PDA

View Full Version : Havaiski brqg ?



love_tessa
03-13-2006, 20:58
tova vchera posledniqt epizod li beshe :( ... napravo ujas, ne moga da povqrvam kvo se slu4i i ako tova e kraq ne znam #-o

LyLa
03-13-2006, 21:11
ne si li go gledala predi?! tova e povtorenieto na toq serial..

Devilsplaymate
03-13-2006, 21:20
Ъ ?! Испуснала съм края ?! :shock: ](*,) Как свърши ?!

FiToKa
03-13-2006, 21:30
Теса и Франки затвориха и клуба и бара и отидоха някъде, не разбрах и аз къде. Ем Джей отиде на турне с онази певица, Крис я пусна да отиде, но поне са заедно. Гейбриел напусна работата при Александра, но мацката разбра, че той има син от онази другата и тя си тръгна. Пича остана сам и последно видях, че хвана сърфа и отиде в морето (дали да се самоубива не знам, а пък нещата с Никол и Джейсън тъкмо се нареждаха и Джейсън умря в една кола бомба. Така свърши ... въпреки, че на мен не ми се иска да повярвам [-o<

cMaXHaTua
09-28-2006, 18:41
mom4eta ne znam dali e bilo posledniq epizod no mn iskam da vi pitam kak se kazva pesenta koqto zapo4va v na4aloto na filma 6toto mn me kefi i iskam da si q izteglq :)

priti_kiti
09-28-2006, 18:44
Теса и Франки затвориха и клуба и бара и отидоха някъде, не разбрах и аз къде. Ем Джей отиде на турне с онази певица, Крис я пусна да отиде, но поне са заедно. Гейбриел напусна работата при Александра, но мацката разбра, че той има син от онази другата и тя си тръгна. Пича остана сам и последно видях, че хвана сърфа и отиде в морето (дали да се самоубива не знам, а пък нещата с Никол и Джейсън тъкмо се нареждаха и Джейсън умря в една кола бомба. Така свърши ... въпреки, че на мен не ми се иска да повярвам [-o< странното е че съм я гледала тая серия,ма си спомням само тфа когато Джейсън умира в колата бомба.. другото никф спомен :shock: иначе жалко че свърши.. готино сериалче беше :)

Elektra_x
09-28-2006, 19:01
Теса и Франки затвориха и клуба и бара и отидоха някъде, не разбрах и аз къде. Ем Джей отиде на турне с онази певица, Крис я пусна да отиде, но поне са заедно. Гейбриел напусна работата при Александра, но мацката разбра, че той има син от онази другата и тя си тръгна. Пича остана сам и последно видях, че хвана сърфа и отиде в морето (дали да се самоубива не знам, а пък нещата с Никол и Джейсън тъкмо се нареждаха и Джейсън умря в една кола бомба. Така свърши ... въпреки, че на мен не ми се иска да повярвам [-o< странното е че съм я гледала тая серия,ма си спомням само тфа когато Джейсън умира в колата бомба.. другото никф спомен :shock: иначе жалко че свърши.. готино сериалче беше :)
Т'ва ли беше последният епизод #-o Жалко...сериалчето беше хубаво,краят беше гаден :cry:
бтв наистина някой знае ли коя е песента от филма...там още в началото на филма :roll: