говорим, че 14-16 годишните не си седят в къщи пред учебниците, не повечето са гримирани като за карнавал, захапали цигарите, предизвикателно облечени, в кафетата как да не привличат погледите на по-големи и по-малки??? А който я пускал тази тема явно просто е искал да провери докъде стига българския псевдо-морал.

Нормално е да събират погледните на връстниците си, не на пропаднали 'батковци', които нямат способността да завържат стабилна и пълноценна връзка с партньорка на тяхната възраст и на тяхното интелектуално развитие, от което дай боже да излезе и брак.

Я ми кажи, какво ще си каже този човек с 16 годишна пуберка, на която единствената и мисъл е или как да изкара 6-ца на класното по математика или коя поличка ще и отива повече - късата или още по-късата. Нямат общи теми, нямат общи интереси, освен бурния, разюзден секс. Секс без чувства, просто за самата гимнастика. Не ме убеждавай, че е различно, защото познавам достатъчно такива двойки. Да, винаги има изключение, но масовата практика е точно такава.
Не си прав! Говоря от личен опит! Ходил съм с 16 годишна, в момента ходя с 18 годишна, аз самия съм на почти 21. Категорично не си прав, или ако си прав, то тогава аз попадам все на изключенията от правилото. :-({|=

rosskata
03-29-2006, 14:37
Аз също значи!
Глупави са всички тея обобщения... Мачок, нито аз нито ти можем да кажем как е в "повечето случаи" . Няма как да имаме наблюдения над целокупния български народ. Когато някой извади официална стстистика, тогава ще си говорим.
Пък и чувствата не се определят само от общи интереси...
Пък и кой каза, че 16-годишните нямат общи интереси с 26-годишните?? Поредния предразсъдък. :evil: :evil: :evil: :smt013

Labelle
04-03-2006, 22:27
Нормално е да събират погледните на връстниците си, не на пропаднали 'батковци', които нямат способността да завържат стабилна и пълноценна връзка с партньорка на тяхната възраст и на тяхното интелектуално развитие, от което дай боже да излезе и брак.
С предния си пост исках само да кажа, че младитете момичета привличат погледите на по-възрастните, а не, че пробуждат желание у тях за дълги сантиментални връзки. И още, че когато едно момиче всячески се опитва да изглежда като малка лолитка, не може да не ги привлича. Всеки мъж оценява красотата независимо на колко е. Когато се търси вина за някакво нормално/ненормално явление, вината трябва да се търси и от двете страни. не само батковците са виновни. За да харесат момиче на 14, явно тя добре се е постарала за да изглежда не на толкова.[/quote]

{AZ}
04-03-2006, 22:55
Sega az da si kaja.Ne mislq,4e mom4eto e pedofil i ne mislq,`e ako ne sre6tne nqkoq macka na negovata vuzrast tq nqma da go privle4e...Polovinata ot forumcite,izkazali mneniqta si tuka se opitvat da se vkarat nqkukav moral,koito neznam za6to mi se struva,4e e samo na dumi...Ako pone malko ste tolkova "kompetentni",kolkoto se opitate da se proqvqvate 6tqhte lesno da razsudie,4e nqma li strast mejdu dvama du6i,dori i ne6ta kato doverie,4estnost i t.n ne mogat da spasqt edna vruzka.TAKA 4E:ako mom4eto izpitva strast samo kum takiva devoi4eta,to kakvo stranno ima v tova da gi predpo4ita...ne moga da vi razbera..sqka6 jiveete v 19 vek,ebasi..ogledaite se i 6te vidite ,4e pove4e(dosta pove4e) ot teenager-kite dvijat s mom4eta nad 20..to si e ne6to normalno..normalno e i mom4etata nad 20 da si padat po teenager-ki...Kogato stava vupros za podobni otno6eniq nqma ni6to "nenormalno".Edni haresvat hora ot su6tiq pol,drugi po-golemi,treti po-malki,4etvurti-....TAKA 4E:stiga s toq izkustven moral i tiq predrazsuduci...4ujdite predpo4itaniq trqbva da budat uvajavani!!!

04-03-2006, 23:00
of 4ovek na 23 godini to4no tuk 6e si re6ava problemite aaa ;)))

Леле тоя е болен да вземе да се лекува мъж за женене с пуберки се занимава ](*,) ](*,)
muj za jenene...ihihihihihuhuhuuhihihihihi...ti normalen li si we,pikliviq..
ili si tup ,ili se prai6...mai se prai6...mnoo lo6o
6to ti da ne se ojeni ve4e...
aide 4e si na 20 ei!
izostava6...na taq vuzrast ve4e i pone 2 deca trqbva da si naprail!!
i edin strani4en vupros:
NA SELO LI RASNA???? :lol: :lol: :lol:

A3_CbM_MoMu4e
04-03-2006, 23:41
а аз съм на 15 и изврътена ли съм че ходя с 21 годишен?и моите приятелки изврътели ли са и те че си харесват по-големи?

ако ние сме изврътени то и ти си педофил и обаратното ако тебе те искарат педофил и ние сме изврътени :lol:
Едва ли е извращение да си на 15 и да харесваш по-големи от тебе.
Но определено е ГОЛЯМО ИЗВРАЩЕНИЕ да си на 15 и да направиш толкова много правописни грешки само в 2 изречения!
:shock: :shock: :shock:
---------------------------------------------------------------------------
Аз сам на 29години и съм в този форум от чиста любопитност,понеже ми
предстои да стана родител!!!



Плаша се като чета кви неща имаш за нормални...


Dude po dobre da ne se zadarja6 mnog 6toto kato stane6 roditel jalna ti maika i go kazvam v nai dobriqt smisal koito e vazmojen


ехееей стойте малко ... аз пиша бързо и за туй правя грешки ... дайте лист и химикалка и няя да правя грешки ... а и пиша т'ка както го изговарям споко малко ако недавате на децата си да барат PC през живота си няма да видят моите грешки...да знаете че ако им дадете ще си намалят успеха по Химия :smt119

Cha0
04-03-2006, 23:55
абе хора дишайте малко ко сте са спекли за горкия мъж, може просто да иска да е с нещо младо. То няма лошо само да не прави секс с нея и тя да се оплаче. Незнам напрао за ко спичате сичките?
УСПЕХ с жените

Jessika_MG
04-04-2006, 16:20
Abe normalno, nenormalno....tolkova razli4ni mneniq se vidqha 4e edva li na nqkoi o6te mu se 4etat.Vsi4ko e individualno, kakto priema6 i 4uvstva6 ne6tata-taka 6te gi pravi6.

{AZ}
04-04-2006, 17:56
Abe normalno, nenormalno....tolkova razli4ni mneniq se vidqha 4e edva li na nqkoi o6te mu se 4etat.Vsi4ko e individualno, kakto priema6 i 4uvstva6 ne6tata-taka 6te gi pravi6.
=D>