PDA

View Full Version : ginekolog



pitanka
03-13-2006, 20:16
kogato ginekolkoga gleda tam s negovite si uredi/ne ehograf i tnt,ami onazi kato traba,s koqto mi gleda vatre6nostite/, vinagli li se vijda, ako ima bremennost?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-13-2006, 20:20
kogato ginekolkoga gleda tam s negovite si uredi/ne ehograf i tnt,ami onazi kato traba,s koqto mi gleda vatre6nostite/, vinagli li se vijda, ako ima bremennost?

ami da na ehograf se vijda ma za " onazi ... traba " zaprav pat 4uvam :shock:

03-13-2006, 20:22
kogato ginekolkoga gleda tam s negovite si uredi/ne ehograf i tnt,ami onazi kato traba,s koqto mi gleda vatre6nostite/, vinagli li se vijda, ako ima bremennost?

ami da na ehograf se vijda ma za " onazi ... traba " zaprav pat 4uvam :shock:

off..mi nzn kak to4no se kazva. 6te ti go obpi6a mn bukvalno : navira ti go v dupkata i ti gleda trabite. nqma ni6to ob6to s ekograf, "ra4no" sredstvo e.

adult
03-13-2006, 20:26
Този уред не е тръбичка, а метал, нарича се спекулум. С него се осъществява самият гинекологичен преглед. Не е той нещото обаче, с което се разбира дали има бременност. Какво точно те интересува, защото въпросът ти е малко общ...потай по-конкретно, ако се съмняваш за нещо, за да можеш да получиш повече отговори. :wink:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-13-2006, 20:27
kogato ginekolkoga gleda tam s negovite si uredi/ne ehograf i tnt,ami onazi kato traba,s koqto mi gleda vatre6nostite/, vinagli li se vijda, ako ima bremennost?

ami da na ehograf se vijda ma za " onazi ... traba " zaprav pat 4uvam :shock:

off..mi nzn kak to4no se kazva. 6te ti go obpi6a mn bukvalno : navira ti go v dupkata i ti gleda trabite. nqma ni6to ob6to s ekograf, "ra4no" sredstvo e.

ne mislq 4e shte ima nujda ot taq " traba " deto ti q opisvash ako iskash da razberesh dali si bremenna mislq 4e samo ehograf e dostaty4en . :roll:

03-13-2006, 20:32
Този уред не е тръбичка, а метал, нарича се спекулум. С него се осъществява самият гинекологичен преглед. Не е той нещото обаче, с което се разбира дали има бременност. Какво точно те интересува, защото въпросът ти е малко общ...потай по-конкретно, ако се съмняваш за нещо, за да можеш да получиш повече отговори. :wink:
ммм, притеснявам се, че съм бременна, но отидох само на профилактичен преглед, защото имах др проблеми. той ми изписа едни хапчета/на хормонална основа/, след 3 дни ги спирам и след още 2-3 трябва да ми дойде, а като ми свърши ще отида пак на преглед, защото мисли, че имам някаква хронична инфекция на тръбите.но нзн дали ще издържа още 5-6 дни, докато трябва да ми дойде. само се параноясвам, защото преди 2 месеца ми дойде, а след това ми прескочи... знам,че това не е основателна причина да си мисля, че има нещо, но просто ми беше интересно, дали се вижда със спекулума.

adult
03-13-2006, 20:44
Не се притеснявай, ако имаше бременност, гинекологът щеше да разбере веднага. Спокойно :)

03-13-2006, 20:53
Не се притеснявай, ако имаше бременност, гинекологът щеше да разбере веднага. Спокойно :)
мерси много, много, много =D>